Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
spoki fosilijas ikona Fosilija
7
31

Ūdensvīrs un Auns

DRAUDZĪGAIS REFORMĒTĀJS un AKTĪVAIS LĪDERIS.

Dzīvespriecīga mijiedarbība. Šīs attiecības var mainīt lietas un notikumus visaugstākajā līmenī. Jūs abi esat neatkarīgi un brīvību mīloši – respektējiet viens otra telpu un vēlmes. Tomēr šai zelta monētai ir arī otra puse – var tik neievērots iekšējais bērns, kas mirdzošām acīm raugās pēc uzslavas. Kopā paaugstināta seksualitāte ar oriģinalitātes piesitienu.

– Savienība var būt labvēlīga un laimīga, bet tikai ar noteikumu, ka stiprais Auns centīsies nenoslāpēt spilgtā un oriģinālā Ūdensvīra dabu, bet Ūdensvīrs centīsies Aunā neizraisīt greizsirdības jūtas.

– Šajā savienībā dzimst talantīgi bērni. Tāpat šī savienība lepojas ar kaismīgiem mīlas zvērestiem, pasakainām intīmām izpriecām.

– Nereti pēc vētraina un strauja sākuma iestājas „ ģenerāltīrīšana”, dvēseles tīrīšana un miesas protests, kā rezultātā iestājas zināms jūtu atsalums, pat ar atvadīšanos un šķiršanos.

– Ja šajās attiecībās viss ir tik labi, ka labāk nevar vēlēties, tas nozīmē, ka Auns ir kārtīgi „izskalots”.

– Ūdensvīrs satriec Aunu ar savu nesavtīgumu. Auns vienkārši lido Ūdensvīra klātbūtnē.

Aunam ir jāatceras, ka Ūdensvīrs nav viņa privātīpašums. Bet Ūdensvīram ir jāsaprot, ka ne katrs Auns skries tur, kur viņam norādīs.

– Ūdensvīrs nosliecas uz intelektuālo snobismu, savukārt Aunam nav nekādas daļas gar abstrakciju.

Ūdensvīrs un Vērsis

DRAUDZĪGAIS REFORMĒTĀJS un PRAKTISKAIS DARĪTĀJS.

Paralēlās pasaules. Pilsētas un lauku peles draudzība. Attiecībās vēlams piekāpties partnera vēlmēm pēc miera un stabilitātes. Drīzāk dzīvosiet viens otram garām, nekā apvienosiet spēkus. Viens fiziski, otrs mentāli stūrgalvīgs. Tu domā globāli, Vērsis to visu izmaļ caur sevi. Staigājot ar degunu gaisā var netīšām iekāpt apzināti noliktā pļekā. Vai esi redzējis bulli pa gaisu lidināmies? Ja noticēsi brīnumam, varbūt ieraudzīsi.

– Vērsim visu laiku būs jāmokās ar Ūdensvīru, viņa draugiem un draudzenēm.

– Vērsim nepieciešama mājas dzīve, garantēta un nodrošināta nākotne. Viņš bez tās pat iedomāties nevar savu dzīvi. Ūdensvīram plaukst bagāta fantāzija un spilgta, dzīva iztēle, parādās pēkšņas domas, idejas, visai oriģinālas, kaut arī bieži apšaubāmas izdomas, nereti novērojama gan vieglprātība, gan vējgrābslība.

– Ūdensvīram nav pa spēkam tikt galā ar Vērša stūrgalvību un ietiepību, ar viņa patvaļu un paštaisnumu, un tas, neraugoties uz to, ka viņš ir pats uzticamākais partneris. Jā, Vērsis nepakļaujas nekādai pāraudzināšanai, nekādai „pārtaisīšanai”.

– Kad Ūdensvīram ir darīšana ar Vērsi, viņam nesanāks visu vakaru pavāļāties uz dīvāniņa. Ja vakariņas negatavoja viņš, tad trauku mazgāšana viņam ir garantēta.

