Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
9

Rubrika turpinās. Vakar Delfi studijā viesojās Latvijas Reģionu apvienības (LRA) smagsvari – Edvards Smiltēns, Jānis Vilnītis un Dagnis Straubergs.

Vakardienas intervija/diskusija noritēja visai mierīgi, un Domburam nevajadzēja nevienu nosaukt par muldoņu. Es pat teiktu intervijas beigās visi aizgāja kopīgi paēst pusdienas, un neviens necieta no dakšas dūriena.

Laikam būs grūti komentēt šo interviju, jo tā nebija spilgta. Atšķirībā no iepriekšējām divām reizēm, jautājumu bija daudz vairāk, līdz ar to arī atbilžu pietiekami daudz, taču ne visai noderīgas.

Jāatgādina, ka 2014.gada Saeimas vēlēšanās LRA startēja ar aktieri Artusu Kaimiņu un Latvijas politikas Kenu Mārtiņu Bondaru. Tiesa, tagad abi minētie jau ir prom no LRA un ir citu (atšķirīgu) partiju biedri. Turklāt Bondars tagad laikam dzīvo uz sava sievas mākslinieces rēķina. Ak jā, intervijā visi LRA biedri Artusu nosauca par populistu. Tur gan var piekrist, bet kurš deputāts nav populists savā ziņā?! Turklāt pēc visa spriežot Artuss esot sēnala.

Bēdīgi slavenais LRA biedrs, kurš nekur nav pazudis no partijas rindām ir jelgavnieks Dainis Liepiņš, kurš kļuva slavens ar nevēlēšanos pamest Saeimas sēdi, un ar pret viņu ierosināto kriminālprocesu.

Domburs nesaņēma atbildi uz jautājumu, kādas vienojošās vērtības ar LRA ir izbijušajam zīgeristam Andrim Rubinam, kurš ar savu politisko spēku ir it kā sadarbības partneris ar LRA? Jo klātesošie īsti nezināja un neprata atbildēt uz šo jautājumu.

Tāpat visi raustīja plecus par Dmitriju Usinu, kas ir Ogres pašvaldības kontaktpersona LRA. Izrādās, ka šis 2014.gadā startēja no partijasSuverenitāte, kas savā partijas programmā aicinājusi pārskatīt LV iestāšanos ES, atjaunot Latvijas latu utt. Smiltēns, protams, skurināja nost sūdus, taču neko loģisku nevarēja atbildēt. Ož pēc eiroskeptiķiem.

Izrādās, ka LRA tāpat kā lielākā daļa partiju ir Latvijas Republikas Satversmes vērtībās balstīta partija, kas sakņojas Latvijas reģionos. Turklāt LRA ir ar ļoti konservatīvu piesitienu attiecībā uz LGTB lietām, tāpēc par kādām citām liberālākām idejām aizmirstiet.

Vēl, džekiem paspruka kaut kas ne īsti satversmes garā, proti, viņi gribētu, lai pašvaldībām būtu vairāk tiesību (federalizācija?!), taču tas nozīmētu, ka jāmaina mūsu valsts svarīgākais dokuments. Kaut kas neiet kopā!

Jaunas sejas tāpat kā KPV LV un Saskaņai būs, taču pēc 19.maija, kad būs LRA biedru sanākšana kopā.

Kopējais iespaids ir tāds, ka neko jau viņi alternatīvu nevar piedāvāt, tik pieklājīgāk runāt ar žurnālistiem. Nepatīk vairāki ministri un būtu gatavi nomētāt viņus ar mīkstiem tomātiem. Ļoti nepatīk Šadurskis, jo viņa laikā uzsāktā skolu reforma ne tā, kas skar krievu skolas, ir nepārdomāta un sasteigta. Čakša viņiem arī nepatīk, jo tie 2 miljoni EUR IT vajadzībām nav pamatoti.

Intervijā atklājās, ka galvenā atšķirība starp LRA un ZZS ir tāda, ka redz’ Smiltēnieši ir par atklātu un godīgu politiku! Šo nodrāzto frāzi, manuprāt, katrs sevis cienīgs politiskais spēks ne vienu vien reizi ir ierakstījis programmās un deklamējis.

Jaunajā Saeimā LRA sarkanā līnija ir nevēlēšanās redzēt Saskaņu pie koalīcijas veidošanas.

Īsumā tas arī viss. Tikai atgādināšu, ka šis jau ir trešais raidījums, superstāri, kas ciemojās pie Dombura iepriekš, bija Urbis un Artuss kopā ar saviem pakalpiņiem. Tie raidījumi bija smieklīgāki un parādīja populisma un tukšas demagoģijas paraugstundas labāk, nekā LRA biedri. Acīmredzot šiem nav tāda pieredze.

P.S. Pirmsvēlēšanu cirks ir tikai sācies.

 Autors: Sesks Kasjaks Smiltēna un vēl dažu sinerģija pie Dombura
Izmantotie avoti:
http://kasjaks.lv
0
9

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [2]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Drakonvīrs avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RainisMedaļa Mobiļņiks
  Drakonvīrs 17.05.18 12:00  
 
2
0

Paskatīsimies, kādas izrādes būs tuvāk rudenim..+

Anonīms
Kasjaka draugs Gatis 17.05.18 15:43
 
0
0

Gribētos papildināt Dainis Liepiņš bija Šlesera rokaspuisis un LPP valdes loceklis . Partija, kura bankrotēja un palika valstij parādā miljonu par aģitācijas pārkāpumiem. Savukārt Smiltēns ar māti patusēja ZZS, tad pārskrēja uz Vienotību un tad puisim sakāpa galvā un viņš iedomājās, ka viņš būs nākamais Makrons, dibinās savu partiju un un un kā mēs redzam, nekas jauns nav sanacis. LRA skeletu veido bijušie Tautas partijas kadri Krauklis, Līdums un bijušie Šleseristi Liepiņš un Vilnītis.