Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
14
1737

Laiks neplūst taisni. Tas „uztinas" vijumos kā kabelis uz spoles, tāpēc pagātne eksistē paralēli nākotnei. Taču dažreiz starp „vijumiem" rodas „caursite" kā elektrotehnikā - starpvijumu īssavienojumi. Un tad Zemes geohronālajā laukā rodas „melnie caurumi". Tie kā virpuļviesuļu piltuves klejo, pakļaujoties kādiem saviem likumiem, ievelkot cilvēkus, priekšmetus, dzīvniekus. Par „īssavienojumu" iemeslu var kalpot milzīgi enerģijas uzvirmojumi - zemestrīces, lielu meteorītu krišana, kodolsprādzieni...ticēt vai neticēt, paliek jūsu ziņā ;)

Līdzīgas raksti :

http://www.spoki.lv/mistika/Neticami/168347

http://www.spoki.lv/mistika/Neticami-notikumi-Celosana-laika/169855

Kāds mīklains atgadījums... Autors: slida Ceļošana laikā. Neticami notikumi.
1. Kāds mīklains atgadījums norisinājās 1988. gadā uz kādas ielas Tokijā, kur automašīna notrieca nezināmu vīrieti, kurš gāja bojā notikuma vietā. Autovadītājs un aculiecinieki pārliecinoši stāsta, ka bojā gājušais uz ceļa esot parādījies itkā ne no kurienes. Policisti vērsa uzmanību uz vīrieša apģērbu, kurš bijis vēsturisks, vēl vairāk viņus izbrīnīja vīrieša pase...tieši 100 gadus atpakaļ izdota, vēl kabatās tika atrasta vizītkarte ar norādi uz viņa profesiju- aktieris Tokijas imperatora teātrī. Atklājās, ka norādītā iela uz vizīkartes vairs neeksistē jau 70 gadus. Policisti izprašņāja visus Tokijas iedzīvotājus ar tādu uzvārdu. Pēc vairāku dienu izmeklēšanas, izdevās atrast kādu sirmgalvi, kura stāstīja, ka viņas tēvs esot pazudis mīklainos apstākļos, kad viņa vēl bija pavisam maza. Viņš esot gājis pie kāda biedra un tā arī nav atgriezies. Sieviete parādījusi arī fotogrāfiju, kurā attēlotais vīrietis esot bijis stipri līdzīgs bojā gājušajam un uz bildes stāvēja datums- maijs 1902.gads.
80 gadu beigās kāda... Autors: slida Ceļošana laikā. Neticami notikumi.
2. 80. gadu beigās kāda Honkongas avīze vēstīja par kāda zēna Ju Li Čen likteni.Viss sākās, kad 1987. gadā pie psihiatra uz apskati nokļuva kāds mazs zēns, kurš pārliecinoši stāstīja, ka esot ieradies no pagātnes. Viņš ļoti labi mācēja runāt vecajā dialektā, zināja biogrāfiju sen mirušām slavenībām, senās Ķīnas vēsturi, stāstīja par lietām, kuras zināja tikai šaurs loks vēsturnieku un ģērbies bij tā dīvaini..Iesākumā viņi domāja, ka tā ir kāda krāpšanās vai reklāmas triks, tajā pat laikā vēsturnieks In Šao izdomāja pārbaudīt zēna sniegto stāstu. Vēsturnieks bija seno grāmatu pētnieks un kādā no savām grāmatām viņš atrada stāstu, kurš pilnībā sakrita ar zēna stāstīto, ieskaitot zēna dzimšanas datus, zēna nosauktās personāžas par kurām viņš runāja. Ar šādu atklājumu, vēsturnieks izdomāja tuvāk iepazīt puiku no pagātnes, taču viņu vairs nekur atrast nevarēja, tad vēsturnieks atkal ķērās pie tās pašas grāmatas, lai varētu to izlasīt līdz galam un atradu diezgan interesantu ierakstu, kurš vēstīja, ka Ju Li Čen bija pazudis veselus 10 gadus! Tomēr pēc tiem parādījies atkal, taču kļuvis dīvains- esot apgalvojis, ka pabijis 1987. gadā, redzējis lielus, lidojošus dzelzs putnus, milzīgas kastes, kurās dzīvojuši cilvēki. Viņu atzina par nepieskaitāmu, bet pēc trīs nedēļām Ju Li Čen mira.