– Vērša skatījumā Ūdensvīrs ir nepateicīga būtne, kas vienmēr grib nezin ko un runā par lietām, kas ir tālu no realitātes. Bet kaut kas dīvaini saistošs ir šādās sarunās. Saprašanās grūtības liek palikt viņiem kopā. Vērsis ir nolēmis pierādīt Ūdensvīram, ka nemazam tik dumjš viņš nav. Bet Ūdensvīrs grib pierādīt, ka nav nemaz tik nenormāls.

– Vērsis pēc padarītā darba vienmēr mēdz būt ļoti apmierināts ar sevi. Piedāvājums par tālāko darbu, no Ūdensvīra puses, viņam liekas dīvains.

– Ūdensvīrs bieži kritizē Vērsi par viņa darbu iekšēju tukšumu. Vērsim tas liekas par īstu murgu, jo forma nevar būt tukša, jo tā nav domāta idejas nodošanai, bet gan, lai nemocītu cilvēkus. Bet Ūdensvīrs apgalvo, ka formā ir jābūt ieliktai jēgai. Patiesībā tieši tas arī ir iemesls viņu kopējai sadarbībai, kura rezultāti pārspēj visas cerības. Protams, ja šā brīnuma radītāji nepamanās pa starpu „novilkt viens otram ādu”.

– Divu stūrgalvju attiecības. Vērsim Ūdensvīra idejas vienmēr šķiet nenormālas un pārāk riskantas. Tās atņem Vērsim līdzsvaru, tāpēc Ūdensvīram nekad neizdodas atraut „no zemes”. Pasaulē ir daudz muļķu, kas slavēs Ūdensvīra ideju, bet Vērsis viņiem nepievienosies.

– Kad Ūdensvīrs nāk pie Vērša ar kārtējo projektu, Vērsi primāri satrauc, ka šis ideālists neiedomājas, cik daudz darba un ar kādus līdzekļus nāksies izmantot, lai realizētu viņa fantāzijas. Viņš sāk uzdot jautājumus, Ūdensvīrs sāk dusmoties. Bet Vērsi ar dusmām nenobiedēsi. Viņš turpina uzdot savus piezemētos jautājumus. „Kur ņemt to un to? Kas atradīs to? Cik maksās darbs? Kā viņš iedomājas, lūk, to?” Lai arī kā Ūdensvīrs necenstos praksi aizstāt ar teoriju – nekas nesanāks.

– Viņi var vienoties, bet tas būs no abiem izspiests kompromiss. Vērsim var patikt ideja, bet Ūdensvīram ir jāsamierinās ar to, ka tā tiks piezemēta.

Ūdensvīrs un Dvīņi

DRAUDZĪGAIS REFORMĒTĀJS un KUSTĪGAIS VIDUTĀJS.

Saprātīga draudzība. Mīlestība – draudzība – mīlestība – draudzība – kā pa apburto loku. Iespēja abiem trāpīt uz devīto vilni un noķert kaifu no otra apziņas dzīlēm. Kopdzīve kā puzle, kuru knibināt dienu un nakti. Draudat noslīkt neapzināto jautājumu plašumos. Dzīve kā niedrēm vējā.

– Starp Dvīni un Ūdensvīru iespējama ne tikai draudzība un sadarbība, bet arī visai ievērojama un amizanta laulība.

– Partneri nedzenas ne pēc tituliem, ne goda nosaukumiem, galīgi noraidot bagātību un muižniecisku dzīvesveidu. Tā vien liekas, ka viņi ir speciāli radīti viens otram.

– Mīlestība rodas no „pirmā acu uzmetiena”. Dūdo kā balodīši, īpaši noslēpumainajās mēness naktīs, kas visbiežāk beidzas ar brīvu intīmu kontaktu izpriecām. Viņu saldkaislās melodijas var apskaust pat lakstīgalas.

– Kopējais kredo:” Vienādas tiesības it visā”.

– Ar laulībām abi īpaši nesteidzas.

