Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
46

Ministru kabineta jaunie grozijumi , kuri stājās spēkā 02.02.2018 nosaka, ka Latvijas Republikas Teritorijā Medijiem ir aizliegts izpaust neglaimojošu informāciju par Latvijas Republikas Saeimas deputātiem, valsts instancēm un iepirkumiem. šādas informāijas izpaušanas gadijumā draud KRL 101.panta 2 prim daļā noteiktās soda sankijas...

.

Protams, Tas viss ir blēņas.

Ja Tu uzspiedi uz šī raksta dēļ skaļā virsraksta, man Tev ir sliktas ziņas...

Lai cik lakoniski tas arī... Autors: YOSLOWAG Valdība aizliedz mediju brīvību
1.

Lai cik lakoniski tas arī neizklausītos, tā vietā lai cilvēki sekotu pasaules aktualitātēm, un izvēletos mēdijus, kuri darbojās pēc  godīguma principa, vidējais latvietis labāk sekos mēdijam, kurš facebook vidē izspelē jaunāko iphone viedtalruni.

Neaprēķinot sekas scaronāds... Autors: YOSLOWAG Valdība aizliedz mediju brīvību
2.

Neaprēķinot sekas šāds iphone laureāts pakļauj propogandai sevi un savus  draugus iekš sociālajiem tīkliem, jo vairums pašpasludināto mēdiju, kā KOSJAUNS.lv , VIPLUBS.lv, u.c  ir veidoti ar mērķi maldināt lasītājus, veicināt ažiotāžas par aktualām tēmām, un saņemt pēc iespējas vairāk klikus .

Par katru kliku reklāmdevējs maksā  portālam  kādu nenoteiktu naudas summu, ar kuru tālāk šis portāls var brīvi operēt.

Tev varbūt sķiet kas ir tas... Autors: YOSLOWAG Valdība aizliedz mediju brīvību
3.

Tev varbūt sķiet, kas ir tas viens lapas like vai share uz visas pasaules fona.   bet ja padoma loģiski, tad  savacot ap 30 000 like lapai, tai ir milzīgas iespejas tikt pārdotai, kādai negodprātīgai partijai . Iedomājies tikai, ka nejauši piesekojot lapai lai laimetu  jaunāko iphone, pēc laiciņa tev tiks barota informacija par to, ka  Putins ir labākais saeimas kandidāts latvijā, un tiks veikti daudzi melnie PR gājieni pret labejam partijām.

Vai ja negodīga... Autors: YOSLOWAG Valdība aizliedz mediju brīvību
4.

Vai ja negodīga komercdarbība pārņem sāda veida lapu ar 30 000 sekotaju, un katram pardod kādu nieciņu, bet beigās lietiņas vietā paliek tikai rūgtums sirdi un pardzīvojums, par nelietderīgi pazaudetajiem dažiem desmitiem eiro?

Ik dienu šāda veida satura veidotaji, nedaudz destabilizē situāciju valstī, un propogandē, es pat nebaidītos teikt zonde cilvēkus visā pasaulē.

Tāpēc Pirms dalies ar ziņām... Autors: YOSLOWAG Valdība aizliedz mediju brīvību
5.

Tāpēc Pirms dalies ar ziņām Lūdzu parliecinies par satura autentiskumu, un vai nēesi aita starp cirpējiem.

P.s.  saziņa ar jauns.lv redaktoru.

 J.  

Labdien, esmu pamanijis, portalu kosjauns.lv kurs ir izveidots līdzīgs Jūsu portālam jauns.lv šķiet ar mērķi maldināt cilvēkus .
vai Jus negatavojieties veikt kādas darbības, šī portāla apturešanai, vai varbūt šis portāls ir Jūsu meitas uzņēmums?

 

 

A) Labdien, Mārtiņ,
Esam pamanījuši, paldies. Tas nav portāls, bet "fakenews" lapa ar mērķi
pelnīt no klikiem. Šādas lapas šobrīd ir desmitiem, nav nekādā saistībā
ar portālu Jauns.lv. Lielākoties tās pastāv dažus mēnešus, savāc
sekotājus Facebook un pēc tam pārvēršas vai sekotāju skaits tiek pārdots
kādam uzņēmumam. Netīrs un prasts bizness, bet ietekmēt to īsti neļauj
likumdošana.

Ar cieņu,
Jauns.lv

1
46

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [9]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
VienkāršiRoberts avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  VienkāršiRoberts 03.02.18 15:21
 
8
0

ja ir aitas, kāpēc necirpt ?   

   *es tiešām brīnos par visiem tiem , kas feisītī  laiko un šēro tos sviestainos maldu rakstus, kas pēc virsraksta jau ir skaidrs, ka tā ir 1 000% īga hui*a.

9K116 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  9K116 03.02.18 16:38
 
2
0

Iedomājies tikai, ka nejauši piesekojot lapai lai laimetu  jaunāko iphone, pēc laiciņa tev tiks barota informacija par to, ka  Putins ir labākais saeimas kandidāts latvijā, un tiks veikti daudzi melnie PR gājieni pret labejam partijām

Ārprāts, nabaga nevainīgās labējās partijas!

