Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
11
26

Redzot un dzirdot atkal bēdīgi slavenā kukuļņemšanā apsūdzētā un Austrijā dzīvojošā bijušā Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektora vietnieka Vladimira Vaškeviča sāgas, proti, slimības vēstures turpinājumu Latvijas medijos, sesks Kasjaks nevar stāvēt maliņā un klusēt.

Pēc iepazīšanās ar Vlaģika lūgumu Latvijas Ģenerālprokuratūru veikt izmeklēšanu par anonīmu interneta komentāru, kurā kaut kāds Sams aicina viņu „sist nost”, seskam Kasjakam dakteris Aikāmuld apstiprināja, ka šim puisim ir lielas problēmas ar paranoju un šizofrēniju. Interesanti, bet par savas sievas Ināras veselību un dzīvību izbijušais VIDists galīgi nesatraucas, kaut arī tas pats Sams tiešā tekstā draud viņai „ielaist lodi starp acīm”. Nu nezinu, ja man to vajadzētu, es droši vien itāļu mafijas stilā aizsūtītu viņam siļķi avīzē vai zirga galvu kastē kā čorno metku, nevis rakstītu komentāru kaut kur zem kaut kāda raksta nezin kurā vietnē, cerībā, ka „slimais upuris” saņems vēstījumu.

Vaškevičs feisītī raksta: „Pēc tam, kad mani spridzināja, dedzināja manu auto, vajāja manas ģimenes locekļus, es nevaru izturēties pret šiem draudiem kā pret stulbu joku.” Jā, tā viņš rakstīja, bet manu uzmanību vairāk piesaistīja un daudz vairāk lika aizdomāties viņa nopublicētā bilde, kur redzams pirmstiesas brīdinājums Saeimas deputātam Kārlim Seržantam, jā tam pašam „antisemītam” no sarkanajiem zaļzemniekiem, kurš mīl uz plosta uzkāpt un spēļu automātu kloķus paraustīt brīvajos brīžos starp daž ne dažādu komisiju sēdēm.

Viņa rakstītajā pirmstiesas brīdinājumā ugunsdzēsējam stāv rakstīts, ka Kaža esot publiski, uzsveru publiski, Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novērošanas komisijas sēdē aizvainojis sirgstošo Austrijas jaunizcepto pavalstnieku medicīnas dokumentu viltošanā. Kaut gan papētot dziļāk, kļūst skaidrs, ka Kārlis tikai pieļāva tādu iespējamību.

Pirms turpināt, gribu jums nocitēt dažus teikumus no Vladimirsa draudu vēstules Saeimas deputātam: „Ar savu pilnīgi nepamatoto izteicienu Jūs esat aizskāris manu godu un cieņu, faktiski apsūdzot mani Austrijas medicīnisko darbinieku un tiesībsargājošo institūciju darbinieku piekukuļošanā. Rezultātā Jūs esat izveidojis diskomfortu manās attiecībās ar ārstniecības darbiniekiem, kas atspoguļojies manā veselības stāvoklī.” Te nu jāsaka, ka šis ņemas tā kā tāds gatera melnstrādnieks no Indijas ar skabargām citu acīs, aizmirstot par skeletiem savā skapī, proti, kukuļiem un korupciju. Es nesaprotu, kāpēc vēl joprojām SAB nav pieprasījis no Vladimira, viņa sievas Ināras un ģimenes drauga Mamikina kompensāciju un publisku atvainošanos kaut vai par to pašu based on a true story filmu „Neērtais Vaškevičs”.

Kaut kā ar šo slimo ērmu viss notiek diezgan dīvaini, te viņš nevar ierasties uz tiesas sēdēm, jo slims un beigts pagalam uz mūžīgiem laikiem, bet nodarboties Latvijas tiesībsargājošo institūciju nomelnošanu un publisku konsultāciju sniegšanu specdienestiem par to, ko darīt un kā apvienoties, lai naudu ietaupītu, šim veselības ir gana, pat sācis parakstus vākt par Latvijas specdienestu apvienošanu, izpalīgs atradies.

Seskam jau liekas, ka zem Vaškeviča kleitas slēpjas kaut kādi pelēkie kardināli/oligarhi, kuri „nav apmierināti” ar Latvijas tiesībsargājošo iestāžu darbu, proti, jūt, ka kāds beidzot sāk viņiem svilināt villu, tāpēc ir uzsākta kārtējā kampaņa pret Latvijas tiesībsargājošajām institūcijām, jo pašam Vladimiram vienkārši nav tik daudz pelēkās vielas galvā, lai kaut ko tādu saplānotu un novestu līdz galam.

http://www.kasjaks.lv/latvija-viss-slikti/vladimirs-vaskevics-un-pilnmeness

 Autors: Sesks Kasjaks Slimais suns Vladimirs Vaškevičs turpina melot un sūdz tiesā "antisemītu" Kažu
11
26

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [1]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Drakonvīrs avatars
Medaļa RainisMedaļa MobiļņiksMedaļa Zeltrocis
  Drakonvīrs 12.12.17 09:28  
 
1
0

Interesanti, šis Vaškevičs savu sūtīto tekstu ir pārlasijis? Skan tā, ka rodas šaubas par rakstītāja veselo saprātu.