Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
140

Stāsti par tikšanos ar lidojošajiem šķīvīšiem un humanoīdiem mūsdienās nevienu vairs nepārsteidz:
XX gadsimta otrajā pusē tādu foto-, kino-, un video liecību uzkrājies desmitiem tūkstošu. NLO paradās anomālajās zonās. militāro bāzu tuvumā, pavada kosmosa raķešu startus, novēro liela mēroga tehhnogēnas katastrofas... izradās. ka šī stāsta autors bijis liecinieks gadījumam, ka NLO Austrumu Sajānos ''Norādījis'' ģeologiem vara-niķeļa rūdu iegulu vietas.

Varaniķeļa rūdu... Autors: Hatiiko Izlūks - ģeologs no citas planētas?
1.

Vara-niķeļa rūdu izlūkošana

Notikums norisisinājies 1992.gada augusta pašas beigās Austrumu Sajānu Idaras kalnu grēdas atzarā.
Krasnojarskas ģeologi toreiz Kingašas upes baseinā veica vara-niķeļa rūdas meklējumus. Mēs vairākas dienas dzīvojām mazā taigas būdiņā neliela strauta krastā, no kura iztek Kingašas upe.
Mūsu pulkā bija Krasnojarskas zinātnieku aprindās labi pazīstams profesors ģeologs. Viņš strādāja patstāvīgi, veicot citu uzdevumu, bet mēs ar studentu augām dienām apkārtējo kalnu atzaros meklējām vara-niķeļa rūdu iegulu pazīmes un vakaros atgriežāmies namiņā pārnakšņot. 

Vienā tādā vakarā pirms... Autors: Hatiiko Izlūks - ģeologs no citas planētas?
2.

Vienā tādā vakarā pirms došanās pie miera, es izgāju no mājiņas, aiz paraduma paskatījos kopš bērnības pazīstamajos, Lielā un Mazā lāča zvaigznājos, pavēros uz Polārzvaigzni. 
Pēkšņi ieraudzīju uz debesu fona starp kalnu virsotnēm četras spožas ugunis. Tās sinhroni pārvietojās, nemainot kārtību, un to izkārtojums iedomātā kvadrāta vai krusta veidā ar vienādiem stariem lika nodomāt, ka tā ir lidmašīna. Tomēr pēc dažām sekundēm es šo versiju atmetu; ugunis pārvietojās parāk lēni, un zemu un pilnīgi bez skaņas. Atmetu arī domu par helikopteru - tie naktīs kalnos nelido, turklāt nebija dzirdams dzinēja troksnis. Objekts lidoja tik zemu, lēni un bez skaņas, ka neviens man zināms zemes izcelsmes lidaparāts. NLO turpināja lidot nelielā augstumā viņpus kalnu grēdas. Par to es apjautu, kad ieraudzīju, ka objekta ugunis nozudušas aiz man tuvāk atrodošā kalna virsotnes. Ar ziņķāri gaidīju un nopriecājos, kad ugunis parādijās no kalna otras puses, vēl tuvāk man.
Tagat varēju apskatīt. Ugunis bija izvietotas lidojošā kvadrāta vai romba stūros: viena priekšā, divas labajā un kreisajā pusē, un ceturtā nedaudz aizmugurē. Tās izkatijās kā apaļi prožektori un iztaroja baltu, mazliet iedzeltenu gaismu, daudz reižu spožāku nekā zvaigznes. Jādomā, ka uguns spīdēja lejup uz zemi, bet stari nebija redzami. Man grūti novērtēt to patiesos izmērus. Tomēr bija redzams, ka tās ir daudz reižu lielākas par visprāvākajām zvaigznēm tajā debesu zonā, kuru fonā es redzēju ugunis. Paša NLO formu un uzmērus bija grūti noteikt. Es varēju tikai aptuveni novertēt atstatumu starp ugunīm, ņemot verā kalnu smaiļu izmērus un to atstatumus. Manuprāt, attālums starp ugunīm bija vairāki desmiti vai pat visi simts metri.

