Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
3
297

Kā jūs domājat, kas notiek pēc nāves, vai mēs izgaistam vai arī pārejam citā eksistences līmenī? Kā tas vispār ir nomirt, vai tas ir kā aizmigt un mūžīgi blandīties pa sapņiem? Ir cilvēki, kas gandrīz nomira, bet atgriezās dzīvē. Runā, ka pirmsnāves pieredze noņemot bailes no nāves, jo zini, ka pēc nāves tevi kaut kas vēl gaida.

MelensTomass... Autors: Lestets Pirmsnāves pieredze
1.

Melens-Tomass Benedikts

Veiksmīgam kinooperatoram 1982. g. tika diagnosticēts neoperējams vēža paveids. Tā rezultātā viņš piedzīvoja pirmsnāves pieredzi, kuras laikā, pēc viņa apgalvojumiem, viņš pieredzēja vienā mirklī visu vēsturi. Ārstiem par pārsteigumu, pēc atgriešanās savā ķermenī, tika konstatēts, ka vēža vairāk nav. Kopš tā laika viņš ir veltījis savu dzīvi politikai un sociāliem jautājumiem

Koltons Burpo

Kad Koltons bija 4 gadus vecs, viņam plīsa apendecīts un bija nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās. Vēlāk viņš pastāstīja vecākiem, ka debesīs satika Dienu, Jāni Kristītāju un daudzus savus radiniekus. Viņa tēvs uzrakstīja grāmatu "Debesis ir īstas"

Berklijs Karters... Autors: Lestets Pirmsnāves pieredze
2.

Berklijs Karters Milss

Berklijs piesaistīja daudz uzmanības kļūstot par jaunāko tēvu, kas uzvarējis tiesā par tiesībām uz bērnu. Neilgi pēc tam viņu darbā piespieda kartona paka. Viņš apraksta savu pieredzi kā iziešanu ārpus ķermeņa, lidošanu cauri Visumam un tikšanos ar Dievu. Pēc atgriešanās ķermenī viņš atteicās no medicīniskās palīdzība un ārstējās saviem spēkiem. 

Jans Makkormaks

Atpūšoties Maurīcijas salās viņu sadzēla medūza. Uz mirkli, kad ieradās palīdzība viņš klīniski bija miris jau 20 min. Pēc atdzīvināšanas viņš pastāstīja, ka esot redzējis savu māti, kura par viņu lūgusies. Vēlāk viņš esot nonācis tumšā vietā ar kliedzošām dvēselēm, bet pēc tam nonācis debesīs. 

Hung HsiuchuanĶīniescaronu... Autors: Lestets Pirmsnāves pieredze
3.

Hung Hsiu-ch'uan

Ķīniešu zemnieks, kas dzīvoja 19. gs. Pēc nervu sabrukuma viņš nonāca komā. Pēc atmošanās viņš sāka uzskatīt, ka ir Jēzus Kristus jaunākais brālis un viņa misija ir gāzt esošos Ķīnas valdniekus. Viņam izdevās savākt pietiekami daudz sekotāju un uzsākt pilsoņu karu. Vēsturē tas ir palicis kā Ķīnas asiņainākā sacelšanās 

Bens BrīdlovsBens bija... Autors: Lestets Pirmsnāves pieredze
4.

Bens Brīdlovs

Bens bija jūtūberis no Ostinas, ASV. Viņam bija sirds slimība un viņš publiceja daudzus video, kur stāstīja par savām daudzajām pirmsnāves pieredzēm. Viena no reizēm bija, kad viņš skolā sajutās slikti un noģība. Pēc tam viņš redzēja no malas kā viņu atdzīvina. Viņš mira 2011. g. Ziemassvētkos. 

3
297

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [12]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Fēlikss Edmunda dēls avatars
Medaļa RainisMedaļa Dienas joksMedaļa Patīk komentārs
  Fēlikss Edmunda dēls 16.05.17 09:18
 
15
3

Pieļauju ka halucinācijas,kas rodas,kad smadzenēm sāk trūkt skābekļa. Par to runāts gari un plaši. Manuprāt-skarbakais variants, ko gandriz visa cilvēce visos laikos ir centusies noliegt. Tu nomirsti un viss. Tevis vairs nav. Tik tas,kas paliek tārpiem par baŗību.

spoku dienas doma

marekitto86 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa JubilārsMedaļa Komiķis
  marekitto86 16.05.17 10:54
 
