Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
22

Liels paldies lieliskajai žūrijai, jo 163 000 EUR rīdzinieku naudas tiks izsviesti vējā uzstādot diezgan nesaprotamu vides instalāciju. Turklāt tas bija konkurss, kurā balvu fonds bija tikai nieka 9 500 EUR. Laikam jau kaut kā jaunie mākslinieki ir jāatbalsta, un es neesmu pret to. Taču jautājums, vai mums, rīdziniekiem, kaut kas šāds ir patiešām vajadzīgs??? Varbūt naudu varēja izlietot, kaut kā lietderīgāk. Iniciatīva nāk no Ojāra Rubeņa (pašreizējais Nacionālā teātra vadītājs un bijušais notiesātais „digitālgeitas” lietā) un Oļega Burova (RD Īpašuma komitejas priekšsēdētājs un „misters divdesmit procenti” rokaspuisis). Uztvērāt?!

Nedaudz garāk un plašāk:

Līdz š.g. 23.janvārim jebkura juridiska vai fiziska persona vai to grupas RD Īpašumu departamentā varēja iesniegt skices simtgades alejai, kuru izveidotu teritorijā no Nacionālā teātra ēkas līdz ēkai Kronvalda bulvārī 4. Tiesa, jau š.g. 5.feberuārī žūrija izvērtēja iesniegto garadarbus un nonāca pie secinājuma, ka uzvarētāji ir dizaina birojs H2E ar instalācijas nosaukumu „Laika priekškars”. Fakts, ka konkursa rezultāti tika paziņoti visai īsā laikā, ir diezgan aizdomīgi, un liek domāt, ka uzvarētājs jau bija nosapņots iepriekš. Parasti RD departamentu izsludināto konkursu rezultāti jāgaida turpat vai divus mēnešus (30 darba dienas), bet šis nebija no tiem gadījumiem.

Saskaņā ar konkursa nolikumu, ieceres realizācijai kopējās izmaksas nevar pārsniegt 135 000 EUR. Taču mediji ziņo, ka tam tiks izlietoti jau 163 000 EUR. Kas tad nu, nieka 28 000 EUR pa virsu, laikam jau komisijai bija jāsadalaotkats, tomēr tās locekļi divas nedēļas pētīja skices kā negudri un pa virsstundām ir jāmaksā visiem. 2016.gada decembrī iepriekš minētais „digitālgeitas” afērists un plašsaziņas līdzekļi norādīja, ka aleja jau tiktu ieviesta šogad. Tagad lielkungi sola, ka simtgades aleja tiks izbūvēta līdz 2019.gada 4.maijam.

Bet cepiens man ir par to, vai patiešām šāda vides instalācija ir nepieciešama un par to, jāiztērē 163 000 EUR, kur stabili, kā jebkurā tāmē vismaz 20% ir bonuss, kādai bandai.

Valsts simtgade ir pateicīga vieta visiem uzvārīties, un lai ko tur negvelztu Saskaņa ar savu sabiedroto Gods kalpot Rīgai viņi to Rīgu slauc, kā negudri! Pēc Ventspils shēmas, «молодцы»!

Neizpratnē ne tikai es, bet arī Rīgas Nila vēlētāji!!!

 Autors: Janis Rubenis2 Nieka 163 TŪKSTOŠI EUR par „cipariņiem” kanālmalā...
0
22

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [4]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa RūdisMedaļa RecidīvistsMedaļa Rainis
  Sasha Aleksandrs 09.02.18 15:57
 
4
0

Cipargalvas....  

aris1188 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa TīģerisMedaļa Patīk komentārs
  aris1188 09.02.18 16:02
 
4
0

90% otkats

Vinnīts avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Rotaļu draudziņšMedaļa Admins iesaka
  Vinnīts 09.02.18 15:08
 
3
0

Viss notiek!!! Kāds tiks pei jaunas pērļu kaklarotas Rīga tiks pie smukiem cipariņiem  

Drakonvīrs avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa ZeltrocisMedaļa Mobiļņiks
  Drakonvīrs 09.02.18 15:29  
 
2
0

Alejas ideja nav slikta, tikai vai par tādiem līdzekļiem..