Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
190

Kamēr neizprotamā globālā dunoņa - zemas frekvences toni, ko dzird daži cilvēki visapkārt pasaulei, iegūst plašu publicitāti, tikmēr Kubā dunoņa iedarbojas tikai uz amerikāņiem, īpaši spiegiem un valdības darbiniekiem no diplomātiskā korpusa. Tas ir izsaucis tik nopietnas veselības problēmas, ka ASV ir atsaukti visus nesvarīgākos darbiniekus no Kubas un izplatījusi brīdinājumu amerikāņiem, neiesakot ceļot uz Kubu. Tikmēr Kubas valdība noliedz jebkādu saistību ar notikušo.

Asv vēstniecība HavanāPēc... Autors: Lestets Mistiski skaņas uzbrukumi Kubā turpinās
1.

Asv vēstniecība Havanā

Pēc vairākiem ziņojumiem skaņas uzbrukumi sākās 2016. g. novembrī, uzreiz pēc prezidenta vēlēšanām. Slepenie spiegi, kas izlikās par diplomātiskajiem darbiniekiem, sāka ziņot par to, ka dzird augstas frekvences skaņas, pēc kurām iestājās dzirdes zudums un pārņēma dīvainas izjūtas. Darbinieki esot dzirdējuši skaņas savās mājās Havannā vai arī viesnīcās, kur viņu palika. Ziņām izplatoties arī Kanādas diplomatiskie darbinieki sāka ziņot par neizprotamu skaņu, kas padarīja viņus slimus. Pēc ASV valdības pieprasījumiem par šo situāciju Kubas valdībai mistiskās skaņas izbeidzās 2017. g. pavasarī. 

Viesnīca Capri kur notika... Autors: Lestets Mistiski skaņas uzbrukumi Kubā turpinās
2.

Viesnīca Capri, kur notika uzbrukumi

Līdz šī gada augustam. Tad galvas sāpes izraisoša dunoņā atgriezās ar jaunu intensitāti, liekot darbiniekiem par to ziņot valsts sekretāram Reksam Tillersonam. Skaņa esot kļuvusi intesīvāka un daudz, daudz precizāka. Kāds darbinieks apgalvoja, ka dzirdot to tikai savā gultā un nekur citur. Skaņas intesitāte esot bijusi no čirkstoņas līmeņa līdz sāpes izraisošam līmenim. 

Tas izrādījās tikai sākums. Ārsti, kas izmeklēja cietušos, ziņoja par dzirdes zaudēšanu, sliktu dūšu un reiboņiem, turklāt daži esot pat sākuši aizmirst vārdus un nevarēja koncentrēties. Tie visi ir vidēja smaguma smadzeņu traumas vai smadzeņu satricinājuma simptomi. Pēc došanās prom no Kubas simptomi esot pazuduši, bet tas bija pietiekams iemesls, lai R. Tillersons atsauktu ko Kubas 21 darbinieku un viņu ģimenes.  

Vai zemas frekvences skaņa... Autors: Lestets Mistiski skaņas uzbrukumi Kubā turpinās
3.

Vai zemas frekvences skaņa var radīt smadzeņu satricinājumu? To gribētu zināt ASV valdība, lai aizsargātu savus darbinieku un uzbruktu ienaidniekiem. Tas šķiet aizdomīgi, ka tas ietekmēja tikai diplomātiskā korpusa darbiniekus un lielākā daļa no tiem izrādījās spiegi. Skaņas uzbrukumi sakrīt ar Kubai draudzīgās ASV valdības nomaiņu uz esošo. 

Neko nav izdevies atrast (vismaz oficiāli) un Kubas valdība noliedz jebkādu saistību ar notikušo. Iespējams, ka Kubas valdības tiešām nav neko par to zinājusi. Kas gan būtu varējis radīt tādu skaņu un pēcefektus? Varbūt kādam ir izdevies atrast veidu, kā fokusēt un padarīt intensīvāku vispasaules dunoņu un izmantot to kā ieroci? 

0
190

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [9]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
norlatvija avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Recidīvists
  norlatvija 07.10.17 13:34
 
19
0

Skaņas viļņi nešķiro vai esi amerikānis vai eskimoss. Drīzāk jau šie trokšņi tiek fokusēti no kkurienes uz noteiktiem subjektiem.

IgnisDei avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Frostijs
  IgnisDei 07.10.17 15:51
 
9
0

Nu vismaz variants kā tikt vaļā no ASV spiegiem, kas bāž savu degunu visur.

Epicentrs avatars
Medaļa DarbaholiķisMedaļa KomiķisMedaļa Doktors
  Epicentrs 08.10.17 09:28  
 
6
1
Tā ir kubiešu tukšo vēderu kurkstēšana.

JaanisJonis avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas joks
  JaanisJonis 07.10.17 15:08
 
4
0

vai galvā var but balsis un skaņas pat tad, ja nekas neskan?

Karlis Anonims avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Patīk komentārs
  Karlis Anonims 11.10.17 17:51
 
4
0

Ja kas, diplomāts no ASV, kurš ilgu laiku bija pavadījis Krievijā vēstniecībā, ar diezgan lielu pārliecību apgalvo, ka tas ir saistīts ar spiegošanas / noklausīšanās ierīcēm. 

Noklausīšanās iekārtu, kurai ir aktīva elektronika, ir ļoti viegli atrast. Tajā pašā laikā pasīvu elektroniku atrast ir ļoti grūti, bet tā ir "jābaro" no attāluma - piemēram, koncentrētu mikroviļņu staru. Visticamāk, kas līdzīgs noticis arī šeit, un noklausīšanās iekārtai domātā enerģija iespaidojusi cilvēkus.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 07.10.17 17:07
 
3
0

Tādas mazas ierīces kas rada tādu skaņu par ir ļoti viegli izgatavot, tad viņas iebūvē to cilvēku mašīnās un mājās

dundundun1 avatars
Medaļa BergmanisMedaļa SākumskolnieksMedaļa Dienas joks
  dundundun1 07.10.17 19:57
 
3
0

interesanti, ļoti pat. šito es lasīju kādu laiku atpakaļ un tgad lestets raksta

uplejs avatars
Medaļa SākumskolnieksMedaļa VidusskolnieksMedaļa Teamwork
  uplejs 08.10.17 14:41  
 
0
0
Vienīgie zaudētāji no Kubas un ASV attiecību uzlabišanās skaties kā gribi ir Krievija, un no kurienes ieguvi informāciju ka cietušie ir spiegi jo par šādiem incidentiem ir ziņojuši pavisam kopā 7 valstu vēstniecības
Anonīms
Anonīms 07.01.18 06:13  
 
0
0
Jā noteikts skaņu tonis var izraisīt smadzeņu bojājumus ,ja ir tāda pat frekvencē darbojas smadzenes sīkak par to var atrast internetā.