Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
80

Numeroloģija pēta cilvēka īpašības, raksturu, trūkumus atkarībā no viņa dzimšanas datiem.

Ja vēlies uzzināt par sevi vairāk - summē dzimšanas dienas, mēneša un gada ciparus, līdz iegūsti vienciparu skaitli.

Piemēram : 07.07.1998 = 7+7+1+9+9+8=41 (tagad jāiegūst vienciparu) 4+1=5

Jūs esat apveltīts ar... Autors: Pensionāris Tavu dzimšanas datu dzīves raksturojums.
1.

Jūs esat apveltīts ar spilgtu indvidualitāti, brīvību un neatkarību, neļaujat citiem iejaukties savās personiskajās darīšanās un neatzīstat nekādas autoritātes, tādejādi Jūs ir grūti ietekmēt. Esat ambiciozs un stūrgalvīgs, kas vienmēr rīkojas pēc saviem ieskatiem un neņem vērā citu padomus un norādījumus. Lepnums ļoti bieži neļauj atzīt savu sakāvi. Jūs neciešat no mazvērtības kompleksa, jūtaties pastāvīgs.

Citu domas netraucē jūsu miegu un Jūs nebāžat degunu citu dzīvēs. Jums raksturīgs dinamisks prāts, dažkārt nosliece uz fantazēšanu, taču atrodat pareizo atrisinājumu. Nekad netrūkst ideju, to ir ļoti daudz, ka nespējat visas īstenot, gandrīz vienmēr alksti pēc ovācijām. Jums ir spēja piesaistīt cilvēkus un ietekmēt tos. Dažkārt esi egoistisks. Jūsu dvēsele vienmēr paliek jauna, dzīvespriecīga un neatkarīga. Esat lepns un godkārīgs, atrisinat sarežģītas problēmas. Esat daiļrunīgs, dzēlīgs, bieži izprovocē strīdus.

Negatīvās īpašības - egoisms un varaskāre var piemesties. Kaprīzes, ciniskums, Nespēja savaldīt emocijas, ja tiek aizskarta godkāre vai kāds vēlas uzpiest savu gribu. Bieži nesatrauc citu jūtas. Jums jākontrolē sava nesamierināmība un jābūt iecietīgākiem pret citiem.

Jūs ļoti viegli "taisat naudu", kuru bieži vien tērējat nelietderīgi. Jums patīk grezna dzīve. Nauda jums nav īpaši svarīga. Jūs drīzāk esat režisori, nevis aktieri. Jūs veiksmīgi plānojat savu darbu un sekmīgi vadat citus.

Esat kaislīgas un straujas dabas cilvēks, kas viegli iekaro citu sirdis, pateicoties savai daiļrunībai.

Jūs esat labestīgs taktisks... Autors: Pensionāris Tavu dzimšanas datu dzīves raksturojums.
2.

Jūs esat labestīgs, taktisks, diplomātisks, piesardzīgs, apdomīgs, laipns un cienat citus cilvēkus. Esat draudzīgs, viesmīlīgs un laipns, kas pastāvīgi meklē savu tuvinieku atzinību, lai varētu justies droši un pārliecināti. Nekad necenšaties pievērst citu uzmanību sev un izcelties. Ārēji šķietat mierīgs, līdzsvarots, taču bieži izjūtat lielu iekšējo sasprindzinājumu. Esat bailīgs un padevīgs, var pat teikt, ka dzīve jums sagādā sāpes. Jūs protat pielāgoties dažādām situācijām, jūs harmonējat ar visiem. Protat iejusties cita cilvēka stāvoklī, glabāt noslēpumus, un nepiekrāpt citus.

Bieži zaudē pašsavaldīšanos un līdzsvaru, saskaroties ar agresīviem cilvēkiem. Jau kopš bērnības dzīvo patstāvīgā sasprindzinājumā, nenovērtē sevi un pakļuj sevi dažādiem kompleksiem. Jums nepatīk piesaistīt savu uzmanību, jo šausminies, ka varētu kļūt par apsmiekla objektu.

