Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
10

Rubrika turpinās. Šodien Delfi studijā viesojās politiskās apvienības SKG (kopā LSDP, GKML, KDS) runas vīri Andrejs Požarnovs un Jānis Dinevičs. Labākie no sliktākajiem, katrā ziņā ne pārāk izdevušies politiķi?! Āža kāja no maisa te izlīda daudz un dikti. Jāatzīmē, ka visi sūdi netika uzskaitīti vienīgi tie, kuri ir acīmredzami un peld pa virsu.

Līderi Požarnovs un Dinevičs?! Diez vai (?), īstenībā jau neoficiālais līderis un leļļu dīdītājs šai struktūrai ir plašāk sabiedrībā zināmā persona ar pseidonīmuMr.20 jeb darba zirgs Andris Ameriks.

Domburs jau no paša sākuma ķērās pie abu viesu ķidāšanas. Izrādās, ka Požarnovs ne aiz smagas dzīves dodas uz Saeimu, jo pērnā gada deklarācijas smagums ir nieka 73 000 EUR, ko veido 6000 EUR no Baldones domes, bet lauvas tiesa ~67 000 EUR no Rīgas Satiksmes. Vēl jau ir arī procenti, jo viņš tāpat kā viņa saimnieks Mr.20, ieguldījis piķi ātro kredītu biznesā, konkrēti AS „Mogo”(~25% daļu).

Kur tad te būtu „Sociālas-Kristīgas-Demokrātiskas” (SKG atšifrējums) vērtības?Kā pats Požarnovs atzina, ka „princips ir lielākais cipars – biznesa princips... Ātro kredītu kompānijas darbojas atbilstoši Latvijas likumdošanai.” UN PUNKTS. MALACIS.

Dinevičam nav tādas deklarācijas un līdz ar to nav ko piesiet vienīgi kādu struktūru „Atjaunojamo energoresursu un viedo tīklu tehnoloģiju parks”. Kā pats studijas viesis atzina, tad nauda netiek pelnīta, jo projekta izkutināšanai nepieciešami 20 miljoni EUR, ak tad tādēļ viņš ies politikā. Naudu vajag!Viens nesmukums Dineviča ģimenei gan ir, tā arī īsti nav skaidrs vai viņa dēls ir cilvēku nolaupītājs vai nav.

No Kristīgo demokrātu savienības nebija neviena, taču zināmākais ir Ivars Brīvers, kurš šodien zaudēja mandātu Saeimā, jo no bērna kopšanas atvaļinājuma atgriezās Inga Bite.

Plānotais budžets SKG startam Saeimas vēlēšanās ir 70 000 EUR, vispār jau Mr.20 varēja iedot vairāk. Cik zināms, tad šāda summa varētu būt viņa mēneša norma, ko iekasēt no parakstu likšanas.

Sponsori Gods kalpot mūsu Latvijai (GKML) ir visai raibi, bet lielākā daļa tie ir augsta ranga darbinieki Rīgas Domes uzņēmumos. Starp spilgtākajiem būtu jāmin Aizbalts, Kalnkaziņš un Kondtratjuks, kuri pirms iepriekšējām pašvaldību vēlēšanām bija brangas naudas saziedojuši, lai startētu pašvaldībās no partijas saraksta. Jāatzīmē, ka trīs darboņi 2014.gadā startēja LR Saeimas vēlēšanās no Saskaņas sarakstiem. Velkat paralēli? Pilnīgi buļļa sūdi, te arī varētu beigt. Jo sanāk tā, ka akronīmu partija, visdrīzāk, ir cieši saistīta ar Saskaņu un Gods kalpot Rīgai.

Vēl divas spilgtākās lietas no salīdzinoši īsās intervijas:

izrādās, ka SKG sveikusi Orbānu ar pārvēlēšanu amatā?! Atgādināšu, ka Ungārijas premjerministrs ir viens no lielākajiem Putinistiem Eiropā. Abi viesi atzina, ka partijai vienojošais ar Ungārijas premjerministru ir tas, ka iestājās pret piespiedu bēgļu uzņemšanu. Neatbalsta bēgļu politiku Eiropā, bet puikas te bija skatījušies tikai propagandas kanālus. Maldījās faktos un zināšanās.

un, protams, ir pret Stambulas konvenciju. Līdzīgi kā nacionāļi un daudzi citi margināli politiskie spēki, kuriem bail no sorosiešiem (paristiem un jaunajiem vienotībniekiem). Požarnovs šajā kontekstā uzbrauca mūsu dīvai Lindai Leen, tik ārpus konteksta, un riktīgi izgāzās tiešajā ēterā, jo nebija, ko atbildēt. Turklāt abi kungi uzskata, ka praids Latvijā ir jāaizliedz. It kā citu problēmu valstī nebūtu?

Galvenā Dombura atziņa ir tāda, ka dziļi partijas mehānismā SKG ir eiroskeptiska partija, neskatoties uz to, ka tā atbalsta Latvijas dalību ES un citās organizācijas.

Manas galvenās atziņas ir tādas, ka šī partija ir nožēlojama Mr.20 kabatas partija, lai apmierinātu šī cilvēka un viņu pakalpiņu politiskās ambīcijas, un lai viņi bez aiztures varētu turpināt zagt Rīgā un citur valstī, kā arī tas, ka balsojot par šo partiju vēlētājs balsos par Saskaņu, jo deputātu amata kandidāti būs tie paši, kas 2014.gadā. Tie paši vēži citā kulītē.

P.S. Pirmsvēlēšanu cirks ir tikai sācies!

 Autors: Sesks Kasjaks Bezcerīgs pasākums jeb SKG un Mr.20
Izmantotie avoti:
http://kasjaks.lv
0
10

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [0]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes