Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
34
Sveicināti dārgie karļisi, gansi, labusjata un visi citi ar rusofobiju un nacismu sirgstošie Labzdieņijas pilsoņi! Šodien esmu apņēmies jūs mazliet tuvāk iepazīstināt ar vienu no savām iemīļotākajām Latvijas ziņu vietnēm – bēdīgi slaveno dezinformācijas portālu vesti.lv.

Par vesti.lv esmu rakstījis jau iepriekš. Esmu pievērsies gan portāla komentāru sadaļās valdošajam naidam pret Latviju un latviešiem, gan aizdomīgajiem finansējuma avotiem, aiz kuriem, iespējams, slēpjas Rīgas Dome un partija „Saskaņa”.

Šoreiz es gribētu ķerties klāt pie mazliet praktiskākām lietām un piedāvāt jums iepazīties ar Latvijas dvēseliskākā ziņu portāla virsrakstiem pagājušās nedēļas griezumā. Rusofobija, nacisms, visur esošie pindosi, Katalonijas neatkarības referendums, Ziemeļkoreja un vecais bezdelis Soross, kurš to vien gaida, kā iznīcināt Rietumu civilizāciju un paraut sev līdzi uz elli visu vesti.lv auditoriju. Par to visu lasi šajā rakstā!

Aizgājuscaronajā nedēļā... Autors: Janis Rubenis2 Rusofobija, nacisms un sorosīti – nedēļa Kremļa propagandas ziņu virsrakstos
1.

Aizgājušajā nedēļā vesti.lv apgarotie žurnālisti metās ķert savu lasītāju klikšķus uz pilnu klapi un nolēma pievērsties vienam no savas auditorijas iemīļotākajiem tematiem – visuresošajiem sātana izdzimumiem amerikāņiem! Piemēram, viens no vesti.lv virsrakstiem pagājušajā nedēļā vēstīja, ka „Latvijas krievu smadzeņu skalošanu kontrolēs ASV Valsts departaments”. Kas ar to bija domāts varu tikai minēt, tā kā visi mani mēģinājumi iedziļināties vesti.lv paustajā problemātikā parasti beidzas ar priekšlaicīgu feispalmu un pāris izbrīnu aprakstošiem vārdiem krievu valodā – Ohujetj.

ASV tēma tika iztirzāta arī kādā citā publikācijā, kurā tika apgalvots, ka „Baltijas valstu vienotība ir novērojama tikai to pakalpībā ASV”. Tā nu sanāk, ka vesti.lv žurnālistu galvās Baltijas valstis ir ASV pakalpiņi un tām pašām nav pilnīgi nekādas teikšanas – visu pārvalda un finansē tikai un vienīgi amerikāņi. Starp citu arī šo rakstu ir pasūtījuši mūsu amerikāņu overlordi, bet mājaslapas kasjaks.lv serverus uztur Soross ar Hitleru un tas viss, protams, ir daļa no ASV lielā plāna izskalot smadzenes Latvijas krieviem!

Interesanti, ka papildus amerikāņiem lepno rusiču ikdienu nereti traucē arī Latvijas speciālie dienesti. Piemēram, pagājušajā nedēļu vesti.lv ziņoja, ka vietējais gestapo neliekot mierā kādu Juriju Aleksejevu, it kā tipisku „latvieti”, kurš tīri sagadīšanās pēc ik gadu parādās Drošības Policijas pārskatos, kuros tiek saukts par Kremļa ietekmes aģentu. Nu jā, patiešām interesanti, kādēļ, gan Drošības Policija varētu būt uzēdusies šim tipiskajam „latvietim”.

Tāpat jānorāda, ka bez uzmanības nedēļas sākumā nebija palicis ar Katalonijas neatkarības referendums. Šajā sakarā vesti.lv ar entuziasmu rakstīja „Katalonijā ir izlijušas asinis. Jautrība tikai sākas” un blakus rakstā ņēmās apvainot Spāniju demokrātijas principu neievērošanā. Acīmredzot pēc vesti.lv žurnālistu domām demokrātijas principi Eiropiešiem būtu jāmācās no Krievijas, bet asinsizliešana Katalonijā ir iemesls izraut vienu graķīti un uzdejot kazačoku.

Nedēļas vidū sava daļa... Autors: Janis Rubenis2 Rusofobija, nacisms un sorosīti – nedēļa Kremļa propagandas ziņu virsrakstos
2.

Nedēļas vidū sava daļa informatīvo mēslu tika arī visās pasaules nelaimēs apvainotajam bēgļu lutinātājam Sorosam. Es nevēlos iedziļināties Sorosa un viņa finansēto fondu darbības principos, tā kā pats tos, visticamāk, neatbalstu, tomēr vesti.lv un lielas daļas mūsu sabiedrības apmātība ar šo onkulīti pēdējos gados ir kļuvusi neizturama. No sirds gaidu, kad vecais āpsis beidzot aizies aizsaulē un vesti.lv varētu atrast jaunu grēkāzi, ko vainot Rietumeiropas norietā.

