Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
31
Stanley Hotel Kolorado ASV ... Autors: angelsss51 Dažas populāras viesnīcas, kuras apmeklē arī spoki
1. Stanley Hotel. Kolorado, ASV - Pat ja negadās sajust ārpasaulīgu pieskārienu, šī viesnīca ir vieta, kurā Stīvens Kings sarakstīja slaveno grāmatu "Mirdzums" (The Shining), pēc kuras motīviem Stenlijs Kubriks uzņēma filmu. Kā raksta, viesnīcas darbinieki ir tik laipni, ka ar prieku iekārtos mierīgā istabā, bet spoku mednieki parasti nonāk 217. numuriņā. Tajā gulēšanu patraucē segas, kas pašas noslīd uz zemes, un klaboši rokturi.
The Queen Mary Kalifornija... Autors: angelsss51 Dažas populāras viesnīcas, kuras apmeklē arī spoki
2. The Queen Mary. Kalifornija, ASV - Kuģis, kas nosaukts karalienes Marijas vārdā, tika uzbūvēts 30tajos gados, bet pēdējo reizi kursēja 1967. gadā. Kopš tā laika, Marija ir augstākās klases peldošā viesnīca. Pieejams arī "spoku ekskursijas" , kurās stāsta par 13 gadus vecu jūrnieku, kurš sadedzis kādā no motora istabām, no kuras joprojām cenšas izlauzties. Ir ziņots arī par kādu meitenīti, kas gāja bojā pie baseina. Kopš tā laika, regulāri ziņots, ka viņa mēdz parādīties un meklēt savu lelli vai mammu.
Ballygally Castle... Autors: angelsss51 Dažas populāras viesnīcas, kuras apmeklē arī spoki
3. Ballygally Castle. Ziemeļīrija - Šī pils ir celta 17. gadsimtā, bet 1950. gadā tika renovēta un pārveidota par viesnīcu. Kā jau citās pilīs, te dzīvo viens "draudzīgs" mājas spoks - lēdija Izabella Šova. Leģenda vēsta, ka viņa dzemdēja bērnu, kuru viņas vīrs nekavējoties ieslēdza vienā no istabām. Lēdija gāja bojā, izkrītot pa logu, cenšoties izbēgt. Viesi stāsta, ka viņa mēdz klauvēt pie durvīm, dažreiz dzirdamas neesošu bērnu čalas.
Q Station Sydney Harbour... Autors: angelsss51 Dažas populāras viesnīcas, kuras apmeklē arī spoki
4. Q Station Sydney Harbour National Park Hotel. Austrālija - Netālu no Sidnejas operas nama atrodas šis viesu nams, kas iesaukts par Q Station jeb karantīnas stacija. Tuvumā atrodas senas aborigēnu apmetnes, bet klīst baumas, ka viesnīcā regulāri spokojas bijušās karantīnas pacienti un mediķi. Karantīna tika ieviesta šajā teritorijā, lai pasargātu Sidneju no Spāņu gribas, masaliņām un buboņa mēra. Līdz mūsdienām saglabājušies arī pacientu kapakmeņi.
0
31

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [0]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes