Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
29

Daudzi tika uzskatījuši, ka Marss kā sarkanā planēta varētu būt jebkura īpašums, ko varētu apdziedāt, iesaistīt dažādos stāstos vai saistīt savu nākotni ar Marsa virsmas pētīšanu un iespējams kāds arī Marsu saistīja ar vietu, kur meklēt patvērumu, lai izvairītos no skarbā globalizācijas procesa, un dažādām uzskaites sistēmām, kas liek cilvēkam justies, ka nekas vairs nepaliek nepamanīts.

Taču aizvien biežāk un biežāk globālajā tīmeklī tiek uzieti raksti, kuri atsaucas uz to, ka uz Marsa tiek viekta industrija, kuras produkcija šeit uz Zemes tiek vērtēta īpaši augstu. Nevienam gan to vēl nav sanācis pierādīt, taču ir arī tādi, kuri uzskata, ka lielie globālie koncerni jau ir izveidojuši cilvēku apdzīvojamas bāzes uz Marsa, kurās jau varētu notikt Marsa iekarošana un dalīšana.

Kā pieprasītākais produkts, kura izcelsme esot Marss tiek minēti dažādi dzelzs savienojumi, kuru īpašais sastāvs un viedošanās precess tiem piešķirot īpašības, kuras cilvēkam var paaugstināt dažāda rakstura spējas - sākot ar intelektu un visbeidzot aizstājot dažādus stereoīdus, lai ātrāk ķermenī palielinātu muskuļu masu.

No Marsa transportēto savienojumu apbrīnojamās īpašības:
+ dziedējot praktiski jebkuras kaites
+ ļaujot straujāk kā līdz šim zināmie preparāti pallielināt muskuļa masu
+ ļaujot neskaitāmas reizes palielināt atmiņas spēju un kapacitāti
+ trīskāšo reakcijas spējas

Lai kā arī nebūtu ierobežotā daudzuma pēc, kuru esot iespējams transportēt starp Zemi un Marsu, šie savienojumi tiek turēti lielā noslēpumā, jo pieprasījums pēc viņiem esot lielāks, kā iespēja nodrošināt ar viņiem. Kā galvenais savienojumu ietekmējošais faktors tiek minēts Marsa zemais elektromagnētiskais lauks, kurš salīdzinājumā ar Zemi esot neievērojams. Tas dzelzs savienojumiem ļauj veidoties mazākā elektromagnetisma aktivitātē, ko esot iespējams sasaistīt ar savienojuma aktivitāti noteiktās vidēs. Vienīgais uz ko atliek cerēt, ka lielie magnāti pilnībā nepārņems Marsu un nākotnē arī parastam cilvēkam būs iespēja uz turieni aizceļot.

lasi, vērtē, komentē

 Autors: Strāvonis Sarkanā komercija
1.
 Autors: Strāvonis Sarkanā komercija
2.
0
29

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [3]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
user123 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  user123 14.01.17 21:01  
 
0
0
Lai kas arī uz Marsa nebūtu, tuvākās dekādes tik un tā vēl nāksies sapņot, lai uz turieni tiktu.
Strāvonis avatars
Medaļa SEOMedaļa Autoru autorsMedaļa SEO
  Strāvonis 14.01.17 21:03
 
0
0

atbildot uz user123 komentāru " Lai kas arī uz Marsa nebūtu, tuvākās de... " iespējams, ka viss tur ir tik tālu mehanizēts, ka fiziska piekļūšana nav nepieciešama

Banančiks00 avatars
Medaļa DeputātsMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Bots
  Banančiks00 05.02.18 10:18  
 
0
0
Atliek saķert tik kaut kādu huiņu, no tā Marsa 👽