Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
60

Lai gan vairums Latvijas meinstrīma mediju ir pieklusuši par nesen uzpeldējušo Rīgas satiksmes dotāciju skandālu, atsevišķas Rīgas Domes amatpersonas turpina savus neveiksmīgos uzņēmuma attaisnošanas centienus.

Piemēram, Rīgas Domes vicemērs Andris, misters 20, Ameriks intervijā Latvijas Radio ir paziņojis, ka Rīgas satiksmei paredzētā aptuveni 100 miljonus lielā dotācija ir nepieciešama, lai uzņēmums varētu „turpināt atbalstīt vairākas iedzīvotāju grupas ar biļešu atlaidēm”. No Amerika kunga paziņojuma izriet, ka Rīgas satiksme bez dotācijām nav spējīga nodrošināt pat bezmaksas braucienus Rīgas pensionāriem, invalīdiem un skolniekiem. Nu gan!

Šie Amerika paziņojumi nav nekas vairāk kā kārtējie domnieku centieni attaisnot neglābjami sagrēkojušo Saskaņas čomaka Bemhena vadīto Rīgas satiksmi. Nu, padomājat, kā tas ir iespējams, ka veseli 100 miljoni eiro uzņēmumam tiks piešķirti tikai „biļešu atlaižu” nodrošināšanai un nekam citam? Rupji rēķinot tie ir gandrīz 100 miljoni bezmaksas braucienu, kurus diezin vai gada laikā spēj izmantot Amerika pieminētās „iedzīvotāju grupas ar biļešu atlaidēm”. Nu neticu, ka gada laikā Rīgas penši un invalīdi sabiedrisko transportu izmanto teju 100 miljonus (!) reižu.

Tāpat man gribētos painteresēties arī par to, cik lielas dotācijas pašvaldības uzņēmumiem izmaksā Tallinas pilsēta, kur sabiedriskais transports, cik man zināms, ir bezmaksas pilnīgi visiem iedzīvotājiem. Acīmredzot pēc Amerika loģikas, Tallinai sabiedriskā transporta nodrošinātājiem dotācijās ik gadu būtu jāmaksā vismaz pusmiljards eiro, lai tas varētu sekmīgi „turpināt atbalstīt vairākas iedzīvotāju grupas ar biļešu atlaidēm”. Tiesa, kaut kas man liek domāt, ka Tallinā šāds bezpreģels nenotiek un viņu bezmaksas sabiedriskais transports tiek dotēts daudz mazākā apmērā nekā mūsu maksas.

Nobeigumā gribētu vien piebilst, ka viss notiekošais gulst tikai uz pašu rīdzinieku pleciem. Nu neba ar pletni jūs kāds dzina balsot par Ušakovu un Ameriku. Līdz ar to šoreiz vietā ir vārdi, kuri mūsu kaimiņzemē nereti tiek veltīti Putina vadītās žuļiku un zagļu partijas elektorātam – „Izvēlējies? Sūkā!”.

 Autors: Janis Rubenis2 Rīgas satiksmei 100 miljoni tiks piešķirti, lai kompensētu „biļešu atlaides”
0
60

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [3]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Sharpen Armands avatars
Medaļa TrumpeMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Patīk komentārs
  Sharpen Armands 13.12.17 21:49
 
3
0

un nafig vēl maksāt 2 euro par biļeti aukstam autobusam, kur durvis verās ciet ar piepūli, grab visas malas un smird pēc nedēļu neiznestas miskastes... un viss tas lai aizbrautu 2 pieturas reizēm..

Drakonvīrs avatars
Medaļa RainisMedaļa MobiļņiksMedaļa Zeltrocis
  Drakonvīrs 14.12.17 09:39  
 
0
0

Pilnībā piekrītu, Saskaņas zagļi savu dabu ir parādijuši, galvenais neievēlēt viņus Saeimā  +

Egons Vilks avatars
Medaļa SpoksMedaļa 1/13 kūciņas
  Egons Vilks 16.02.18 07:12  
 
0
0
Kas par x..ņu, "+" var pielikt,"-"nevar?!