Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
99

Aizvadītās nedēļas piektdienā (24.novembris) atgriežoties no darba, vakarā truli mēģināju relaksēties ar dzimtenes bairīti pie zombēšanas ierīces ar zilo ekrānu. Lēnām spaidot TV pults pogas mana uzmanība apstājās pie kaimiņzemes slavenākā kanāla „Rossija RTR”, kurš demonstrēja labākā Gēbelsa skolnieka Ģimas Kiseļova sektas adeptu veidotu sociāli-poliskā raidījuma „60 sekundes”.

Tie, kuri nekad nav redzējuši šo pseido žurnālistikas šedevru, varu paskaidrot, to vada laulāts pāris, kas vispār ir atsevišķa un īpaša tēma, būtībā visu Kremļa tehnologu radīto murgu sāls ir – mēs Krievija esam super, bet visi pārējie sūdi, kam nemitīgi uzgavilē debilizēta skatītāju auditorija.

Atgriežoties pie tēmas, sūcu aliņu, un tad uz zilā ekrāna parādās Latvijas jevrodeputāts no „Saskaņas” Andrejs Mamikins, kuru vadītāji piesaka, kā mūsu deputātu Eiroparlamentā. Klausoties visu to, ko viņš tur lej, man kā patriotiski noskaņotam letiņam refleksīvi savilkās dūrītes kulaciņos. Tomēr, norijot kārtējo malku dzintara dziras, pār mani nāca apskaidrība.

Latvijas populistu partijas „Saskaņa” deputāts Eiropas Parlamentā Andrejs Mamikins ir savervēts NATO un mūsu Ārlietu ministrijas super PR aģents, kura galvenais uzdevums ir maldināt pretinieku, īstenojot informatīvu melu kampaņu. Apsveicu, ģeniāla operācija. Aģents Andruša rašistu mēdijos izplata vairāku miljonu deģenerētai auditorijai dezinformāciju par to, ka briesmīgais NATO stāv uz matuškas rodinas robežām un grib uzbrukt. Tikai nav jābaidās no viņiem, jo geijevropas dezorientētie karavīri, kuri nezin’ patiesās pareizrašista Kirila sludinātās vērtības, nav karotāji, bet mīkstie. Latvijā viņi tikai ķemmē lielveikalus, iepērkot tūkstošiem skārdeņu lēta alus. Darbu viņi beidz jau plkst.17:00 un tiek izvadāti limuzīnos uz savām luksus viesnīcām un hoteļiem. Saskaņā ar Adrīša liešanu Latvijas sabiedrība ļoti nemīl šos okupantus [tie, kas no NATO], jo viņi nemitīgi šaudās cauru dienu un nakti un nekontrolēti izbraukā ceļus un latvju zemnieku laukus. Ģeniāla maldināšnas operācija.

Vēsture atkārtojas, nekas šais saulē nav jauns! XX gs. 30.-40.gados lielās kaimiņvalsts komunistiski fašistiskais cilvēkēdāju režīms, kurš daļu no tautiešiem bija pielicis pie sienas vai sabāzis nāves nometnēs vergu darbam, bet atlikusī daļa bija debilizēta tik tālu, ka svēti ticēja staļinistu murgiem. Par to, ka visapkārt ir ienaidnieki un tikai viņi, jaunie pārcilvēki, būs tie, kas glābs visu pasauli, kas gaida uz atbrīvošanu un iekļaušanos kopējā laimībā. Viņu armijas nav spējīgas karot un karš būs īss, tas notiks pretinieka teritorijā un bez zaudējumiem. Diemžēl, viss notika pilnīgi otrādi, laimības valsts sabruka, puse pasaules ienīst šo režīmu un karš bija ilgs ar milzīgiem zaudējumiem savā teritorijā.

 Autors: Sesks Kasjaks Andrejs Mamikins izrādās ir Latvijas īpašais aģents
1.
 Autors: Sesks Kasjaks Andrejs Mamikins izrādās ir Latvijas īpašais aģents
2.
0
99

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [5]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 04.12.17 18:49
 
8
0

Labi teikts...

 

Drakonvīrs avatars
Medaļa RainisMedaļa MobiļņiksMedaļa Zeltrocis
  Drakonvīrs 07.12.17 22:41  
 
3
0

Klau, portālā vesti.lv jau kādu laiku tiek reklamēta akcija virzīt tautas balsošanai jautājumu par Drošības Policijas likvidāciju. Negribi papētīt šo jautājumu? P. S raksts labs, ķer +

Sesks Kasjaks avatars
Medaļa ProfesionālisMedaļa PalaidnisMedaļa Redaktors iesaka
  Sesks Kasjaks 07.12.17 22:53
 
2
0

atbildot uz Drakonvīrs komentāru " Klau, portālā vesti.lv jau kādu laiku t... "

Tev taisnībā, tā ir un diemžēl ne tikai vesti.lv. Viss sen jau tiek pētīts, tik jāsaņemās un jāatrod brīvāks brīdis, tad varbūt kaut ko izveidošu. Bet šinī un daudzās citās līdzīgās situācijās es būtu priecīgs arī par citu savu tautiešu iniciatīvu! 

Drakonvīrs avatars
Medaļa RainisMedaļa MobiļņiksMedaļa Zeltrocis
  Drakonvīrs 07.12.17 22:20  
 
0
0

atbildot uz Pavel komentāru " Ja ruski dai gengu "

Šajā portālā jāraksta latviski. Mīnuss.

Drakonvīrs avatars
Medaļa RainisMedaļa MobiļņiksMedaļa Zeltrocis
  Drakonvīrs 08.12.17 00:18  
 
0
0

atbildot uz Sesks Kasjaks komentāru " Tev taisnībā, tā ir un diemžēl ne tikai vesti... "

Tad gaidīšu rakstu. Pats tīri tehnisku iemeslu dēļ neņemos ķerties klāt. Mani griesti pagaidām ir dzeja un bilžu raksti.