Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
171

Mēs visu dzīvi cenšamies būt laimīgi, ikdienu meklējam laimi, bet bieži atduramies pret to, ka esam tikai nelaimīgi un ikdienu slīkstam arvien dziļāk depresijā un melanholijā...

Scaronķiet ka cilvēks nevar... Autors: Pensionāris Kā kļūt laimīgam?
1.

Šķiet, ka cilvēks nevar būt laimīgs! Mēs bieži runājam par depresiju, skumjām, nelaimēm, ko var manīt visapkārt un tam notic visi, jo tas liekas tik dabiski, bet ja sāk runāt par laimi, neviens tev netic... Tas šķiet tik ļoti nedabiski.

No visām dzīvajām radībām, tieši cilvēki ir nelaimīgi, jo tieši tā iemesla dēļ, ka mums ir apziņa. Putni, kas lido debesīs ir laimīgi, jo viņu laime ir neapzināta, tā ir vienkārši viņu dabā.

Cilvēkiem ir divas alternatīvas : jūs varat būt vai nu laimīgs, vai nelaimīgs!

 

Daudzi domā ka ar... Autors: Pensionāris Kā kļūt laimīgam?
2.

Daudzi domā, ka ar meditācijas palīdzību mēs varam kļūt priecīgāki, laimīgāki, bet tā ir vajadzīga tikai tādēļ, ka neesat izvēlējušies būt laimīgi. Ja jūs būtu izvēlējušies laimi, nekādas meditācijas, jogas nebūtu vajadzīgas. Meditācijai ir ārstnieciska funkcija. Ja esat slims, ir vajadzīgs zāles. Meditācija var tikai atslābināt cilvēku pēc dienas stresa.

Pasaulē ir tik daudz reliģiju, jo ir tik daudz nelaimīgu cilvēku. Laimīgiem cilvēkiem nav nekādas reliģijas, tie neveic nekādus noteiktus rituālus, nelasa lūgšanas.

Laime rodas tad kad esam... Autors: Pensionāris Kā kļūt laimīgam?
3.

Laime rodas tad, kad esam saskaņā ar dzīvi, kad vienotība ir tik harmoniska, ka viss ko darām, notiek ar prieku. Ja jums ir darbs, kas rada prieku, ja dzīvojat, kas sniedz prieku, tad jūs kļūstat meditatīvs. Ja jūs novēršaties no sava darba, tad tas nozīmē, ka jūs tas patiesībā neinteresē un sēžot vienā vietā laimīgi nekad nekļūsiet.

Patiess cilvēks saņem drosmi un pievēršas tam, kas sniedz viņam laimi.

Visur apkārt ir nauda nauda... Autors: Pensionāris Kā kļūt laimīgam?
4.

Visur apkārt ir nauda, nauda un nauda. Mēs nespējam izdzīvot dienu bez naudas un cenšoties to ātrāk nopelnīt. Ikreiz, kad redzam naudu, mēs pārstājam būt paši, acumirklī aizmirstam dzīves iekšējo vērtību, savu prieku, savu sajūsmu.

Mēs bieži sapņojam būt bagāti, pelnīt daudz naudu, bet ko jūs grasāties ar to visu darīt? Pat ja iegūsiet visu pasauli un visu naudu, jūs zaudēsiet sevi. Ko jūs darīsiet ar visu bagātību, ja būsiet zaudējuši savus iekšējos dārgumus?

Mums tik ļoti grūti mainīt... Autors: Pensionāris Kā kļūt laimīgam?
5.

Mums tik ļoti grūti mainīt savu dzīvesveidu, jo uz visa mums būs jāliek tieši sava nelaime. Mēs visu laiku runājam par savām nelaimēm, pat bieži piepušķojam daudz ko klāt, pārspīlējam tās, jo tā ir visa dzīve. Mēs ejam pie psihoanalītiķiem, lai parunātu par savām likstām un maksājam par to, kāds tajā klausās - un esam priecīgi.

Mums nav ko zaudēt, mēs zaudējam tikai nelaimes.

Neviens cits mūsu vietā... Autors: Pensionāris Kā kļūt laimīgam?
6.

