Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
111
Vakardien savu darbību praktiski izbeidza nu jau par bēdīgi slavenu kļuvusī Ingunas позывной Фризура Sudrabas vadītā oligarhu lietas komisija. Kā jau bija gaidīts, Sudrabas kundze pēc pavēles saņemšanas no Puzes karaļvalsts, saviem saimniekiem vilties nelika, un gandrīz pēc piecu mēnešu darba valsts nozagšanas traģēdiju bija pārvērtusi КВН cienīgu komēdiju.

Savu kroņa numuru „frizūra” izpildīja komisijas pēdējā sēdē, kuru vēroju tiešraidē Artusa Kaimiņa feisbuka profilā, pateicoties kam, man radās sajūta, ka visu notiekošo redzu klātienē.

Sudraba ar akmens cietu seju dažu minūšu laikā no lapiņas nolasīja komisijas darba galarezultātu, kas vairāk atgādināja nesekmīga augstskolas studenta centienus pēc iespējas ātrāk norunāt iepriekšējā naktī uzskribelēto referātu, lai pārnākot atpakaļ uz savu koju istabiņu, pie pirmās izdevības varētu atkal piesūkties pie ilgi kārotā bamšļa. „Frizūrai” nesekmīgi centās oponēt deputāts Judins, kuru ļoti skaļi un entuziastiski atbalstīja Saeimas zoodārza dokumentālists Kaimiņš. Diemžēl Artusa autiskās kliegšanas dēļ Judina iebildumus tā arī nesadzirdēju, tiesa tas nebūt nebija tik svarīgi, tā kā tos jau iepriekš zināja ikviens kaut necik domājošs Latvijas iedzīvotājs.

Pēc sēdes beigām skaistumkopšanas salona „Kolonna” ļaunākais murgs Inguna Sudraba devās atbildēt uz žurnālistu jautājumiem. Tiesa arī šī pasākuma daļa izvērtās komisijas vadītājas acu bolīšanā ar pāris aprautu un neko neizsakošu skaidrojumu piešprici. Fonā joprojām turpinājās Artusa autiskā klaigāšana, kas diezgan precīzi aprakstīja arī manu psiholoģisko stāvokli pēc gandrīz piecu mēnešu ilgas līdzi sekošanas komisijas darbam.

Dienas otrā pusē epopeja ap „frizūras” monoizrādi – traģikomēdiju par oligarhu lietas izmeklēšanas komisiju nebeidzās. Saeimā tika ierosināts balsojums par Sudrabas atcelšanu no komisijas vadītājas amata. Normālā valstī Sudraba būtu izlidojusi no amata viens un divi un, sekojot Kaimiņa ieteikumam, tiktu veikli nogādāta tuvākajā sieviešu cietumā. Latvija, protams, nav normāla valsts un tā vietā, lai Sudrabu atceltu no amata, mūsu deputāti lēma pretējo.

Vislielāko pateicību „frizūra” un viņas Puzes cukurpapiņš par vakardienas balsojumu viennozīmīgi var teikt partijas Saskaņas biedriem, kuri visi kā viens balsoja pret Sudrabas atstādināšanu. Papildus tam savu daļu Puzes cukurpapiņa saldumu nopelnīja arī ZZS biedri, no kuriem izteikts vairums, atskaitot azartspēļu atkarībā kritušo "antisemītu" Kārli Seržantu, no balsojuma atturējās, kā rezultātā kopā ar saskaņiešiem nodrošināja „frizūras” palikšanu amatā.

Līdz ar to Saskaņa un ZZS kārtējo reizi pierādīja to, ka sev kritiskā brīdī spēj ļoti veiksmīgi sadarboties un viens otra intereses saprot no pušplēsta vārda. Ja Saskaņa balso pret, tad ZSS atturas un otrādāk. Galvenais abu partiju mērķis ir panākt, lai rietumnieciski orientētās partijas nekādā gadījumā neiegūtu balsu vairākumu. Ticu, ka šāds sadarbības modelis tiks īstenots arī pēc gaidāmajām Saeimas vēlēšanām. Vēl jo vairāk, nelāga priekšnojauta man liek domāt, ka abu partiju medusmēnesis ir tikai sācies un šī gada rudenī zaļzemnieki un saskaņieši jau nekautrējoties pabeigs viens otra teikumus!

