Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
340

Šo rakstiņu esmu izveidojis lai meklētu cilvēkus, kuri varētu būt liecinieki interesantiem notikumiem, kas, varbūt, tiek noklusēti. Bet pilnīgi veltīgi – tā varētu būt vērtīga informācija, ja izrādītos, ka nav bijusi tikai bērnu fantāzija!

Šis stāsts ir ļoti sens. Tas notika kaut kad tad, kad ēkā, kas redzama nedaudz zemāk atradās bērnu sanatorija “Gaujaslīči” netālu no Cēsīm. Šobrīd tur saimnieko Svētās Ģertrūdes Evanģēliski Luteriskā draudze.

Tātad, Kad mani mazu puisēnu aizveda uz šo veselības veicināšanas iestādi – sanatoriju “Gaujaslīči”, visai drīz no citiem bērniem es uzzināju, ka zem ēkas, kurā atradās sanatorija dzīvo ‘viņš (tas)’. Daži, kas bija pietiekami drosmīgi esot redzējuši viņa acis tumsā, kad ieskatījās caurumā zem ēkas pamatiem.

Parasti gan bērni centās apiet šo caurumu ar līkumu.

Taču reiz es pamodos no pamatīga trokšņa. Mana guļamtelpa atradās 2.stāvā. Pirmajā stāvā atradās guļamtelpas sīkajiem (apm. 3-5 g.v.). No turienes tad arī nāca tas briesmīgais troksnis. Bērnu izmisuma un baiļu spiedzieni un raudāšana.

Saprotams, mēs jau arī nebijām nekādi lielie. Vecums no 10 līdz 15, tāpēc, dūšas mums nepietika, un neviens negāja skatīties lejā, lai uzzinātu, kas tur notiek?

Taču no paša rīta viss noskaidrojās – mazo bērnu guļamtelpā bija ienācis ‘tas’. Esot pastaigājis starp gultām, tad aizgājis uz spēļu istabu.

Kad nekavējoties aizgājām uz spēļu istabu atradām tur nelielu nekārtību. Parasti pirms gulēt iešanas mums bija jāsakārto rotaļlietas. Bet tajā rītā tur bija neliels juceklis, it kā tur kāds būtu kaut ko meklējis.

Un te nu gan fakts, kuru redzēju pats ar savām acīm – lielajos plastilīnā pikučos, kas atradās tiem paredzētajās kastēs, bija redzami skaidri ļoti lielu priekšzobu nospiedumi. Ne gluži tik lielu zobu, kādi ir zirgam, bet vismaz 2x lielāki, kādi ir cilvēkam.

Izsecinājām, ka ‘tas’ pēc sīko guļamtelpas ir iegājis spēļu istabā, un pavandījies pa rotaļlietām, ir arī pagaršojis – plastilīnu.

Vēl liecība – kad biju saķēris nelielu infekciju, un tiku uz nedēļu ievietots šīs sanatorijas izolatorā – pa logu pāris reizes redzēju kādas dīvainas būtnes rosīšanos pa tuvējo mežu. To norakstu uz halucinācijām, kas radušās no augstas temperatūras.

Bet kas lika visa 1. stāva bērniem panikā brēkt? Šis jautājums mani urda visu šo laiku!

Scaronī ir bijuscaronās... Autors: blusu_kerajs Vai BIGFOOT arī Latvijā?
1.

Šī ir bijušās bērnu sanatorijas "Gaujaslīči" ēka

Pats viņu neesmu redzējis... Autors: blusu_kerajs Vai BIGFOOT arī Latvijā?
2.

Pats 'viņu' neesmu redzējis, bet varbūt 'tas' izskatījās šāds, vai tāds kā nākamajās bildēs?

Apmēram scaronādu tēlu es... Autors: blusu_kerajs Vai BIGFOOT arī Latvijā?
3.

Apmēram šādu tēlu es redzēju pa izolatora logu

No scaronāda ķēma varētu... Autors: blusu_kerajs Vai BIGFOOT arī Latvijā?
4.