– Dvīņu prātošanu un spriedelēšanu Ūdensvīrs panes stoiciskā mierā, reizēm pat viņiem piebalsojot. Kaut ko arī liek aiz auss.

– Baida tikai Ūdensvīra spītība. Viņš nevēlas mainīties. Mierina tas, ka vienmēr paliek oriģināls. No viņa nekad nevar zināt, ko gaidīt.

– Dvīņi uzticas Ūdensvīram, jo saredz nesavtību. Dvīnim, kas pieradis, ka nekas uz pasaules netiek darīts pa velti, Ūdensvīrs ir kā fenomenāla būtne.

– Dvīņiem patīk arī tas, ka Ūdensvīram ir vispusīgas intereses, nav vienveidīgs, māk smieties un patīk izjokošana.

– Dvīņi patīk Ūdensvīram, jo spēj pasaulei saprotami paskaidrot viņa domas. Pateicoties Dvīņiem, Ūdensvīrs var popularizēt savas idejas, lai arī nākas tās vienkāršot.

Ūdensvīrs un Vēzis

DRAUDZĪGAIS REFORMĒTĀJS un EMOCIONĀLAIS MIETPILSONIS.

Kļūmīga mijiedarbība. Vēzis vēlas domās “nofotografēt” brīdi un saglabāt to atmiņā vēl ilgi nemainīgu, bet tev vajadzīgi arvien jauni eksperimenti. Tas, ka jūs vispār varat saprasties, liecina par abu augsto intelektu. Mīlēt var arī pa gabalu. Ūdensvīrs un attiecības ir garš un īpatnējs stāsts, kuru stāstot Vēzis kritīs ģībonī. Putras katls, kas reiz ies pāri malām.

– Laulāto savienība starp Vēzi un Ūdensvīru nekādu laimi nenes. Pat draudzība un sadarbība iztvaiko kā ūdens vasaras dienā.

– Septiņas reizes nedēļā viņi satiekas un septiņas reizes izšķiras.

– Patiesībā Vēzim Ūdensvīrs ir nepanesams, jo visu laiku viņu atraida, atsakās no viņa rūpēm, palīdzības un līdzdalības. Ūdensvīrs patstāvīgi izvairās, grib brīvībā.

– Ūdensvīrs visu pieņem kā pašu par sevi saprotamu un nekad neizjūt pateicību. Vel vairāk, pamanās veiksmīgi pamest Vēzi – un tā ir traģēdija būtnei, kura ir pārliecināta, ka nespēj dzīvot vientulībā. Brīvība? Pie, vella, tādu brīvību, ja tu nevienam neesi vajadzīgs!

– Ūdensvīra uzskats: „Pasaulē ir tik daudz interesanta, kāpēc jāsēž vienam pie otra? Mīlēt taču var no jebkura attālumā! Laika ir tik ļoti maz, lai sēdētu pielipuši viens pie otra.”

– Vēzis ir ļoti intuitīvs. Viņam ir talants redzēt pat niecīgākās uzvedības svārstības, bet attiecībās ar Ūdensvīru tas viņam pārāk nepalīdz. Ūdensvīrs ir pārāk neparedzams, bieži vien pat pats priekš sevis.

– Nevajag saniknot Ūdensvīru, ja nevēlies, lai visi uzzina Vēža noslēpumus.

Ūdensvīrs un Lauva

DRAUDZĪGAIS REFORMĒTĀJS un RADOŠAIS VALDĪTĀJS.

Asa mijiedarbība. Lauvam vajag aplausus, bet Tu tikai skaļi vīpsnāsi. Ērtākās attiecības būtu kā režisoram ar aktieri: Tava - ideja, partnera talants - tās iemiesot. Produktīva savienība, ja uztur cieņpilnu atmosfēru un ņem vērā citus tamlīdzīgus ceremoniālus zemūdens akmeņus. Asa vārdu apmaiņa paralizēs saskarsmi uz ilgu laiku. Dejo ar zvaigzni. Seksuālās attiecības kā draiskas uguntiņas – netveramas, bet kārdinošas.

