Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
123
Meklējot interesantas publikācijas, portālā kasjauns.lv izlasīju fenomenālu, dziļdomīgu, prāta spējas rosinošu un visādi citādi lielisku rakstu, kurā numeroloģe Ineta Ventniece atver sabiedrībai acis par Latvijā bēdīgi slaveno oligarhu „A” komandu – Šķēli, Šleseru un Lembergu. Uzreiz pateikšu, ka neesmu šeit nācis, lai ironizētu par numeroloģijas pseidozinātniskumu. Tā vietā es vienkārši gribu jums sniegt īsu ieskatu tajā, ko tad šī matemātikas zintniece ir atklājusi par mūsu valsts ietekmīgākajiem vīriem.

Savus spekulējumus numeroloģe balsta iepriekš aprēķinātā dzīves kodā, kas nosaka personas raksturu, dzīves ceļu, panākumus utml. Izrādās, ka prihvatizācijas karalim un buldozeram šis kods esot 4, savukārt Kurzemes itālis varot lepoties ar divreiz lielāku ciparu – 8!

Tā nu numeroloģe secina, ka Šķēles kods norāda uz to, ka viņam piemīt milzīga enerģija un viņa stiprā puse esot ekonomika un finanses. Šim apgalvojumam piekrītu tikai daļēji, jo, ja atmiņa mani neviļ, tad valsts ekonomika mēslos joprojām atrodas tieši Šķēles dēļ. Taisnības labad jāsaka, ka ar personīgajām finansēm Andrim viss ir kārtībā – tās viņš deviņdesmitajos uzaudzēja pietiekami lielos apjomos.

Šlesera kods esot līdzīgs, taču interesantāks nekā Šķēlem. Nu, piemērām, pēc Ventnieces domām Šlesers esot „septiņdesmito gadu indigo bērns, apveltīts ar mistiķa enerģiju!”. Vienu vārdu sakot, numeroloģe secina, ka Šlesers ar savu enerģiju uzsūc pilnīgi visu – sevišķi naudu! Turklāt, vēl viena iezīme šī koda īpašniekiem ir tas, ka viņi nelabprāt runā par saviem līdzekļiem. Pēdējam apgalvojumam es piekrītu sevišķi, jo kā ir pierādījušas oligarhu komisijas sēdes, Šlesers nu dien nav tas aktīvākais savu naudas avotu komentētājs.

Tikmēr Puzes velnam, pēc numeroloģes domām, piemīt „raganiņas enerģija un viņš naudu burtiski saožot!”. Lembja numeroloģiskais kods liecinot arī par to, ka viņam ir „veca dvēsele” un viņš „jau ir piedzimis gudrs, un neviena augstskola viņu nevar padarīt gudrāku”. Šajā gadījumā piekrītu tikai apgalvojumam, ka Lembim piemīt „ragaņinas enerģija”, ne velti es viņu jau gadus desmit dēvēju par Puzes velnu.

Kopumā jāsecina, ka kaut ko tik marasmātisku parasti paveicas izlasīt labi, ja reizi gadā! Numeroloģes cipariņu pareizību es neapstrīdēšu, taču izteikšu teoriju, ka Ventnieces kundzei ir sajukuši vietām daži vārdiņi, ar kuriem viņa apraksta minētos personāžus. Piemēram, vārds „enerģija”, manuprāt, ir sajaukts ar vārdu „bezkaunība”, bet „finanses” un „ekonomika” ar „zagšana”. Ja šīs kļūdas novērš, tad sanāk daudz precīzāks Latvijas vidējā oligarhu numeroloģiskā koda apraksts, kas skanētu aptuveni šādi – „Šlesers ar savu bezkaunību uzsūc pilnīgi visu – sevišķi naudu!”

 Autors: Janis Rubenis2 Numeroloģe: Šlesers ir "indigo" bērns, Lembergs burtiski saož naudu!
1
123

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [4]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
veiksmīGais avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Gada raksts 2012Medaļa Dienas joks
  veiksmīGais 19.12.17 13:50
 
5
0

"numeroloģe secina, ka Šķēlem stiprā puse esot ekonomika un finanses... bet valsts ekonomika mēslos joprojām atrodas tieši Šķēles dēļ...  ar personīgajām finansēm Andrim gan viss ir kārtībā – tās viņš deviņdesmitajos uzaudzēja pietiekami lielos apjomos."

Tas viss pierāda tikai to, ka tautas kalpi nestrādā tautas bet tikai savas kabatas labā, līdz pat šai dienai

kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Senču olaMedaļa Senču ola
  kartupelis ar mugurkaulu 19.12.17 12:17  
 
2
0
LOL!!!

Drakonvīrs avatars
Medaļa RainisMedaļa MobiļņiksMedaļa Zeltrocis
  Drakonvīrs 20.12.17 09:27  
 
2
0

Viedi vārdi   +

Charged avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa TribīneMedaļa Nedēļas hīts #2
  Charged 31.12.17 14:07
 
0
0