Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
276

Vecais Altonas tilts Teksasa... Autors: Pitagora teorēma Spoku apsēsti tilti
1.

Vecais Altonas tilts (Teksasa, ASV) Vecais Altonas tilts atrodas netālu no Dentonas un Koperkanjonas pilsētām, Teksasas štatā. To 1884.gadā uzbūvēja King Iron Bridge manufaktūras kompānija lai pa to transportētu mājlopus un cilvēkus. Savu nosaukumu tilts ieguvis no Altonas, pamestas pilsētiņas Dentonas apgabalā. Tilts darbojās līdz pat 2001.gadam, kad tas tika slēgts transportlīdzekļu kustībai. Šis tilts ir iekļauts ASV Nacionālo vēsturisko vietu reģistrā (NHRP). Tilta otrs, neoficiālais nosaukums ir Kazu veča tilts. Saskaņā ar leģendu, vietējais kazu audzētājs Oskars Vašburns sāka sevi saukt par Kazu veci. Lai veicinātu sava biznesa popularitāti, Vašburns uz tilta uzstādīja zīmi uz kuras bija rakstīts :" Šajā virzienā pie Kazu veča." Vietējam Kuklusklanam tas galīgi nepatika. 1938.gada augustā, maskēti Klana biedri sagūstīja Vašburnu un uz tilta noslepkavoja. Pēc tam, Klana biedri atgriezās Vašburna mājās un noslepkavoja visu viņa ģimeni. Kopš tā laika, cilvēki uz šī tilta ir redzējuši vairākas neizskaidrojams lietas. Sākot ar pamestām mašīnām tilta tuvumā, neizskaidrojamām gaismām, visbeidzot ar kazu gana un viņa vadītā ganāmpulka figūrām.

Poinsetas tilts... Autors: Pitagora teorēma Spoku apsēsti tilti
2.

Poinsetas tilts (Dienvidkarolīna, ASV) Grīnvilas apgabalā, uz 107. šosejas un netālu 11. maģistrāles, sēž Poinsetas tilts, viena no spoku apsēstākajām būvēm visā Dienvidkarolīnā. Šis tilts ir būvēts pilnībā no akmeņiem, un to ir apsēdis jauna vīrieša spoks, kurš šeit gāja bojā auto negadījumā 1950-tajos gados. Vēlviens populārs stāsts vēsta, ka tiltu apsēdis kāda šeit nolinčota verga gars. Ņemot vērā, ka Poinsetas tilts ir viens no vecākajiem ASV dienvidos, nav pārsteigums, ka tiltu apvij dažādi nostāsti. Šķiet, ka nostāsti par spokiem nav bez pamata, jo apmeklētāji apgalvo, ka šeit dzirdējuši neizskaidrojamas skaņas un redzējuši dīvainas gaismas.

Pekfortonas tilts... Autors: Pitagora teorēma Spoku apsēsti tilti
3.

Pekfortonas tilts (Češīra, Anglija) 1850-tajos gados būvētais Pekfortonas tilts, saukts arī vienkārši par "Apsēsto tiltu" ir mazs, gājējiem paredzēts tilts, kas ceļotājiem ļauj sasniegt Pekfortonas pili. Tāpat kā vairums Anglijas pilis, arī Pekfortonas pilī spokojos. Viens no populārākajiem nostāstiem par šo tiltu ir tāds, ka ja tu iesi zem tā un skatīsies taisni uz priekšu, tev priekšā parādīsies viena no pils bijušajām kalpu sievietēm. Vēlviens nostāsts vēsta, ka spoku sieviete nevis parādīsies tev tieši priekšā, bet tu dzirdēsi viņu staigājam pa tiltu virs tevis. Pastāv šausminošs uzskats, ka tie, kuri šeit redzējuši sievietes spoku, mirs gada laikā.

Egypt road tilts Ohaio ASV... Autors: Pitagora teorēma Spoku apsēsti tilti
4.

Egypt road tilts (Ohaio, ASV) Katrā ASV štatā ir tā saucamie "mazuļu raudu tilti". Tie savus nosaukumus guvuši no uz tiem vai tuvumā dzirdētām mazu bērnu raudām. Tieši šādu tiltu var atrast Seilemā, Ohaio. Šobrīd tilts ir slēgts un aizsargāts ar barjeru, bet spoku medniekiem tas netraucē fiksēt paranormālas parādības. Pastāv vairākas teorijas kāpēc tilts ir apsēsts. Viens nostāsts ir par kādu jaunu pāri, kuri strīdoties nepamanīja, ka viņu bērniņš ir nokritis no tilta. Vēlviena versija ir par kādu māti kura noleca no tilta, lai glābtu savu mazuli, tomēr beigās abi noslīka. Kad viņu abu līķi tika izskaloti krastā, skumju pārņemtais tēvs ieskrēja mežā un vairs nekad netika redzēts. Ja leģendas ir patiesas, tad Egypt road tilts ir savā ziņā unikāls, jo paranormālas aktivitātes šeit notiek kā naktī, tā arī dienā. Lai gan izmeklētāji, nav atraduši pierādījumus par šeit bojāgājušiem mazuļiem, ar šo tiltu saistās kāda 2010.gadā notikusi traģēdija. Netālu no šī tilta, pamestā automašīnā tika atrasts sadedzis, 60 gadus veca vīrieša līķis. Oficiāli paziņots, ka tā ir bijusi slepkavība, bet vainīgie joprojām nav atrasti.

