Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
54

Pagājušās brīvdienās, dzerot nesteidzīgi rīta kafiju, gandrīz aplējos. Vainīgs šoreiz nebija ne jēlais Juris Savickis, kurš savu „biznesiņu” konsultē pie gaišreģēm, ne arī Juris Millers, kurš, kā runā visiem mūziķiem ir parādā, bet gan Juris Paiders. Jā, tieši viņš – ģeogrāfs, Jāņa Urbanoviča hroniku pierakstītājs, Lemberga stipendiāts, kā arī eksperts (dažādās jomās). „Rullējot” dažādas ziņu lentes „uzrullēju” nra.lv mājaslapā uz Jurīša raksta „Latvijas intereses pirmajā vietā”. Sāku lasīt un sapratu, ka džeks pamatīgi fleitē.

Neveicot padziļinātu ekspertīzi, galvenais jaunatklātā Putina drauga vēstījums ir visai skaidrs – Kremļa koka rubļi ir labāki par eirām un dolāriem, tāpēc mums jāizvēlas citi sabiedrotie.

Te gan būtu nopietnāk jāuzdod jautājums, kādēļ tieši par to ir izdomājis rakstīt ģeogrāfs Juris? –Atbilde pavisam vienkārša katrs naudiņu pelna kā māk. Taču, ja paskatās uz šo rakstu rūpīgāk, tad, manuprāt, ir divas atbildes – 1) lobēt šo te „krievu bagātnieku” investīciju tiešos saņēmējus t.i. atsevišķas Latvijā reģistrētas bankas (es neko neesmu teicis,ABLV nu RB); 2) aizstāvēt vienu konkrētu uzņēmumu (es atkal neko neesmu teicis, „Rīdzinieku balzams" Paralēli tam prasmīgi aizmālēt acis sabiedrības daļai, proti, noteiktaiZZS elektorāta daļai, kas cītīgi studē NRA rakstus – par nožēlu nekritiskajam lasītājam un par ļauno bubuli uztaisa ASV, Kremli ceļ saulītē.

Paidera izdaudzinātie cipari, kas balstīti uz oficiālu statistiku patiešām ir vērā ņemami. Taču viņš nav godīgs pret lasītāju!!! Realitātē Latvijas pensionārs, jaunās māmiņas un invalīdi no tā neko neiegūst, jo šie līdzekļi tiek ieguldīti tikai bankās un reālā ekonomika no tā varbūt saņem 0,00001%. Kāds varētu apelēt man te, ka „jā, bet bankas saviem darbiniekiem maksā algas un tml.”, BET (!) tas viss ir piliens jūrā salīdzinājumā ar šiem te neskaitāmiem simtiem miljoniem, ja šī nauda netiek ieguldīta tautsaimniecībā.

Nākamais punkts, kas mani sasmīdināja ir tas, ka Juris no ģeogrāfa un ekonomista ir kļuvis par „ekspertu” ārpolitikā. Atsaucoties uz Baltā nama publiskotoKremļa fīrmaņu un korumpatu sarakstu, Paiders cenšas ASV uztaisīt par vislielāko Latvijas ienaidnieku. Viņš sāk nevis ar ASV Baltā nama publiskoto Krievijas uzņēmēju saraksta (kas pat nav nekāds sankciju saraksts, bet pirksta pakratīšana) skrupulozu izpēti, bet gan uzreiz metas ar putām uz lūpām (netieši) aizstāvēt Krievijas S.P.I. Group prezidentu Juriju Šefleru, jo – re viņš tajā sarakstā figurē, un reizē ir arī AS „Latvijas Balzams” īpašnieks. Ja nu pēkšņi vietējie darboņi Saeimā izdomā ieviest sankcijas, pret šo te labo cilvēku. Atgādināšu, Paideram, ka Baltā nama publicētais saraksts ir vienkārši saraksts un tas neievieš ne pret vienu personu sankcijas.

Turpmāk jo īpaši pievērsīšos, rūpīgai biedra Paidera un NRA darbības analīzei. Jo viņš, manuprāt, sēž uz diviem naudas maisiem, kuru nosaukums sakrīt ar divu diezgan sarkanu politisko partiju nosaukumiem, ZZS un Saskaņa. Esam vērīgi!

NRA par šo jautājumu izrādīja neviltotu satraukumu jau iepriekš, atsaucoties uz draugu no Saskaņas Jāni Urbanoviču, kurš norādīja, „ka Latvijai ne tikai nevajadzētu vērsties pret tajā investējušajiem miljardieriem, bet pat viņus aizstāvēt, ir pārliecināts Saeimas. Atgādināšu, ka minētajā sarakstā ir četri „varoņi”, proti, Latvijas Balzams īpašnieks Jurijs Šeflers, ātro kredītu holdinga 4finance līdzīpašnieks Oļegs Boiko, ar III šķiras Triju Zvaigžņu ordeni apbalvotais finansists un mecenāts Pjotrs (Pēteris) Avens un savulaik Ventspilī investējušais, V. Putinam pietuvinātais Boriss Titovs. Lūk tādas tās lietiņas!