No šāda ķēma varētu reāli nobīties

Vēl viens moscaronķis Autors: blusu_kerajs Vai BIGFOOT arī Latvijā?
5.

Vēl viens mošķis

Scaronis izskatās visai... Autors: blusu_kerajs Vai BIGFOOT arī Latvijā?
6.

Šis izskatās visai draudzīgs, bet zobi apmēram atbilst tam izmēram, kuru redzēju uz plastilīna pikučiem.

Es būtu priecīgs, ja Spocēni cītīgi pašērotu šo rakstu sociāljos tīklos! Varbūt atsaucās kāds no tiem, kas kā bērni ir bijuši šajā ārstniecības iestādē, un arī kaut ko varētu pastāstīt par tur piedzīvoto.

2
340

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [36]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
FuNkYmoNeY avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa SpoksMedaļa Vilkaču klana biedrs
  FuNkYmoNeY 08.10.16 15:01
 
12
0

Es pats esmu redzējis viņu dzīvē. Un es nebiju viens, drošvien daudzi par šo smiesies un domās kādas sēnes es lietoju - nekādas   Tas patiešām ir reāls! Mēs ar čomu runājamies es ieraudziju šo būtni mana seja bailēs saviebās čoms paskatijās uz mani uz ko es skatos ar tādu izbīli tad viņš paskatijās tajā virzienā uz kuru manas acis ir pavērstas tad mēs saskatījāmies un pilnā rīklē bļāvām aiz bailēm un laidāmies. Kā par neražu man ritenim bija uzlikts 21. ātrums bet nebija problēmas ar rāvienu uzsākt braukt aiz bailēm. Čoms netalu dzīvoja no tās vietas un viņam vajadzēja laist mājās bet viņam bija bail pa to ceļu braukt uz mājām viņs teica ka gaidīs kādu mašīnu un tad brauks reizē ar to   Tas bija kādos 16 gados kad mēs neko nelietojām un šamais atradās aptuveni 15 metrus no mums viņš sķērsoja ceļu un ieskrēja mežā. Žēl ka tajos laikos nekādi fočiki telefonos nebija, bet ko tas līdzetu jo aiz izbīļa pirmā lieta kas ienak prātā ir mukt. Ja arī būtu bilde tad mūsdienās to saukātu par fotožopu  

blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 08.10.16 17:51
 
10
0

atbildot uz motorwalwes komentāru "    Tādi neeksistē un nekad na... "

Ieliku tev plusiku par komentāru, bet ... es patiešām tur biju un to pieredzēju!

Ja notikušais būtu rādījies tikai man vienam, es piekristu domai, ka man ar 'šīberi' kaut kas nav kārtībā, bet tā nebija. Ja apzinātu visus tos bijušos bērneļus, esmu pārliecināts, ka šim stāsam būtu papildinājums.

Bet ne par to gribēju tev pateikt.

Es arī esmu pieradis skatīties uz visādiem misticismiem ar lielu skepsi. Taču ir jāatzīst, ka materiālā pasaule nav vienīgā vide, kur var eksistēt dažādas lietas.

Labi, atmetīsim un nerunāsim par to pasauli, kur eksistē domas. Te patiešām daudz kas ir 'miglā' tīts.

Bet par piemēru ņemsim virtuālo datorpasauli! Pirms 50 gadiem, par tādas eksistenci murgoja tikai kafiju pārdzērušies un neizgulējušies zinātnieki.

Tagad, mūsdienās - pat 3. klases skolnieki nešaubās par Pokemonu eksistenci !

blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 08.10.16 13:35
 
7
0

atbildot uz pplay komentāru " Visparastākais bezpajumtnieks, kuram ac... "

Doma nav slikta, bet - tie bija laiki, kad NEBIJA bezpajumtnieki un ubagi!

