Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
spoki fosilijas ikona Fosilija
1
59

Vienu dienu mēs ar draugiem bijām satikušies un nosvinējām to draugu mājas ar nelielu saietu. Šis saiets bija samērā mierīgs , bet protams nedaudz jau bija jāiedzer. Bija pienācis plkst 02.00 , visi bija noguruši un grasījās doties mājās ! Mājas saimnieks mūs visus pavadīja līdz durvīm , atsveicinājās un stresains aizslēdza durvis. Mēs bijām sašutusi pa viņu , bet dzērumā un noguruma bija nedaudz vienalga par ko viņš uztraucās. Iedami pa tumšo ceļu es sajutu , ka kāds mūs izseko. Man negribējās nevienu biedēt , jo mūsu grupiņā bija meitenes . Došanās mājup pirmo reizi likās tik gara un nepatīkama , tas nebija reibuma ietekmē , bet iekšējās sajūtas lika justies nekomfortabli. Nonākuši līdz krustojumam vajadzēja atvadīties no vienas draudzenes , kura tur netālu dzīvoja. Devoties tālāk mēs dzirdējām bļaušanu , tādu kā kropļainu vaidēšanu. Grasijāmies zvanīt policijai , bet nevienam telefonam nebija zonas ! Ieejot pagalmā kur dzīvoja meitene no kuras atvadījāmies mēs redzējām viņu raudam! Lēnām, ļoti lēnām viņa griezās un mēs redzējām tikai viņas sakropļoto seju. Mēs bijām visi nobijusies un aiz bailēm mēs vedam viņu uz māju ar vēlvienu cerību ka tur būs zona. Dodoties uz turieni otrai grupas meitenei vēderā iedūrās nazis , bet dūrējs pazuda. Visi mēs sakām ātrāk skriet. Ieejot mājas mēs sazvanījām glābējus , diemžēl sadurto meiteni neizdevās glābt. Nākamajā dienā sakropļotā meitene pastāstīja ka slepkava bija draugs pie kura notika ballīte . Policija aizbraucot uz slepkavas māju atrada tikai viņa sievas līķi un zīmīti kur bija rakstīts ,, nogalināt, nogalināt , nogalināt ,,!

 Autors: Fosilija Jaukākam miegam! - 2
1
59

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [6]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
CherryLiqour avatars
Medaļa KallaMedaļa Mazā, spoki Tevi mīl!Medaļa Zebra
  CherryLiqour 23.06.14 14:06
 
5
0

atbildot uz Cukurgrauds komentāru "http://m.liepajniekiem.lv/zinas/sabiedriba/lai-... " Piedod , tātad - mazais . #lol

Nu , es nezinu , bet , kad biju mazāka , ar draugiem ķēmojoties gribējām pārbaudīt , vai bez zonas var piezvanīt uz 112 . Mēģinājām - sanāca . Tagad pati saprotu , ka tas nebija prāts darbs - zvanīt uz 112 un teikt , ka mums apkārt ir tūkstošiem līķu , jo esam kapos .

Eronymusdead avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa ApokalipseMedaļa Žurnālists
  Eronymusdead 18.06.14 09:41
 
4
0

pacenties domāt stāstus, kur ticamības moments būtu augstāks. 

Ar to, ka pēkšņi nevienam nav zonas - tas nav reāli, turklāt banāli...

wreckedwhore avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoks
  wreckedwhore 18.06.14 14:23
 
1
0

nogalināt Nogalināt NOGALINĀAAT:D:D:D

CherryLiqour avatars
Medaļa KallaMedaļa Mazā, spoki Tevi mīl!Medaļa Zebra
  CherryLiqour 23.06.14 12:53
 
1
0

Kan nav zona - Vienalga var piezvanīt uz 112 , vai jebkuru no tiem nummuriem .

Tas tā , ja nezināji - mazā . ; )

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 23.06.14 13:11
 
0
0

atbildot uz CherryLiqour komentāru " Kan nav zona - Vienalga var piezva... " http://m.liepajniekiem.lv/zinas/sabiedriba/lai-izsauktu-glabejus-ir-jabut-zona-43055 te pierādījums ka jābūt zonai , lai sazvanītu glābējus ! Un es neesmu meitene.  ;)

gadaFia avatars
Medaļa SpoksMedaļa BērndārznieksMedaļa Tulpīte
  gadaFia 29.06.14 15:54
 
1
1

ilgi domāji