Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
61
nbsp2005 gada 19 jūnijā... Autors: RenarsWest Spoki fotogrāfijās.
1.

 2005. gada 19. jūnijā Roberts E. Brauns ar savu gimeni apmetās Brown Palace Viesnīcā, braucot prom, viņi nofotografēja vairākas bildes gan viesnīcā, gan arī ārpus viesnīcas. Fotografējot nebija manīts nekas neparasts. Mājās kad bildes tika ielādētas datorā, pamanīja šo bildi. Roberts E. Brauns netic, ka tas ir atspīdums. Viņš ir pārliecināts, ka tas ir spoks.

nbspScaronī bilde uzņemta... Autors: RenarsWest Spoki fotogrāfijās.
2.

 Šī bilde uzņemta Lielbritānijā 9. augustā Kronēšanas ielas izstādē (Kronēšanas Iela bija Lielbritānijas seriāls). Uz stikla blakus vīrietim skaidri redzama seja. Pēc izpētes saprotams, ka šī ir Ena Sharples seja, kas bija viena no seriāla galvenajiem personāžiem, kura nomira neilgi pēc seriāla beigām.

nbspScaronajā bildē redzama... Autors: RenarsWest Spoki fotogrāfijās.
3.

 Šajā bildē redzama televizorā vīrieša galva. Tajā brīdī televizors bija izslēgts un telpā neatradā neviens cits, kā tikai veca sieviete, kura uzskata, ka tas ir viņas mirušais vīrs tikai daudz jaunāks, nekā viņš bija, kad nomira.

Scarono fotogrāfiju uzņēma... Autors: RenarsWest Spoki fotogrāfijās.
4.

Šo fotogrāfiju uzņēma Kriss Pains Ņūdžersijā, kara muzejā 1988. gadā. Kā redzams pie lielgabala redzama gaiša migla. Kā apgalvo fotogrāfētājs, nekas tamlīdzīgs vēl nav redzēts viņa bildēs. Ja miglu palielina, var saskatīt cilvēka seju.

Scarono bildi uzņēma attēlā... Autors: RenarsWest Spoki fotogrāfijās.
5.

Šo bildi uzņēma attēlā redzamās sievietes vīrs. Tas bija vasarīgā pēcpusdienā un viņi tikko bija pārvākušies uz jaunajām mājām Čikāgā. Mājās tajā brīdī neviens neatradā, bet bildē pa logu skaidri redzama veca sieviete ar buldogu.

Scaronajā bildē virs... Autors: RenarsWest Spoki fotogrāfijās.
6.

Šajā bildē virs vīriša un sievietes fonā redzama migla, kas veido cilvēka tēlu.

Scaronī bilde ir palielināta... Autors: RenarsWest Spoki fotogrāfijās.
7.

Šī bilde ir palielināta. Uzņemta kapos 1991. gadā. Skaidri redzams sievietes tēls, kas sēž uz kāda kapakmeņa. Viņas augšējā un apakšējā daļa ir nedaudz caurspīdīga. Arī gērbusies viņa ir pavisam vecā stilā.

Džekijs Reims no Floriānas... Autors: RenarsWest Spoki fotogrāfijās.
8.

Džekijs Reims no Floriānas, bija aizbraucis uz Teksasu un nofotografēja šo bildi. Tad bija lietains un miglains laiks. Bildē redzams caurspīdīgs mazs zēns sarkanā t-kreklā. Tobrīd neviena tuvumā nebija.

Scaronī bilde uzņemta mežā... Autors: RenarsWest Spoki fotogrāfijās.
9.

Šī bilde uzņemta mežā un redzams sarkana migla pa labi, kas atgādina cilvēka aprises

Scaronī bilde uzņemta Čikāgā... Autors: RenarsWest Spoki fotogrāfijās.
10.

Šī bilde uzņemta Čikāgā kādā mājā 1980. gadā. Fotografētas kāpnes, bet attēlā parādījušies mūkiem līdzīgi tēli aiz kāpnēm. Izskatās, ka tie salikuši kopā rokas, it kā lūgtos.

0
61

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [6]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Romeo Bravo avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Romeo Bravo 07.11.17 01:24
 
2
0

atbildot uz Dan El komentāru " Šie visi ir Sātana kritušie demoni, kas... " Skatos te kādam smadzenes ir galīgi izskalotas

sfinksa avatars
Medaļa SociālistsMedaļa Admins iesakaMedaļa Sociālists
  sfinksa 26.09.17 22:42
 
0
0

Pēdējie divi man ticību nevieš

abatons avatars
Medaļa NostradamsMedaļa TrumpeMedaļa Dienas joks
  abatons 01.10.17 09:30
 
0
0

  

Dan El avatars
Medaļa Spoks
  Dan El 03.10.17 20:28
 
0
0

Šie visi ir Sātana kritušie demoni, kas maldina cilvēkus, liekot tiem ticēt, ka tie ir kādi miruši radinieki vai personas. Bībelē stāv skaidri rakstīts, no kā reiz dzīvība izgājusi, tas nemūžam vairs neatgriezīsies ne savās mājās, ne uz šīs zemes, tapēc mīļie draugi, jums ir jāpieņem lēmumi un jāatgriežas pie tā Kunga šīs dzīves laikā, jālūdz piedošana caur Jēzu Kristu. Dievā nav ne kripatiņas tumsas un ļaunuma, Viņš neņems savā valstībā kādu, kas nav nožēlojis un nolicis Kristum pie kājām visus savus grēkus. Atcerieties, ka tos, kas nenožēlo un neatgriežas gaida mūžīga pazušana un mūžīgi jūs grauzīs tārps un jūs lūgsiet pēc nāves, tapēc ir jānožēlo un jāatgriežas šīs dzīves laikā, jo pēc nāves relatīvais laiks apstājas.

blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 16.12.17 00:35
 
0
0

12. bilde: jāsaka, ka 'pilnīgi jaunā foto kamera ir bijusi pilnlgs sūds!'

Charged avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa TribīneMedaļa Nedēļas hīts #2
  Charged 23.12.17 21:58
 
0
0