Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
271

Senās civilizācijas ir bijušas pietiekami attīstītas, lai varētu lietot lietas, kas, pēc mūsu uzskatiem, nemaz nevarēja būt. Vai tas ir saistīts ar uzskatu, ka attīstība notiek tikai vienā, progresasa virzienā, vai arī kopējo priekšstatu par to, ka agrāk cilvēki nebija tik attīsti, bet arheoloģiskie atradumi liecina par ko citu. Vēsture sastāv no progresa un regresa. Uzplaukuma periodus nomaina pagrimums, pēc kura iestājas atkal uzplaukums, bet iepriekšējā uzplaukuma perioda zināšanas bieži vien ir zudušas. Turklāt tā būtu mūsdienu iezīme, ka zināšanas vajag nodot tālāk, cilvēkiem ir jāmācās. Agrāk tikai dažiem bija iespēja kļūt izglītotiem, kamēr pārējie bija vienkārši kalpi. Šis bija atbilstoši arī Senajai Ēģiptei. Tā bija attīstīta valsts, bet par to, no kurienes ir radušās šīs zināšanas, nav īsti skaidrības. Iespējams, ka tie bija citplanētieši, kas ļāva senajiem ēģiptiešiem izrāpties no akmens laikmeta dzīves alās.

No Ēģiptes līdz mūsdienām ir... Autors: Lestets Citplanētieši Senajā Ēģiptē?
1.

No Ēģiptes līdz mūsdienām ir saglabājušies acīmredzami pierādījumi infrastruktūras eksistencei un tehnoloģijām. Redzot uzbūvētās piramīdas, kā gan tas varēja būt iespējams, ja viņiem bija tikai "pieticīgas" tehnoloģijas? Pat ar mūsdienu rīkiem nav iespējams uzbūvēt tik perfekti strukturētu piramīdu. To eksistence patiesībā ir tik neparasta, ka daudzi uzskata, ka tas nevarēja būt iespējams bez ārpuszemes civilizāciju palīdzības. Tas būtu vienkāršs izskaidrojums tā laika sasniegumiem un, iespējams, valdība slēpj fiziskos pierādījumus citplanētiešu eksistencei. Tomēr tik un tā atrodas lietas, kas varētu liecināt par citplanētiešiem Senajā Ēģiptē.

Ēģipte ir atstājusi aiz... Autors: Lestets Citplanētieši Senajā Ēģiptē?
2.

Ēģipte ir atstājusi aiz sevis daudz rakstisko liecību hieroglifu veidā. Taču pats apbrīnojamākais ir tas, ka tajos var atrast norādes uz elektrību. Hieroglifos var redzēt kaut ko, kas ļoti atgādina elektrisko spuldzīti. Tas patiešām ir aizdomīgi, bet varbūt tā ir tikai liecība par Ēģiptes zinātniskajiem un tehnoloģiskajiem sasniegumiem.

Kādas mājas restaurācijas... Autors: Lestets Citplanētieši Senajā Ēģiptē?
3.

Kādas mājas restaurācijas laikā Ēģiptē esot atklātas monētas ar citplanētiešu attēlu. Varbūt tas ir tikai viltojums, lai iegūtu lētu sensāciju. Uz monētas ir citplanētieša galva un pleci. Tāpat ir monētas, uz kurām esot attēli citplanētiešu kosmosa kuģi vai arī kaut kas, kas izskatās pēc tāda. Oponenti iebildīs, ka tās būs pārveidotas Senās Romas monētas, taču, ja tā ir taisnība, tad citplanētieši varētu būt dzīvojuši Senajā Ēģiptē.

Eksistē Tulli papiruss Tas... Autors: Lestets Citplanētieši Senajā Ēģiptē?
4.

Eksistē Tulli papiruss. Tas ir apraksts par lidojošu objektu, kā tas nolaižas virs faraona mitekļa. Nelaime ir tā, ka tas ir 1953. g, radies noraksts, ko veica Boriss de Račevilcs, bet oriģinālā dokumenta eksistence nav apstiprināta. B. Račevilca atrastais oriģināls esot bijis mirušā Alberto Tulli, Vatikāna muzeja direktora dokumentos. Vai tas nozīmē to, ka šis ir viltojums? Neviens to nav varējis pārbaudīt, bet NLO teorijas atbalstītājiem šādi pierādījumi arī neinteresē.

No kurienes gan rodas tāda vēlēšanās, ka cilvēci ir radījuši citplanētieši, nevis tā ir radusies pati no sevis? Laikam cilvēki justos šausmīgi vientuļi, saprotot, ka visā milzīgajā kosmosā nav nevienas citas civilizācijas.

