Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
50

Sveiki,

Daudzas valstis mūsdienās runā par nelegāliem imigrantiem, bet par nelegāļiem Meksikā tiek maz runāts. Tā kā Meksika robežojas ar ASV, tad arī citi(ne tikai paši meksikāņi) migranti izmanto Meksikas ģeogrāfisko stāvokli, lai iekļūtu ASV.

Tagad Meksikā dzīvo ap 10 000 vai vairāk melnādaino(pārsvarā jauni vīrieši, daudzi ir no Haiti un Āfrikas valstīm kā Kongo), kuru galamērķis ir ASV. Meksikai bija spiediens no ASV, ka šiem nelegāliem imigrantiem vajag dot pa brīvu pajumti, pārtiku, skolu bērniem utt. Daudziem pieaugušajiem pat piedāvāja darba vietas, kur pelnīt iztiku, bet daudzi tās pameta, jo alga par maz.
Bez āfrikāņu imigrantiem Meksikā arī ienāk daudz nelegāļi no Centrāl Latino valstīm kā Salvadora vai Gvatemala. Meksikai ar Gvatemalu robežas vietā ir bieza siena, lai nogrieztu imigrāciju.

Viena no pilsētām, kura ir visvairāk izjutusi nelegālo imigrāciju, ir Tihuana(Tijuana- angliski). Pilsētā atrodas imigrāciju ofisi, kur cilvēki var pieteikties bēgļu statusam, bet daudzi izvēlas pieteikties uz šo statusu ASV vēstniecībā.

Pašiem meksikāņiem tas rada problēmas, jo tagad valstij ir jāatdod sava daļa finansējuma, lai uzturētu šos nelegālos imigrantus, bet tad pašiem meksikāņiem tiek atvēlēts mazāk. Arī noziedzība ir palielinājusies. Šī iemesla dēļ Meksika ir uzskākusi procesu, lai deportēti daudzis nelegālos imigrantus.

Nelegālie imigranti Tijuana... Autors: Zigzig Nelegālie imigranti Meksikā 🇲🇽
1. Nelegālie imigranti Tijuana pilsētā, Meksikā

Pievienotie video

1.Meksikāņu YouTuberis apraksta situāciju savā valstī
2.AlJazeera ziņas par nelegāliem imigrantiem Meksikā
3.Par nelegālo imigrantu deportāciju
0
50

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [1]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Anonīms
Anonīms 04.02.18 18:36
 
0
0

Ja Eiropā būtu demokrātija, vismaz viena dalībvalsts pajautātu saviem pilsoņiem referenduma veidā (īstākā tiešas darbības demokrātija), vai tie vēlas uzņemt tā saucamos bēgļus savā teritorijā - kā to izdarīja nedemokrātiskā Austrālija. Bet šo piemēru Eiropā, iespējams kontrolētie, masu mēdiji kaut kā aizmirsa. Liekulība, cenzūra un viegla diktatūra, bet toč' ne demokrātija? Vai tomēr ksenofīlija pāri visam.