Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
16

Latvijas slavenākais krievu tiesību aizstāvis Aleksandrs „visu zinātņu doktors” Gapoņenko nācis klajā ar unikālu ideju, lai novērstu briestošo krievu skolu pāreju uz izglītību valsts valodā.

Īsumā Gapoņenko ideja ir šāda – visiem Latvijas krievvalodīgajiem iedzīvotājiem būtu jāpārstāj lietot akcīzes preces (cigaretes, alkohols, cukurs, benzīns utml.), lai tādā veidā kaitētu, kā viņš pats to apraksta, „nacionāltirānu budžetam”.

Lai savu ideju popularizētu, aktīvists ir izveidojis arī vairākus aģitācijas plakātus ar saukļiem, kas mudina glābt krievu skolas, boikotējot vienu vai otru preci. Piemēram, par benzīnu Aleksandrs raksta: „Ja beņziņ ņe pokupaju, russkoj škoļe pomogaju!”. Bilde, kas aicina boikotēt cigaretes vēsta: „Ņe streļaj v russkuju školu – otkažis ot sigaret!”. Savukārt nepirkt nolādēto nacionālistu alkoholu tautieši tiek aicināti ar saukli: „Vodku brosaj – školi spasaj!”.

Papildus tam mūsu varonis visu šo marasmu kaut kādā man grūti izprotamā veidā ir sasaistījis ar t.s. Bostonas tējas dzeršanas protestu ASV un Mahatmas Gandija protesta akcijām Indijā. Acīmredzot visos trīs gadījumos, sabiedrības apspiestā daļa savus mērķus sasniedza, boikotējot noteiktas akcīzes preces.

Nu ko lai saka, veiksmi biedram Gapoņenko ar ieplānoto akciju un patiešām ceru, ka viņš būs pirmais krievu skolu aizstāvis, kurš auto vietā sēdīsies pie velosipēda stūres, cigaretes nomainīs ar burkānu un brīvdienās tā vietā, lai ar Lindermanu dzertu šņabi „Putinka” abi apmeklēs vēgānisku branču Kaņepes kultūras centrā. Ja Gapoņenko plāns izdosies, krievu skolu atbalsta štābs ļoti īsā laikā būs pārvērties par nevarīgiem hipijiem velodarastiem, kas pēc būtības nebūtu nekas slikts!

Starp citu, lūk vēl viena ideja kādam no Aleksandra aģitācijas plakātiem – „Čornij čaj bez sahara – russkaja škola spasena!”

Aleksandra aģitācijas... Autors: Janis Rubenis2 Pret izglītības reformu aicina cīnīties ar benzīna un cigarešu boikotu
1.

Aleksandra aģitācijas plakātu idejas   

 Autors: Janis Rubenis2 Pret izglītības reformu aicina cīnīties ar benzīna un cigarešu boikotu
2.
0
16

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [2]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Drakonvīrs avatars
Medaļa RainisMedaļa MobiļņiksMedaļa Zeltrocis
  Drakonvīrs 21.12.17 23:31  
 
1
0

Krievvalodīgo stulbums ir neizmērojams. Gapoņenko to acīmredzami pierāda. Tam cilvēkam ir jāārstējās. Par rakstu +

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 20.12.17 17:03
 
0
0

Super.. vel lai bērnīem pārstāj pirkt burbuļūdeņus, un nedod dies nelietot dabasgāzi.. Un jā - rīta kafiju arī aizmirst..

Starp citu - cukurs nav akcīzes prece..