– Starp šiem partnerim ir gana daudz pretrunu, bet gandrīz vienmēr tās izdodas pārvarēt.

Atrodoties zem kopīga jumta un segas, viņiem nepārtraukti iznāk vietēja rakstura mazi kariņi, tiesa, bez uzvarētājiem un zaudētājiem.

– Stiprā ķermeniskā pievilkšanās ar laiku nogludina starpību uzskatos un viedokļos, pārliecībā un pasaules uzskatā, temperamentā un raksturā.

– Ūdensvīri ir brīvas mīlestības, brīvu sakaru partneri. Viņš nekad nesteidzas ar laulību noslēgšanu.

– Šajā savienībā ir daudz fantāziju un viltību, lišķības un humora, daudz oriģinālu intīmu izpriecu.

– Vislabākā laulāto savienība, ja vīrietis ir Lauva, bet sieviete – Ūdensvīrs.

– Abi lieliski saprot viens otru – vismaz tā viņiem liekas. Varbūt tāpēc, ka pretēji poli pievelkas.

– Lauva un Ūdensvīrs labi satiek savā starpā. Viņiem ir abpusējas pretenzijas, bet tas neliedz viņiem turpināt attiecības.

– Lauva Ūdensvīram ir ļoti nepieciešama. Lauva spēj attēlot visu, ko vien vēlas, tikai nezina, kas tas varētu būt. Bet Ūdensvīram ir ideja. Lauva ar prieku visiem izstādīs Ūdensvīra ideju, izdarīs to atjautīgi un saprotami.

– Lauva bieži ir neapmierināts ar Ūdensvīra priekšlikumiem, uzskatot viņa idejas par pārgudrām un nevienam nevajadzīgām.

Ūdensvīrs un Jaunava

DRAUDZĪGAIS REFORMĒTĀJS un IZDARĪGAIS VĒRTĒTĀJS.

Neapmierināta mijiedarbība. Savienība, kurā neatkarībai, prasmēm un personības briedumam ir liela loma. Tava prāta neaptveramajām fantāzijām Jaunava uzķersies kā uz plika āķa. Vari iemācīt uztaisīt Jaunavai konfekti no nekā. Tu tiecies pēc spozmes, Jaunava – pēc rezultāta. Neapšaubi Jaunavas kompetenci un varēšanu un Jūsu paralēlās dzīves neprognozējami krustosies skaistos, mierpilnos tikšanās brīžos.

– Pat lietišķie sakari, nemaz nerunājot par kaut kādu draudzību, reti sastopama.

– Jaunava pārdzīvo par Ūdensvīru, jo pārliecināta, ka viņš pakļāvies savām iegribām agru vai vēlu ies bojā. Un drīzāk agri nekā vēlu.

– Ūdensvīram ne īpaši ir saprotams kā tas notiek, bet Jaunava vienmēr atradīs iespēju izmantot viņu savās interesēs.

– Abi visu laiku strīdas par metodēm, paņēmieniem, par to kā visu darīt. Un vienoties ir ļoti grūti.

– Ūdensvīram ir jāīsteno sava ideja, savs sapnis. Jaunava praktiski nekad neuzteic viņa ideju kā labu.

– Jaunava „graiza” Ūdensvīru dzīvu, turklāt vēl bez anestēzijas.

– Jaunavai Ūdensvīrs ir bīstams, tādēļ, ka netiecas kaut ko saudzēt. Jaunava nepiekrīt upurēties.

Ūdensvīrs un Svari

DRAUDZĪGAIS REFORMĒTĀJS un SVĀRSTĪGAIS DIPLOMĀTS.

Runātīga mijiedarbība. Svari tevi lieliski papildina un nogludina Tavus spurainos asumus, kā arī palīdzēs labi pārdot Tavas idejas sabiedrībai. Harmonisks pāris, saglabājot katrs savu individualitāti. Taču iesākumā pārorientējies no pļāpām uz darbiem. Tas attiecas arī uz gultu. Ilgstošas un laimīgas attiecības, ja viens no Jums piekāpsies, nepazaudējot pašcieņu.