1994 gadā Ziemeļatlantikā... Autors: slida Ceļošana laikā. Neticami notikumi.
3. 1994. gadā Ziemeļatlantikā kāda komanda zvejnieku uz klāja uzņēma kādu 10 mēnešus vecu zīdaini, kurš dreifēja ūdenī, galīgi nosalis, taču dzīvs. No kurienes uzradās šis zīdainis, tik tālu no krasta un kā viņš ir palicis dzīvs. Mazā peldēja piesieta pie glābšanas riņķa uz kura bija uzraksts " Titāniks" un atrasta viņa bija tieši tajā vietā, kur 1912.gadā noslīka slavenais kuģis. Notikušajā ir grūti noticēt. Zinātnieki pasažieru sarakstā tik tiešām atrada ierakstu par kādu 10 mēnešus vecu zīdaini. Tālāk izmeklēšana nebija iespējama, jo loģiski, ka mazais bērns par sevi nekādas ziņas sniegt nespēja. Pasaulē notiek daudz neizskaidrojamu lietu, reiz mūsdienu zinātnieki atgādināja arī citus faktus par "Titāniku". Vairāku kuģu zvejnieki neskaitāmas reizes, dreifējot garām šai vietai, ir redzējuši slīkstošā kuģa rēgu- tas parādījies dažas sekundes un tad vienkārši pagaisa. Malvins Iddlands, kaislīgs izzinātājs šādās lietās nāca klajā ar savu teoriju:"Mēģināšu izstāstīt, kas notiek, kaut arī tas pretojas veselajam saprātam. Rodas iespaids, ka šajā vietā laiks ir zaudējis savu jēgu, cilvēki, kuri 1912.gadā pazuda no klāja, vēlāk pēkšņi parādas šajā pašā vietā. Domāju, ka "Titāniks" ar saviem pasažieriem iekļuva kautkādā laika slazdā."
1993gadā amerikāņu iknedēļas... Autors: slida Ceļošana laikā. Neticami notikumi.
4. 1993.gadā amerikāņu iknedēļas žurnāls "The News" ziņoja par neparastu notikumu- zemūdene, kura atradās Bermuda trīsstūra apgabalā, pēkšņi pazuda, un brīdi vēlāk atradās Indijas okeāna atklātajos ūdeņos, 10 000 jūdžu attālumā no vietas, kur tā pazuda. Taču tas nebūt nav viss. Par šo laiku, kurš ilga tikai pārdesmit sekunžu, visa zemūdens ekipāža novecojusi par 20, 30 gadiem. Slepenais ziņojums no Pentagona tika nosūtīts ekspertu grupai, kura nonāca pie vienīgā lēmuma- notikusi pārvietošanās laikā! "Zemūdene patrulēja Floridas Dienvidos, kad pēkšņi 200 pēdu dziļumā zemūdene sāka vibrēt. Vibrācija ilga aptuveni minūti un tad tā pārtraucās. Navigācijas sistēma rādīja, ka mēs atrodamies jau pavisam citā vietā- 300 jūdžu attālumā no Āfrikas. 60 sekunžu laikā mēs veicām 10 000 jūdžu! Es nekavējoties lūdzu komandieriem piekrišanu par apstāšanos tuvējā ostā Kuveitā. Mēs visi pārsteigti atklājām, ka esam kļuvuši vecāki." tā kapteinis rakstīja savā ziņojumā. Visi zemūdens dalībnieki tika nosūtīti uz medicīnas centru Vācijā. Pēc laika viens no mediķiem žurnālistiem ziņoja:"Visi ekipāžas dalībnieki turpina novecot. Viņiem parādījās dziļas grumbas, nosirmoja mati, pasliktinājās redze un dzirde. Šie ir tipiski simptomi novecošanās procesam. Ekipāžas dalībnieki ļoti pārdzīvo notiekošo, taču gadījums ir interesants.
14
1737

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [159]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
zirniic avatars
Medaļa RainisMedaļa RecidīvistsMedaļa Seko draugiem 3000
  zirniic 26.07.10 22:57
 
