Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
131

Kopš 2009. g. pasaules tīmeklī klīst tur radies briesmonis - slendermens. Tas radās Creepy pasta forumā "Something awful". Radītāja gods pienākas Erikam Knudsenam. Tas sākās ka fotošopa konkurss, bet drīz vien sāka dzīvot pats savu dzīvi, sasniedzot urbānās leģendas statusu. Atšķirībā no citiem briesmoņiem viņam nav sejas, tas ir pārāk garš tēls, kurš ietekmē savus upurus ar suģestijas spēku. Šausmas šoreiz ir pilnīgi klusas.

Kopscaron tā rascaronanās... Autors: Lestets Slendermena filma
1.

Kopš tā rašanās Slendermens ir piesaistījis diezgan daudz uzmanības, īpaši 2014. gadā, kad divas meitenes centās nogalināt trešo meiteni tādā veidā kļūstot par Slendermena starpniekiem. 

Nav šaubu, ka Slendermena gandrīz vai mistiskais statuss ir pateicoties internetam un virālajām memēm. Tas viss ir noticis salīdzinoši īsā laika periodā un tas bija tikai laika jautājums, kad par šo briesmoni tiks radīta filma. 

Saskaņā ar Masheble tad... Autors: Lestets Slendermena filma
2.

Saskaņā ar Masheble, tad treilera ideja esot ņemta no tā, ka Slendermens izseko bērnus un ietekmē viņus darīt briesmīgas, slepkavnieciskas lietas. Nekas nav minēts,ka filma izskatās pēc mazbudžeta filmas. Lai arī kā būtu ar filmas budžetu, treileris izskatās diezgan labi. PIetiekami labi, lai nobītos. 

Daļa no personāža pievilcības ir pateicoties Slendermena klusajai dabai. Tas ir monstrs, kura veidolu nepapildina nekāda rūkšana vai šņākšana, bet  tā vietā viņš paļaujas uz suģestijas spēku, kas liek upuriem savainot sevi un apkārtējos. 

Biedējoscaronākais ir tas ka... Autors: Lestets Slendermena filma
3.

Biedējošākais ir tas, ka Slendermena suģestijas spēks ir pārgājis arī reālajā dzīvē. Kā piemērs tam ir jau minētais slepkavības mēģinājums 2014. g. Viskonsinā. Pēc notikušā atklātībā nonāca vēl citi incidenti, kur bija iesaistīti pusaudži, bet saikne ar Slendermenu nebija tik acīmredzama kā pirmajā gadījumā. 

Tāpat 2015. g. Painridžas reservāta indiāņu pusaudžu pašnāvību epidēmiju saista ar Slendermenu, jo indiāņu mitoloģijā ir pašnāvību gars, saukts staigājošo Semu. 

Staigājošā Sema stāsti parādījās jau dažus gadus pirms Slendermena un federālās valdības aģenti ir saskārušies ar rezervāta indiāņu sūdzībām par to. Stāigājošais Sems pēc izskata ir līdzīgs vairāk jetijam, bet tēlā ir zināmas līdzības ar Slendermenu. 

Mēs vēl redzēsim vai filmai ir izdevies precīzi atainot visas Slendermena leģendas nianses, lai gan spriežot pēc treilera, tas varētu būt izdevies

Pievienotie video

0
131

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [8]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 07.01.18 17:21
 
6
0

atbildot uz Drakonvīrs komentāru " Gaidīsim filmu. Raksts okey, lieku + P.... "

Es domāju, ka daudzos gadījumos viltus atmiņas palīdz. Tas var nebūt noticis, bet tu vari par to atcerēties. Tāpat var atcerēties arī par tikšanos ar Slendermenu, jo aprakstītā situācija var būt līdzīga tam, kas ir bijis īstenībā, bet bez Slendermena. Lai iegūtu viltus atmiņas, nevajag daudz

Drakonvīrs avatars
Medaļa ZeltrocisMedaļa RainisMedaļa Nostradams
  Drakonvīrs 07.01.18 17:18  
 
0
0

Gaidīsim filmu. Raksts okey, lieku + P.s. Liekas, ka reizēm leģendas gluži negaidīti kļūst reālas, ja ir cilvēki, kas tām patiešām tic..

Drakonvīrs avatars
Medaļa ZeltrocisMedaļa RainisMedaļa Nostradams
  Drakonvīrs 07.01.18 17:34  
 
0
0

atbildot uz Lestets komentāru " Es domāju, ka daudzos gadījumos viltus atmiņa... "

Tā ir. Stipri ticot, cilvēks sev rada jaunu realitāti ar nenotikušām atmiņām, protams par tās objektivitāti var diskutēt..

SAMSS avatars
Medaļa NostradamsMedaļa RainisMedaļa Recidīvists
  SAMSS 07.01.18 18:13
 
0
0

  

Avatarija avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Sertificēts spoks
  Avatarija 07.01.18 20:04
 
1
1

Nezināju, ka slendrmens ir tik populārs. Visi noteikti ļoti gaida šo filmu ar nepaietību, jo daudziem patīk šusmu filmas un fakts arī tāds, ka daži skatās šausmu filmas lai izskatīto stilīgs. Kā nu kuram

Anonīms
Animur 19.03.18 10:41  
 
0
0
Sveiki vai slendermans tiešām eksistē man ir bail ja tiešām eksistē. Lūdzu kāds atbildiet.
Anonīms
Animur 23.03.18 10:51  
 
0
0
Sveiki vai slendermens eksistē?
Anonīms
Anonīms 07.01.18 18:56
 
0
1

atbildot uz Lestets komentāru " Es domāju, ka daudzos gadījumos viltus atmiņa... "

deja vu