 Autors: Janis Rubenis2 NRA žurnālisti, ZZS un Saskaņa cītīgi skatās Kremļa virzienā
1
54

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [5]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Drakonvīrs avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa ZeltrocisMedaļa Mobiļņiks
  Drakonvīrs 07.02.18 15:32  
 
8
0

Labs,analītisks raksts, kas apstiprina manas agrākās domas par Paideru, ZZS un Saskaņu!   +

ottokaars avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Jubilārs
  ottokaars 07.02.18 15:49
 
7
0

Tajā visā mani biedē, ka ZZS un Saskaņa pagaidām ir stiprākās partijas...   

Bet nu kāds mums elektorāts, tā arī dzīvojam...   

Anonīms
ZINĀTĀJS 07.02.18 20:08
 
3
0

atbildot uz Drakonvīrs komentāru " Labs,analītisks raksts, kas apstiprina ... "

Diemžēl šajā "jautrajā" komandā ir arī Nacionālā Apvienība. Te ir avots, kāds ir pacenties salikt punktus uz visiem i (https://pietiek.com/raksti/atjaunojama_energija__ka_reizniece-ozola_ar_nacionalo_apvienibu_valsti_apzaga), tikai nezinu, kurš ir īstais autors, pietiek.com lielāko ties copy and paste. Vēl var apskatīties Mūrnieces tukšo muldēšanu vakardienas 1:1 raidījumā.

Sesks Kasjaks avatars
Medaļa ProfesionālisMedaļa PalaidnisMedaļa Redaktors iesaka
  Sesks Kasjaks 07.02.18 20:23
 
0
0

atbildot uz ZINĀTĀJS komentāru " Diemžēl šajā "jautrajā" komandā ir arī Nacion... "

Pilnīgi piekrītu, šo sakarību jau pētu diezgan ilgi. Mūrnieces interviju arī redzēju, es teiktu sēdies divi, tevis minēto rakstu arī pārlasīju. Viss sakrīt un zinot, to, ka NA nespēj izturēt objektīvu kritiku, proti, tā turpina visu uztvert saasināti tikai divās krāsas - melns un balts, Latvijai priekšā stāv vēl grūtāki laiki. Sanāk, ka nav īsti par ko balsot, tā teiktu tie kuriem slinkums kustināt smadzenes. Vismaz atveriet acis, ja negribat domāt. Neesiet vienaldzīgi! Ne velti Lembja SKDS katru mēnesi skandina tiaki ZZS, tikai SASKAŅA un tikai NA, tas ir tīrākais kartelis. Neuzķerities uz partiju lozungiem, krāsām un programmā nav nekādas nozīmes, ir jau pagājuši teju 28 gadi, papētiet, ko jūsu sākotnēji izvēlētie varoņi ir darījuši šajā laikā, pirms atdodiet balsi. Lūdzu, padomājiet, neesiet auni!

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 07.02.18 19:15
 
0
1

Mēs vēlamies jūs apsveikt par šo piezīmi, jo šogad mūsu tikko nobeigtajā iekšējā reklāmas veicināšanas pasākumā esam daļa no mūsu atlasītajiem uzvarētājiem, šī reklāma tika izveidota, lai veicinātu aktīvus Microsoft produktu un tā programmatūras pakalpojumu lietotājus. Tāpēc mēs ticam ar jūsu uzvarētāju balvu, jūs turpināsiet būt aktīvs patronāžons Microsoft produktiem un tā programmatūras pakalpojumiem. Microsoft Corporation izstrādā un tirgo programmatūru, pakalpojumus un aparatūru, kas nodrošina jaunas iespējas, lielāku ērtības un lielāku vērtību cilvēku dzīvībai. Mēs vadījām tiešsaistes e-pasta beta sagatavošanu, kuru jūsu e-pasta adrese ieguva Nine hundred un Fifty Thousand Great British Bounds Sterling (£ 950,000.00). Mēs vēlamies oficiāli paziņot, ka esat veiksmīgi izpildījis prasības, likumā noteiktos pienākumus, pārbaudes, validācijas un apmierinošu ziņojumu. Tests veikts visiem tiešsaistes uzvarētājiem. Uzvarētāju pārbaude tiks izdota jūsu vārdā ar Microsoft veicināšanas balvu; par summu Deviņi simti un piecdesmit tūkstoši lielo Lielbritānijas sterliņu mārciņu (£ 950,000.00), kā arī balvas prasību sertifikāts tiks nosūtīts kopā ar jūsu uzvarētāju čeku, kas tiks apmaksāta jebkurā bankā. Lai izvairītos no nevajadzīgas kavēšanās un sarežģījumiem, ieteicams sazināties ar piešķirto Microsoft programmu administratoru / koordinatoru ar šādu informāciju: VERIFIKĀCIJAS UN FONDU IZLAIDES FORMA (1) Jūsu kontaktadrese / privātā e-pasta adrese: (2) Jūsu tālruņa / faksa numuri: (3) Jūsu pilsonība / valsts: (4) Jūsu pilns vārds: (5) Nodarbošanās / Uzņēmums: (6) Vecums / Dzimums: (7) Ever Won Online Lottery? (8) Komentāri par Microsoft: Philippa Snare Mārketinga vadītājs, Microsoft UK E-pasts: microsoftclaim2016 @ 163.com Fakss Nr .: +44 8447 749 891