Cilvēki jums uzticas. Jūs nekad nerīkojaties neapdomīgi vai vieglprātīgi, rūpīgi apsver un analizē, tāpēc jūsu spriedumi ir pilnīgi pareizi. Augsti vērtē intelektu un kultūru, sajūsmina viss skaistais, garīgais. Jūs esat labi izglītoti.  Neviens nevar labāk par jums izlabot nodarīta ļaunuma sekas. Jūs varat viegli nogludināt konfliktus. Jūs esat dzimuši psihologi, kas apveltīti ar īpašu intuīciju.

Negatīvās īpašības ir bailes, kompleksi, vieglā aizvainojamība, aizdomas, jūtīgums, depresija dažreiz.

Jums ir ļoti laba atmiņa. Spējat izveidot labu kontaktu ar bērniem, pusaudžiem. Esat romantisks, paļāvīgs mīlestībā.

Jūs esat spontāns... Autors: Pensionāris Tavu dzimšanas datu dzīves raksturojums.
3.

Jūs esat spontāns, dzīvespriecīgs, jautrākais cilvēks. Jūsos ir entuziasms un vitalitāte. Izturaties pret citiem ļoti draudzīgi, labprāt piedalaties kolektīvajos pasākumus, labāk nekā jebkurš cits protat baudīt dzīvi. Jūs vēlaties, lai ap jums ir jautri un ekstraverti cilvēki, tādi kā jūs paši. Vienmēr esat pārliecināts, ka nav vērts uztraukties. Dzīvojat šodienai, jo līdz rītdienai vēl tālu. Esat atjautīgs, izveicīgs, attapīgs, jūs var sabojāt tikai materiālisms, viduvējība un vienveidība. Jebkurš cilvēks jūtas labi jūsu kompānijā. Bieži atrodaties uzmanības centrā. Ļoti jūtīgi uztver pārējos, jūs spēcīgi ietekmē citu attieksme, noskaņojums. Jūsu dzīvesveids padara jūs populārus, jo iedvesmojat visus, tomēr jūs viegli paļaujaties citu ietekmei, jo esat mazliet lētticīgi un labprāt ieklausāties citu domās. Jūs rūpējaties par savu ārējo izskatu, esat elegants.

Negatīvās īpašības - esat paviršs un vieglprātīgs, nevēlaties pretoties grūtībām, izvairaties no atbildības, interesē tikai izklaides, tādējādi varat izšķiest savu talantu un labās īpašības. Esat spējīgi uz meliem, ka paši tam spējat noticēt. Nespējat dažreiz atšķirt fantāziju no realitātes. Esat izlutināts un kaprīzs.

Jūs esat māksliniecisks, apgarots, atjautīgs, izceļaties jebkurā jomā, kur var īstenot savas radošās prasmes. Māksla ir jūsu aicinājums. Jums jāpilnveido savs raksturs, jāieaudzina sevī neatlaidība un pacietība. Jums patīk izšķērdēt savu naudu, turklāt esat veiksminieks. Lielākā problēma ir saglabāt naudu.

 

Esat nopietns atbildīgs ar... Autors: Pensionāris Tavu dzimšanas datu dzīves raksturojums.
4.

Esat nopietns, atbildīgs ar veselo saprātu, metodisks, uzticams, patstāvīgs. Esat ļoti piesardzīgs, prātīgs un konservatīvs, tāpēc nekad neriskē un nepakļauj sevi briesmām. Čaklākie no visiem citiem skaitļiem. Disciplīna. Nekad nemainat savus nodomus un spēj darboties ar maksimālu pašatdevi. Jums parasti nekas nepadodas pārāk viegli. Nemierinat sevi ar cerībām un ilūzijām, bet vērtējat reālus faktus un ticat tikai tam, kas ir konkrēts. Kamēr pārējie sapņo, jūs darat savu darbu.

Realitātes izjūta, godīgums ir jūsu galvenās iezīmes, jūs protat iekarot citu atzinību. Spējat aizstāvēt pārējos. Esat mierīgs, atturīgs pētnieks, kas nenovirzās no mērķa. Runājat skaidriem vārdiem. Patstāvīga kontrole.