Visu tautu sarkanie un zaļie komunisti – apvienojaties!

 Autors: Janis Rubenis2 Sarkanie un zaļie komunisti lemj – valsti izzags arī turpmāk!
1.
Balsojums par Sudrabas... Autors: Janis Rubenis2 Sarkanie un zaļie komunisti lemj – valsti izzags arī turpmāk!
2.

Balsojums par Sudrabas atcelšanu no amata. Ieskatieties, kas ir par un, kas pret.

0
111

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [25]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čoms
  Raziels 19.01.18 17:39
 
14
0

Latviju neglābs nekas, jo tautai ir tādas alkas pēc visādas haļavas, ka ievēlēs atkal kaut ko, kas apsolīs laimi visiem par brīvu. Vajadzētu aptvert to, ka valsts neko neražo, bet valstij ir tikai tā nauda, kas kādiem ir atņemta nodokļos. Ja piešķirs atkal kādu haļavu vai paaugstinās pensijas, tad nodokļos atņems daudz vairāk, un vairāk atņemtais netiks pilnībā izlietots tam, kam it kā paredzēts - krietnu gabalu no tā nokodīs visādi tautas kalpi, oligarhi un velns zina kas. 

Risinājums būtu labēja valdība, kura radikāli pazeminātu nodokļus un apgrieztu haļavu, beigtu naudas izvazāšanu un ieviestu normālu apdrošināšanas medicīnu un izglītību, no kuras tiešām būtu jēga un par kuru pasaules priekšā nebūtu jākaunas.

 

MrWinD avatars
Medaļa RainisMedaļa RecidīvistsMedaļa Rainis
  MrWinD 19.01.18 18:28
 
9
0

Tos, kas balsojumos atturas balsot PAR vai PRET vajadzētu ar sūdainu mietu sist, kamēr pa zemi nesāk rāpot kā sliekas. Jautājums rodas - kāda velna pēc viņi tur sēž Saeimā, ja tik lielas grūtības sagādā izdarīt izvēli.

Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čoms
  Raziels 19.01.18 21:51
 
9
0

atbildot uz Stulbi genials komentāru " Janka, tev tak ir talants rakstīt.... "

Kā lai saka - izņemot komunistu purnus, tamās partijās vispār nekā cita nav - VISU partiju programmas - tas ir tīrs sociālisms. Bet nacionāļi vismaz šad tad parējiem atgādina, ka šeit ir Latvija.   

Drakonvīrs avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa ZeltrocisMedaļa Mobiļņiks
  Drakonvīrs 19.01.18 16:53  
 
7
0

Vienā ziņā labi ir tas, ka Zaļie un Saskaņieši atklāti parāda savu īsto dabu. Tauta varēs izdarīt secinājumus, un attiecīgi balsot ..

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 19.01.18 16:16
 
7
0

Nez ko viņi visi darīs, kad paliks šeit, Latvijā, vieni paši, jo visus pārējos iedzīvotājus būs vai nu nomērdējuši badā, vai likuši domāt racionāli un braukt prom  

Lai viņi labāk visi rāpjas kokos atpakaļ pie saviem senčiem...