Viņi mani pamanījaTurpmākie... Autors: Hatiiko Izlūks - ģeologs no citas planētas?
3.

Viņi mani pamanīja!
Turpmākie notikumi izvērsās pilnīgi neparedzēti. Nolidojis apmēram pusi attāluma starp divām kalnu smailēm, NLO pēkšņi apstājās un palika karājamies gandrīz man pretī. 
Pamanīju, ka viena uguns sāk spīdēt spožāk un kļūst lielāka, it kā mērķētu manā virzienā. Nobijos: mani pamanīja! Atmiņā momentā uzpeldēja kādriz lasīti nostāsti par lidojošo šķīvīšu veiktajām cilvēku nolaupīšanām, ievelot tos lidaparātos ar stara palīdzību. Tālāk viss norisinājās vienā acumirklī.
Padomājis, ka visspožākais stars nomērķējis uz mani, tas pēkšņi nodzisa.
NLO devās pretejā virzienā pāri kalnu grēdai un pēc dažām sekundēm pazuda.

Pārsteigts vēl dažas minūtes trīcēdams stāvēju necaurredzamajā tumsā vai no pārdzīvotā emocionālā uzbudinājuma, vai aukstuma - kalnos augusta beigās naktīs ir visai vēss, un pārdomāju notikušo. viss norisinājās samērā ātri, kādās trīs minūtēs. Man pat neienāca prātā pasaukt mājiņā salduguļošos profesoru vai studentu, lai viņi arī paskatītos uz NLO. nebiju attapies arī, ka mājiņā pie sienas karājās mans foto aparāts. Tādad notikušajam nebija apliecinājumu un acu liecinieku. Bet es taču visu to redzēju joptvai maķ!

Kas piesaistīja NLOVēlāk jau... Autors: Hatiiko Izlūks - ģeologs no citas planētas?
4.

Kas piesaistīja NLO?
Vēlāk, jau apgūlies savā guļas vietā, es padomāju: kapēc gan ciplanētieši tur lidinājās, tik zemu un lēnām. it kā pētītu Zemes virsmu vai tās dzīles? Tad jau es zināju, ka šajos kalnos atrodamas vara-niķeļa rūdu pazīmes. Gadu vēlāk netālu no mūsu mājiņas, strauta ielejā un sedlienē starp kalnu grēdas virsotnēm, virs kurām apstājās NLO, izdarīja pirmos divus urbumus, kas atklāja rūdu masīvus. Vēl pēc dažiem gadiem kalnos, virs kuriem lidinājās NLO, Krasnojarskas ģeologi uzgāja prāvas Noriļskas tipa vara-niķeļa rūdas iegūlas, pēc skaita jau otrās šajā rajonā.

PS: Vēlos piebilst ka bildes ir izvēlētas nejauši, un nav saistītas ar šo rakstu.

Spried pats, vai šis stāsts ir kārtējais izdomājums, vai tiešām kas tāds ir noticis. Paldies par tavu uzmanību, un laiku ko veltiji šim rakstam. ja pamani kādu kļūdu šajā rakstā, droši atstāj komentāru, centīšos pēc iespējas ātrāk izlabot!

2
140

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [3]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Vinnīts avatars
Medaļa 1. gabaliņš no konkursaMedaļa BakalaursMedaļa Admins iesaka
  Vinnīts 19.05.18 10:33  
 
2
0
Krieviem īsti ticēt nevar, visur rādās nlo, bet pats arī 1x redzēju ko neizskaidrojamu tā kā who knows..

Gmonster avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas domaMedaļa Nostradams
  Gmonster 21.06.18 17:53  
 
0
0
Labi, ka ne biologs. Tas Tevi nolaupītu u veiktu eksperimentus.

Charged avatars
Medaļa Sensāciju magnētsMedaļa TribīneMedaļa Nedēļas hīts #2
  Charged 25.02.18 16:22
 
0
2