Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
5
29

Diemžēl atkal un atkal jāpievēršas tematam, kas izraisa nelabas dūšas sajūtu kuņģī un zarnu sagriešanos deviņos līkumos. Jā, nelabumu izraisa Kurzemes itālis un viņa klēpja sunītis Juris Paiders.

Kasjaks sen nebija ielūkojies Kremļa subsidētā propagandas rupora Sputnik vietnē latviešu valodā. Nu ko, sapratām, ka patiesībā Latvijā to nelasa ne latviešu, ne krievu valodās, un ieraudzījām, ka pēdējā laikā pilnīgi uzkrītoši tiek deklamētas Aivara un Paidera vaimanas.

Tātad ar ko tad ir izcēlušies ZZS galvenais subsidētājs Puzes velns un viņa galma klauns Paiders š.g. aprīlī (šī gan ir neliela daļa no abu personāžu savārstījumiem, kurus nevajadzētu lasīt nekritiski domājošiem). Zemāk ekrānšāviņi no Kremļa „varenā” propagandas medija ar spārnotākajiem izteicieniem, kurus augstāk minētās personas par vienu vai otru tēmu ir pateikušas.

 Autors: Sesks Kasjaks Puzes Aivars un viņa kalps Paiders strādā Sputnik "ziņu aģentūrā" uz pusslodzi
1.
ALembergs quotTā mēs... Autors: Sesks Kasjaks Puzes Aivars un viņa kalps Paiders strādā Sputnik "ziņu aģentūrā" uz pusslodzi
2.

A.Lembergs:

** "Tā mēs nonāksim līdz absurdam: ķerstīsim visus ārzemju tūristus un lūgsim viņiem izziņu, ka viņi nav teroristi. Mēs ejam Ziemeļkorejas attīstības virzienā, vai tiešām tas ir mums pareizais virziens?" uzdeva jautājumu Lembergs.

[Vai patiešām „kompetentai” amatpersonai vajadzētu uzdot tik izcili stulbus jautājumus?]

** „Viņš pastāstīja, ka Ventspilī, piemēram, tiek projektētas trīs jaunas uzņēmumu ēkas. Katra paredzēta 70 — 100 darbavietām, lielākais uzsvars tika likts uz investoriem-nerezidentiem, ar kuriem bija vienošanās par 70 miljonu eiro ieguldīšanu. Taču pēc ABLV Banka skandāla viņi atteicās no sadarbības.”

[Atteicās tādēļ, ka nevarēs vairs mazgāt naudu, kur tad pārējie investori palika? Kremļa manierē manipulē ar cipariem.]

** U.c.

JPaiders Aizliegums... Autors: Sesks Kasjaks Puzes Aivars un viņa kalps Paiders strādā Sputnik "ziņu aģentūrā" uz pusslodzi
3.

J.Paiders:

** Aizliegums nerezidentu kontu apkalpošanai Latvijas bankās varētu apdraudēt tūrisma jomu un telekomunikāciju sektoru, uzskata Paiders.

[Meli, kāds sakars tūristiem ar nerezidentu kontiem?! Pieņemsim, ka tūrists no Krievijas ierodas Latvijā viņam ir līdzi starptautiska kredītkarte (Visa, Mastercard, American Express utt.), tāpēc tas, ka tiek ierobežota nerezidentu kontu apkalpošana nu nekādi nevar ietekmēt tūrista pirkumus šeit. Tūristi kā brauca, tā arī brauks.]

Kā redzam ekrānšāviņos, tad gan Paideram, gan Kurzemes itālim ir piekrišana prokremliskajā medijā (tostarp ari krievu valodas versijā), jo viņi gan netieši, gan tieši pauž Kremļa vēstījumus un baida vietējos iedzīvotājus ar drūmiem laikiem un briesmām. Varbūt tomēr domājam?!

Gunča no Balviem

Izmantotie avoti:
http://kasjaks.lv
5
29

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [3]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa RudzupuķeMedaļa RainisMedaļa Komiķis
  kartupelis ar mugurkaulu 18.04.18 17:45  
 
5
0
Elita Veidemane laikam tūlīt infarktu dabūs!!!

Drakonvīrs avatars
Medaļa JāņugunsMedaļa RudzupuķeMedaļa Bronza
  Drakonvīrs 18.04.18 20:42  
 
2
0

Tas pats notiek mixnews portālā, burtiski katru dienu!

Anonīms
Aivarro 18.04.18 22:25
 
1
0

pareizi!