Kolvilas pārklātais tilts... Autors: Pitagora teorēma Spoku apsēsti tilti
5.

Kolvilas pārklātais tilts. (Kentuki, ASV) Hinkstonas grīvu šķērsojošais tilts, Burbonas apgabalā, Kentuki, ir skaista un sena būve, būvēta aptuveni 1877.gadā. Šis tilts vairākkārtīgi ticis restaurēts, satiksmei tas atkal tika atvērts 2001.gadā. Kopš tā laika, tas ir kļuvis par vienu no spoku apsēstākajiem objektiem visā Kentuki. Kā runā, 1930-tajos gados divi jaunieši, kuri bija atceļā no izlaiduma balles, zaudēja kontroli pār savu mašīnu un gāja bojā iekrītot zemāk esošajā grīvā. Neilgi pēc tam, vietējie zem tilta sāka novērot dažādas gaismas. Vēlviens nostāsts ir par sievieti vārdā Sāra Mitčela, kura gāja bojā tiltu šķērsojot ar kājām. Viņas, un abu jauniešu spoki ir iemesls, kāpēc katru gadu šeit naktīs ierodas vairāki interesenti, cerībā nofilmēt vai nofotografēt ko savādu.

Septiņu elles vārtu tilts... Autors: Pitagora teorēma Spoku apsēsti tilti
6.

Septiņu elles vārtu tilts (Ilinoisa, ASV) Septiņu elles vārtu tilts, Kolinsvilā, Ilinoisā, savu nosaukumu dala ar vairākām citām vietām ASV. Saskaņā ar nostāstiem, tiltu apsēdis maza melnādaina zēna spoks, kuru nolinčoja Kukluksklans.

Danveganas tilts Alberta... Autors: Pitagora teorēma Spoku apsēsti tilti
7.

Danveganas tilts (Alberta, Kanāda) Danveganas tilts, Albertā, Kanādā, ir salīdzinoši jauns. Tas ticis pabeigts 1960.gadā un tas ir viens no lielākajiem piekartiltiem Kanādā. Tas ir arī viens no Kanādas apsēstākajiem tiltiem. Saskaņā ar folkloru, 1960.gadā, divi vīrieši braucot ar mašīnu tika ierauti Kanādai raksturīgā sniegputenī. Kad viņi sasniedza jaunuzbūvēto tiltu, viņi bija spiesti uz tā apstāties. Tas nebija dēļ laikapstākļiem, bet dēļ baltas sieviete figūras. Daļēji apsnigusi, sieviete bija tērpusies baltā mētelī ar kapuci. Viņai bija basas kājas. Vīrieši izkāpa no auto un piedāvāja viņu aizvest, bet sieviete viņus ignorēja un turpināja iet. Tad viņa pazuda sniega aizsegā. Abi vīri nosprieda, ka redzējuši spoku.

Eirtaitas tilts Ilinoisa ASV... Autors: Pitagora teorēma Spoku apsēsti tilti
8.

Eirtaitas tilts (Ilinoisa, ASV) Atšķirībā no citiem tiltiem, kurus apvij nostāsti un leģendas, ar Eirtaitas tiltu saistās pavisam īsts un asiņains notikums. 1980.gadā, vietējais šerifs, upē zem tilta pamanīja jaunas sievietes līķi. Sievietes identitāti atklāt izdevās tikai 1992.gadā, viņas vārds bija Diāna Mērija Riordana. Arī šī lieta joprojām nav atklāta. Cilvēki, kuri ir pabijuši uz šī tilta ir ziņojuši par dīvainām sajūtām. Stāvot uz tilta, pēkšņi visa apkārtne palikusi klusa un rāma. Citi apgalvo, ka Riordanas slepkava reizēm atgriežas uz tilta, lai vēlreiz pakavētos atmiņās par izdarīto briesmīgo noziegumu. Lai gan jaunieši šo tiltu izmanto kā vietu ballītēm, daudzi no tā turas pa gabalu, jo uzskata ka šeit spokojas.

0
276

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [6]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
ĢenerālisHansijs avatars
Medaļa Darts VeidersMedaļa Dienas domaMedaļa Spoki flame
  ĢenerālisHansijs 14.07.16 18:21
 
5
0

atbildot uz pi*arsons komentāru " tev brillītes vajag " Kāds te jokus nesaprot.

ĢenerālisHansijs avatars
Medaļa Darts VeidersMedaļa Dienas domaMedaļa Spoki flame
  ĢenerālisHansijs 14.07.16 09:32
 
9
5

Spoku APĒSTI tilti?

Pitagora teorēma avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BestsellersMedaļa Admins iesaka
  Pitagora teorēma 14.07.16 13:49
 
4
1

atbildot uz ĢenerālisHansijs komentāru " Spoku APĒSTI tilti? " tev brillītes vajag

blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 30.07.16 20:37
 
3
0

Vai Latvijā nezini kādu spokainu tiltu?

Torators avatars
Medaļa UNISEXMedaļa NostradamsMedaļa Testu veidotājs
  Torators 14.07.16 16:08
 
2
0

Kā vienmēr izcils raksts

Mr.Rūķītis avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SākumskolnieksMedaļa Žurnālists
  Mr.Rūķītis 21.07.16 18:31
 
2
2

kas ir Kukluksklans?