Anonīms
Celinov 03.02.18 20:08
 
1
0

Man patīk, ka atkal pieminēts Putins. Latvieši jau ir tā izzombēti, ka uzskata, ka saistībā ar Putinu viss ir negatīvs, bet ar Rietumiem viss ir pozitīvs un kaut kas savādāks ir meli un dezinformācija. Ja neesi spējīgs pats meklēt informāciju, bet pakļaujies kaut kādiem medijiem tad neviens likums tevi neglābs no viens vai otras puses propagandas.

LittleFurry1898 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Spēlmanis
  LittleFurry1898 03.02.18 22:40
 
1
0

atbildot uz Celinov komentāru " Man patīk, ka atkal pieminēts Putins. L... "

Neuzskati ka visi ir iezombēti, es tagad pēdējā laikā saprotu, ka rietumi/ASV ir pilnīgā pakaļā, jo Donalds Trumps tiešām provicē un tiek provicēts uz karu. ASV nav ideāla vieta, bet atšķirībā no Krievijas līdz Trampa ievēlēšanai ASV ir bijusi +/- laba ideoloģija.

 

Anonīms
Celinov 03.02.18 23:37
 
1
0

atbildot uz Lying Son Of A Bitch komentāru " Neuzskati ka visi ir iezombēti, es tagad pēdē... "

Par labu ideoloģiju tu sauc to ko Obama un Bušs uzsāka, Irākā, Afganistānā, Lībijā, Jemēnā, Sīrījā, Pakistānā un citās valstīs. Tu uzskati par labām lietas kā ACTA, TTIP utt. Sadarbību ar tādām valstīm kurām par cilvēktiesībām nospļauties - Kataru, Sauda Arābiju, Izraēlu. Tramps nedara neko jaunu, tikai viss viņa prezidentūras laikā ir skaļāks jo demokrāti un visi viņu atbalstītāji nav mierā ar to, ka viņš ir prezidents. Demokrāti kurus galvenokārt lobē visas milzīgās ASV mediju koorpurācijas.

LittleFurry1898 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Spēlmanis
  LittleFurry1898 04.02.18 02:05
 
1
0

atbildot uz Celinov komentāru " Par labu ideoloģiju tu sauc to ko Obama un B... "

Es vairāk domāju par tādām lietām kā obamacare (veselības apdrošināšana kura tika daļēji apmaksāta no valsts budžeta). Kaut vai salīdzini obamu ar trampu, kad obamas prezidentūras laikā bija kāds masu šaušanas, viņš vismaz bija norūpējies un skumjš, bet kad trampa laikā bija apšaude vegasā traps teica ''This is a very sad day for me.'' un kad viņam prasīja vai mainīs kaut ko sakarā ar ieročiem un to likumu viņš teica ka viņš nerunās par to tad.. Īsumā sakot, es varētu atbalstīt obamu, bet ne trampu, jo tramps tikai domā par savu peļņu un viņš jau ir mainījis to ka lielajām firmām ir vēl mazāk nodokļi jāmaksā un tas nozīmē, ka parastajiem iedzīvotājiem ir vēl grūtāk.

Bet ja tā paskatās, tad Tramps sabojā visu, tagad pat NATO sāk draudēt briesmas viņa dēļ, jo valstis kuras nav 2% no IKP likušas militārā drošībā tramps atsakās aizsargāt, un no Nato tādas ir tikai 3 vai 4 valstis. Karoč ja sākas karš tad NATO var necerēt uz ASV palīdzību, un tas ka ASV ir NATO apvienībā ir apturējis krieviju uzsākt okupāciju, bet tas var pavisam drīz mainīties. 

Mēs esam tik ļoti tuvu kodolraķešu apokalipsei, ka vairs censties aizstāvēt savus uzskatus nav jēgas, jo pat tagad var saasināties tā jau saspringtās attiecības starp Ziemeļkoreju un ASV vai starp NATO un Krieviju. 

Krievi provicē NATO un ZK provicē ASV, tagad tikai jāgaida kurš pirmais parādīs savu militāro pārspēku. Bez ASV kodolraķetēm NATO nespētu aizsargāties. Un ZK (ziemeļkoreja) jau sen ir sākusi kodolraķešu testēšanu.. Protams, viss politikā ir saspringts, bet vienīgā lieta kāpēc neviens to neuzskata par nopietnu, ir tāpēc jo Tramps jau ir ietekmējis ziņas tik tāl, ka kodolraķešu uzbrukuma briesmas jau liekas normālas.

Ķēniņu Rāpslis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Latvijas politikaMedaļa Dienas doma
  Ķēniņu Rāpslis 11.02.18 11:40
 
0
0

Es jau sāku meklēt likumi.lv vai patiešām šajā norādītajā datumā ir tāds likums bijis ieviests, neko neatradu un tad tikai ieraudzīju apakštekstu pirmajā pargrāfā.

any avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Draugu draugsMedaļa Sertificēts spoks
  any 14.03.18 15:54
 
0
0

Varētu taisīt rakstus par viņu izmantotajām metodēm un kā tās strādā?  

Kamergrauzis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Kamergrauzis 03.02.18 14:44
 
0
4

Ura ura ura! Briva valsts, brivi cilveki!