Negatīvās īpašības ir akla pašpaļāvība un nepiekāpība, jūs viegli varat ieslīgt rutīnā un garlaicīgumā.

Jūs viegli gūstat panākumus,  vienmēr sasniedzat mērķi. Naudu jūs vērtējat augstu, taču neesat skops un alkatīgs. Nosliece uz matemātikas profesijām, zinātni, medicīnu. Jūs esat patiess, godīgs, lojāls kā draugs un mīļākais, nespēlējaties ar savām jūtām, augstu vērtējat ģimenes dzīvi.

Jūs esat nemierīgs enerģisks... Autors: Pensionāris Tavu dzimšanas datu dzīves raksturojums.
5.

Jūs esat nemierīgs, enerģisks, nepastāvīgs un impulsīvs. Momentā reaģējat uz jebkuru izaicinājumu, apstākli. Neciešat rutīnu un vienmuļību. Nedzīvojat no atmiņām, bet veltī sevi šodienai. Esat atklāts un spontāns un iedvesmojat citus cilvēkus, vienmēr gatavs jauniem pārdzīvojumiem un riskiem, nebaidās ziedot visu, ja uz spēles ir likta neatkarība vai patstāvīga. Lielas radošās spējas un neparasta atjautība. Daudz idejas, kas balstās uz iedvesmu un intuīciju. 

Jūs esat indviduālists. Noraidat jebkādas saites un ierobežojumus, asi pretojaties katram gan tuvinieku, gan sabiedrības diktātam. Esat nervozi, nemiera pilni un viegli uzsliesmojat dusmās. Katru dienu pamostaties savādākā noskaņojumā, kas svārstās no melanholijas līdz eiforijai. Jūs esat dinamisks. tāpēc pārējie jūs var uzskatīt par sarežģītu personu. Esat garīgi attīstīts ar spēcīgu intuīciju.

Negatīvās īpašības ir velti izšķiesti talanti, neapmierinātība, nepacietība un mainīgais garastāvoklis, vētrainā reakcija, kas spēj sabojāt attiecības.

Jums ļoti kaitīga ir rutīna un bezdarbība, bez aktīvas dzīves jūs apdziestat. Lai būtu laimīgs, jums nepieciešama aktīva dzīve un plašs darbības lauks. Nepieciešama darbīga profesija. Naudai jums nav īpaša vērtība, bet jūs to viegli izšķiedat. Lai strādātu ar pilnu atdevi, jājūtas absolūti brīvi.

Esat valdzinošs, atklāts un jums bieži ir daudz pielūdzēju.

Jums ir liela mīlestība pret... Autors: Pensionāris Tavu dzimšanas datu dzīves raksturojums.
6.

Jums ir liela mīlestība pret ģimeni. Esat apdomīgs, līdzsvarots, piesardzīgs, emocionāls, jūtīgs, romantisks. Bieži atstājat labu iespaidu uz citiem. Galvenais mērķis bieži ir rūpes par tuviniekiem. Esat sabiedrisks un uzmanīgs pret apkārtējiem. Labprāt draudzējaties ar citiem. Jūs protat ciest klusēdami un samierināties ar likteni, spējat daudz ziedot un daudz ko izturēt. Jums ir iejūtīga un atsaucīga sirds, esat cienījams un enerģisks. Bieži stipri pārdzīvojat saskaroties ar kaut ko satraucošu vai aizkustinošu.

Negatīvās īpašības - bieži esat fatālisti, pesimisti. Bojājat dzīvi ar neesošām problēmām un izdomātām slimībām. Nosliece uz galējībām, varat reaģēt neadvekāti. Bailes no konfliktiem, jūs viegli varat manipulēt ar citiem.

Jūs esat atturīgi, skaisti un mākslinieciski. Jums ir mākslinieciskas dotības.  Jums der profesijas, kas saistītas ar aizbildniecību un sociālo aizsardzību, izglītība, māksla, projektēšana.

Naudas pelnīšana jums nav problēma, dažkārt saņemat stipendijas, avansus. Jūsu nākotne ir neprognozējama. Jūs bieži vien iemīlaties.

Esat noslēgts mīklains... Autors: Pensionāris Tavu dzimšanas datu dzīves raksturojums.
7.

Esat noslēgts, mīklains, dīvains, mistisks. Esat dziļas, vērīgas un apgarotas dabas cilvēks. Augsti vērtējat garīgos meklējumus un iekšējās pasaules izzināšanu. Esat nopietns, augstsirdīgs, precīzs, ziņkārīgs, vērīgs. Piemīt intuīcija un iedvesma. Esat noslēgts brīžiem, kautrīgs, bet laipni un valdzinoši.

Jums vajadzīgs miers un iespēja koncentrēties. Jūs protat izbaudīt vientulību, bet darba steiga jūs nomāc. Prāts allaž darbojas, analizē, apsver. Jūs nemīlat izrādīt savu temperamentu, cenšaties apvaldīt savas emocijas. Esat iedvesmas pilns, neatkarīgs, pārsvarā maz, bet ļoti tuvi draugi, jo esat izvēlīgi.

Negatīvās īpašības ir nedraudzīgums, pesimistiskums, egoistiskums un neuzticēšanās citiem. Noslēgšanās iedomu pasaulē. Varat sākt lietot narkotikas, alkoholu, pārmērīgi nodoties seksam. Bieži krītat depresijā.

Jūs varat gūt lielus profesionālus panākumus, jo darbu izpildīsiet ar vislielāko atbildību. Varat kļūt par autoritātēm daudzās jomās un zinātnēs kā medicīna, ķīmija, fizika, matemātika, dabas zinātnes. Jūs saista seno kultūru vēsture. Labi attīstītas estētiskās jūtas. Kopš jaunības gadiem interesējaties par okultajām zinātnēm, reliģijām, filozofiju. Jums ir literārs talants. Jūs valdzina daba.

Nauda nav galvenais jūsu dzīves mērķis, jūsu intelekta līmeni var tikai apbrīnot.

Jūs esat enerģisks cīņas... Autors: Pensionāris Tavu dzimšanas datu dzīves raksturojums.
8.

Jūs esat enerģisks, cīņas spara pilns, godkārīgs un drošs. Jūs vienmēr pavada triumfs un slava. Jūs cenšaties izvirzīties uz augšu, nekad neapmierina vidusceļš, vēlaties augstākus rezultātus. Vēl nav sasniegts viens mērķis, kā domājat par nākamo. Raksturīga mērķtiecība, izlēmīgums, straujums, uzticība. Jums piemīt nosliece krist no vienas galējības otrā. Esat praktisks un reālistisks ar pievilcīgu izskatu, kas parāda ietekmi uz citiem cilvēkiem. Parasti rīkojaties nekautrīgi.

Negatīvās īpašības ir stūrgalvība, nepacietība, skarbums, prasīgums. Varat būt viltīgi, egoistiski, neuzticīgi, ietiepīgi.

Jūs esat apveltīti ar intelektu, neatlaidību, pacietību, un tas ļauj iegūt izcilu izglītību. Augsti vērtējat panākumus. Esat nenogurdināmi darbā, nekad neļaujat dominēt fantāzijai, neticat ne vārdiem, ne faktiem, par kuriem neesat pārliecinājušies. Jūs saista sports, risks. Jums ir "zelta rokas" jebkurā jomā. Lielisks finansists.

Jūs drauga un mīļotā cilvēka labā esat gatavi ziedot visu.

Jūs esat garīgs ar smalki... Autors: Pensionāris Tavu dzimšanas datu dzīves raksturojums.
9.

Jūs esat garīgs ar smalki organizētu psihi, kas ļauj uzturēt kontaktu ar Kosmosu. Esat apveltīts ar neparastu intuīciju un uztveres spējām. Jūs nesavtīgi ziedojat sevi cilvēces problēmu risināšanai. Esat īpaša kaluma cilvēki. Jūsu īpašība ir tiekšanās alkas pēc brīvības un neatkarības. Nesamierināties ar dominēšanu.

Negatīvās īpašības - varat kļūt egoistisks, kas viegli apvainojas, uzpūtīgs, neiecietīgs, 

Jūsu liktenis ir ziedot sevi citu labā.

Jūs ļoti bieži gūstat panākumus savā profesijā, jo esat enerģiski. Atstājat uz citiem labu iespaidu. Esat cēlsirdīgs, nesavtīgs. Jums labi der ārsta profesija, filozofija, garīdzniecība, gaišredzība. Naudu jūs iegūstat viegli, bet jums grūti to ir izlietot.

 Autors: Pensionāris Tavu dzimšanas datu dzīves raksturojums.
10.
1
80

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [13]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
kaķūns avatars
Medaļa Gada Spoks 2015Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  kaķūns 25.10.17 19:45
 
7
0

Jāsaka, ka varu piekrist rakstītajam.

abolzinis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa RainisMedaļa Recidīvists
  abolzinis 25.10.17 21:13
 
6
0

atbildot uz Anonīms komentāru " Šis bija intresanti... Man ļoti interes... " Tie "astrologi" stāsta tikai to, ko tu gribi dzirdēt. Viņi ir gana slīpēti, lai mundri noskaidrotu kārtējā 'klienta' vēlmes, tici man.

197403 avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa ZeltrocisMedaļa Zeltrocis
  197403 25.10.17 21:20
 
4
0

galigi garam  

mazais muks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BērndārznieksMedaļa Sviestmaize
  mazais muks 25.10.17 19:40  
 
3
0

Bļaviens un velreiz bļaviens

Tik precisu aprakstu vel nebiju lasijis , bus jasak intereseties par numeroloģiju

abolzinis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa RainisMedaļa Recidīvists
  abolzinis 26.10.17 13:25
 
2
0

atbildot uz Pensionāris komentāru " Vajag dabūt vienciparu skaitli un tas būs 1 +... " Da labi, ko tu centies skaidrot. Ja nesaprot, tātad nevajag.

Pensionāris avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Dienas doma
  Pensionāris 26.10.17 13:15
 
1
0

atbildot uz Aaa komentāru " Man sanāca 10tatad man Nekas nav ... " Vajag dabūt vienciparu skaitli un tas būs 1 + 0 = 1

Tanheizers avatars
Medaļa StudentsMedaļa TeamworkMedaļa Spoks
  Tanheizers 25.10.17 20:55
 
1
0

Atbilst labi ja puse- kā jau visiem ''horoskopiem''  

abolzinis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa RainisMedaļa Recidīvists
  abolzinis 25.10.17 19:53
 
1
0

Nu jā, taisnība vien ir! Laikam tāpēc esmu gana labi ieredzēts Anglijas sēņu fermā.  

Gurkiic1337 avatars
Medaļa PamatskolnieksMedaļa ZebraMedaļa Holly Shit
  Gurkiic1337 13.11.17 19:26
 
0
0

kaut kas +/- jau pareizi ir. 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 30.10.17 21:59
 
0
0

Man ir grāmāta un pats diezgan esmu ieientresēts, un esmu visai ģimenei uztaisījis ļoti, sīki un analizēti!

Ariana G avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SpoksMedaļa Sviestmaize
  Ariana G 28.10.17 12:12
 
0
0

atbildot uz Ķēniņu Rāpslis komentāru " Ja man pēc tam, pēc pirmā posma un otrā... "

Ķēniņu Rāpslis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Latvijas politikaMedaļa Dienas doma
  Ķēniņu Rāpslis 28.10.17 10:43
 
1
1

Ja man pēc tam, pēc pirmā posma un otrā izveidojas divciparu skaitlis, jeb 10 tad es to atkal saskaitu lai iegūtu 1?

Banančiks00 avatars
Medaļa DeputātsMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Bots
  Banančiks00 25.10.17 20:00  
 
0
0
9. Viss + - ok tik, pēdējam teikumam tieši otrādi