Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
4
155

Gribi tici, gribi netici

Pastāv teorija ka cilvēkam... Autors: Dark Magician Mistika un konspirāciju teorijas piektdienai
1.

Pastāv teorija, ka cilvēkam nav nepieciešams dzert pilnīgi nekādus šķidrumus. Mēs to darām tikai tāpēc, ka esam atkarīgi ( kā no alkohola, cigaretēm vai narkotikām) un lieliski varētu iztikt bez šķidruma lietojuma ja pārvarētu atkarību. Krāna ūdens tikai palielina stereotipu par šķidruma nepieciešamību. Cilvēki, kas radījuši šo teoriju, uzskata, ka alu cilvēki esot labi zināmi ar to, ka nelietojuši šķidrumus un tas viņiem nav radījis nekādas problēmas.

 

Pastāv teorija ka tā saucamā... Autors: Dark Magician Mistika un konspirāciju teorijas piektdienai
2.

Pastāv teorija, ka tā saucamā "Haizivju nedēļa" ir ASV valdības radīts plāns ar mērķi biedēt cilvēkus ārā no ūdens, jo kamēr tu peldi ūdenī vai dari jebko krastā, tu netērē naudu.

Daudzi atcerās postoscarono... Autors: Dark Magician Mistika un konspirāciju teorijas piektdienai
3.

Daudzi atcerās postošo viesuļvētru "Katrīna". Pastāv teorija, ka šī viesuļvētra neradās dabiski un to radīja Krievijas mafija.

4D personas Pastāv teroijas... Autors: Dark Magician Mistika un konspirāciju teorijas piektdienai
4.

4D personas. Pastāv teroijas par vairākdimensionālām būtnēm kā mēs. Mēs esam trīsdimensionālas būtnes. Iedomājieties, ka ir 2D jeb divdimensionālas būtnes. Ja jūs skatāties uz viņam noteiktā leņķī, tās jūs nevar redzēt. Atliek skatīties no augšas un šīs būtnes nekad neiedomāsies, ka kāds tās vēro un ka jūs tur atrodaties un dzīvos savu mūžu pilnīgā neziņā par to, ka nav vienas. Un tagad iedomājieties 4D jeb četrdimensionālu personu. Tās varētu uz mums skatīties 4 dimensiju lenķī, leņķī, kuru mums nesaprast. Šīs būtnes vai personas varētu tagad atrasties tev blakus, taču tu to nekad neuzzinātu. Tieši tāpat kā mēs 3D cilvēki varam mijiedarboties ar 2D cilvēku, 4D cilvēks varētu mijiedarboties ar mums. Bet tik ilgi kamēr 4D cilvēks vai būtne negribēs, mēs nevarēsim mijiedarboties ar tām vai pat nezināsim par to eksistenci.

Pastāv teorija ka... Autors: Dark Magician Mistika un konspirāciju teorijas piektdienai
5.

Pastāv teorija, ka "Titāniks" nekad tā arī nenogrima. Nogrima cits, līdzīgs kuģis - "Olimps" un "Titānika" katastrofa ir tikai krāpšanās ar apdrošināšanu.

Pastāv teorija ka Bītlus... Autors: Dark Magician Mistika un konspirāciju teorijas piektdienai
6.

Pastāv teorija, ka Bītlus radīja Tevistokas institūts Londonā (Tavistock Institute of London) un visas viņu dziesmas sarakstīja Frankfurtes skolas filozofs Teodors Adorno ar mērķī ietekmēt sociālās pārmaiņas.

Pirmā sērija no X Failu... Autors: Dark Magician Mistika un konspirāciju teorijas piektdienai
7.

Pirmā sērija no X- Failu meitas jeb spin-off seriāla "The Lone Gunmen," kuru publicēja 2001. gada 4. martām savā sižetā iekļāva konspirāciju, ka ASV valdība nolaupa lidmašīnu, ietriecās ar to Pasaules Tirdzniecības centrā un vaino teroristus, lai iegūtu atbalstu jaunā peļņas radīšanas veidā - kara radīšanā.

quotContinuumquot  žurnāls... Autors: Dark Magician Mistika un konspirāciju teorijas piektdienai
8.