70
1

ļoti ļoti interesanti. tādus rakstus vēl.. +

Tētuks avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa TīģerisMedaļa Students
  Tētuks 04.08.10 19:04
 
52
1

ble man ar gribetos aizcelot kkur agatne un palikt tur izdomat visus brendus datorus utt internetu and so on :D butu tads biezais :D

she007 avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoks
  she007 26.07.10 20:57
 
21
0

patiešām interesanti. nenožēloju, ka izlasīju:)

 

 

+

Jingla avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Tīģeris
  Jingla 26.07.10 15:10
 
13
2

Forshs raksts :)

Man ari reiz notika kkas divains, nez vai gluks smadzenes vai kkas cits :D Kipa laukos skreju ar draugiem un tieshi uz pagrieziena un cela saku just ka itka kustos palelinajuma, lai ka censtos atrak pakusteties nespeju, bet mani draugi liela atruma attalinajas no manis, itka skreja paatrinajuma. Sajuta tada itka uz paris sekundem iestregu laika :D

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 26.07.10 17:32
 
12
1

es ticu katram vaardam.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 26.07.10 22:49
 
10
0

Pareizi rakstīji - gribi tici, negribi netici. :) 

Benz avatars
Medaļa RainisMedaļa Dienas joksMedaļa Rainis
  Benz 04.08.10 21:13
 
9
0

atbildot uz reālists komentāru " interesantas pasaciņas, nekas vairāk. un diez... " Kāda vēl nekritiska domāšana, nav jau teikts, ka tas viss ir īsts, moš pilnīgs izdomājums, bet kur teikts, ka tas nav iespējams, no pasaules mēs vēl neko daudz nezinam, un tu neesi nekāds spožais super prāts, ka varētu nolikt kādu teorīju par ceļošanu laikā vai par to paralēlo tagadni citai pagātnei utt. tikai tāpēc, ka nespēj iedomāties, kā tas viss varētu būt iespējams.

 

Besī man šie, tā sauktie "gudrie".

Pseidof avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Maģistrs
  Pseidof 26.07.10 21:36
 
7
0

4. labs, es ceru ka šie nav kaut kādi paš izdomāti murgi!

Naane avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa ŽurnālistsMedaļa Dienas joks
  Naane 26.07.10 23:09
 
7
0

pēdējo arī biju dzirdējis :) Ļoti interesanti atgadījumi :))  

andzinsh1 avatars
Medaļa BakalaursMedaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoks
  andzinsh1 17.12.10 11:01
 
6
0

Njā izlasījku visus raxtus,kaut gan sākumā domāju ka uzmetīšu aci tikai pirmajam! 

NFG avatars
Medaļa PērleMedaļa Barojos ar hotdoguMedaļa Deputāts
  NFG 26.07.10 21:23
 
6
0

Jup SCARY!

Inetux avatars
Medaļa SpoksMedaļa Pilnu klēpi tulpēmMedaļa Vidusskolnieks
  Inetux 26.07.10 22:23
 
5
0

labs raksts + no manis

Bet šitas viss tiešām ir mazliet scary

TOoMoOT avatars
Medaļa SpoksMedaļa BakalaursMedaļa Doktorants
  TOoMoOT 26.07.10 00:26
 
5
0

Protams vairāk neticu nekā ticu, bet ļoti interesants raksts! :)

Robertho avatars
Medaļa SpoksMedaļa Seko draugiem 3000
  Robertho 26.07.10 21:31
 
5
0

interesanti

ķestutisnah avatars
Medaļa Spoks
  ķestutisnah 26.07.10 01:04
 
4
0

viens no pēdējā laika labākajiem rakstiem

gods un slava autoram! 

ozziedog avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Draugu draugsMedaļa Bestsellers
  ozziedog 17.12.10 14:27
 
3
0

es kautko sadu varetu lassit vissu dienu!!! i want more!!

Sviitrkods avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Žurnālists
  Sviitrkods 17.12.10 13:56
 
3
0

bomba

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 17.12.10 11:17
 
3
0

Super

nickname avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa TīģerisMedaļa Sviestmaize
  nickname 04.08.10 12:00
 
3
0

++ vairak tadus superigus rakstus 

BELLATO avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Spoki flameMedaļa Recidīvists
  BELLATO 26.07.10 14:48
 
3
0

« 1  2  3  4  5 »