0
271

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [21]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Joda olaMedaļa Supermena olaMedaļa Dienas joks
  kartupelis ar mugurkaulu 26.08.17 12:18  
 
14
0
Citplanētiešiem vienmēr ir paticis tusēt starp cilvēkiem!!!Ēģiptes faraons Ehnatons arī bija citplanētietis,kas viņam neliedza piekopt incesta seksu ar savām meitām!!!Latvijā pazīstamākais citplanētetis kā zināms ir Einārs Repše!!!

Lil Teemo avatars
Medaļa PandaMedaļa ZebraMedaļa Bronzas ninja
  Lil Teemo 26.08.17 13:28
 
10
0

Citplanietieši sēž mūsu Saeimā.   

agurs avatars
Medaļa AliensMedaļa Kalnu kristālsMedaļa Melnais caurums
  agurs 26.08.17 11:58
 
7
0

Lestets ceturtajā dienā radīja butes, viņš redzēja tās peldam un uzskatīja par labu esam, tāpēc tālāk neturpināja veidot šo savu iedomu pasauli, turpinot dzīvot Lestetijā tikai ar butēm.

veiksmīGais avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Gada raksts 2012Medaļa Dienas joks
  veiksmīGais 26.08.17 12:11
 
4
0

Neko nevar zināt, visos laikos ir bijuši dažādi pierādijumi par svešajiem 

wTTF avatars
Medaļa Nedēļas modersMedaļa PirmavotsMedaļa Nedēļas redaktors
  wTTF 26.08.17 15:34
 
5
1

https://en.wikipedia.org/wiki/Orion_correlation_theory Tajos laikos uzbūvēt piramīdas, kuras precīzi atbilst noteiktajām zvaigznēm bija impossibru + 22 tonnīgus blokus nebija iespējams tik augstu uzvilkt.

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Jāņa oga 27.08.17 08:44  
 
4
0
Par monētu - teksts uz tās ir grieķu valodā un jā, tas ir feiks, kuru izgatavoja kaut kādam seriālam/šovam... Cilvēks varētu būt mākslīgi radīts un tas ir 80% iespējams. Evolūcija nekad nav notikusi, tas viss ir bijis ģenētisks eksperiments... No kurienes tad ir radušies slavenie "Dievi radīja mūs" teksti? Par dieviem senie cilvēki sauca citplanētiešus, jo nezināja tiem citu apzīmējumu un uztvēra viņus kā brīnumu... Also... Cilvēces attīstība ieņem sava veida cikliskumu - no sākuma notiek neiedomājams lēciens attīstībā un tad notiek kaut kāds refrešošanas process, kura rezultātā viss tiek wiped out un viss sākas no sākuma...

upeskakis avatars
Medaļa SpoksMedaļa MaģistrsMedaļa Doktors
  upeskakis 26.08.17 11:48
 
3
0

...viņi ir tepat blakus...

Patiesība ir te ārā...

meža brālis avatars
Medaļa Aģents 0/7Medaļa Aģents 0/7Medaļa Aģents 0/7
  meža brālis 26.08.17 11:05
 
3
0

Khmm, cilvēki jau arī ir neraksturīgi attīstītāki par citiem Zemes iemītniekiem.

Mans variants ir pavisam vienkāršs.

Mums aizmirsās.

Piemēram: tagad pēkšņi sāktos 1000 gadus gara ziema.

Kuram gan būtu laika saglābt un nodot tālāk tās zināšanas?

Viss ko visi darītu - censtos izdzīvot. 

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 26.08.17 20:59
 
2
0

Pacēli jautājumu, uz kuru diez vai kāds atbildēs, bet gribētos ticēt,    

Tautas Spogulis avatars
Medaļa SensācijaMedaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesaka
  Tautas Spogulis 26.08.17 18:59
 
2
0

atbildot uz MagnifiCents komentāru " Citplanietieši sēž mūsu Saeimā. &n... " Tas ir liels kompliments Saeimai.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 26.08.17 14:04
 
2
0

atbildot uz MagnifiCents komentāru " Citplanietieši sēž mūsu Saeimā. &n... " Nē... Citplanētieši ir daudz attīstītāki. Mans pieņēmums ir tāds, ka viņi ir citplanētiešu "brāķi"

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 26.08.17 11:06
 
1
0

atbildot uz jokuplēsis komentāru " Khmm, cilvēki jau arī ir nerakstur... " Aizmirstība ir svētība, kurā cilvēce ik pa laikam ienirst

janisjanis70 avatars
Medaļa Sudraba ninjaMedaļa SensejsMedaļa Jokupēteris
  janisjanis70 26.08.17 10:53
 
0
0

  

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 26.08.17 11:01
 
0
0

Laba zāle bijusi...

