Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
30
Pēdējā laikā Kasjaka uzmanību ir pievērsis Latvijas bijušais ārlietu ministrs Jānis Jurkāns, kurš čekas aprindās un Donbasā zināms ar iesauku Vaņa. Liekas, ka vecuma plānprātība, vai mazvērtības kompleksi, bet visdrīzāk Kremļa koka rufelis un nepiepildīti komjaunatnes sapņi, liek Jančukam dziedāt savādu dziesmu dažādos apšaubāmos pasākumos aiz Latvijas austrumu robežas. Cik noprotams par mūziku maksā Putlers.

Jāatgādina, ka latvju Jaņis no š.g. 23. līdz 25. maijam piedalījās apšaubāma rakstura drošības “ekspertu” konferencē, kura notika Maskavā un pamatā tā bija veltīta kiberdrošībai. Diez pa kuru laiku šis paspēja kļūt par IT speciālistu? Nav svarīgi, galvenais izmantot iespēju un patrīt mēles ar veciem korišiem, to skaitā Putlera drošības dienesta čiekuru Koļu Patruševu un citām čekas gnīdām, kuri to vien dara, kā sūdzas par nacisma un fašisma atdzimšanu un glorificēšanu Latvijā, cik var, sāk jau apnikt, bet Jānītim nē.

Šoreiz Jānīts pūš Kremļa taurē no pašiem Sočiem, kur no š.g. 16. līdz 19. oktobrim notiek, ak Dievs, jau 14.Valdaja diskusiju klubs, kas ir tādā skaļiresēju konference, kas notiek reizi gadā Krievijā. Arī tagad Janka ar jauniem murgiem neizcēlās, tikai pastāstīja Kremļa vatei, ka „sankcijas ES šaujot pa kājām”, to, ka „sankcijas ir zobens ar diviem asmeņiem”, to, ka patiesībā Vācija sankcijas uzlika sev, bet ne Krievijai, to, ka „miera drošības atslēgas atrodas Kremlī”, to, ka „Vācijā drīz vien valdīšot Jamaikas koalīcija”, to, ka „viņš un vēl kāds ir ES „loceklis”, to, ka „Latvijā visi staigā ar mugurām pagrieztām pret Kremli”, to, ka „latvieši joprojām dzīvo akmens laikmetā un nesaprot, ka Gruzija un Ukraina uzbruka ar tankiem Kremlim”, to ka „latvieši ir ļoti nabadzīgi un slimi nacisti”, to, ka „Kremlis ir pūkains lācītis, kurš nekad nevienam neuzbruks”, jā, kā tad (!), un to, ka „NATO bez Krievijas nespēs nodrošināt mieru pasaulē”. Pēdējam apgalvojumam varētu piekrist to mazliet palabojot, proti, ka kopā ar Krieviju tas ir iespējams, bet kamēr to dīda un jāj, kā vien var, Putlers, Kadirčiks, Ģimons un pārējie salašņas, tas nav iespējams.

Tā kā Janka vienmēr ir izcēlies ar spēju radīt daiļliteratūras stāstus par ceļošanu nākotnē un pagātnē zinātniskās fantastikas un citos žanros, Kasjaks piedāvā saviem lasītājiem iemest aci, Burkāna pēdējā laikā krievu un latviešu valodās tapušo darbu, kurus cītīgi publicē vesti.lv, nra.lv un sputniknewslv.com, ilustrācijās.

Drāma bdquoPa skuju... Autors: Janis Rubenis2 Kremļa ietekmes aģents Jurkāns
1.

Drāma „Pa skuju taku”

Citāts iz grāmatas: „Latvija uzreiz pēc neatkarības iegūšanas virzas uz nekurieni...”

Pasaka bdquoAtpakaļ PSRS... Autors: Janis Rubenis2 Kremļa ietekmes aģents Jurkāns
2.

Pasaka „Atpakaļ PSRS laikos”

Citāts iz grāmatas: „Latvijā pārmaiņas nav gaidāmas un viss kļūšot tikai sliktāk.”

Trilleris bdquoPasaules kara... Autors: Janis Rubenis2 Kremļa ietekmes aģents Jurkāns
3.

Trilleris „Pasaules kara novakarē”

Citāts iz grāmatas: „Осталось разве что прибегнуть к любимой американской забаве на практике — убивать своих президентов. Можно лишь пожелать Трампу не стать очередной жертвой, а миру — не быть ввергнутым в очередную мировую войну с убийством 45-го президента США...”

Nostāsts bdquoBaltie nēģeri... Autors: Janis Rubenis2 Kremļa ietekmes aģents Jurkāns
4.

Nostāsts „Baltie nēģeri Latvijā”

Citāts iz grāmatas: „И, если мы снимем брюссельские кандалы, то и сельское хозяйство за пару лет можно поднять, и те отрасли, которые ещё у нас остаются и которые можно развить.”

 Autors: Janis Rubenis2 Kremļa ietekmes aģents Jurkāns
5.
1
30

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [2]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Jaunavas vainagsMedaļa Joda olaMedaļa Praida ola
  kartupelis ar mugurkaulu 07.11.17 18:17  
 
0
0
To kolorādo vaboles kāpuru nevajag uztvert nopietni!!!Reti nepatīkama persona!!!Man būtu kauns,ja man būtu tik lopiski pretvalstisks sencis mājājs!!!

Heroīns14 avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Dienas doma
  Heroīns14 01.12.17 12:30
 
0
0

Nošaut tā sarkanā mēra izplatitājus.