– Savienība starp šiem partnerim ir diezgan veiksmīga, jo īpaši, ja Svari ir vīrietis, bet Ūdensvīrs – sieviete.

– Kā vienam, tā otram ir iestaigāta sava kreisā taciņa kaimiņu dārzā, kur mierīgi var baudīt aizliegtos paradīzes augļus un vēl būt pārliecībā, ka no savas paradīzes viņš uzdzīts netiks.

– Attiecības rit bez konfliktiem un bez krīzēm. Kopīgā laulība dod daudz jauna abiem partnerim. Viens otra sadzīvē ienes rosību un jūtas, tādējādi iekšēji paplašinot un bagātinot otra garīgo horizontu, kā arī nodrošinot miesas prasības.

– Viņiem, protams, ir ko pārmest viens otram. Tāpēc, ka vienmēr var atrast, pie kā piekasīties, būtu tikai vēlēšanās. Bet, ja viņi apvienos spēkus nevis viens pret otru, bet pret kaut ko ārēju, tad varēs sasniegt lieliskus rezultātus.

Ūdensvīrs un Skorpions

DRAUDZĪGAIS REFORMĒTĀJS un NOSLĒPUMAINAIS PĀRVEIDOTĀJS.

Mulsas attiecības. Divu bezbailīgu cilvēku attiecības. Tāda kara laika mīlestība vienam pret otru bez tradicionālā “happy end”. Spītnieki - abi labi. Ik pa laikam izrādīsies, ka domāts tā, bet dzīvē vis ir citādāk... Priekš Tevis par daudz intrigu, noslēpumu un zemūdens rifu, par maz atklātu sarunu. Katrs no sava kakta mulsi skatīsieties otra virzienā. Kurš pirmais spers soli? Neparasta seksuālā pieredze garantēta.

– Savienība ir visai problemātiska: ”Tas, kas mani nenogalina, padara mani stiprāku”.

– Ūdensvīram vienmēr jāatceras: kāds Skorpions ir piedzimis, tāds viņš ir un paliks līdz pēdējām dzīves dienām, nekas viņu nepāraudzinās.

– Draudzība un biedriskums ir labvēlīgi.

– Ūdensvīrs, kā brīvu attiecību un brīvas mīlestības atbalstītājs nav spējīgs saprast Skorpiona privātīpašnieciskumu. Pārāk dažāda viņiem ir attieksme pret tādiem jēdzieniem kā „mīlestība un laulība”, „parāds un pienākums”.

– Labākais variants: vīrietis – Ūdensvīrs, sieviete – Skorpions. Sievietei – Skorpionam izdodas apvaldīt sava Ūdensvīra negatīvās īpašības, patvaļu un untumainību, spītību un ietiepību, mīkstināt Ūdensvīra uzvedības manieres.

– Skorpions pret Ūdensvīru ir spējīgs pastrādāt tādas lietas, par kurām jāmaksā un jānožēlo visu mūžu.

– Skorpions izjūt dīvainu tieksmi pret Ūdensvīru kā pret bezkaislīgu būtni. Skorpions ir pārliecināts, ka tā ir maska. Viņš zina, ka katram ir savs Ahileja papēdis. Bet Ūdensvīrs visu laiku attiecībās ar Skorpionu paliek mazliet attālināts. No sākuma tas liekas ļoti pievilcīgi, it kā Ūdensvīram būtu kāds noslēpums. Bet mēģinājumi atklāt šo noslēpumu ne pie kā nenoved. Skorpions sāk uzbrukt Ūdensvīram ar domu uzzināt, kas viņu izsitīs no līdzsvara, bet tas neko nedod.

– Ūdensvīrs dusmojas, bet bez kaisles: drīzāk brīnās, nekā pa īstam nīst.

– Viņiem ir daudz kas kopīgs: vienādi grib paveikt kaut ko derīgu, vienādi bezbailīgi, vienādi neatlaidīgi un spējīgi saglabāt uzticību tam, kas kādreiz ir iekarojis sirdi.