"Continuum" - žurnāls, kura mērķis bija ideja, ka AIDS ir konspirāciju teorija, pārtrauca izdot jaunus numurus 2001. gadā, pēc tam, kad visi redaktori nomira no AIDS.
 

4
155

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [8]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
polis2 avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RainisMedaļa Dienas joks
  polis2 10.08.18 00:27
 
8
0

CIK daudz Tu iepīpēji šito rakstu uzkapājot??        Varbūt - prozit!...  

DrWankalot avatars
Medaļa SpoksMedaļa 1/13 kūciņas
  DrWankalot 10.08.18 00:48  
 
6
1
Psc kā smird pēc diršanas
Laima Jansone avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Intelektuālis
  Laima Jansone 10.08.18 03:08  
 
5
0
1.vispār ir sviests, gribētos redzēt cilvēku, kurš nelieto ūdeni vai kādu citu šķidrumu

cherryunicorn avatars
Medaļa Lai dzīvo sievietes!Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Maska
  cherryunicorn 10.08.18 09:32  
 
4
0
lasot ceturto man smadzenes samežğījās😂
kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa AspazijaMedaļa Komiķis
  kakasy 10.08.18 10:54
 
3
0

1. Šim pat varētu ticēt. Šķidruma ir pietiekami augos un taukos. Man viena stipri korpulenta tante gandrīz nemaz nedzer ūdeni un šķidrumu uzņem ļoti maz, toties taukainu ēdienu lielos daudzumos.

2. Vai tieši par Haizivīm, tas ir cits jautājums, bet patērētāju kults ir ļoti izdevīgs rietumu ekonomikām. Maz patērējošs indivīds nav izdevīgs sistēmai.

3. Mafijai un augstiem militāriem ieročiem absolūti nav nekāda sakara. Drizāk runā, ka amerikāņiem pašiem esot šādi dabas procesu ietekmēšanas ieroči.

4. 4D būtnes nebūtu korekti saukt par "personām" Šis vispār neiederās konspiratīvās teorijās, jo šobrīd dabaszinātņu nozare vien knapi pieskārusies telpas un tās procesu izzināšanai, un mēs ļoti maz par to visu zinām. Izslēgt šobrīd ļoti maz ko var.

5. Un tie ļaudis, kas izdzīvoja? Piekukuļoja vairākus simtus cilvēku?

6. Tāpat kā Šekspīrs esot bijis sieviete vai arī nospēris tos darbus no cita autora.

7. Debesskrāpju sagraušana ir/bija ļoti populāra daudzās amerikāņu filmās krietni pirms 11. septembra.

8. lol

pinkpotato avatars
Medaļa Veiksmes lādeMedaļa 2. gabaliņš no konkursaMedaļa 1/13 kūciņas
  pinkpotato 10.08.18 12:18
 
3
0

Par 5.punktu (Titāniku un Olimpiku) varēja vismaz pastāstīt, kāpēc viņi izdomāja kuģus samainīt vietām, kā viņi to izdarīja un kādi ir pierādījumi - cilvēku nevēlēšanās strādāt uz kuģa par spīti bezdarbam, burtu savienojums "MP" uz nogrimušā kuģa, kā arī izdzīvojušā sacītais uz nāvesgultas.

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas joks
  Jāņa oga 12.08.18 09:40  
 
3
0
Par pēdējiem diviem gan žoklis atkārās... Nu labi, dvīņu torņu traģēdija jau bija populāra krietni vien senāk un arī simpsonos ir, it kā, paredzēts, ka tā notiks... Varbūt, kādu tas iedvesmoja, jo mēs visi labi zinām, ka dažreiz filmas un pop-kultūra var kalpot par ļoti labu iedvesmas avotu psihopātiem, teroristiem un citiem...

Dark Magician avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Dark Magician 10.08.18 13:57
 
2
0

atbildot uz kakasy komentāru " 1. Šim pat varētu ticēt. Šķidruma ir pi... "

Par 3.  tevis pieminētā versija man ir citā šis sērijas rakstā - baumu par to ir daudz, kaut vai ka 2004. gada Indijas okeāna cunami radīja ASV.

Tāpēc jau tās ir konspirāciju teorijas vai citos gadījumos mistika, ka var būt pat ļoti ticami vai škist pilnīgs sviests.