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 26.08.17 11:59
 
0
0

atbildot uz agurs komentāru " Lestets ceturtajā dienā radīja butes, v... "   

Ķēniņu Rāpslis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Latvijas politikaMedaļa Dienas doma
  Ķēniņu Rāpslis 30.08.17 09:30
 
0
0

Es domāju, ka kāda cita augsti attīstīta ārpuszemes suga bija ieklīdusi saules sistēmā un viņu transporta iekārta avarēja kā rezultātā nācās veikt ārkārtas nosēšanos uz planētas - Zeme , kur arī tika izvēlēta vieta, kas tagad ir Giza. Varbūt kontakti bija pazuduši un šī būtne/būtne-s? , izveidoja Gizas konstrukcijas, jo tās kaut kādā veidā deva signālu, ka viņi ir tur un ir vajadzīga palīdzība , bet priekš šīs ārpuszemes būtnes tās uzcelt nebija nekas ārkārtīgi grūts, jo varbūt tam/tiem bija līdzī jau tāda tehnoloģijas paņemtas ar kurām izveidot konstrukcijas efektīvāk, bet vienlaikus arī sakrita, ka Tuvie austrumi bija vieta kur uzturējās vietējās 'homo sapiens' kopienas, kas uzgāja svešās būtnes procesa vidū vai arī tieši vietējie cilvēki tika paverdzināti lai vairāk darbaspēka būtu lai varētu palīdzēt uzcelt piramīdas (lasīt: signalizētāju) , bet katrā ziņā notika kāda veida saskarsme ar 'homo sapiens' , kas protams atstāja kādu tehnoloģisko investīciju vietējajām Ēģiptes ciltīm un kopienām un tad kad šai ārpuszemes būtnei izdevās tikt prom tad jau varēja izveidoties civilizācija jo vietējie cilvēki bija apguvuši jaunas tehnoloģijas, kas priekš ārpuszemes būtnēm bija jau kaut kas ļoti vienkāršs, bet priekš cilvēkiem tas deva uzplaukumu valstīm un jaunām civilizācijām.

Protams tikai teorija, bet tas tā - filozofējot..

ottokaars avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  ottokaars 02.09.17 12:24
 
0
0

atbildot uz wTTF komentāru " https://en.wikipedia.org/wiki/Orion_cor... " Mani šokē šitie apgalvojumi: "Akmeņus nebija iespējams tik augstu uzvilkt"?!?

Kā var pierādīt/apgalvot to kas NAV iespējams?!? Pierādīt var tikai to KAS IR IESPĒJAMS.

Tie sasodītie akmeņi tur JAU stāv sakrauti visiem acu priokšā- tātad kaut kādā veidā TAS IR IESPĒJAMS.

wTTF avatars
Medaļa Nedēļas modersMedaļa PirmavotsMedaļa Nedēļas redaktors
  wTTF 02.09.17 20:22
 
0
0

atbildot uz ottokaars komentāru "https://en.wikipedia.org/wiki/Orion_correlation... " 22t blokus pa slīpu, plakanu virsmu..

ottokaars avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  ottokaars 03.09.17 20:54
 
0
0

atbildot uz wTTF komentāru "atbildot uz wTTF komentāru " https://en.wikiped... "

The Orion correlation theory (or Giza–Orion correlation theory) is a hypothesis in alternative Egyptology.

Tev skaidri pateikts "Alternatīvā Eģiptoloģija"... ALTERNATĪVĀ, jopt! Ir fizika un ir TROĻĻU fizika... Ir Eģiptoloģija un ir troļļu eģiptoloģija... Pasaka pieaugušajiem...

2; 22; un pat 222 t blokus ir iespējams vilkt, celt un pat mest... Jautājums ir tikai cik un kādā veidā jāpieliek spēks un enerģija... Tāpēc apgalvojums ka kaut kas nav iespējams ir aplams pašā saknē, neraugoties uz jebkādām teorijām...    

Bez tam tavā paša Wikipēdijas linkā ir jauki izklāstīts, ka tur nekas nav nepārspējami "pefekti"...    

Tava "loģika"patiešām ir neapskaužama: Pamatot kaut kādu fiktīvu teoriju ar Wikipēdijas rakstu, kurš ir izveidots, tikai tāpēc lai to bulšita teoriju "atmaskotu"...

Geniāli, proffesor, vienkārši ģeniāli...    

Drakonvīrs avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa AspazijaMedaļa Patīk raksts
  Drakonvīrs 01.12.17 04:33  
 
0
0

Raksts protams interesants, taču piesaukt it visā citplanētiešus, ir maķenīt par šerpu. Tomēr lieku +