Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
11

Tad, kad čomi Jurkāns, Sudraba, Babris, Urbanovičs, Paiders, Lembergs, Stendzenieks, Liepnieks, vēl vairāki komjaunieši no ZZS un NRA, arī „cienījamais” Ojārs Spārītis u.c., turpina zākāt Latviju, muldot kaut ko labu un apsveicamu par ABLV, oligarhijas čaulu kompānijām un nepieciešamību izvēlēties Kremli kā stratēģisko partneri, Mamikins arī nevar stāvēt maliņā. Acīmredzot būdams afekta, vai rozā briļļu ietekmes stāvoklī šis prokremliskajiem mediji stāsta, ka mums te Latvijā notiek vardes piepūšanas process. Bet varbūt viņš pats ir varde, no pasakas „Ždanoka un varde”!? Interesanti, pats viņš pūš pīlītes vienā laidā, bet Latvijai aizrāda par kaut kādu varžu pūšanu!

Eirodeputāts uzsver, ka ovāciju vietā kārtējam vardes piepūšanas procesam, kuru pēc tam asi noblīkšķinās tā, ka gabali lidos uz visām pusēm, Latvijai ir jārīkojas ar domu nākotnei un jāgatavo ekonomika iespējamai krīzei.

„Latvijas valdībai nekavējoties ir jāpārtrauc brutāli nogalēt Latvijas bankas, kuras apkalpo nerezidentus. Ministriem braukt un vienoties ar Krievijas varas iestādēm par Krievijas tranzīta nākotni caur Latviju,” uzrakstīja Mamikins. Kāpēc jādodas tikai uz Krieviju (?), tad, pēc Andrušas teiktā, sanāk, ka nerezidenti/afēristi ir tikai Krievijā?

Pēdējā laika vēršanās pret čaulu kompānijām ir likusi sarosīties veselam baram Kremļa noderīgo idiotu, ietekmes aģentu un viedokļu līderu. Ar katru dienu šis pulciņš paliek lielāks un lielāks. Kurš nākamais!?

 Autors: Sesks Kasjaks Arī Mamikins pievienojas ofšoru aizstāvju bandai
Izmantotie avoti:
http://kasjaks.lv
1
11

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [1]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Drakonvīrs avatars
Medaļa JāņugunsMedaļa RudzupuķeMedaļa Bronza
  Drakonvīrs 20.04.18 14:57  
 
3
0

Par Mamikinu es nebrīnos, viņam pats sātans licis pūst Kremļa stabulē, tā teikt kurš cits, ja ne viņš  + par rakstu!