Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
58

Ko jūs darītu, ja zinātu, ka jums ir palikusi vien diena ko dzīvot?

Iedomājieties, ka jums ir atlikušas dažas minūtes, varbūt stundu, ko dzīvot, un jūs kādā īpašā veidā esiet uzzinājuši, kad tieši jūs mirsiet. Kā jūs pavadītu šo pēdējo, tik dārgo stundu uz Zemes?

Ja šajā pēdējā stundā jūs varētu pabeigt visu iesākto, vai jūs spējat apzināties, kā to var izdarīt?

Un, vai izelpojot pēdējo reizi, jūs būsiet apmierināti ar to, ka esat darījis visu iespējamo attiecībā pret dabu un savu iekšējo „Es”?

Svarīga ir ne jau tikai pēdējā stunda kā tāda, svarīgi ir ar tās iespaidi. „Pēdējie iespaidi” rada pāreju nākamajām izpausmēm, ja tās būs. Atbrīvošanās no zemākās saskaņas neko nedod, jo viss tā vai tā tiks aizmirsts un tu atkal atgriezīsies šai pasaulē.


Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!

Reālajā Pasaulē visi kosmosi... Autors: Beastly Ko jūs darītu, ja zinātu, ka jums ir palikusi viena diena, ko dzīvot?
1.


Reālajā Pasaulē visi kosmosi notiek vienlaikus: tie nemitīgi vibrē. Izpaustajā pasaulē visam ir sākums un visam ir arī beigas. Reālajā Pasaulē ir viss vienlaikus un kādā brīnišķā dienā jums tiks ļauts to aizmirst un pamest „uz visiem laikiem”.

Brīvība ir miljons reižu vērtīgāka par atbrīvošanos. Brīvs cilvēks arī verdzībā paliek saimnieks pats sev. Piemēram, es jums dodu kaut ko, teiksim, automašīnu, kurā nav degvielas un ar to nav iespējams doties ceļā. Jūsu automašīnai ir nepieciešama īpaša degviela, bet tikai jūs paši spējat novērtēt, kāda degviela ir vajadzīga un, kur to dabūt.

Jums pašiem ir jāspēj apjēgt, kā pārstrādāt manas idejas, lai padarītu tās par savējām, tikai jums derīgām. Jūsu automašīna nespēj darboties ar to īpašo degvielu, ar ko darbojas mana automašīna. Es jums piedāvāju tikai un vienīgi izejvielu. Jums jāspēj no šīs izejvielas saņemt to, kas nepieciešams jums. Esiet droši un sēdieties pie stūres.

Organiskā dzīve ir ļoti trausla. Jebkurā mirklī planetārais ķermenis var nomirt. Tas vienmēr karājas mata galā starp dzīvību un nāvi. Un, ja jums ir izdevies nodzīvot vēl vienu dienu, tad tā ir tikai nejauša dabas dota iespēja. Ja jums izdodas nodzīvot vēl kaut vai stundu, jūs variet uzskatīt sevi par laimīgu. Kopš paša ieņemšanas brīža mēs dzīvojam uz kredītā saņemta laika rēķina.

Dzīvojot šai pasaulē jums ikbrīdi jāsajūt nāves klātbūtne, tāpēc ir svarīgi, lai jūsu lietās un darbos valdītu kārtība, pat pēdējā stundā. Kā tad patiesi uzzināt, kura ir pēdējā stunda? Patiesības labad katru savas dzīves stundu dzīvojiet saskaņā ar dabu un paši ar sevi, tad nevienā brīdī jūs netiksiet pārsteigts negaidīti. Cilvēkiem šo prasmi vajadzētu apgūt jau skolā. Svarīgi ir mācēt pareizi elpot, ēst, kustēties un nomirt. Tam jābūt iekļautam izglītības programmā – gan tam, kā parādīt sava „Es” uzkrājumus, gan arī tam, kā veidot apziņu.