Kopumā otrdienā publicētās ziņas bija gana gausas un ieturēja vesti.lv jau izsenis izkopto stilu, norādot, ka „Latvija karo pret Krieviju”, „Latvijas ekonomika turpina stagnāt”, „Krimas referendums un Katalonijas referendums ne ar ko neatšķiras”, bet Francijas mediji it kā mudina „Latviju beigt melot un tēlot cietēju attiecības ar Krieviju”.

Nedēļai uzņemot apgriezienus... Autors: Janis Rubenis2 Rusofobija, nacisms un sorosīti – nedēļa Kremļa propagandas ziņu virsrakstos
3.

Nedēļai uzņemot apgriezienus vesti.lv virsrakstos sāka iezīmēties aiz vien smagāki galvas smadzeņu vates gadījumi. Piemēram, portāls nopublicēja Kremļa propagandista Vladimira Solovjova viedokli, ka krievu skolas Latvijā ir spiestas izlikties par ebreju, lai saglabātu vismaz kaut kādas izredzes saglabāt mācības krievu valodā. Interesanti, ka šāds apgalvojums gan neiet kopā ar kremloīdu izplatīto vēstījumu par Latvijā it kā pastāvošu nacistu režīmu, jo spriežot pēc Solovjova teiktā, sanāk, ka ebrejiem Latvijā ir vairāk tiesību nekā krieviem. Gēbelsa kungs ar šādu lietu kārtību, visticamāk, nebūtu apmierināts un diez vai atļautos Latviju arī turpmāk dēvēt par nacionālsociālistisku valsti. Tiesa, vesti.lv zina labāk un birka nacists jau sen ir piekarināta uz katra latvieša kakla.

Tikmēr kādā citā publikācijā nacistu ādā bija nolēmuši iejusties paši vesti.lv žurnālisti, kuri apgalvoja, ka „melnādainie esot pie vainas tam, ka ASV kļūstot par trešo pasaules valsti”, bet „Lielbritānija slēpjot masveida izvarošanas, kuras tiekot veiktas uz rasu naida pamata”. Ak, jā un kā gan bez NATO, kuras kareivji it kā atklāti smejoties par Latviju.

Uz šo brīdi, lasot vesti.lv, sāka šķist, ka vienīgā normālā valsts uz pasaules ir Krievija, bet visur citur dzīvo nacisti, melnādaini izvarotāji un NATO karavīri ar apšaubāmu humora izjūtu.

Nedēļas beigās vestilv... Autors: Janis Rubenis2 Rusofobija, nacisms un sorosīti – nedēļa Kremļa propagandas ziņu virsrakstos
4.

Nedēļas beigās vesti.lv pievērsās vēl vienai starptautiskās politikas aktualitātei, šoreiz ASV attiecībām ar Ziemeļkoreju. Šeit bez nekādiem pārsteigumiem – ASV tika nodēvētas par „agresoru”, bet viss, ko vēlas Phenjana ir vienkārši „dzīvot mierā”. Secinu, ka vesti.lv tik ļoti ienīst amerikāņus, ka konflikta gadījumā nostātos cilvēka pelmeņa pusē un ar laiku sāktu dziedāt slavas dziesmas čučhes idejām.

Darba nedēļas izskaņā sava daļa uzmanības tika pievērsta arī mūsu dienvidu kaimiņiem leišiem, kuri kā izrādās „Slīkst bezizejas purvā”. Manuprāt, ļoti poētisks virsraksts, ko mierīgi varētu izmantot kāda gotiskā rokgrupa savu dziesmu lirikā.

Citi pagājuscaronās nedēļas... Autors: Janis Rubenis2 Rusofobija, nacisms un sorosīti – nedēļa Kremļa propagandas ziņu virsrakstos
5.

Citi pagājušās nedēļas vesti.lv raksti lasītājiem atkārtoja jau šķietami sen iegaumētas dvēseliskās publikas mantras, ka „Latvija ir ES autsaideris”, „Nacionālisti piespiež krievu bērnus runāt Latviski”, „Latvijas armijas iepirkumi ir nekam nederīgi”, bet kultūrmarksistu vectētiņš Soross „ir izdalījis miljonus, lai finansētu nekārtības ASV”.

Tādas lūk ziņas no aizspogulejas, kur pār pasauli valda Soross un amerikāņi, latvieši ir nacisti un visa pasaule ir rusofobiska un to vien dara kā plāno uzbrukt nabaga Krievzemei. Vienīgais vārdu salikums, kas nāk prātā pēc vesti.lv ziņu patērēšanas ir „konspiroloģisks marasms”, tā kā par leģitīmu mediju šo izgāztuvi nevar nosaukt nu nekā.

 Autors: Janis Rubenis2 Rusofobija, nacisms un sorosīti – nedēļa Kremļa propagandas ziņu virsrakstos
6.
2
34

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [10]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
ottokaars avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa TrumpeMedaļa Dienas doma
  ottokaars 11.10.17 13:54
 
6
1

atbildot uz Meladze komentāru " Kad uztaisīsi rakstu par to, kā Latvija... " Tas jau ir tavs lauciņš...   

marekitto86 avatars
Medaļa KomiķisMedaļa PingvīnsMedaļa Vidusskolnieks
  marekitto86 23.10.17 12:57
 
1
0

atbildot uz Anonīms komentāru "atbildot uz marekitto86 komentāru " jāuztaisa v... "

marekitto86 avatars
Medaļa KomiķisMedaļa PingvīnsMedaļa Vidusskolnieks
  marekitto86 02.11.17 10:23
 
0
0

katrā tautā ir "melnās avis" Latvijā,dzīvojošie krivi,liek noprast,par tautu,kopumā. Cilvēks nav vainīgs,ka piedzima Krievijā. Es atvainojos par savu nacismu,bet,atzīstiet,esam "piesārņoti" ar RUS.  Manuprāt,tas mainīsies apmēram pēc 20 gadiem,kad padomju savienības piekritēji,būs miruši no vecuma.

Edgars Bērzels avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sviestmaize
  Edgars Bērzels 24.10.17 14:28
 
0
0

atbildot uz marekitto86 komentāru "atbildot uz marekitto86 komentāru " jāuztaisa v... " Labi, piekrītu ka katrā tautā ir savi "melnie" traipi, un kā sagadījies kā ne, ka šie "melnie traipi" no RU izlases pārsvarā ir Mūsu valstī... Tikai tas, ka Krievijā iedzīvotāju ir daudz reiz vairāk, tad arī sanāk, ka piem. 1% urlas krievijā ir gandrīzvai cik mums kopā iedzīvotāju (1.5milj. vai cik tur tagad) . 

Iespējams nav nācies Jums sastapties ar izglītotiem, apkārtējos cienošiem krievu tautības cilvēkiem, tas , visticamāk, mainītu Jūsu domas par Krievu cilvēkiem kopumā

marekitto86 avatars
Medaļa KomiķisMedaļa PingvīnsMedaļa Vidusskolnieks
  marekitto86 24.10.17 12:43
 
0
0

atbildot uz Edgars Bērzels komentāru " Un vai gribētu, lai Krievi tāpat attiektos pr... "

marekitto86 avatars
Medaļa KomiķisMedaļa PingvīnsMedaļa Vidusskolnieks
  marekitto86 11.10.17 12:36
 
4
5

jāuztaisa vīruss,kas ģenētiski atpazīst krievus,vai jāizdresē suņi,kas dzirdot krievu valodu,saplosa teicēju. Nebūs krievu,nebūs problēmu un pasaule kļus labāka+būs daudz resursu un zeme ko apdzīvot!

Edgars Bērzels avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sviestmaize
  Edgars Bērzels 24.10.17 09:52
 
0
2

atbildot uz marekitto86 komentāru " jāuztaisa vīruss,kas ģenētiski atpazīst... " Un vai gribētu, lai Krievi tāpat attiektos pret tevi vai taviem tuvajiem? >> "Jāuztaisa tāds vīruss, kas iznīcinātu letiņus, vai labāk uztrenēt suņus, kas kā sadzirdi Leteņu valodu, to saplosītu"  --> baigi patīkami, ne?

Foxtrot2 avatars
Medaļa StudentsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Trumpe
  Foxtrot2 20.10.17 18:29
 
0
2

Un Tevu uz Zilupi aizsūtīt. Verēsi pilsētu uzturēt ar pāris latviešiem. Kāpēc tā? Bet elementāri, tur vairs nebūs neviena iedzīvptāju pēc Tava genocīda.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 11.10.17 11:34
 
3
9

Kad uztaisīsi rakstu par to, kā Latvijas portālos tiek sniegta propaganda un veicināts naids pret Krieviju, Irānu un Ziemeļkoreju?

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 11.10.17 13:01
 
1
9

atbildot uz marekitto86 komentāru " jāuztaisa vīruss,kas ģenētiski atpazīst... "

Vajadzētu vienkārši aiziet un apšaut tevi, tavus vecākus, vecvecākus.

Novēlēt tautai nāvi tikai tāpēc, ka tās valdība dara ko tādu kas tev nepatīk vai tāpēc ka mediji piestāstījuši pilnas smadzenes ar propagandu ir slimi.