Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
266

Samāra Morgana ir galvenā varone šausmu filmās ‘’The Ring’’ jeb ‘’Aplis’’ , kas veidotas pēc japāņu psiholoģiskā šausmu romāna ‘’Ring” motīviem. Filmās viņa tiek atveidota kā spokaina meitene, kas ģērbusies baltā kleitā un kuras seju aizsedz gari, tumši mati.

Samāra piedzima 1970.gadā, sievietei vārdā Evelīna Osorio, kura tika turēta baznīcā, slepenā kamerā, kas atradās zem zvanu torņa, pēc tam, kad priesteris vārdā Brūks viņu izvaroja. Evelīnai izdevās izlauzties no turienes, esot astotajā grūtniecības mēnesī, un viņa aizbēga uz tuvējo slimnīcu.

Drīz vien Evelīna tur laida pasaulē savu meitu Samāru, kurai jau kopš dzimšanas piemita pārdabiskas spējas. Neilgi pēc dzemdībām, Evelīna sāka dzirdēt balsis savā galvā. Tās teica viņai, ka Samāra iemieso dēmonisku garu un vienīgais veids kā atbrīvoties no tā, ir noslīcināt bērniņu. To, vai tā bija pašas Evelīnas psihe vai Samāras spējas, kas lika sievietei ko tādu darīt, neviens tā arī nezin. Lai nu kā, Evelīna tik tiešām nolēma noslīcināt savu bērnu strūklakā, kas atradās pie slimnīcas, taču mūķenes, kas vadīja šo slimnīcu, pieķēra viņu un nekavējoties apturēja. Mazo Samāru atdeva adopcijai, savukārt Evelīnu aizsūtīja uz patversmi, kas domāta garīgi nelīdzsvarotiem cilvēkiem.

Evelīnas meitu adoptēja Anna... Autors: Maiga Paduse Samāras Morganas dzīvesstāsts
1.

Evelīnas meitu adoptēja Anna un Ričards Morgani, un aizveda sev līdzi uz Moesko salu, kur viņiem piederēja zirgu ferma. Anna mīlēja Samāru kā pašas bērnu un Samāra mīlēja savu audžu māti.

Meitenei pieaugot viņas... Autors: Maiga Paduse Samāras Morganas dzīvesstāsts
2.

Meitenei pieaugot, viņas spējas attīstījās arvien vairāk. Pašai to negribot, Samāra nejauši iededzināja šausmīgus attēlus savu vecāku prātos, ikreiz, kad bija tiem līdzās.

Anna pamazām kļuva garīgi nelīdzsvarota. Viņa konsultējās ar vietējo ārstu Doktoru Grasniku, taču nespējot viņai palīdzēt, viņš nosūtīja gan Annu, gan Samāru uz Eolas psihiatrisko slimnīcu. 24 stunas diennaktī Anna tika uzraudzīta un ārstēta no depresijas un pašnāvnieciskām domām, savukārt Samāru novēroja psihiatrs Doktors Skots. Tikmēr, kamēr viņas uzturējās psihiatriskajā slimnīcā, Samāra nespēja gulēt un iededzināja attēlus caurspīdīgās filmiņās, ko Doktors Skots izmantoja kā pierādījumus viņas spējām.

Doktors Skots ierakstīja psihiatrisko sesiju video materiālā un jautāja Samārai, kā viņa izveido briesmīgos attēlus, uz ko meitene atbildēja: “Es tos redzu. Un tad tie vienkārši ir”. Viņš noskaidroja arī to, ka Samāra patiesībā nevēlas sāpināt nevienu ar savām spējām, taču viņa arī atzina, ka tās esot pārāk spēcīgas un, ka viņa nebeigs sāpināt citus. Pēkšņi vienā brīdī video pārtrūkst un tika uzskatīts, ka Samāra nogalināja Doktoru Skotu, pielietojot savas spējas. Viņa slepkavība vēl vairāk apstiprinājās, kad Samāra garīgi viņu salīdzināja ar simtkāji, uztverot viņu kā kaitēkli, kas bija jānovāc.

Lai neļautu Samārai turpmāk... Autors: Maiga Paduse Samāras Morganas dzīvesstāsts
3.

Lai neļautu Samārai turpmāk nodarīt citiem kaitējumu, viņas tēvs Ričards ieslēdza viņu zirgu stallī, bēniņos. Katru vakaru Samāra mēģināja iemigt, taču pateicoties skaņām, ko radīja zirgi, tas nebija iespējams. Psihozu dusmu rezultātā, Samāra sadedzināja zirgu prātus un lika tiem izdarīt pašnāvību nolecot no klintīm un iekrītot okeānā. Šajā savādajā masveida pašnāvības laikā, bojā gāja apmēram 36 zirgi. Attiecīgās iestādes karantēja zirgu stalli, taču nevienam nebija ne jausmas par Samāras klātbūtni.

Annu smagi ietekmēja nāves gadījumi, tādēļ viņa tika nosūtīta atpakaļ uz slimnīcu, kur pavadīja vairākas dienas.

Uzreiz pēc tam kad Anna... Autors: Maiga Paduse Samāras Morganas dzīvesstāsts
4. Uzreiz pēc tam, kad Anna atgriezās no slimnīcas, ģimene devās brīvdienās uz Shalter Mountain Inn. Tur, kādā saulainā dienā, Samāra stāvēja pie vecas akmens akas, apbrīnodama koku kalna virsotnē, kad Anna piepeši parādījās viņaI aiz muguras, un sāka runāt par to, cik mierīga ir šī vieta. Tad pēksņi viņa izvilka melnu atkritumu maisu un uzmauca to Samārai uz galvas. Lūgdama piedošanu, Anna iegrūda meiteni akā, lai apturētu viņu no garīgās mocīšanas. Nespēdama sadzīvot ar to, ko izdarījusi, Anna izdarīja pašnāvību nolecotno klints. Tajā paša laikā, Samāra joprojām bija dzīva akas dibenā un visiem spēkiem centās no tās izkļūt. Akmens vāks lēnām pārklāja akas augšpusi, noslēdzot Samāras likteni. Meitene nomira no bada un hipotermijas pēc septiņām akā pavadītām dienām, taču viņas gars joprojām ilgojās pēc palīdzības.
Pēc kāda laika scaronajā... Autors: Maiga Paduse Samāras Morganas dzīvesstāsts
5.

Pēc kāda laika šajā apkaimē tika izveidots kempings ar mājiņām. 12. mājiņa tika uzcelta tieši virs akas. Tajā atradās televizors un videomagnetafons. Tiek uzskatīts, ka izmantojot savas spējas, Samāras gars, tukšā videokasetē izveidoja video lentas lāstu.

0
266

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [16]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Doge avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa April, April!
  Doge 12.08.17 07:47
 
27
0

tikko 10 minūšu laika izlasiju stundu garu filmu   

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 12.08.17 10:19  
 
9
0
Stāsts patika, bet visu laiku galva traucēja viens vārds - "iededzināja" - prasījās pēc kāda skanīga un tipiskākās vārda. Bet
Maiga Paduse avatars
Medaļa SEOMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Trumpe
  Maiga Paduse 12.08.17 09:31  
 
4
0
atbildot uz Doge komentāru " tikko 10 minūšu laika izlasiju stundu g... "Šī nav gluži visa filma. Šis ir tikai stāsts par to, no kurienes radusies baisais rēgs un video lāsts. Iesaku tomēr noskatīties filmas (3 daļas) ! 😂
Aleksa52 avatars
Medaļa Nedēļas modersMedaļa Bronzas ninjaMedaļa Lācītis
  Aleksa52 11.08.17 21:21
 
4
0

  

antila avatars
Medaļa Testu veidotājsMedaļa Dienas domaMedaļa Žurnālists
  antila 13.08.17 14:22
 
2
0

Labs! Atliek vien vēlreiz noskatīties filmas. Ticu, ka zinot pamata stāstu, skatīšanās pavisam citādāka.   

abelesofijaliga avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa BērndārznieksMedaļa Sertificēts spoks
  abelesofijaliga 14.08.17 22:29  
 
1
0
paldies B-)
Doge avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa April, April!
  Doge 14.08.17 08:06
 
1
0

atbildot uz Maiga Paduse komentāru "Šī nav gluži visa filma. Šis ir tikai stāsts pa... " visas trīs esmu jau redzējis, nebija diezko interesantas.

interesantāk bija šo lasīt

abelesofijaliga avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa BērndārznieksMedaļa Sertificēts spoks
  abelesofijaliga 13.08.17 20:30  
 
1
0
kur var noskatīties pilno versiju? es zinu dažas sausmenes jā kādam interese bet noteikti redzētas:"The Boy", "Mama", "Jessabelle", "Annabella " sory par rakstu kļūdām.
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 12.08.17 21:06
 
1
0

atbildot uz Maiga Paduse komentāru "Kāds vārds pēc tavām domām tur labāk iederētos?... "

Manuprāt, vislabākais vārds, kas tur ietu kopā ar tekstu ir no tiešā tulkojuma - "projicēt". Bet, ja lieto šo variantu, tad pirmajā pieminēšanas reizē gan jāpiemin, ka viņa projicē attēlus no sava prāta un tad pārējos var likt vienkārši "projicēja", jo, ja cilvēki lasa visu, tad sapratīs kā viņa to dara

chao avatars
Medaļa SpoksMedaļa PamatskolnieksMedaļa Jubilārs
  chao 12.08.17 01:57  
 
1
0
Labs raksts,+ no manis.
SAMSS avatars
Medaļa NostradamsMedaļa RainisMedaļa Recidīvists
  SAMSS 11.08.17 21:49
 
1
0

BAISI  

Anonīms
Anonīms 31.01.18 08:46
 
0
0

Thank you, I'm here because of a similar problem. I am glad that this forum is visited by some people who understand something about this issue. Also check cartoon hd download

Maiga Paduse avatars
Medaļa SEOMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Trumpe
  Maiga Paduse 14.08.17 10:36  
 
0
0
atbildot uz Doge komentāru "atbildot uz Doge komentāru " tikko 10 mi... "Ohh, paldies!
Maiga Paduse avatars
Medaļa SEOMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Trumpe
  Maiga Paduse 13.08.17 22:01  
 
0
0
atbildot uz abelesofijaliga komentāru " kur var noskatīties pilno versiju? es z... "Visas filmas var noskatīties https://cinemalive.tv/filmaslatviski/
Maiga Paduse avatars
Medaļa SEOMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Trumpe
  Maiga Paduse 12.08.17 20:24  
 
0
0
atbildot uz laprikoniņš komentāru " Stāsts patika, bet visu laiku galva tra... "Kāds vārds pēc tavām domām tur labāk iederētos?
Maiga Paduse avatars
Medaļa SEOMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Trumpe
  Maiga Paduse 12.08.17 14:18  
 
0
0
atbildot uz Anonīms komentāru " Pirmoreiz es filmu "Aplis" redzēju, kad... "Es arī esmu ļoti jūtīga, ja tā var teikt. Nesen noskatījos 3.daļu un vairs viena nespēju pārvietoties pa māju. Vairāk gan mani biedē skaņas. Skatījos filmu un pēkšņi caurvēja dēļ skaļi aizcirtās durvis. Šausmīgi pārbijos.Smieklīgi, taču arī pēc šī raksta izveidošanas, vakar biju tāda tramīga.