Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
50
Varbūt kāds ir dzirdējis, kāds ne, bet Latvijas Zaļās partijas Rīgas nodaļu vada kāds odiozs kungs vārdā Valentīns Jeremejevs. Jautāsiet, kāpēc odiozs? Tāpēc, ka sociālajos medijos aizraujas ar visu iespējamo jautājumu risināšanu, izņemot to, kas saistīti ar vides politiku. Tā teikt, renesanses cilvēks ar plašu interešu loku.

Šoreiz runa ir par Jeremejeva pēdējo nedēļu aktivitātēm, kuru ietvaros, viņš ir sevi pasludinājis par vidutāju starp divām frontēm – latviešiem un krieviem. Politiķis feisbukā ir uzcepis jaunu domubiedru grupu, kuras mērķis ir neļaut, citēju, „varai mūs dalīt latviešos un krievos”. Attiecīgi Jeremejeva kungs ir nolēmis uzaudzēt savu politisko kapitālu, ekspluatējot valstī it kā pastāvošas etniskās domstarpības.

Interesanti, ka grupas domubiedru rindās redzami, nevis vienkārši krievi un latvieši, kas patiesi grib dzīvot saticībā, bet virkne Latvijai nelojālu personu, kas ir aktīvi iesaistījušies mūsu valsts nomelnošanas kampaņās un diezgan atklāti pauduši savas simpātijas Kremlim. Piemēram, Valentīna grupas biedru rindās atrodami tādi cilvēki kā žurnālists Jurijs Aleksejevs, kuram neskaitāmas reizes ir bijušas problēmas ar Drošības policiju, Eiroparlamenta deputāts Miroslavs Mitrofanovs, krievu skolu aizstāve Irina Smorigo, kas protesta akciju laikā apgalvo, ka Latvijā notiek „krievu valodas holokausts”, prokremliskais žurnālists Dmitrijs Marts, kas Krievijas TV raidījumos melo par krievu diskrimināciju Latvijā, krievu skolu aizstāvji un protestu organizētāji Vladimirs Sokolovs, Aleksandrs Kuzmins un Alla Berezovska, kā arī mans favorīts, ar kuru esmu saskāries personīgi, ārzemēs mītošais krievu šovinists Vlads Gušča, kurš personīgi mani un manu ģimeni ir draudējis izsūtīt uz Sibīriju.

Rodas jautājums, kādā veidā politiķis Jeremejevs plāno atrisināt etniskās domstarpības valstī, izveidojot domubiedru grupu, kuras vairums biedru ir atklāti nelojāli valstij un naidīgi noskaņoti pret latviešiem? Manuprāt, nekā. Šīs grupas patiesais mērķis ir turpināt latviešu un krievu šķelšanu, tā kā jebkādas diskusijas ar iepriekšminētajiem personāžiem nav iespējamas (ticiet esmu pārbaudījis). Tāpat pavisam absurds šķiet politiķa apgalvojums, ka Latvijas vara mērķtiecīgi cenšas sanaidot latviešus un krievus. Vai Jeremejeva kungs ir aizmirsis, ka tieši viņa pārstāvētās partiju apvienības ZZS politiķi vada valsti un viņš ir daļa no šīs „varas”. Izejot cauri politiķa feisbuka profilam var skaidri redzēt, ka viņš ir tuvās attiecībās ar premjeru Kučinski, aizsardzības ministru Bergmani, veselības ministri Čakšu, deputātu Seržantu u.c. elites pārstāvjiem. Kāpēc pārstāvēt ZZS, ja jau šī partija, vadot valsti, ir sanaidojusi latviešus ar krieviem? Vienmēr taču ir opcija atklāt kārtis un iestāties Latvijas Krievu savienībā.

Ārkārtīgi interesanta šķiet arī Valentīna grupas aprakstā paustā pārliecība, ka krievi, paši to nepazinoties, aizsargā Latviju un kalpo tai. Jeremejeva interpretācijā angloamerikāņi, kas kā zināms no Dmitrija Ķiseļova raidījumiem, ir burtiski sātans uz zemes virsas, baidās tikai no krieviem, un tāpēc bremzē latviešu nacistiskās aktivitātes. Rezultātā, ja Latvijā nebūtu krievu, mūsu valsts iznīcināšana notiktu citos apjomos un daudz straujāk.

Ir grūti saprast, ko ar šo gribēja pateikt Valentīns, taču spriežot pēc viņa iepriekšējām aktivitātēm internetā secinu, ka, politiķi kārtējo reizi māc bažas, ka amerikāņu LGBT nacisti kaļ plānus kā iznīcināt mūsu mazo tradicionāli orientēto valstiņu. Iespējams, pēc Valentīna domām, Vašingtonā jau tagad top plāns, lai pārvērstu visas mūsu vardes gejos, bet Gaujas tecējumu izmainītu tā, lai uz kartes izveidotos viens maktens falls. Ja tā, tad šī nu dien ir Latvijas Zaļās partijas prioritāte numur viens.

