Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
89

Droši vien būsiet pamanījuši, ka katram cilvēkam ir savi mīļākie lamuvārdi.

Kāds ir katra lamāšanās stils pēc zodiaka zīmes?

Auns.

Lamājas ātri, nober desmit vārdus, ka pat nevar īsti saprast, kas tikko bija? Un ne jau tā klusiņām, zem deguna. Tā, lai viss pagasts dzird! Lamuvārdiem nav jābūt īpašiem, Auns var lamāties ļoti vienkārši- ko domā, to saka. Ja dusmu objekts ir lunis, tad viņš arī tiks nosaukts par luni, nevis spuraino, kakaino mērkaķi.

Vērsis.

Vērsis lamājas tikai, kad citādāk tiešām nevar. Un arī tad sākumā tās ir tikai neapmierinātas nopūtas vai vienzilbju vārdi. Kad Vērsis jau ir pavisam nokaitināts, tad dzirdēsiet ļoti kompaktu sprādzienu- kā raķeti. Īsi, brutāli, un tieši pretinieka vājākajā vietā. Parasti runas plūdus no Vērša nedzirdēsiet. Taču to arī neviens normāls mirstīgais nevarētu izturēt, jo viņš vienu vārdu var tik skarbi pateikt, ka ar to arī pietiek, lai strīds izbeigtos.

Dvīņi.

Dvīņi var paši nezināt, ko īsti grib pateikt. Vienā brīdī tas otrs ir pēdējais lohs, taču pēc minūtes jau arī kaza vai cūka. Dvīņiem grūti vienoties ar sevi, cik liels idiots un tieši kāds idiots otrs ir. Dvīņiem ir ļoti plašs vārdu krājums, līdz ar to, no viņiem dzirdēsiet jaunas lamu vārsmas. Ieteikums, kontaktējoties ar Dvīņiem, līdzi nēsāt blociņu ar rakstāmo, jo daži no viņu jaunizdomātajiem vārdiem var būt īsti šedevri.

Vēzis.

Ar Vēžiem nelamājaties, jo viņi gandrīz vienmēr raud. Ja sākumā ir dusmīgi un tēlo nezin kādus skarbos večus un vecenes, tad, tikko kā Jūs uzspiedīsiet uz Vēža vājās vietas, viņš padosies un izplūdīs asarās. Ar Vēžiem jālamājas ļoti uzmanīgi, jo viņi VISU atceras un uztver to daudz saasinātāk nekā Jūs to domājāt. Vēži, ja lamājas, tad dara to ļoti romantiski un mīlīgi, piemēram, nosaukdami otru par stulbeni vai muļķi. Vēžu arsenālā parasti nav trīsstāvīgie lamuvārdi.

Lauva.

Lamājoties izmanto ļoti sulīgus vārdus, tādus, kas noteikti atstās nepieciešamo iespaidu. Jo dramatiskāk, jo labāk. Par nesvarīgām lietām var nolamāties tik krāšņi, it kā piedalītos daiļrunas konkursā. Citiem, protams, vienmēr smieklīgi.

Jaunava.

Lamājas ļoti konsekventi. Ja dusmu objekts ir kakulācis, tad Jaunava izskaidros un paskaidros, kāpēc tā ir. Ja Jūs iebildīsiet un mēģināsiet pārliecināt, ka tomēr neesat kakulācis, dzirdēsiet neapgāžamus pierādījumus par pretējo. Un Jums paveiksies, ja vēl netiks piekabināts kāds trakāks vārds par to, ka vispār iebilstat. Strīdoties ar Jaunavu, ir jāatzīst sava kļūda un jāatvainojas, pat, ja neesat neko izdarījis, citādi stundu dabūsiet klausīties, kāpēc esat vainīgs. No tāda viedokļa, lamāties ar Jaunavu ir bezjēdzīgi, jo viņai vienmēr būs ko teikt, lai pierādītu savu taisnību.

Svari.

Svari mēģina visu pateikt maigāk, kā patiesībā domā. Tā kā viņi ir labi diplomāti, tad grib runāt vairāk caur puķēm nekā tiešu valodu. No Svariem variet dzirdēt, apmēram, kaut ko tādu- „Mīļais idiot, vai tu tiešām nesaproti, ka mīžot brille jāpaceļ? Vai Tev rociņas pa kuslu, vai vienkārši aug no nepareizās vietas?” Svari savu vienmēr pasaka, taču cenšas to izdarīt ar glanci.

Skorpions.

„Degpunkta” un „Kriminal inform” karaļi. Ļoti kaislīgi un emocionāli, bļauj, skrāpē, kož. Ja gribat vērot cīņas ar seksīgām meitenēm, iegrūdiet dubļos divas Skorpionietes un jožat pēc popkorna. Ja Skorpions ir dusmīgs, to noteikti visi pamanīs un dzirdēs. Arī blakus mājā. Tā kā skorpioni ir ļoti kaislīgi, lamājoties viņi neaprobežojas ar vienu valodu. Ļoti praktiski tas ir izglītošanās viedokļa, jo, pēc lamāšanās ar Skorpionu, tekoši runāsiet gan krieviski, gan angliski.