7
0

atbildot uz Fēlikss Edmunda dēls komentāru " Pieļauju ka halucinācijas,kas rodas,kad... " Kā ar enerģijas nezūdamību? Visas,mūsu dzīves laikā,iegūtās zināšanas,noteikti,ir kautkāda veida enerģija,kas nevar,tā vienkārši,izkūpēt gaisā!

r0lexzzz avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa SpoksMedaļa Dienas doma
  r0lexzzz 16.05.17 12:43  
 
6
0
Viss uz ko mēs varam cerēt ir tas kad apziņa nerodas smadzenēs bet gan ir tikai kā kautkāds pārveidotājs kas konvertē enerģiju vai ierobežo to un pēc nāves mūsu apziņas neizzudīs un mēs atkal izdomāsim vai atradīsim iespēju matrealizēties. Bet cerība muļķa mierinājums , tāpēc nevajadzētu sevi nomākt ar domām par aizsaulē notiekošo , jo dzīvojam šobrīd šeit un jāizbauda laiks šeit kamēr ir tāda iespēja jo pa zemi jau ejot mēs arī vienmēr atklājām jaunus ceļus kur neesam bijuši un pārsvarā cilvēkiem interesanti apskatīt ko jaunu , tādēļ uz nāvi es skatos kā uz ko jaunu un interesantu nevis kā kaut ko briesmīgu.

N  V O avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Bērndārznieks
  N V O 16.05.17 08:58
 
6
0

Tad jau Islāmistu paradīze ar Allāhu ir taisnība...   

Fēlikss Edmunda dēls avatars
Medaļa RainisMedaļa Dienas joksMedaļa Patīk komentārs
  Fēlikss Edmunda dēls 16.05.17 12:06
 
5
0

atbildot uz marekitto86 komentāru " Kā ar enerģijas nezūdamību? Visas,mūsu dzīves... " Nedomāju ka tas ir saistits ar aizkapa dzīvēm. Cilvēki šo likumu cenšas traktēt tā(parasts aizsargmehānisms),lai nebutu jaaptver "lielā pazušana" Prāts neļauj to apzināties un saprast. Kad tas iemācīsies, tad arī  pazudīs šādi "redzējumi"

LittleFurry1898 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Spēlmanis
  LittleFurry1898 16.05.17 16:28
 
4
0

Kāda šķirba kas notiek pēc nāves, tu taču esi miris, un tu neko nevarēsi ietekmēt. Labākajā gadījuma priecājies ka tevi apglabās zem zemes, nevis sadedzinās un tad kādu dienu netīši kaķis piečurās tavus pelnus.

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 16.05.17 09:47
 
4
0

Interesanti.   

Kolch avatars
Medaļa MaskaMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Moderatora favorīts
  Kolch 17.05.17 04:07  
 
3
0

atbildot uz marekitto86 komentāru " Kā ar enerģijas nezūdamību? Visas,mūsu dzīves... " Viņas jau izkūp gaisā. Katru dienu Tu kaut ko aizmirsti. Piemēram atcries pirms mēneša ko darīji piemēram 15:33? 

sweexlol avatars
Medaļa NostradamsMedaļa RainisMedaļa Dienas joks
  sweexlol 16.05.17 19:23
 
3
0

atbildot uz Fēlikss Edmunda dēls komentāru "atbildot uz Fēlikss Edmunda dēls komentāru " Pi... " Bet to nevar cilvēka prāts aptvert, ka pēc nāves būs puff un vairs neesi. VISS. To prāts nespēj un nekad nevarēs. Kaut tas patiesībā ir visrealākais variants kas eksistē. Kaut viss neaptveramākais

Kolch avatars
Medaļa MaskaMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Moderatora favorīts
  Kolch 17.05.17 04:04  
 
2
0

atbildot uz Fēlikss Edmunda dēls komentāru " Pieļauju ka halucinācijas,kas rodas,kad... " Pilnībā piekrītu.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 16.05.17 15:56  
 
2
0

Man ar škiet, ka ir kaut kas. piemēram meditācija, ka var iziet no sava kermena. 

Man visādas dīvainas lietas ir atgadijušās dzīves laikā un vienkārši liek domāt, ka ir kaut kas. Par to ir bezjedzīgi spriest, to redzēsim tikai kad paši būsim uz nāves gultas. Kamēr esam dzīvi, taisnību neuzzināt.

SAMSS avatars
Medaļa RainisMedaļa AutoklikerisMedaļa Zoles 3000 speles
  SAMSS 16.05.17 19:49
 
1
0