Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
96
Kādas ir jūsu pirmās asociācijas, kad jums uzjautā, ko jūs domājat par Rīgas mēru Nilu Ušakovu? Visticamāk, atbilde būtu meklējama kaut kur starp labākais mērs, rīko koncertus, īsts sociāldemokrāts, sakopj Rīgu, korumpēts, nepabeigti ielu remonti, krievu tiesību sargātājs un Putina Krievijas atbalstītājs. No vienas puses, jums būtu taisnība, jo tieši šādu sevi Ušakovs ir prezentējis Latvijas latviski un krieviski runājošajai sabiedrības daļai. Tiesa, kā izrādās, tad pārējās pasaules valstis Ušakovu patiesībā redz pilnīgi savādāk nekā mēs šeit uz vietas!

Redziet, interneta plašumos (precīzāk Ilzes Viņķeles twitter kontā) esmu uzgājis Rīgas mēra CV, kuru viņš kaut kad ir sūtījis Latvijas partneriem brīvības zemē Amerikā. CV mērķis acīmredzot ir bijis tikt ielūgtam uz kādām augsta ranga vakariņām pie Vašingtonas dūžiem. Pats par sevi tas nav nekas slikts – ASV ir Latvijas sabiedrotie un tā nav liela bēda, ka mūsu galvaspilsētas mērs ir ieinteresēts ar viņiem dibināt tuvākus kontaktus.

Tiesa manu izbrīnu vairāk raisa fakti, kurus Rīgas mērs ir iekļāvis savā CV. Nu, piemēram, man acis izplēšas izbrīnā lasot, ka Nils Ušakovs „esot publiski atbalstījis NATO spēku izvietošanu Latvijā” un „iestājies pret Krievijas veikto Krimas aneksiju”. Vot eto povorot!

Izrādās, ka Latvijas it kā prokremliskais mērs, kurš katru gadu ievāc krietnu čupu ar Latvijas krievvalodīgā elektorāta balsīm, patiesībā aizokeāna onkuļiem klāsta, ka Krimas aneksija bija nelegāla, bet NATO spēki Latvijā ir vērtējami tikai un vienīgi pozitīvi!

Līdz ar to rodas jautājums - vai Ušakovs tiešām tā domā vai arī vienkārši cenšas izdabāt amerikāņiem, kuriem kā zināms naudas vienmēr ir bijis vairāk nekā Kremlim. Tāpat interesanti būtu uzzināt arī Latvijas krievu nostāju šajā jautājumā. Vai viņi maz zina, kādus brīnumus viņu pašu ievēlētais mērs stāsta Vašingtonā? Tāpat interesanti, ka pēdējos mēnešos Ušakovs nav paudis atbalstu nedz skolu reformai, nedz t.s. krievu tiesību aktīvistiem, ar kuriem vēl nesen bija uz vienu roku.

Ko lai saka, izskatās, ka mūsu mērs būs vien pārmetis kažoku otrādāk un pārdevies ziemeļu atlantiem. Un tas nebūt nav brīnums, zinot, ka nauda Saskaņai vienmēr ir bijusi un būs pirmajā vietā, bet Latvijas krievi var vien sapņot, reiz kāds tiešām no brīvas gribas metīsies aizstāvēt viņu intereses.

 Autors: Janis Rubenis2 Ušakovs nosoda Krimas okupāciju un atbalsta NATO spēkus Latvijā!
1.
 Autors: Janis Rubenis2 Ušakovs nosoda Krimas okupāciju un atbalsta NATO spēkus Latvijā!
2.
0
96

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [5]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 15.12.17 17:02  
 
10
0
6 valodas krancim, bet sajūta tāda, ka tikai krievu.
kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Senču olaMedaļa Senču ola
  kartupelis ar mugurkaulu 15.12.17 17:35  
 
9
0
Ušarikovs ir šizofrēnijas pacients!!!

Drakonvīrs avatars
Medaļa RainisMedaļa MobiļņiksMedaļa Zeltrocis
  Drakonvīrs 16.12.17 00:53  
 
5
0

Njā ko tik nedarīsi naudas un siltas vietas dēļ..

Drakonvīrs avatars
Medaļa RainisMedaļa MobiļņiksMedaļa Zeltrocis
  Drakonvīrs 16.12.17 00:55  
 
3
0

Starp citu, iegāju Vesti.lv, tur Nilu nolikuši zemāk par grīdaslīsti  

Charged avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa TribīneMedaļa Nedēļas hīts #2
  Charged 31.12.17 14:07
 
0
0