Ūdensvīrs un Strēlnieks

DRAUDZĪGAIS REFORMĒTĀJS un TĀLREDZĪGAIS OPTIMISTS.

Neatkarīga mijiedarbība. Abi mīlat brīvību un nākotnes burvīgās iespējas. Brīvība darīt katram savu var aiznest jūs tik tālu vienu no otra, ka no attiecībām paliks pāri viena vienīga izlikšanās. Pa ceļam varat trāpīt ne vienā vien desmitniekā. Mānīšanās pie laba gala nenovedīs. Kopējiem spēkiem jebkurā cilvēkā spējat saskatīt ideālu. Dažkārt izdodas nejauši radīt arī kopējo... Īsts sekss-šovs.

– Uz balto pasauli ar tās kārtību un likumiem partneri raugās gandrīz vienādām acīm un tāpat līdzīgi izturas radušajās situācijās.

– Abi ciena brīvību un neatkarību, abi ir patstāvīgi.

– Starp viņiem ir arī fiziskā pievilkšanās.

– Vislabākais variants, kad vīrietis ir Ūdensvīrs, bet sieviete - Strēlnieks. Tieši sieviete – Strēlnieks var pārliecināt savu Ūdensvīru par to, ka ir pati labākā sieviete pasaulē, ka ir kā radīta viņam. Šī hipnoze darbojas līdz tam laikam, kad Ūdensvīrs sagādās pirmo negaidīto pārsteigumu, kas bieži arī paliek pēdējais.

– Kad oratora spējas abiem partneriem izpaužas pilnā spēkā, rodas spriedze, dusmas un naids, kas atstāj mieles, sarūgtinājumu un apbēdinājumu.

– Strēlniekam patīk Ūdensvīrs, kurš nav vienaldzīgs pret avantūrām. Ūdensvīram vienmēr ir daudz traku ideju. Bet Strēlniekam vienmēr ir jautri no Ūdensvīra idejām.

– Ūdensvīrs patstāvīgi grib kaut ko nereālu – un tas ļoti patīk Strēlniekam, kurš riskē nomirt aiz garlaicības ,,normālu,, cilvēku sabiedrībā, katru dienu spriežot par vienu un to pašu.

Ūdensvīram šķiet, ka Strēlniekam nav nevienas paša Ūdensvīra nepilnības, tajā pat laikā ir visas viņa labās īpašības.

– Strēlniekam ir jāatceras, ka nevajadzētu izturēties vieglprātīgi pret Ūdensvīra idejām un uzskatīt tās par sīkumiem, kas noder vienīgi lai par to pāris stundas papļāpātu. Ūdensvīrs var arī „sadot pa kaklu”, ja neizturēsies pienācīgi.

Ūdensvīrs un Mežāzis

DRAUDZĪGAIS REFORMĒTĀJS un ATBILDĪGAIS VADĪTĀJS.

Principu sadursme. Divi cilvēki ar izteiktu “Es”. Mūždien nojauksi Mežāža rūpīgi strukturētos plānus. Tev nešķitīs vajadzīgi iekļauties Mežāža dienaskārtībā, kur nejaušībai nav atvēlēta pienācīga vieta. Garlaicība nokaus seksualitātes uguntiņu. Mīlēties ar smagnēju “mēbeli” tev nešķitīs interesanti. Kādam laikam intrigas pietiks, bet katram paliekot pie sava, pāri paliks plika draudzība.

– Ieteicama tikai lietišķa sadarbība, līdzautorība, jo pat draudzībai trūkst reāla pamata.

– Mežāzim grūti pierast pie Ūdensvīra oriģinalitātes un ekstravagantuma, nestandarta uzskatiem, veselīgā humora un „jociņiem – spociņiem”.

– Vīrietis – Ūdensvīrs sievietei – Mežāzim, varētu teikt, ir lieka greznība. Nav derīgs kopīgai laulāto dzīvei, nekāda labuma, vienīgas klapatas, rūpes un galvassāpes. Šajā savienībā sieviete – Mežāzis var būt tikai menedžera vai sponsora lomā.

