Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
34

Sveiki! Man ir 21 gads. Vēlējos padalīties ar savām izjūtām un reālu stāstu. Cerībā atrast kādu kam ir līdzīgi gadījies.
Daudzu gadu garumā ik pa kādiem 3 mēnešiem man ir bijis sapnis, ka esmu mājās vai kur citur uz grīdas un esmu var teikt kā paralizēts un cenšos kliegt, piecelties, lai kādu sauktu palīgā vai pie durvīm aizsniegt durvju kliņķi, bet es nevaru. Tie ir bijuši tikai sapņi un salīdzinoši reti, kam es nepievērsu uzmanību. Visiem taču murgi reizēm rādās.
Nu pie lietas - Pēdējo pāris mēnešu laikā man ir bijis tā, ka esmu iemidzis, bet ne līdz galam. Respektīvi dzirdu nedaudz to, kas notiek apkārt. Man it kā atkal sākas tāds sapnis kā iepriekš minēju, bet es taču vēl aizvien esmu pie apziņas - man pār visu ķermeni pāriet skudriņas un zosāda un es īsti nevarēju pakustēties, es centos kādu pasaukt, bet arī tas nav iespējams apmēram 1 - 2min. Pēc tam dodos atkal gulēt, un atkal tas viss notiek. Kaut 10 reizes pēc kārtas. Nav reāli vairs aizmigt. Kā jau minēju šis ir noticis pēdējo pāris mēnešu laikā jau trešo reizi. Katra nākamā reize ir trakāka un trakāka. Šajā pēdējā reizē es it kā pusaizmidzis dzirdēju dīvainus smieklus un tad sākās šīs ķermeņa bailes un es atkal sastingu. Šajā pēdējā reizē es centos aiziet gulēt divas reizes, bet abas reizes viens un tas pats. Tā nu es piecēlos un sāku staigāt pa māju. Ik pa brīdim uzmetās zosāda - ir liela baiļu sajūta ķermenī. Un tā bija kādu stundu pēc pamošanās. Atceroties tos amieklus, arī pēc divām stundām iziet tirpas caur kauliem. Ļoti uztrauc šis viss, it īpaši jad Tu esi pamodies un no bailēm gribi kādu pasaukt, bet nevari - it kā būtu izrauta balsene.
Cik nu es mācēju, tik nu ar saviem vārdiem izstāstiju. Ja kādam ir kas tāds atgadijies, tad lūdzu painformēt ko darīt un pie kā griezties? Izsakiet arī domas, kas tas varētu būt - tiem kam tā nav bijis.
P.s. - neesmu garīgi slims. Protams es nevienam dakterim neteicu, kādēļ es apmeklēju ārstu, bet vienkārši aizgāju uz galvas pārbaudi un viss bija labi.

 Autors: Misters Ēna Sapnis pārtop realitātē!!! MURGS
0
34

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [6]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 07.09.17 10:47
 
8
0

Tā ir miega paralīze, smiekli ir nekas vairāk par gļukiem, tas nenotiek realitātē

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa AspazijaMedaļa Komiķis
  kakasy 07.09.17 11:36
 
5
0

Iesaku apmeklēt kādu nervu dakteri. Nopietni.

Pauris avatars
Medaļa Spoks
  Pauris 08.09.17 00:59
 
4
0

Man bija līdzīgi sapņi bērnībā, bet es tiku ar to galā.

Es sapņoju, ka naktī itkā pamožos blakus gultai uz aukstas grīdas un istabā ir tumšs. Tālāk pēc neilga brīža no koridora man virsū nesās tāda kā tumša ēna un uzbrūk un pēc kuras trieciena es vienmēr pamodos ļoti nobijies.

Šis sapnis atkārtojās diezgan regulāri līdz vienam mirklim, kad man tas apnika un vienu reizi es paliku dusmīgs, ka atkal esmu itkā pamodies blakus gultai un zinu, ka tūlīt sekos trieciens, bet es to negaidīju un pats ātri piecēlos kājās un skrēju tumšajā koridorā, lai uzbruktu tam mūdzim, kas nelika mieru.

Koridorā neviens nebija, drošvien biju to aizbaidījis un pēc tās reizes šis sapnis vairs neatkārtojās.

Tikai pēc ilgiem gadiem pētot līdzīgas situācijas atklāju, ka šie baidītāji ir pavisam konkrētu cilvēku dvēseles un ne tās labākās. Ko lietas labā var darīt tas ir loģiski domājot noskaidrot, kurš var būt aizdomās turamais un pacensties pārtraukt saikni ar šo cilvēku.

Misters Ēna avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa TrumpeMedaļa Holly Shit
  Misters Ēna 07.09.17 14:59  
 
3
0
atbildot uz Jay+Jay komentāru " Ja tu būtu izlasījis beigas šim stāstam... "Viņš domāja par nervu dakteri. Ar galvu jau viss Ok, bet irspējams, ka Jā, vai nu ar veģetatīvo vai parasto nervu sistēmu kaut kas nav labi.
SAMSS avatars
Medaļa AutoklikerisMedaļa AutoklikerisMedaļa Duraka 3000 speles
  SAMSS 07.09.17 18:14
 
1
0

  

Anonīms
CrazyTesmenis 30.12.17 04:17  
 
0
0
Vienreiz biju iemidzis...sapnoju, ka es gulu uz zemes, pamodos un skatos man gulta lido prom