Kā rīkoties, ja mēs nejūtam, ka kaut kas palicis nepabeigts? Pajautā pats sev, kas jutīsies nelāgi, ja tu nomirsi kā suns. Nāves brīdī ir būtiski apzināties sevi pilnībā un sajust, ka tu esi izdarījis visu iespējamo un pilnībā izmantojis tev doto dzīvi.

Tagad jūs par sevi ziniet ne pārāk daudz. Bet dienu no dienas jūs arvien dziļāk rocieties šai kaulu maisā un uzziniet arvien vairāk sīkumu. Dienu no dienas jūs uzzināsiet arvien vairāk, ko neesiet paguvuši izdarīt un to, ko nepieciešams pārveidot no jūsu darītā. Reāls ir tas cilvēks, kurš atbrīvojis savu dzīvi no visa, kas tajā bijis svarīgs un var sacīt: „Tagad es varu mirt”. Jācenšas nodzīvot savu dzīvi tā, lai ik dienu varētu teikt: „Tagad es varu mirt neko nenožēlojot.”

Nekad veltīgi neizšķiediet pēdējo savas dzīves stundu, jo tā var būt jums pati nozīmīgākā. Ja nespēsiet to izmantot pilnvērtīgi, var nākties to nožēlot. Tas dvēseliskais saviļņojums, kas šobrīd jūs pārņem, var kļūt par milzīga spēka avotu un sagatavot jūs beznosacījuma nāvei. Zinot, ka nākamā stunda ir pēdējā jūsu dzīvē, izjūtiet iespaidus, kurus tā jums nesīs, esiet visīstākais iespaidu baudītājs. Kad Nāve jūs aicinās, esiet vienmēr gatavi tai sekot. Meistars zina, kā no visniecīgākās kripatiņas izvilināt pašu vērtīgāko. Mācieties kļūt par Dzīves meistariem.

Jaunībā es mācījos prasmi veidot garus. Es mācījos saņemt dzīves esenci, to vissmalkāko, kas tai piemīt. It visā meklējiet pašu vērtīgāko, mācieties atdalīt smalko no raupjā. Tas, kurš iemācījies iegūt esenci, pašu vērtīgāko no katra dzīves mirkļa, tam piemīt spēja apzināties jebko. Viņš nespētu ar dzīvi rīkoties mežonīgi.

Iespējams, ka pēdējā dzīves mirklī jums nebūs izvēles, kopā ar ko būt un kur atrasties, bet jūs variet izvēlēties, cik vērtīgi šo laiku pavadīt. Prasme iegūt pašu vērtīgāko no dzīves ir tāda pati prasme, kā saņemt pašu vērtīgāko no ēdiena, gaisa un iespaidiem, kas nepieciešamas, lai veidotu smalkākos ķermeņus. Ja jūs vēlaties saņemt no dzīves visvērtīgāko paši priekš sevis, tam ir jābūt saskaņā ar kalpošanu augstākajam labumam un sev ir jāatstāj tikai pašu mazumiņu. Strādāt pašam ar sevi, lai gādātu par labumu citiem, - tā ir ļoti gudra iespēja saņemt no dzīves to, kas visvairāk nepieciešams pašam. Ja jūs būsiet neapmierināti ar savu pēdējo stundu, jūs būsiet neapmierināti ar visu savu dzīvi. Nomirt nozīmē iziet cauri kaut kam, ko nav iespējams atkārtot. Veltīgi tērēt tik dārgo laiku, tas nozīmē liegt sev iespēju saņemt no dzīves pašu vērtīgāko.

1
58

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [24]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
ZaZZ99 avatars
Medaļa TīģerisMedaļa ŽurnālistsMedaļa Redaktors iesaka
  ZaZZ99 20.07.11 17:01
 
10
0

Neizlasīju, par daudz texta :D

Tevijas Sargs avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa ŽurnālistsMedaļa Sertificēts spoks
  Tevijas Sargs 20.07.11 22:50
 
4
0

Es izdrāztu visas mazās meitenes kā pedo bear :D

GrizzlyTheDeer avatars
Medaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sviestmaize
  GrizzlyTheDeer 21.07.11 11:00
 
3
0

ja pēdējā stunda, es drošvien nomīztu jēgu no sākuma, bet pēc tam darītu visu ko esmu vēlējies, un pateikstu visiem ko domāju, nebaidities no sekām. tad mirtu ar FUCK YEAH sajūtu :)

kukainīt039s avatars
Medaļa SpoksMedaļa Sākumskolnieks
  kukainīt039s 21.07.11 16:14
 
2
0

Uzpīpētu un turētu savu mazo meitiņu savās rokās līdz pēdējam sirdspukstam. Bļ..,asaras sariesās acīs,to iedomājoties.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 20.07.11 21:36
 
2
0

Jes, beidzot varu izklāstīt savu domu, kas jau sen bija kā nenobriedis domugrauds, bet nesen tika pabeigta. iedomājies sevi tagad, šajā mirklī. Tev pastāv laiks un tas mirklis, kurā sevi tiko iedomājies, vairs neeksistēs. Tātad- Tagadne ir tikai robeža starp nākotni un pagātni. Tu vari izdarīt visu, ko ir iespējams izdarīt ar ķermeni un izmantojot apkārt esošos priekšmetus, un visu, kas ir iespējams, kombinējot no 2 līdz maksimālajam skaitam priekšmetu. bet tu nevari izlēkt no telpas, kurā atrodies. Tātad- tava realitāte ir ierobežota, jo tu nevari tieši tagad atrasties ārpus loga, neveicot ceļu, kas vedīs pie loga.

Pirmā ir doma. Tu padomāsi, ka gribi nonākt pie loga. Taču tas nenozīmēs, ka tu 100% nonāksi pie loga. Jebkurā ceļa posma punktā var notikt jebkas, kas var notikt ar tavu ķermeni vai ar jebkuru lietu no tām darbībām, kas liegs tev ceļu aiziet pie loga.

Piemēram, pastāv iespēja, ka tev apstāsies sirds, bet tā iespēja ir ļoti maza, t.i. gandrīz 0, tomēr tas var notikt. Bet ja tas notiks, tad nekad nav pilnīgi 100% iespēja, ka tu nomirsi. Pastāvēs maza iespēja, tuva nullei, ka sirds atkal sāks darboties. ceļš, ko tu izvēlējies, var ietekmēt to, kas notiks. Piemēram, ja tu regulāri veic darbības, kas pavājina sirds dzīvotspēju, pastāv lielāka iespēja, ka tā varēs apstāties, kāmēr iesi pie loga.

Taču, ja izvēlies citu ceļu, pareizu dzīvesveidu, tas nenozīmē, ka tev nevar apstāties sirds. Tas nozīmē tikai to, ka iespēja, ka apstāsies sirds, tev ejot uz loga pusi, būs ļoti maza, gandrīz nulle.

Balstoties uz šiem apgalvojumiem, es piekrītu tev, ka cilvēks var nomirt jebkurā mirklī, taču iespēja, ka tas notiks, ir ļoti, ļoti niecīga, gandrīz neiespējama. Kas notiek pēc nāves, es neņemos 100% apgalvot. Taču pat pēc nāves pastāv niecīga iespēja, ka tu atdzīvosies.

teorijas jēga- jebkad var notikt jebkas. tas, ko tu vēlējies un tas, ko tu nevēlējies. Taču iespēja, ka notiks kaut kas, saistīts ar nāvi, turklāt pēkšņi, ir ļoti, ļoti maza, tuva nullei.

jurīts avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa TīģerisMedaļa Sviestmaize
  jurīts 21.07.11 17:27
 
2
0

nelasījuu. par garu... :D

 

bet vsp es laikam izlektu ar izpletni

ar gumiju

aizlidotu uz siltajām zemēm un nopeldētos

nošautu savu lielāko ienaidnikeu(poh ka viņš tāpat mirs)

apzagtu saldumu veikalu un nomirtu kā lepns cālis

ievinjaaaa4 avatars
Medaļa CacaMedaļa SviestmaizeMedaļa Nostradams
  ievinjaaaa4 22.07.11 03:15
 
2
1

Pazvanītu visiem, kas man ir svarīgi un pateiktu, cik daudz man viņi nozīmētu..

Tad ar savu puisi aizietu līdz jūrai un tad gulētu smiltīs, lai viņš mani būtu apķēris un viss...

Agutiņš avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa MasonsMedaļa Sviestmaize
  Agutiņš 22.10.17 19:32  
 
1
0
atbildot uz Krystal Forscutt komentāru " Es izpi*tu savu māti "kretīns tāds

Čaks Norriss avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Dienas doma
  Čaks Norriss 15.09.17 23:41  
 
4
3
Ja tā notiktu, es apsistu krievus, cik daudz vien iespējams, oh, kā man viņi riebjas
Griffith avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa ŽurnālistsMedaļa Sviestmaize
  Griffith 28.07.11 20:00
 
1
0

Salkanas idejas te dazhiem. ¬¬ No offence.

Njamkaa avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Pilnu klēpi tulpēmMedaļa Soarkana Rūžeņa
  Njamkaa 24.07.11 16:20
 
1
0

nuu.. laikam visus sev tuvos un draugus sasauktu un kaut kur vēl padzertu aliņu.. :D

vilks32 avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa FukušimaMedaļa Tīģeris
  vilks32 20.07.11 18:36
 
1
0

kautkur seedeetu

mednemedne avatars
Medaļa TulpīteMedaļa Soarkana RūžeņaMedaļa Teamwork
  mednemedne 21.07.11 12:39
 
0
0

atbildot uz ZaZZ99 komentāru " ja būtu atlikus viena diena ko dzī... " kāda jēga, ja tu tāpat mirtu :D

Agutiņš avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa MasonsMedaļa Sviestmaize
  Agutiņš 22.10.17 19:31  
 
0
0
atbildot uz Rosiel komentāru " Salkanas idejas te dazhiem. ¬¬ No off... "Vai ne🤣

mazaiskrabis avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa SpoksMedaļa Spoki flame
  mazaiskrabis 20.07.11 17:46
 
0
0

es ta sapratu, ka neko nedarītu tajā pēdējā stundā, varbūt vienīgi sajuktu prātā... :D

superfreak avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa SpoksMedaļa Dienas doma
  superfreak 16.09.17 06:07
 
0
0

atbildot uz Njamkaa komentāru " nuu.. laikam visus sev tuvos un draug... " alus suuds, bet padzert gan jaaa!

superfreak avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa SpoksMedaļa Dienas doma
  superfreak 16.09.17 06:06
 
0
0

atbildot uz Čaks Norriss komentāru " Ja tā notiktu, es apsistu krievus, cik ... "

you did good bittch!!!!

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 16.09.17 04:35
 
0
0

Aizbrauktu gan pie tēva, gan pie mammas, apciemot, neinformējot par diagnozi. Viņi pēc tam to saprastu, jo abi ir ārsti, bet diemžēl šķīrušies.

superfreak avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa SpoksMedaļa Dienas doma
  superfreak 16.09.17 06:08
 
0
0

atbildot uz jurīts komentāru " nelasījuu. par garu...   ... " lepns caaalis! fukin bad ass kuce!

superfreak avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa SpoksMedaļa Dienas doma
  superfreak 16.09.17 06:09
 
0
1

Es pirms mana pedeja diena iesaktos, nolektz no klints vai iemestu kadu indiiiti! piekaaast to likteni utt, mirsu pirms un uz saviem nosacijumiem!!! fuck off.