Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
31
Rīgas Domes deputāts Vilnis Ķirsis savā Twitter kontā nopublicējis ļoti interesantu dokumentu, kurā uzskaitītas prēmijas Domes darbiniekiem, kuri bija atbildīgi par remontdarbiem uz Valdemāra, Brīvības, Dzirnavu, Stabu un Elizabetes ielām.

Tajā norādīts, ka no Rīgas Domes Satiksmes departamenta mēnešalgas fonda, kura kopējais apjoms veido 91 425 euro, lielākā daļa – 76 954 euro tiks atvēlēti „prēmijām un naudas balvām sakarā ar Departamenta 20 gadu jubileju un ikgadējo darbinieku darba izpildes novērtēšanu”. Praksē tas nozīmē to, ka cilvēki, kas bija tieši atbildīgi par bardaku, atvainojiet, remontdarbiem uz Valdemāra un citām Rīgas ielām, saņems krietnas prēmijas par padarīto darbu. Ģeniāli!

Tādu haosu kāds šovasar bija redzams Rīgas ielās, es vēl nebiju redzējis nevienā citā pilsētā. Remontdarbu zemais organizatoriskais līmenis kavēja ne tikai automašīnu, bet arī gājēju pārvietošanos. Katru dienu braucot uz darbu ar auto nācās stāvēt stundu ilgā korķī, bet izvēloties alternatīvu un ejot ar kājām, dienas beigās no kurpēm ārā bija jākrata paprāva smilšu čupa.

Līdz ar to, domāju, ka vairums, man piekritīs, ka Rīgas Domes ierēdņu sišana sev pa plecu par slikti padarītu darbu reiz ir jāizbeidz. Šīs vasaras un arī visu iepriekšējo vasaru remonta darbi pierāda vienīgi to, ka Satiksmes departamentā ir lērums problēmu, kuras ir jārisina. Rīgas ielas tiek remontētas ārkārtīgi neefektīvi, remonti pastāvīgi ieilgst un pats galvenais tie ir nekvalitatīvi. Piemēram, uz tās pašas Valdemāra ielas esmu konstatējis, ka uz ietvēm nav izveidoti ūdens novades kanāli. Tātad lietus laikā Rīgā atkal varam gaidīt Bībeles apmēra plūdus. Tāpat nekas nav darīts, lai kaut nedaudz ielu paplašinātu. Visi, kas ir braukuši pa Valdemāra ielu, labi zina, ka tai noderētu vismaz nedaudz platāka ceļa braucamā daļa. Ietvju bruģis ir salikts nekvalitatīvi, bruģakmens ir sazāģēts šķībi greizi nepareizi un starp bruģakmeņiem ir pārāk lielas spraugas.

Un nevajag stāstīt, ka remontdarbi ir pabeigti – vēl vakar uz Valdemāra un Dzirnavu ielas stūra redzēju kā nakts melnumā vairāki strādnieki centās nobeigt pēdējos darbus.

Te man uzreiz rodas jautājums, diez vai tiem nabagiem, kas vakar nakts vidū izmirkuši turpināja ielas remontu, arī tiks piešķirtas prēmijas? Vai arī prēmijas un naudas balvas pienākas tikai Rīgas Domes ierēdņiem? Jautājums, protams, retorisks.

 Autors: Janis Rubenis2 Rīgas Dome izmaksā brangas prēmijas K.Valdemāra ielas remontētājiem
1.
 Autors: Janis Rubenis2 Rīgas Dome izmaksā brangas prēmijas K.Valdemāra ielas remontētājiem
2.
 Autors: Janis Rubenis2 Rīgas Dome izmaksā brangas prēmijas K.Valdemāra ielas remontētājiem
3.
0
31

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [2]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Before avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa NostradamsMedaļa Burvju klana biedrs
  Before 09.10.17 11:09  
 
2
0
Neuztraucies, nākamvasar liks notekūdeņu akas. Visam savs laiks.

Jānis Kalnevics avatars
Medaļa Burvju klana biedrsMedaļa 1/13 kūciņasMedaļa Burvju klana biedrs
  Jānis Kalnevics 12.10.17 10:35
 
0
0

Nu lielās prēmijas saņem tie kuri parakstus lika uz papīriem