Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
56
Latvijas medijos ir uzpeldējis kārtējais noderīgais i**ots, turklāt šis izskatās pēc diezgan smaga gadījuma. Jautāsiet, kur? Tepat vien! Neskatoties uz savu ilggadējo pieredzi legālajā biznesā, inbox.lv šefs Andris Griķis, tomēr ir kritis par upuri Kremļa propagandas TV. Turklāt naski izplata melus tiešraidē. Trakākais ir tas, ka Rīga TV24 raidījuma Preses kluba Aivis Ceriņš vadītājs, manāmi no tiešraides apskurbušo Andri Griķi, neapklusināja un neizrādīja viņam.

Par ko tad bija pagājušās nedēļas nogales cepiens ne tikai Twitter, bet arī citos sociālajos tīklos var noskatīties šeit:

http://player.tvnet.lv/mp4/77140/video.mp4

Andris Griķis bez aiztures TV24 skatītājus iepazīstināja ar Kremļa propagandu labākajās Kiseļeva un Krievijas TV tradīcijās. Turklāt nekaunējās diskreditēt pats savu meitu Lieni Griķi, kura ir Latvijas Republikas Pastāvīgās pārstāvniecības ANO Ženēvā līgumdarbiniece (nez vai viņam to tā vajadzēja darīt). Cerams, ka viņa meita pēc šī necienīgā tēva izlēciena tiešraidē, uzzvanīja savam tēvam un mutiski aizrādīja.

Runa jau nebija par divu valstu karu, bet par Krievijas uzbrukumu Ukrainas suverenitātei un teritoriālajai integritātei. Tāpat jāatzīmē, ka Sarkanā laukuma saimnieks Putins pats atzina, ka „zaļie vīriņi” Krimā bija Krievijas karaspēka vienības, kas faktiski paralizēja tur esošos Ukrainas spēkus. Par Donbasu, nav komentāru, ir neskaitāmi videomateriāli, kur Krievijas armijas karavīri savos sociālajos tīklos likuši bildes ar visu geotagu un uzrakstiem „Uz Donbasu” vai „Donbasā”. 2014. un 2015.gada smagās kaujas Austrumukraina vienkārši nebūtu, ja Krievija nebūtu ne tikai ar tehniku, bet arī cilvēkresursiem palīdzējusi. Turklāt, runājot par traģisko aviokatastrofu, Nīderlandes izmeklētāji secināja, ka Buk raķete tika izšauta no nemiernieku kontrolētās teritorijas. Tāpat ir materiāli, kā raķešu komplekss tika pārvietots tajā pašā dienā, kad notika briesmīgā traģēdija. Šis Kremļa taures eksperts Andris Griķis ir nogarlaikojies jefiņš, kura vienīgā aktivitāte bez makšķerēšanas ir izplatīt Kremļa propagandu. Kauns!

Tādēļ es kā Latvijas un Rēzeknes patriots aicinu TV24 neaicināt uz savu studiju šādus Andrus Griķus un vēl vairākus citus dīvāna ekspertus, kuri izplata Kremļa propagandu. Tāpat aicinu izvērtēt, vai šāda austrumu gudrā pakalpojums maz vērts ir izmantot un varbūt nemaz nav droši. Cik ir zināms, tad inbox.lv izmanto KaspeskyLab pakalpojums, kas, visticamāk, atrodas pilnā Krievijas kontrolē, arī amerikāņi un briti nesen atteicās noKasperskyLab pakalpojumiem, ko nepastarpināti lobē Andris Griķis.

Tautieti, vai Tu esi gatavs nodot savu privāto saraksti kompānijai, kuras īpašnieks izplata Kremļa propagandu un izmanto KasperskyLab pakalpojumus?

Nez ko par šo te visu saka NEPL Padome, Latvijas avīze, LabieDarbi.lv, Latvijas vides aizsardzības fonds? Par tiem pārējiem atbalstītājiem būtu tā kā viss skaidrs....

 Autors: Janis Rubenis2 Tas brīdis, kad nespēj domāt ārpus kastes (box)!

Pievienotie video

0
56

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [3]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
ottokaars avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Maģistrs
  ottokaars 14.03.18 15:04
 
2
0

Es jau nu ABSOLŪTI esmu pret kremļa naftas mafijas ārdīšanos Ukrainā, Sīrijā un visur citus, BET:

Ja GODĪGI, tad neko tādu viņš šajās dažās minūtēs nepateica... No JURIDISKĀ viedokļa tā arī ir. Ir tikai NETIEŠI un PASTARPINĀTI pierādījumi... Protams, ka kremļa mafija nav muļķi , bet SLĪPĒTI NELIEŠI un pakaļas visam šim balagānam jau savlaicīgi un plānveidīgi tika piesegtas...

Vismaz šajās pāris minūtēs es tā arī nesaskatīju viņa personīgo nostāju attiecībā pret šo pasākumu būtību... varbūt kaut kur ir pilnāka versija? Tas ka viņš lietas sauc pēc juridiskās būtības, nenozīmē, ka viņam tās baigi patīk?!?

Juridiski es arī esmu likumpaklausīgs un godprātīgs LV nodokļu maksātājs, bet praktiski es gribētu "izšaut" vismaz 2/3 valsts iestāžu un administratīvā aparāta ierēdniecības un uztaisīt tādu mazu "maidaniņu"...

  

 

 

Drakonvīrs avatars
Medaļa Burvju klana biedrsMedaļa ZeltrocisMedaļa Rainis
  Drakonvīrs 14.03.18 18:47  
 
2
0

Griķa kungs ir demogogs konkrēts. Un idiots viņš nav tādā nozīmē, ka ļoti labi saprot ko saka! Manuprāt tā ir apzināta viņa rīcība mēģinot attaisnot Krievijas pusi. Iespējams, tam ir finansiāli iemesli..

Raksts labs +

Dark Magician avatars
Medaļa LiterātsMedaļa GremlinsMedaļa Latvijas politika
  Dark Magician 14.03.18 15:50  
 
0
0
Tādēļ es kā Latvijas un Rēzeknes patriots aicinu TV24 neaicināt uz savu studiju šādus Andrus Griķus un vēl vairākus citus dīvāna ekspertus, kuri izplata Kremļa propagandu. - RigaTV24 bosi noteikti lasīs rakstu spokos un klausīs tevi.... Starp citu ar šo rakstu tikai palīdzi Griķim - ar šādu rakstu Tu padari plašāku auditoriju kas dzirdēs viņa izteikto. + gribētos jo Tevis kādreiz kā Latvijas patriota kā sevi pasniedz redzēt arī rietumu pasauli apsūdzošus rakstus (ja tādi ir bijusi, atvainojos), jo propaganda ir visiem. Visas puses mēģina iestāstīt sev izdevīgo...