Anonīms
Anonīms 20.01.18 13:11
 
4
0

atbildot uz Sulfāts komentāru " iesākumā derētu saprast faktu, ka nav nekādas... "

Kremļa trolli, tu neesi izdzēstais meladze  vai kas tur bija???   Latviešu tautā vel ir spēcīgas atmiņas par komunistu nodarītajiem noziegumiem pret Latviešu tautu! Veljoprojām katrā trešajā-ceturtajā ģimenē atcerās ar kādu postu ieradās komunisti mūsu zemē!!   Vāciešu karš ka gāja pāri, nebija labāki, bet tomēr  kautkā tautas atmiņas tie friči nebija tie sliktākie!   Friči vismaz nerepresēja   pēc vispārējās kategorijas  kulakus un vidējo slāni.Vāciešiem bija nacionāli represīvā politika.    Konkrēti varu teikt par Limbažu puses cilvēku atmiņām par Krieviem un Vāciešiem! Krievi  izlaupīja un slepkavoja ..Slimnīcas personāls aizbēga kad Krievi atnāca,krievu jūrnieki moradēja Limbažos,dzīvoja slimnīcā , pārdzērās tehnisko spirtu un puse nosprāga jo ārsti bija aizbēguši un nebija kas palīdz aknas ārstēt  .....pēc tam tos moradierus par varoņiem uztaisīja! Labi ka Limbažnieki ātri nojauca pie vidusskolas to monstrālo moradieru monumentu!!   Bet par vāciešiem Limbažniekiem maz sliktu atmiņu...bija vietējie SD rokaspuiši Lubavs ar mācītāju, ēbrejus gan šāva....un parāva uz bedri  līdzi arī tautiešus...   Hitleriešiem bija plāns jāizpilda cik likvidēto ēbreju jābūt, tad Lubava kompānija plānam pieturejās un  uz maizezera pusi veda arī ne ēbrejus.....   Bet Limbažnieku atmiņas tomēr par karu ir viennozīmīgi, kā krievi pa Limbažiem plosījās, neviens neko tādu atcerēties vairs nevēlās...   Tajā laikā nebija pašaizsardzības brigādes, kas spētu pretoties tādiem moradieriem, bija daži aktīvi puikas kas šaudījās pretī, bet tos ātri komunistu  pārspēks likvidēja!!     

Anonīms
naurs 20.01.18 17:28
 
2
0

Sudraba ir  spalvaina  vāvere kurai derēj  asti izplūkāt!!!

Anonīms
Juris 19.01.18 19:57  
 
2
0
atbildot uz Kekistānis komentāru " ZZS, Saskaņa un NA, būtībā, ir viena un... "

Ja tu zinātu, ka Saeimas vēlēšanās nevar piedalīties partijas, kurās biedru skaits ir zem 500. KPV ir zem 430. Tāpēc es iešu balsot par JKP!
Drakonvīrs avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa ZeltrocisMedaļa Mobiļņiks
  Drakonvīrs 19.01.18 19:57  
 
1
0

atbildot uz Kekistānis komentāru " Beigās tik un tā nenobalsos savādāk. "

Es personīgi balsošu par Nacionālo Apvienību. Radikāļi protams, bet nacionāli domājoši.

Anonīms
Olgerts 20.01.18 14:22
 
1
0

atbildot uz Kekistānis komentāru "Kas viņi par nacionāli domājošiem radikāļiem, j... "

Kā nav konflikts....Dziņža tač  jaunībā ar to te Osipovu  vai kā to krievnaciķi sauc abi  tusējās kopā.....  Blā     video studijā!!   Dziņča ar krievnacistu kopā !!       Bet Ok   Dziņčam tad bija tikai knapi pāri  18-gadiņu!!!   Jaunības maximālists!!

Drakonvīrs avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa ZeltrocisMedaļa Mobiļņiks
  Drakonvīrs 20.01.18 13:06  
 
1
0

atbildot uz Anonīms komentāru " NA ir stabils un gandrīz nemainīgs elektorāts... "

Taisnība, tā ir..

Anonīms
Anonīms 19.01.18 18:46
 
1
0

Viss jāpērk bise un jāiet madīt...