Strēlnieks.

Strēlniekam ir ļoti plašs epitetu klāsts. Nu, gatavie dzejnieki! Apkārtējiem tas ir ļoti izklaidējoši, taču, tas nabags, uz kuru tiek tēmēts apvainojums, jau var vilkt ārā salvetīti ar ko slaucīt asaras. Strēlnieki lamājas ļoti mērķtiecīgi- lai visiem būtu skaidrs, ka tas otrs ir kukū un neko nejēdz. Arī piezīmes vai komentāri no Strēlnieka puses var būt ļoti sāpīgi. Tad, kad viņi dusmojas, viņi nedomā, kā jutīsies tas otrs, līdz ar to, smalkjūtīgu lamāšanos negaidiet.

Mežāzis.

Strīdas emocionāli, bieži sarunājot to, ko varēja noklusēt. Tas tāpēc, ka viņi ikdienā ir ļoti savākti un ieturēti, tāpēc, tad, kad beidzot kausiņš pilns, to rāda „Degpunktā”. Atcerēsies (it sevišķi sievietes) pēdējo piecu gadu pāridarījumus un noteikti to iemetīs sejā. Ja Mežāzis ir novests līdz pēdējam, tad aiztaisiet ausis un sāciet skaisti dziedāt. Kad Mežāzis ieiet dusmu stāvoklī, tad viņam grūti no tā izkļūt, pirms tvaiks nav nolaists pilnībā. Tas var izpausties arī tā, ka pat tad, kad jau esat izlamājušies, Mežāzis vēl pēc pusstundas atnāks un kaut ko zīmīgā tonī pateiks.

Ūdensvīrs.

Ūdensvīrs lamājas ļoti tālredzīgi. Viņš dusmojoties spēj pareģot kā labākais zīlnieks. Pateiks visu, kā būs! Piemēram, ja netīšām aizdedziniet krāsni, kurā ir paslēpta nauda, tad dzirdēsiet, apmēram, kaut ko tādu:” Tu, bezsmadzeņu radījums, Tu arī visu māju varētu nodedzināt! Tev sērkociņus dir*ā iespraust!” Un, kā Jūs domājat, kas notiek? Tas krāsns kurinātājs tiešam uzkrīt uz sērkociņiem un, pie reizes, apgāž sveci.

Zivis.

Zivis nekad nepasaka visu līdz galam. Iesāk savu dusmu runu ļoti pārliecinoši un skarbi, taču, jo tālāk savā monologā tiek, jo slinkāka iztēle paliek. Zivis bieži nav klātesošas strīdos, viņas vienkārši aizpeld, tāpēc, ja gribat ko izklaidējošu, uz Zivju lamāšanās šovu nav vērts iet.

Izmantotie avoti:
http://zvaigznutulks.lv
1
89

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [9]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Rakoons15 avatars
Medaļa PirmavotsMedaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoks
  Rakoons15 15.05.17 20:28
 
5
0

Ūdensvīrs. - nu nezinu varētu vel padomāt vai ir vai nav taisnība

wTTF avatars
Medaļa Nedēļas modersMedaļa PirmavotsMedaļa Nedēļas redaktors
  wTTF 15.05.17 19:01
 
4
0

Atnācu skeptisks, izlasīju un uz dirsas. Labs, ķer plusu!  `+`    

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 15.05.17 19:50
 
3
0

Svari.

Piekrītu.

SAMSS avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Duraks recidivistsMedaļa Patīk komentārs
  SAMSS 15.05.17 18:37
 
2
0

  

Blūberijs avatars
Medaļa SensācijaMedaļa BestsellersMedaļa Ziņnesis
  Blūberijs 15.05.17 18:48  
 
1
0
Esmu zivs, bet dvīnis.

Ziraffe avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Joda ola
  Ziraffe 15.05.17 19:56  
 
1
0
Lauva. Piekrītu
ernestsmalejs avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Ped(r)otrollisMedaļa Pēdējais smaids
  ernestsmalejs 15.05.17 20:33  
 
1
0
nelamājieties ar mani

roulinga avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Dienas joksMedaļa Jubilārs
  roulinga 15.05.17 21:10
 
1
0

ohh jaa taisniiba par jaunaavaam ;dd , tur taaadi suudi ies valjaaja es laamaashos ;dd

 

Zoss Vīriņš avatars
Medaļa Burvju klana biedrsMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Spoks
  Zoss Vīriņš 15.05.17 23:53  
 
0
0
Nevis glanci, bet sarkasmā