Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
spoki fosilijas ikona Fosilija
46
1098

Zinātnieki no visas pasaules paredz, ka visa dzīvība uz pasaules varētu tā vienkārši beigties 2012 gadā. Daži saka, ka tas būs cilvēku dēļ. Citi tic, ka kādas dabas parādības varētu būt iemesls. Un ticīgie ļautiņi domā, ka tas būs Dievs, kurš vienkārši nospiedīs "Stop" pogu. Es šeit uzskaitīšu, dažus iemeslus, kāpēc pasaules gals varētu būt tieši 2012 gadā.

Pirmais iemesls  Maiju... Autors: Fosilija Kāpēc pasaules gals varētu būt 2012. gadā?
1. Pirmais iemesls - Maiju kalendārs. Pirmie, kas paredzēja, ka 2012 gadā būs pasaules gals bija Maiji. Asinskāra rase, kas bija labi divās lietās - būvēt ļoti precīzu astroloģisko aprīkojumu no akmens un upurēt jaunavas. Tūkstošiem gadu atpakaļ viņiem izdevās aprēķināt, ka mēness cikls ir 29,53020 dienas garš, kļūdījās tikai par 34 sekundēm. Maiju kalendārs paredz, ka pasaules gals būs 2012 gada 21. decembrī. Ņemot vērā to, ka viņi bija diezgan precīzi ar mēness ciklu, ir ticams, ka arī pasaules galu viņi ir paredzējuši pareizi.
Otrais iemesls  Saules... Autors: Fosilija Kāpēc pasaules gals varētu būt 2012. gadā?
2. Otrais iemesls - Saules Vētras. Saules pētnieki ir veikuši pārsteidzošu atklājumu. Uz saules ir šādas tādas mazas nesaskaņas. Saules enerģijas izvade, kā jau visām lietām dabā, ir cikliska un tai vajadzētu būt, kaut kur pa vidu relatīvas stabilitātes periodam. Tomēr, nesenas saules vētras ir "bombardējušas" zemi ar daudz radioaktīvo enerģiju. Tā iznīcina satelītus un atslēdz elektrotīklus. Ir paredzēts, ka šī aktivitāte vēl pasliktināsies un aprēķini saka, ka tā sasniegs nāvīgo punktu kaut kad 2012 gadā.
Trešais iemesls  Atomu... Autors: Fosilija Kāpēc pasaules gals varētu būt 2012. gadā?
3. Trešais iemesls - Atomu skaldītājs. Eiropas zinātnieki būvē pasaules lielāko daļiņu paātrinātāju. Būtībā, tas ir 27km garš tunelis, kas paredzēts, lai skaldītu atomus kopā, lai noskaidrotu, kas liek visumam pastāvēt. Tomēr šī mega-ierīce ir izraisījusi nopietnas bažas, daži zinātnieki uzskata, ka pat to ieslēgt ir slikta ideja. Viņi paredz visādus nāvīgus rezultātus, ieskaitot mini melnos caurumus. Tātad, kad šo mašīnu pirmo reiz iedarbinās priekš pirmā nopietnā eksperimenta 2012 gadā, pasaule varētu tikt saspiesta super-sablīvētā bumbā, basketbola bumbas lielumā. Rezultātā iznīcinot mūs visus.
Ceturtais iemesls  Bībele tā... Autors: Fosilija Kāpēc pasaules gals varētu būt 2012. gadā?
4. Ceturtais iemesls - Bībele tā saka. Ja nepietiek ar zinātniekiem kuri mūs brīdina par pasaules galu, tad arī reliģiozie ļautiņi sāk rīkoties. Pēc bībeles izpētīšanas ir atklāts, ka Armageddons, pēdējā cīņa starp labo un ļauno, notiks 2012 gadā. "I Ching", vēl zināma kā "Ķīniešu pārmaiņu grāmata", arī stāsta to pašu, tāpat kā daudzas indiešu mācības.
Piektais iemesls  Super... Autors: Fosilija Kāpēc pasaules gals varētu būt 2012. gadā?
5. Piektais iemesls - Super Vulkāns. Jeloustounas nacionālais parks(ASV) ir slavens ar tā karstajiem avotiem un veco, labo geizeri. Iemesls tam visam ir vienkāršs - tas atrodas virs pasaules lielākā vulkāna un ģeologi tā dēļ sāk palikt nervozi. Jeloustounas vulkānam ir tieksme izvirt katrus 650,000 gadus un viņam vajadzēja izvirt jau pāris gadus atpakaļ.. Kad notiks tas izvirdums, tad būs milzīga eksplozija, kas piepildīs gaisu ar pelniem, aizbloķējot saules gaismu un zeme ienirs ziemā, kas varētu ilgt pat 15,000 gadus. Spiediens zem Jeloustounas palielinās un ģeologi ir noteikuši, ka 2012 gadā varētu notikt lielais sprādziens.
Sestais iemesls  Fiziķi... Autors: Fosilija Kāpēc pasaules gals varētu būt 2012. gadā?
6. Sestais iemesls - Fiziķi. Vienkārša matemātika. Fiziķi no Berkelijas Universitātes ir nodarbojušies ar cipariņu skaitīšanu. Viņi ir noteikuši, ka zemi sagaida nopietna katastrofa. Pat ļaunāk, viņu aprēķini pierāda, ka mēs visi mirsim, pat ļoti drīz. Viņi arī saka, ka viņu pareģojums ir 99% pareizs; un 2012 gads vienkārši ir labākais minējums, kad tas varētu notikt.
Septītais iemesls  Zemes... Autors: Fosilija Kāpēc pasaules gals varētu būt 2012. gadā?
7. Septītais iemesls - Zemes magnētiskais lauks. Mēs visi zinām, ka zemi apņem magnētisks lauks, kas mūs pasargā no lielākās daļas saules radiācijas. Tas ko tu nezini ir tas, ka magnētiskajiem poliem, kurus mēs saucam par Ziemeļpolu un Dienvidpolu, ir nešpetns ieradums mainīt vietas reizi 750,000 gados. Un šobrīd mēs esam apmēram 30,000 gadus, ārpus grafika... Zinātnieki ir noteikuši, ka poli attālinās apmēram par 20-30km katru gadu, daudz ātrāk nekā kādreiz, kas norāda, ka polu maiņa ir tepat aiz stūra. Kamēr notiek polu maiņa, magnētiskais lauks tiek sagrauts un ar laiku arī izzūd pavisam, dažreiz pat uz 100 gadiem. Rezultāts ir tāds, ka uz zemes būs tik liels Ultravioletais starojums ar ko pietiks, lai izceptu mūsu ādu dažās sekundēs. Tas nogalinās visu kam pieskarsies.
Es nezinu kas būs ar to... Autors: Fosilija Kāpēc pasaules gals varētu būt 2012. gadā?
8. Es nezinu, kas būs ar to pasaules galu.. Ja godīgi sāk mazliet likties, ka tas patiešām lēnām tuvojas. Bet nu katrā ziņā domāsim pozitīvi, mums vēl ir nepilni divi gadi laika.
46
1098

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [238]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
unicornXXL avatars
Medaļa TīģerisMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Sviestmaize
  unicornXXL 01.05.11 20:48
 
151
0

Manas domas dalās 50 uz 50 / 100.

1) Mums nav ne jausams, kas tagad par gadaskaitli, jo agrāk cilvēki nebija izglītoti un vienīgie izglitotie cilvēki bija priesteri un valdnieki un viņi varēja tautai ieskaidrot jebko, savai izdevībai. Pēc daudziem citiem kalendāriem tagad ir vai nu 1605 vai arī 7532( staraveru kalendāra)

2) Tas atkal var būt triks, (kādam izdevīgs), piemēram 2012 sāks pārdot cepurītes ar gaismiņu, kas tevi paglābs no pasaules gala.

3)Pasaules gals būs agri vai vēlu, bet vienīgais kad, es personīgi uzskatu, kad mēs sasniegsim evolūcijas virsotni.

4) tagad ir horoskopu maiņa (kas zin tas sapratīs) tagad ir iestājies Ūdensvīra laiks, viņš tieši nesen iestājās, tas izskaidro daudzas kataklizmas un nemierus, kā piemēram sen nav bijis tā ka vasaras tik karstas un notiek pasaulē lielākās zemestrīces (tā vel būs 100 gadu, kamēr neieies normālā gaitā, tas ir galaktikas mēroga pasākums un ir pierādīts.

 

Pasaules galus sola katru gadu, dažreiz pat vairākas reizes gadā :)))

 

Bet whatewa, jādzīvo tak ir !? ))

 

 takā labāk neņemt to visu galvā un iet tusēt bulkas.

Sneaky avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa TeamworkMedaļa Bakalaurs
  Sneaky 01.05.11 23:52
 
136
3

Nolādēts , gandrīz divi gadi , lai beigtu tizloties un atrastu draudzeni..Challange accepted?

LBRichY avatars
Medaļa SpoksMedaļa Pamatskolnieks
  LBRichY 01.05.11 23:54
 
72
1

Nop!! Nebūs pasaules gala! Viss ir totāli saputrots un ar mārketingu pārbērts filozofisks lidojums!

Ja paskatāmies Zaitgeist filmu, tad pirmajā daļā ir skaidri pastāstīts, ka nevis būs pasaules gals, kā to stāsta bībele, bet gan ēras gals, jeb vieglāk izsakoties, zemes atrašānās vieta pēc horoskopa zvaigznāja nonāks ūdensvīra horoskopa zīmē. Patlaban mēs atrodamies zivs horoskopā! Un tieši iekrīt šis 2012 gads, kad mainīsies ēras no zivs uz ūdensvīru... tāpēc pasaules gala nebūs.

Fakts ir tāds, ka bībelē ir samainīts viens vienīgs vārds! Tas ir no age uz end.... nezinu kā skan viss citāts, bet galu galā sanāk, ka bībele pasludina nevis ēras beigas, bet gan pasaules beigas!!

Topiet šķīstīti un tīri zināšanās par pasaules galu :)  gan jau 2013. gadā atčohnīsieties un acerēsieties šo manu mazo komentāriņu :)

MSI Sparco avatars
Medaļa RainisMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  MSI Sparco 01.05.11 21:28
 
52
0

lasiet vairāk šitādus rakstus un jums pat vairs negribēsies dzīvot..

Vinnīts avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Rotaļu draudziņšMedaļa Admins iesaka
  Vinnīts 01.05.11 20:39
 
56
5

Es gan vēsturi nestudēju, bat vai tad asinskārie nebija acteki,nevis maiji?

Kyyy avatars
Medaļa Nolaidies manā bāzeMedaļa ŽurnālistsMedaļa Nolaidies manā bāze
  Kyyy 01.05.11 20:30
 
45
6

Nu,ja pasaules gals būs 21. decembrī,manai māsai baigi veicas,viņai 21.decembrī dzimene 

daikts500 avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa TahikardijaMedaļa Sākumskolnieks
  daikts500 01.05.11 20:31
 
38
0

Viatd nebija ziņas par to ka maiju kalendārs īstenībā ir nepareizi izlasīts, un tas 2012 sanāk tikai pēc kaut kāda traka zinātnieka interpritācijas? Vienīgais ticamais škiet saules vētras, kas kkad 19.gs jau bija. Taja laikā Kanādā sabojājās ļoti daudz elektronikas, nu tik cik viņas bija tajā laikā :D

LOLWTFPWNAGE avatars
Medaļa SpoksMedaļa SākumskolnieksMedaļa Spoki flame
  LOLWTFPWNAGE 01.05.11 23:11
 
34
0

Neuztraucieties :) Ja tas nenotiks dabīgi, tad zinātnieki pacentīsies to izdarīt kaut vai aiz spītības :)

Ibumetīns avatars
Medaļa Gada spoks 2011Medaļa KomiķisMedaļa Aspazija
  Ibumetīns 01.05.11 21:42
 
27
0

Ja būs-būs ,ja nebūs-nebūs. Par pasaules galu varam tikai diskutēt. Kā nekā ,ja pareizi atceros šo 12 gadu laika ir bijuši jau 3 pasaules gali! :D 1999. gadā ,2000. gadā un ja nemaldos ,esmu dzirdējis ka bija paradzēts arī 2004.gadā. Don't worry ,be happy.

nicmanis07 avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa StudentsMedaļa Dienas joks
  nicmanis07 01.05.11 20:42
 
24
0

patiesībā zinātnieki runā tieši otrādāk, ka tas viss ir fufelis. Nevajag likt vecu, vai nepatiesu informāciju ! 

DESPOTS GORE avatars
Medaļa SniegpārsliņšMedaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesaka
  DESPOTS GORE 01.05.11 23:11
 
23
6

Es ticu, bet negribu

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 02.05.11 11:07
 
17
2

 

1. iemesls, kāpēc nebūs pasaules gals - katram kalendāram ir sava cikla sākums un beigas, tas fiziski nemaz nevar būt mūžīgs!

 

2. Saules vētras ir pastāvējušas vienmēr. Vissliktākais, kas varētu notikt ir dažu satelītu un elektroniku disfunkcija.

 

3. Hadronu kolaideris jau sen bez problēmām skalda elementārdaļiņas non-stopā.

 

4. Bībele vispār ir cilvēku izdomājums, kas radīts viduslaikos, lai paverdzinātu pus pasauli. Sava veida nacisms/sociālisms.

 

5.Pirmā dzirdēšana par kaut kādu vulkānu Yellowstounā, kas būtu tik spēcīgs, ka aizdirstu visu zemes atmosfēru uz 15 tūkst. gadiem. Visiem putekļiem ir tieksme sedimentēties, jo ir blīvāki par gaisu. Veselu mūžību jau nu viņi tur toč neplanēs.

 

6. Augstākajā fizikā atliek tikai kļūdīties par 0.00000000000001 un čau rasma. Man liekas tie fiziķi paši nesaprot ko tur ir izrēķinājuši. Tie jau drīzāk izklausās pēc ekstrasensiem - dīvānā pirdējiem, nevis fiziķiem.

 

7. Magnētiskie poli nekad nestāvēs uz vietas, jo mantija zemes centrā nemitīgi pārvietojas. Starp citu, lai izzustu zemes magnētiskais lauks pavisam, ir jāapstājas mantijas rotācijai, kas manuprāt tik drīz nemaz nenotiks, jo izskatās, ka tā darbojas uz pilnu klapi, ņ*t vērā nesenās zemestrīces, vulkānus utt.

Rokenrols un desa avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa RecidīvistsMedaļa Dienas doma
  Rokenrols un desa 01.05.11 21:25
 
13
0

atbildot uz daikts500 komentāru " Viatd nebija ziņas par to ka maiju... " vēl zināms fakts ir tas, ka Maijiem uz tā akmens nebija vairāk vietas lai turpinātu savu nolāpīto kalendāru!

Dzelzbetons avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Zebra
  Dzelzbetons 02.05.11 08:08
 
11
0

2013 gadā šiem būs ABLOMS! Un tad atkal pasaules gals tiks pārcelts uz 2016, vai ne? 

mmm, Gribētu redzēt to ātomu skaldītāju, esmu dzirdējis ka šitā ierīce brīnum darbus darīs, kautkādu tur cipa portālu vai hvz ko uztaisīs lai tiktu citā dimensijā vai laika sprīdi, neatceros īsti taču youtubē bija baigais video pa šito :)

DonPedro avatars
Medaļa O!ZorroMedaļa RecidīvistsMedaļa Rainis
  DonPedro 01.05.11 20:45
 
9
0

nu par to kalendāru runājot būtu jābīt 21.12.2112. maiji kļūdījās pa 100 gadiem

Schwanz avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa RecidīvistsMedaļa Žurnālists
  Schwanz 01.05.11 20:59
 
8
0

visrealakais izskataas 2. tiks iznicinaata visa elektronika ... sagrauta visa ekonomika . vaardu sakot atklal buus tvaika dzineju laikmets ... ja vien tanii haosaa cilveeki nenogalinaas viens otru

Grabonis avatars
Medaļa SpēlmanisMedaļa Twittera čomsMedaļa Nolaidies manā bāze
  Grabonis 01.05.11 23:22
 
8
0

hydron coliders jau sen iet uz pilnu klapi ;) 

unicornXXL avatars
Medaļa TīģerisMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Sviestmaize
  unicornXXL 01.05.11 21:03
 
8
0

atbildot uz Kyyy komentāru " Nu,ja pasaules gals būs 21. decemb... " neveicas tiem kam ir 22.decembrī dz-d :DD

123123 avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa PērleMedaļa Recidīvists
  123123 01.05.11 21:35
 
10
2

Tas ir pizģec. Jau trešais raksts par pasaules galu. Kas ar jums notiek? Un katrā rakstā cita informācija, citi datumi. Kad jūs beigsiet murgot? Ja būs tas gals, tad būs, neko mēs tur nemainīsim. Cik tie pasaules gali jau ir bijuši, nekas vēl nav noticis.

RandomTroll avatars
Medaļa SākumskolnieksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sviestmaize
  RandomTroll 02.05.11 08:04
 
5
0

Man pohuj, man ritenis...

« 1  2  3  4  5 »