Izskatās, ka Jeremejeva naids pret visu liberālo ir ieņēmis pēdējo stadiju un transformējies par sindromu, kuru nereti aprindās apzīmē kā „galvas smadzeņu vati”. Tā rezultātā Latvijas zaļākais politiķis ir ar mieru mesties uz vienu roku ar Kremļa pakalpiņiem, lai kopīgiem spēkiem diskreditētu Latvijas valsti, kuru vada viņa paša partijas biedri.

Starp citu, nez ko par Jeremejeva konspiroloģiskajiem uzskatiem un nepatiku pret amerikāņiem teiktu ASV izglītību ieguvušais Kārlis Ulmanis, pie kura pieminekļa politiķis, tik cītīgi liek ziedus 4.maijā?

 Autors: Janis Rubenis2 Valentīns Jeremejevs atrisina etnisko spriedzi Latvijā
1.
 Autors: Janis Rubenis2 Valentīns Jeremejevs atrisina etnisko spriedzi Latvijā
2.
 Autors: Janis Rubenis2 Valentīns Jeremejevs atrisina etnisko spriedzi Latvijā
3.
 Autors: Janis Rubenis2 Valentīns Jeremejevs atrisina etnisko spriedzi Latvijā
4.
0
50

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [7]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa RudzupuķeMedaļa RainisMedaļa Komiķis
  kartupelis ar mugurkaulu 11.05.18 14:16  
 
4
0
DEKOLONIZĀCIJU!!!

Jana Roze avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Admins iesaka
  Jana Roze 11.05.18 13:59
 
3
0

Man nevajadzētu lamāties, bet pēc visa spriežot tā ir m......a. ZZS ir pilni ar šitiem iznireļiem, un trakākais viņi neilgi pirms vēlēšanām nāk laukā......Cerams, ka potenciālie vēlētāji divreiz padomās.....

 

Lai Jums foršas brīvdienas     

Anonīms
sivns 11.05.18 16:05  
 
0
0
Un tas bij viss? Kur godmaņšķēles"čekas maisi"?
Ķēniņu Rāpslis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Latvijas politikaMedaļa Dienas doma
  Ķēniņu Rāpslis 11.05.18 17:49
 
0
0

???????

Ķēniņu Rāpslis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Latvijas politikaMedaļa Dienas doma
  Ķēniņu Rāpslis 11.05.18 17:50
 
0
0

Tas ''lapas apraksts'' pats par sevi ir neizprotams

Drakonvīrs avatars
Medaļa JāņugunsMedaļa RudzupuķeMedaļa Bronza
  Drakonvīrs 11.05.18 23:39  
 
0
0

Vēl viens Kremļa trollis..par rakstu +

Anonīms
mnm 14.05.18 18:48
 
0
0

Jā, kā tad, ja nebūtu krievu, Latvija nebūtu uz izmiršanas robežas, es ar izglītību, šobrīd strādāju Vācijā par savu nozari, pelnu reizes trīs vairāk, kā tas būtu Latvijā šajā pašā nozarē. Un ir daudzi tādi kā es, kas ir jaunieši mājās izmācījušies, bet iņu vietās darbā tiek pieņemti nekompotenti un neizglītoti krievi, līdz ar ko valsts pārkrievojas un šajā gadsimtā, tā vienkārši kļūs par baltkrieviju 2, un visi izglītotie jaunieši, kas neiegūst darbu dēļ latviešu dizkriminācijas, atradīsies savās specialitātēs ārvalstīs. Es ar 4 valodu zināšanu, no kurām neiena nav krievu, Latvijā tiku atšūts 8 darba vietās. Tajā skaitā pat lielos uzņēmumos kā Latvenergo, AirBaltic, Latvijas Dzelzceļš. Īsi pēc visu atteikumu saņemšanas dabūju darbu Francijā ''Groupe Renault'', kur es nostrādāju kā Elektroinženieris 2 gadus, vēlāk, pārvācos uz Vāciju un nu strādāju ''Elbe Flugzeugwerke''(AirBus meitasuzņēmums) jau 3 gadus. Tā kā manai specialitātei nav nepieciešama 24/7 komunikācija ar cilvēkiem, atteikums par krievu valodas nezināšanu ir smags pārkāpums no šo Latvijas uzņēmumu puses. Un es zinu vismaz kādus 20 cilvēkus vecumā starp 20 un 30, kas dzīvo UK, Dk, Ger, tikai tādēļ, kad Latvijā krievu valodas nezināšanas dēļ never dabūt konkurētspējīgu darbu.