Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
29

Pilnīgi objektīvais, nevienam oligarham nepiederošais, allaž Latvijas interesēs strādājošais žurnālistikas paraugprojekts Neatkarīgā Rīta Avīze šorīt agri no rīta nopublicēja ļoti leģitīmu ziņu, kurā saviem lasītājiem klāstīja to, kurām partijām pēc viņu pašu domām vajadzētu veidot nākamās Saeimas koalīciju.

NRA analītiskais gigants Lasmanis atsaucas uz kārtējo SKDS veikto pētījumu, kurā, spriežot pēc rezultātiem, atkal ir piedalījušies tikai Puzes ezera apkārtnes iedzīvotāji un daži pilsētas ar rītdienu pansionāti. Kā ierasts, arī šoreiz SKDS ir izfantazējuši, ka valsts populārākā partija ir ZZS, kurai koalīcijas veidošanas tiesības ir gatavi piešķirt 37,1 % (!) vēlētāju. Hūtes izdabātāju svītai kā ierasts seko Saskaņa, kuru atbalsta 22 % no vēlētājiem, bet trešā vieta atvēlētā nacionāļiem, kuru veidotu koalīciju atbalstītu 18 % vēlētāju.

Kopumā viss kā jau SKDS aptaujai pienākas – respondentu dati nav pieejami, pirmajā vietā allaž ir ZZS, mazās, bet salīdzinoši populārās partijas, piemēram, JKP un Latvijas Attīstībai, pētījumā pieminētas pavisam minimāli. Galvenais vēstījums šādās aptaujās parasti ir saistīts ar Latvijas tautas šķietamu atbalstu Kurzemes itāļa kontrolētajai ZZS, kura ikvienā SKDS pētījumā ieņem pārliecinošu līdera lomu Latvijas politikā. Tiesa šoreiz, papildus jau ierastā šablona izpildei, SKDS pētnieki (korektāk būtu teikt Puzes propagandisti) ir gājuši vienu soli uz priekšu un iekļāvuši savā pētījumā jaunu vēstījumu par iespējamu koalīciju starp ZZS un Saskaņu. Pēc SKDS domām šādu koalīciju atbalstītu 37% Saskaņas vēlētāju un 18% ZSS atbalstītāju.

Es, protams, neesmu politikas gaišreģis, bet viss šis balagāns ap ZZS un Saskaņas iespējamu sadarbību, par kuru pēdējā laikā publiskajā telpā runā aizvien biežāk, man liek domāt, ka abas partijas tādu patiešām apsver. Sevišķi interesants tas varētu šķist saskaniešiem, priekš kuriem tas ir praktiski vienīgais veids kā tikt pie siles. Skaidrs kā diena ir tas, ka šādu sadarbības modeli nesmādētu arī Puzes velns, kurš vairs neredz sev izdevīgas sadarbības iespējas ar Latvijas eiropeiski noskaņotajiem politiķiem un pēdējā laikā aizvien atklātāk ir sācis dejot Kremļa stabules pavadījumā un klausīties Kobzona rīmes. Turklāt, ir pavisam skaidrs, ka cilvēks Hūte daudz labprātāk savas vecumdienas pavadītu pret korumpantiem un oligarhiem daudz tolerantākajā Putina krievu pasaulē nekā korupciju terorizējošajos Rietumos.

ZZS un Saskaņas koalīcija un tam sekojoša Latvijas ģeopolitiskās orientācijas maiņa ir luksofora krāsās tērptā vīriņa personīgās drošības interesēs, pretējā gadījumā vecumdienas viņam var nākties pavadīt Rīgas centrālcietumā, nevis Puzes ezera krastā.

Līdz ar to kļūst skaidrs, ka Saskaņai un Kurzemes itāļa tefteļu fabrikai no ZSS ir kopīgs plāns kā pakāpeniski un demokrātiski pārņemt varu valstī. Pagaidām nav skaidrs, cik pārdomāts tas ir un vai tas tiešām piepildīsies, bet vienu gan es varu teikt diezgan droši, ja tas notiks, tad Latvijas nākotne tiks veidota tikai un vienīgi pēc Kremļa attīstības modeļa, kur tiesiskuma vietā būs personīgās pazīšanās, godīgas konkurences vietā korupcija, progresa un attīstības vietā naids pret visu pasauli un neizbēgams sabiedrības regress, kā vecajos labajos padumjajos laikos.

 Autors: Janis Rubenis2 NRA un SKDS tautas vietā veido nākamās Saeimas koalīciju
0
29

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [9]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Sesks Kasjaks avatars
Medaļa ProfesionālisMedaļa PalaidnisMedaļa Redaktors iesaka
  Sesks Kasjaks 10.01.18 15:23
 
6
0

Ir tāda tautas zombēšanas taktika, proti, tai iestāstīt, kas tai ir vajadzīgs un ko tā vēlas. Nebrīnīšos, ja pēc vēlēšanām oktobrī svētdienas rītā no TV ekrāniem un radio uzzināsim, ka ZZS un Saskaņa, no šī brīža veido koalīciju, slēdzot "laulību"!

ottokaars avatars
Medaļa Priecīgus Līgo!Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  ottokaars 10.01.18 15:52
 
6
0

Tas scenārijs tiek bīdīts no laika gala...

Un arī Andrim un Aināram pie šī scenārija sanāks vairāk atslābināt nokniebējus...  Ko es varu pateikt- mūsu "bauru tauta" būs to pelnījusi...

  

Ja šis scenārijs piepildīsies, mani bērni sāks mācīties angļu, franču un vācu valodu un atttā, uz rietumiem... Latviešu valodai latvijā drīz vien nebūs nozīmes- te paliks stagnējoša un izmirstoša cūkkopju un slaucēju šļura...

Pamazām pievedīs atkal "viestrādniekus" no NVS valstīm, kas izmukuši no turienes tumsonības te vēl pat laimīgi jutīsies un vergos uz urrā pēc kremļas stabules un vietējā oligarhiāta pātagas...   

Pa lielam būs situācija kā tagad krievijā- atlikušie kas vēl varēs konkurēt, aizbrauks uz Eiropu, uz neatgriešanos...

Janis Rubenis2 avatars
Medaļa Nedēļas hīts #2Medaļa Patīk rakstsMedaļa Ziņnesis
  Janis Rubenis2 10.01.18 16:01
 
5
0

atbildot uz ottokaars komentāru " Tas scenārijs tiek bīdīts no laika gala... "

Tieši manas domas! To nedrīkst pieļaut, vajag uz šī gada vēlēšanām saņemties un izrādīt pilsonisko iniciatīvu, lai gāztu oligarhātu no varas augstumiem!

Anonīms
Anonīms 10.01.18 16:24
 
4
0

Pazīstu cilvēkus, kas SKDS piehaltūrē veicot šīs aptaujas.

Nekad neticiet SKDS aptaujām.

Drakonvīrs avatars
Medaļa RainisMedaļa MobiļņiksMedaļa Zeltrocis
  Drakonvīrs 10.01.18 15:28  
 
2
0

Jācer tomēr, ka Tavs minētais scenārijs dzīvē nerealizēsies. Par rakstu +, liek aizdomāties.

ottokaars avatars
Medaļa Priecīgus Līgo!Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  ottokaars 10.01.18 17:02
 
1
0

atbildot uz Janis Rubenis2 komentāru " Tieši manas domas! To nedrīkst pieļaut, vaja... "

Man jau šis scenārijs bija skaidrs pirms ~2 gadiem...

Kad Āboltiņas nedienas ar ģimenes biznesa iesaistīšanu politikā, neapdomātā stresošana dēļ "tukša un uzpūsta bēgļu krīzes burbuļa" un nespējas stingri noturēt vienotas pozīcijas burtiski sašķēla un nokāva Vienotību.

03.02.16 20:45 Bēģļu krīzes "aizmugure" un kas mums no tās?   Tas manuprāt bija vienīgais vērā ņemamais politiskais spēks, kas ierobežoja ZZS oligarhālās un Saskaņas kremliskās ambīcijas (nesaku ka tas bija "jauks un pūkains" veidojums, bet ar kaut kādu pozitīvu kustības vektoru gan).   KNABs tagad vispār nokauts, armiju jau vada ZSS ministrs (būtībā mazefektīvi izčurā budžetu)...   Drūmi, vārdu sakot... Nav vairs pat par ko balsot, lai to šļuru kautkā atšķaidītu. Būs vien pašiem latvju bauriem jāiet skolās un partijas jātaisa un efektīva politika jāveido- nekādi Saulveži Gaismneši pie apvāršņa kautkā nerādās...         

Anonīms
Aivarro 10.01.18 22:37
 
0
0

SKDS izpilda tādus "pētījumus", par ko viņiem maksā, nav jau nekādi samārieši. Privāts kantoris... Bet maksā... tie, kuriem ir nauda..

Anonīms
Andris Kučāns 10.01.18 15:34
 
0
1

atbildot uz Alvis komentāru " Un šitā nav propaganda pret Lembergu? V... "

Cik zinu Rīgā ir krutāki geju bāri nekā Ventspilī, ļoti homofobiska pilsēta.

Anonīms
Alvis 10.01.18 15:27
 
0
2

Un šitā nav propaganda pret Lembergu? Vismaz viņš Ventspili pacēla un ar Saskaņu mums būtu lēta krievu gāzi un drošība no NATO izvirtušajiem nēģeriem, kas dzer katru piektdienu Rīgas bāros!!!