Iedomājies, bija tādi laiki Latvijā!

pplay avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa ŽurnālistsMedaļa SEO
  pplay 08.10.16 13:31
 
4
0

Visparastākais bezpajumtnieks, kuram acis bija dzeltenas dēļ Hepatīta   

Anonīms
Kamene 03.01.18 22:29
 
4
0

Biju šajā sanatorijā septiņdesmitajos gados. "To" neredzēju, bet mums bija "mistiska" lieta ar zobupastām, ilgu laiku regulāri tūbiņas pa naktīm tika patukšotas. Mēs domājām, ka tās zog un ēd sanitāre. Nu, ka viņai tāda pastu "narkomānija". Un mēs pat sūdzējāmies vadībai. Mums izvairīgi tika atbildēts, ka viņa varbūt esot kādu reizi paņēmusi izlietņu tīrīšanai. Bet pastas tukšojās pastāvīgi. Varbūt "Tam" negaršoja plastilīns, bet zobu pastas bija tieši laikā.

blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 09.10.16 13:29
 
4
0

atbildot uz motorwalwes komentāru "   Vēl viens interesants fakts-ja jau viņ... "

Loģika ir labs rīks, kas dod iespēju izzināt pasauli, bet tas nav 100% efektīvs, ja mums ir jāspriež par lietām, kur trūkst pieredzes vienību salīdzināšanai.

Ko nozīmē - atklāt? Principā, tas nozīmē - iegūt neapgāžamus pierādījumu vai faktus, kas liecina par subjektu vai objektu.

Kas nosaka to, ka bigfoot nav atklāts? To nosaka tas, ka nevienā laboratorijas kastītē neglabājas jettija kauls ar klāt piespraustu zīmīti 'šis ir 100% Jetija kauls'.

No vienas puses, ja nav atrasti atlikumi no kādas mirušas jetijveidīgas būtnes vai tas sasietām ķepiņām nestāv būrī, var secināt, ka šādu radību nav.

No otras puses, šis loģikas algoritms darbojas pie nosacījumiem, ka jetijveidīgais ir mirstīga būtne. Jetijveidīgajam noteikti ir jāpamet mirstīgās atliekas (līķītis) mums viegli pieejamā vietā!

Atcerēsimies nesenos notikumus ar Mēnesi: uz tā virsmaz ir izkāpuši un pastaigājušies vairāk kā 10 cilvēki.

Ja pieņem, ka kāds mēness iedzīvotājs ir redzējis, bijis liecinieks šādai vizītei un izstāsta to saviem sugasbrāļiem - rodas jautājums.

Vai mēnesnieki noticēs šim stāstījumam, vai tikai pagrozīs pirkstu pie deniņiem? Jo redzi, līķīšu nav, kaulu nav. Ir tikai pēdas, kas var gadīties arī viltojums vai fotošops, ir atsevišķi nostāsti, un daži pamesti nesaprotama pielietojuma anķini.

Īsti nezinu, kas ir bijis iemesls, bet jo būtne ir saprātīgāka, jo tai ir tieksme savus līķīšus paslēpt no vieglas pieejas.

Ir visai pārdroši apgalvot, ka cilvēks (īpaši jau mūsdienu cilvēks) ir vissaprātīgākā iespējamā būtne visumā.

Ir visai pārdroši apgalvot, ka absolūti visas saprātīgās cilvēkveida būtnes ir gājušas pilnīgi identiskus evolūcijas ceļus.

Ar šo es gribu teikt, ka mūsdienu cilvēks (un arī ne visa populācija) ir gājis tehnogēno attīstības ceļu. Bet ļoti iespējams, ka kāda daļa no saprātīgajiem ir gājusi citu ceļu, un ir guvusi teicamus rezultātus intelekta attīstībā, un lieto šo pasauli nepārveidojot to?

Ok, ko gribēju ar visu šo garo penteri pateikt? Tikai to, ka cilvēkam ir raksturīgi apgalvot: -neesmu redzējis, tātad - neticu.

blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 08.10.16 20:25
 
3
0

atbildot uz motorwalwes komentāru "    Mani uzjautrināja tavs pēdējais ... " ... bet katrā jokā ir sava daļa patiesības!

FuNkYmoNeY avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa SpoksMedaļa Vilkaču klana biedrs
  FuNkYmoNeY 08.10.16 15:08
 
3
0

Ā jā viņš izkatijās kā 2. 3. un 5. bildē aptuveni 3m garš   un pārvietojās uz divām kājām spalvas bija vairāk melnas nekā brūnas. Šad tad šo gadījumu atceros izstāstu draugiem , bet viņi tikai pasmejas   Es precīzi atceros to vietu kur tas notika vienreiz pat tur ar mašīnu pa nakti aizbraucu lai papētītu kas apkārtnē darās. Diez vai vēl šāda iespējā dzīvē būs kautko tādu redzēt       Ja kāds netic piesakos iziet melu detektora pārbaudi ja kāds var nokārtot  

blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 08.10.16 13:50
 
3
0

atbildot uz Anonīms komentāru " Vai mājas tagadējie īpašnieki neko nav ... " Nezinu, man ar viņiem nav nekādu kontaktu.

Bet aizbraukt uz turieni gribētos. Ja tā nav privāta un norobežota teritorija, tagad gan varētu tajā caurumā ieskatīties

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 08.10.16 14:18
 
3
0

Varbūt iztulko bigfoot? - lielpēdis

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Testētājs
  Jāņa oga 09.10.16 10:45  
 
3
0
atbildot uz blusu_kerajs komentāru " mājienu sapratu, bet ne vienmēr tiešais tulk... "Visprecīzāk to radījumu būtu saukt par Jetiju, jo oriģinālais nosaukums ir cēlies no Tibetiešu valodas...

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Testētājs
  Jāņa oga 09.10.16 13:15  
 
2
0
atbildot uz motorwalwes komentāru "   Vēl viens interesants fakts-ja jau viņ... "Katru dienu tiek atklātas jaunas dzīvnieku sugas tropos, kuras dzīvoja tur jau tūkstošiem gadu, bet pamanīja tikai tagad. Ja tu gribēsi palikt neredzams un paslēpties, tu to arī izdarīsi un tā, ka neviens tevi ne atradīs ne ko. Un kā jau minēju, šie radījumi var būt arī no paralēlajām pasaulē vai citām dimensinām, mūki viņiem ir piedèvējuši arī teleportācijas spējas - ko var zināt. Un kalnos, sniegos ir ļoti grūti ko pētīt, dēļ lavīnām, aukstuma un skābekļa trūkuma. Tā ir ideāla vieta, kur slēpties tādiem, kas varētu izdzīvot. Pie kam, Jetiji ir pilnīgi balti ar melnām acīm, notupsies tāds kaut kur kalnu sniegos un aiztaisīs acis - hren viņu kāds ieraudzīs. Kā arī tu minēji par to sauszemi - tas, ka mēs viņu apdzīvojam visplašāk, nenozīmē, ka mūsu starpā var neslēpties kādi nezināmi būtņi. Pārāk sīciņš mums ir tas priekštats par mūsu pasauli ir to apdzīvotājiem. Bet nu, katram savs...

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Testētājs
  Jāņa oga 09.10.16 10:59  
 
2
0
atbildot uz motorwalwes komentāru "    Tādi neeksistē un nekad na... "Vai tu esi 100% pārliecināts, ka nav? Tibetieši gan jau gadsimtus domā, ka tādi pastāv un šī "leģenda" ir viral. Un attiecas pret viņiem dažādi - vieni saka, ka viņi palīdzēs cilvēkiem, kuri nomaldījušies, iestiguši kalnos, bet citi ir pārliecināti, ka tādu ieraugot ir jānes kājas prom, citādi novilks tev gar acīm visu ādu. Šīs "leģendas" ietvaros Tibetieši arī izvairās no lielām ledus vai akmens alām kalnos, īpaši ja sniega vētras, jo vieni ir tos redzējuši, citi devušies pētīt un atraduši nesaprotamus priekšmetus un slaveno milzu kāju nospiedumus. Cik pazīstu tibetiešus, viņi ir vairāk saistīti ar dabu un garīgām lietām, dzejot visādas pasakas nav viņu stilā, bet neko nevar zināt... Šī pasaule nudien nav vienīgā, ir arī daudzas citas, gan materiālas, gan nemateriālas, citas dimensijas, viņi var būt jebkas un no jebkurienes. Tieši tā mēs arī nevaram droši apgalvot vai noliegt, ka ūdenī nedzīvo visādi mītiski mošķi, piemēram, nāras vai Krakens, pamatojoties, ka okeāni ir izpētīti mazāk par 5% un pastāv reālas iespējas, ka kaut kur vēl varēja izdzīvot Talasmedons ( m. Nesija ) vai kā mēs varam zināt, ka agrāk tiešām nepastāvēja milzu lidojošaa ķirzakas, kuras spļāva uguni vai mazi cilvēciņi, kurus sauc par rūķiem mūsdienās? Kā to var zināt, ja tas nav ticis pētīts vai ir pētīts maz?