– Vēl sliktāks variants ir, ja vīrietis ir Mežāzis, bet sieviete – Ūdensvīrs. Pirmā acīs pēdējais zaudē savu autoritāti, prestižu un reputāciju. Mežāzis ir pilnīgā šokā, ka viņa vispār var to atstāt un, nepaskaidrojot iemeslu, bez ilgām sarunām, atstāt uz visiem laikiem. Ej nu panāc vēju!

– No Mežāža viedokļa, Ūdensvīrs pārāk steidzas. Kaut kādu dīvainu iemeslu dēļ Ūdensvīrs nespēj pareizi novērtēt laika periodu, viņš atgādina cilvēku, kas vēlas iet uz visām četrām debespusēm vienlaicīgi.

– Ūdensvīrs visu laiku ir aizņemts. Un aizņemts, no Mežāža viedokļa, ar kaut kādiem niekiem, ko var izdarīt jebkurā citā brīdī.

– Viņi nekad nevar panākt pilnīgu savstarpēju vienošanos. Mežāzis vienmēr jūtas kā tas, kuru vienmēr upurē lietas labad.

– Ūdensvīrs vienmēr grib paplašināt robežas, kuras nosaka Mežāzis. Bet tas skeptiski noelšas un saka: „Izdari sākumā vismaz to, kas ir nepieciešams, un pēc tam redzēsim vai paliks laiks visām šīm pārmērībām!”.

– Mežāzis dzīvo šeit un tagad. Ūdensvīrs dzīvo pasaulē, kur laikam nav nozīmes, svarīgi ir tikai tas, ko viņš dara.

– Tā kā uz katru „varbūt?...” Ūdensvīrs dzird no Mežāža „neredzu nepieciešamību”.

Ūdensvīrs un Ūdensvīrs

DIVI INTELIĢENTI REVOLUCIONĀRI.

Simpātiska, bet remdena mijiedarbība. Diskusiju klubiņš. Labi, ja abi esat vismaz vienas konkrētas idejas vienotas nostājas pārstāvji. Apbursiet viens otru ar saviem izgudrojumiem. Seksuālā dzīve tāda mēreni garlaicīga, ja vien par tās sastāvdaļu neuzskata ilgstošas sarunas un lustes draugu lokā. Divas pagales, kas aktīvi rīvējas, bet uguntiņu neuzšķiļ.

– Kopīga devīze šai savienībai: ”Lai dzīvo brīvība, neatkarība un vienlīdzība!”

– Savienībai pašas stiprākās „važas” ir pilnīga partnera brīvība. Kurš no Ūdensvīriem šo noslēpumu laicīgi atklās, tas arī spēlē būs vinnētājs.

– Laulība nelīdzināsies parastai un vispārpieņemtai. Starp citu, vienīgais gadījums, kad Ūdensvīri var iztikt bez savām „kreisajām” draudzenītēm, vai sievietes – bez pielūdzējiem.

– Šeit savā dzīves ceļā krītošās zvaigznītes satiekas un brīnās – kāds burvīgums, kāds amizantums, cik mēs abi esam vienādi brīnišķīgi...tu un es...Bet kā šie brīvās mīlestības un nelegālās kopīgās dzīves abi pārstāvji spēj aizkļūt līdz dzimtsarakstu birojam un pārkāpt tā slieksni, ir brīnums.

Ūdensvīrs un Zivis

DRAUDZĪGAIS REFORMĒTĀJS un JŪTĪGAIS IDEĀLISTS.

Cerības un vilšanās. Sākums būs iespaidīgs. Pielipsiet viens pie otra. Zivtiņa saplūdīs ar Taviem uzskatiem, piekritīs, sekos, aizrautīgi mās ar galvu. Pirmais klupiens sanāks brīdī, kad Zivtiņa attiecību daudzajos stūros pazaudēs orientierus un pieprasīs garantijas attiecību noturībai, uzprasīsies pēc “stingras rokas”. Demokrātam Ūdensvīram var samesties šķērmi ap dūšu.

– Šī laulāto savienība ir visai problemātiska.

– Attiecības vienmēr ir jautras, enerģiskas un svētdienīgas, bet stabilitāte ir apšaubāma.

Zivīm šīs laulības beidzas vai nu ar pilnīgu atsacīšanos no visa, no sevis, vai arī ar atsvešināšanos, laulības saišu saraušanu un šķiršanos.

– iss šūpojas un šķobās, gan jūtas un kaislības, gan laulības važas, gan dzīve un liktenis. Rezultātā – grēkošana no abām pusēm. Bet, kā jau zināms, – jebkura grēkā krišana beidzas ar izdzīšanu no paradīzes.

– Ūdensvīram nemaz nav tik vienkārši ar Zivīm, bet viņš vienīgais var likt viņām darīt kaut ko reālu un noderīgu, Zivis ir ļoti lokanas. Ūdensvīram ir nepieciešama milzīga pacietība un eņģeļa daba.

– Zivis ne ar ko nevar atpirkties no Ūdensvīra. Viņš ir nelokams. Viņām ir jādara tas, ko var. Un īpaši tas, ko nevar. Lai kā arī viņas neizvairītos, lai kā arī negaustos un nepūstu – nekas nepalīdz. Viņš vienmēr atradīs viņām darbu, kuru viņām ir jāizdara, ja vēlas gulēt mierīgi.

– Zivis baidās no Ūdensvīra negaidītiem ātru dusmu uzliesmojumiem.

– Ūdensvīram ir jābūt pret Zivīm godīgam, bet tas ir ļoti grūti. Tik daudz miglas – nesaprotams, kas kur atrodas. Viņš cenšas, bet nesanāk. Līdz vienā brīdī, Zivis „peld ar vēderu uz augšu” un viņš jūtas kā nelietis.

 Autors: Fosilija Ūdensvīrs - saderības horoskops
7
31

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [7]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
KillYou avatars
Medaļa MaģistrsMedaļa TeamworkMedaļa Bakalaurs
  KillYou 12.10.17 16:55
 
1
0

atbildot uz Tautas Spogulis komentāru " @anonīmajiem -  Nevis portālu horo... " eģiptieši un maiji tevi bedre iemestu par tadu uzbraucienu ,astrologija - bulshits ...  

Pūcēns avatars
Medaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Pamatskolnieks
  Pūcēns 19.01.12 15:33
 
0
0

kāda padla ielika mīnusu? lkm saderība nesakrīt ;DD

vienkāršā avatars
Medaļa Spoks
  vienkāršā 19.01.12 16:01
 
0
0

Dievinu savu zīmi Bet, manuprāt, nesakrīt

kameniitee avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sviestmaize
  kameniitee 19.01.12 19:05
 
0
0

dazas lietas sakriit :)

Tautas Spogulis avatars
Medaļa SensācijaMedaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesaka
  Tautas Spogulis 11.10.17 19:52
 
0
0

@anonīmajiem -  Nevis portālu horoskopi ir bullšits, bet HOROSKOPI ir bullšits - un viss lauciņš (astroloģija) aiz tā. Neesam vairs viduslaikos, laiks domāt ar galvu nevis sekot pseidozinātnēm un šarlatāniem. Bet aizstāvat gan ļoti nikni. Interesanti kāpēc?

Tautas Spogulis avatars
Medaļa SensācijaMedaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesaka
  Tautas Spogulis 12.10.17 23:59
 
0
0

atbildot uz KillYou komentāru " eģiptieši un maiji tevi bedre iemestu pa... " Labi zināt, ka antīkās civilizācijas nepiekristu 21. gadsimta modernās zinātnes faktiem, kurš nu gan to būtu domājis...   

Tautas Spogulis avatars
Medaļa SensācijaMedaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesaka
  Tautas Spogulis 10.10.17 20:20
 
0
2

Horoskopi ir bullšits.