Stulbi genials avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Moderatora favorīts
  Stulbi genials 19.01.18 18:56
 
1
0

Janka, tev tak ir talants rakstīt. Bet nu kā var mūžīgi beigas sabojāt? "Galvenais abu partiju mērķis ir panākt, lai rietumnieciski orientētās partijas nekādā gadījumā neiegūtu balsu vairākumu." Nu kas tas tagad ir?! Atkal dalam rietumi/austrumi? Par orientālismu esi lasījis?

Anonīms
Anonīms 20.01.18 12:34
 
1
0

 Jājautā konkrēti!   Kādā valstī dzīvojam, ja kaut kāda Sudraba kas tautai acīs lūrot var pateikt ka tā nav viņa un tas nav viņas dēls kas iekāpj lidmašīnā,  vai kā tur viņa teica ka tas bija viņas dēls bet tā leopardādas kažokā nav Sudraba, ja konkrēti cilvēks nofilmēts un nebija pat tiesu ekspertīzes jāveic lai redzētu ka tā ir Sudraba.Ši saka ka tā nav viņa.....kā vispār tādu cilvēku var pielaist pie kaut kāda valstiski atbildīga darba!!!!!!!!!!!!!!1    Tiešām jāsaka JPTVMATS!!   Hitleram bija viens baigais irsējs Gēbels kurš tā mācēja irst, ka beigās pat pats Jēzus  pateiktu ka tas nebija viņš ko krustā sita!!     Vispār kā tādu cilvēku  kas pārpratuma pēc ticis parlamentā var pielaist pie atbildīga tautai nozīmīga darba!!!   OK Kaimīņs baigais pļurkstiņš un bohēmists, bet viņš pareizi pateica, ka Sudrabai jāsēž cietumā!!!     

Anonīms
hmm 19.01.18 23:05
 
1
1

Vispār jau tajā balsošanas lapā Kārlis Seržants parādās to balsotāju sarakstā, kas balso par atcelšanu, nevis pret. Prasās pēc teksta korekcijas.

Drakonvīrs avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa ZeltrocisMedaļa Mobiļņiks
  Drakonvīrs 19.01.18 20:00  
 
0
0

atbildot uz Juris komentāru "Ja tu zinātu, ka Saeimas vēlēšanās nevar piedal... "

Kas pie velna ir KPV?

Anonīms
Anonīms 20.01.18 13:11  
 
0
0
atbildot uz Raziels komentāru " Latviju neglābs nekas, jo tautai ir tād... "

Ar tādu pozitīvu domāšanu un kules kasīšanu dīvānā Latviju tiešām neglābs nekas ja gribi lai kkas mainās tad ej meklē kur vari pievienoties cilvēkiem kas vēlas lai kkas mainītos
Anonīms
Anonīms 20.01.18 12:38
 
0
0

atbildot uz Drakonvīrs komentāru " Tās nu ir muļķības, paskaties balsojumus, par... "

NA ir stabils un gandrīz nemainīgs elektorāts.NA dabūs nākošreiz atkal savas 12-17bbalsis Jēkaba ielā.Diemžēl es arī balsoju par NA, jo nav citu alternatīvu nacionāli patriotiski domājošiem vēlētājiem! 

Drakonvīrs avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa ZeltrocisMedaļa Mobiļņiks
  Drakonvīrs 20.01.18 09:04  
 
0
0

atbildot uz Kekistānis komentāru "Kas viņi par nacionāli domājošiem radikāļiem, j... "

Tās nu ir muļķības, paskaties balsojumus, parasti Saskaņa un NA balso pretēji. Plus vēl NA ir paziņojusi, ja tiks nākošajā saeimā, Saskaņa ir vienīgie, ar kuriem nesadarbosies.

Drakonvīrs avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa ZeltrocisMedaļa Mobiļņiks
  Drakonvīrs 20.01.18 08:57  
 
0
0

atbildot uz Sulfāts komentāru " iesākumā derētu saprast faktu, ka nav nekādas... "

Un kas pēc tavām domām gudrīt ir Latvijas vietā?!