Lashuks avatars
Medaļa BetmensMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Dienas doma
  Lashuks 09.10.16 10:54
 
2
0

atbildot uz motorwalwes komentāru "    Tādi neeksistē un nekad na... " Es negribu pierādīt ka tie eksistē, bet tas ka viņi nav redzēti neko nenozīmē, mūsdienās veljoprojām atrod jaunas sugas, jaunus dzīvniekus. Bet aizdomīgi ka šie stāsti parādijās pēc tā viena video (Domāju ka visi to ir redzējuši, čalis nofilmēja kā lielpēdis gāja pa mežu) Pēc viņa sāka parādīties visas tās bildes, video, pēdu nospiedumi u.t.t. Bet varbūt cilvēki vienkārši sāka aktīvāk to meklēt.   

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 08.10.16 14:30
 
2
0

Titulbilde labā piesaista

motorwalwes avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa TrumpeMedaļa OLAS
  motorwalwes 09.10.16 12:51
 
1
0

atbildot uz Jāņa oga komentāru "Vai tu esi 100% pārliecināts, ka nav? Tibetieši... "   Vēl viens interesants fakts-ja jau viņus ir redzējuši dažādās pasaules vietās piemēram kā Kanādā un ASV,kā arī tavā pieminētajā Ķīnā,kur šie mūki dzīvo,tad var teikt šie ir "redzēti visā Eirāzijā.Tad iznāk ,ka viņi ir ļoti izplatīti!Tā tad vēl vieglāk atklājami,VAI NE!!!???

motorwalwes avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa TrumpeMedaļa OLAS
  motorwalwes 09.10.16 12:44
 
1
0

atbildot uz Jāņa oga komentāru "Vai tu esi 100% pārliecināts, ka nav? Tibetieši... "

  Par okēniem ,tur gan visādi brīnumi var būt,kas ir tas ir!  Nevis 5%procenti,bet tikai 2% izpētīts,Visums(redzamā daļa) lai cik dīvaini neliktos,TIKAI 3%.Ar sauzemi jau ir drusku savādāk,tur gan mēs apdzīvojam sākot ar Ekvatoru līdz pat artiskai joslai un pat vēl tālāk,pēc loģikas nu nevar tāds milzenis tik labi noslēptie,nu nevar,tas nav iespējams!!!+

motorwalwes avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa TrumpeMedaļa OLAS
  motorwalwes 08.10.16 20:18
 
1
0

atbildot uz blusu_kerajs komentāru "Ieliku tev plusiku par komentāru, bet ... es pa... "    Mani uzjautrināja tavs pēdējais teikums par pokemoniem  +

motorwalwes avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa TrumpeMedaļa OLAS
  motorwalwes 08.10.16 17:38
 
3
2

   Tādi neeksistē un nekad nav eksistējuši!Tad sen būtu atrasts,vismaz kādu skeletu,vai citas pēdas(es nerunāju par pēdu nospiedumiem),neviss visu laiku "miglā tīts"!Tā jau raksts interesants   

blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 08.10.16 15:04
 
1
0

atbildot uz FuNkYmoNeY komentāru " Es pats esmu redzējis viņu dzīvē. Un es... " Kurā rajonā tas bija?