Neviens cits mūsu vietā nevar izlemt. Visi svešie baušļi, morāles, pavēles mūs izkropļo. Jums par sevi jālemj pašiem, ir jāņem dzīve savās paša rokās, citādi dzīve un laime klauvēs pie durvīm, bet jūs nekad nebūsiet mājās.

Ja jums bija talants dejot, dziedāt, zīmēt, mācīt matemātiku, kļūt par ārstu, dzīve ienāks pa šīm durvīm, jo tā domā, ka jūs jau esat kļuvis dejotājs, bet jūsu tur nav  - jūs esat kļuvis par baņķieris... Dzīve nāk pie jums tikai no tās puses, par ko gribēja jūs izveidot daba, jūsu sirdslieta.

Laimei nav nekā kopīga ar... Autors: Pensionāris Kā kļūt laimīgam?
7.

Laimei nav nekā kopīga ar panākumiem, tai nav nekā kopīga ar ambīcijām, naudu, varu vai prestižu. Mēs ikdienu meklējam kā sevi apmierināt - nopērkam garšīgu ēdienu, iedzeram kādu viskija glāzi klubā un jūs tieši domājat, ka esat tik laimīgs, bet pēkšņi atduraties, ka nākamajā dienā atkal esat nelaimīgs.

Šis apmierinājums ir fizioloģisks, bet laime ir psiholoģiska. Laimīgie vairāk izjūt, izbauda mūziku, poēziju, viņus valdzina daba, tās skaistums, un tie dzīvo pēc saviem likumiem, nevis Sistēmas uzspiestajiem noteikumiem, kas degradē ikvienu cilvēku. 

Mūsu tiesības no dzimšanas ir būs laimīgiem. Mainiet savu dzīvi jau šodien, atmetiet savu nīsto darbu un drīz vien pa mājas durvīm ienāks jūsu sirdslieta un dzīves mērķis...

Izmantotie avoti:
http://Prieks
laime
1
171

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [9]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Stulbi genials avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Moderatora favorīts
  Stulbi genials 10.09.17 11:41
 
7
0

Šeit tāda pamurmuļošana ap tēmu. Lūk pamācība: Pamet darbu un dzīvo mežā, dzejo, dziedi un glezno. Tev tāpat nebūs izvēle pēc tam kad būsi centies atrast "passion in life" un "uzvarējis kapitālismu".

IgnisDei avatars
Medaļa ErotsMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Tusētājs
  IgnisDei 08.09.17 21:53
 
6
0

Kā kļūt laimīgam? Totāla mistika, jo raksts mistiaks sadaļā.

Tas tā humoram.

ezkins avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa TrumpeMedaļa Admins iesaka
  ezkins 11.09.17 20:51
 
5
0

Visa dziive ir Miilestiiba, taa ir jebkuraa, un laimi sniedz katrs mirklis. Jaaprot tikai saskatiit un no sirds priecaaties. Piemeeram, priecaajies par katru reizi, kad vareeji kaadam paliidzeet, kaut vai lapseniitei izlidot no istabas

introthewild avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Dienas doma
  introthewild 12.09.17 22:10  
 
5
0
Es izvelos dzivot Laimigi, šodien Te un Tagad

rohohu avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Žurnālists
  rohohu 11.09.17 19:39
 
2
0

Tā paīstam laimīgs cilvēks var kļūt tikai iemācoties patiesi mīlēt.

introthewild avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Dienas doma
  introthewild 12.09.17 22:11  
 
2
0
atbildot uz ezkins komentāru " Visa dziive ir Miilestiiba, taa ir jebk... "Milet bez nosacijuma. Milet esibu un sevi, ta ir patiesa Laime

sarkanais avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa RainisMedaļa Bakalaurs
  sarkanais 22.09.17 22:37  
 
2
0
Pa durvīm ienāks bads

3FckingUnicorns avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa TrumpeMedaļa Redaktors iesaka
  3FckingUnicorns 14.09.17 23:52
 
1
0

Meditācija var tikai atslābināt cilvēku pēc dienas stresa.  

 

Var redzēt, ka pats esi ļoti tālu no meditācijas dāsnajiem augļiem. Man žēl. Pamēģini.

superfreak avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa SpoksMedaļa Dienas doma
  superfreak 10.09.17 05:52
 
0
0

kurs grib but laimigs!!!!! 

sweet agony is all i fukkin ever needed