Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
795

Visi ir dzirdējuši par Bermudu trijstūri, kur neizskaidrojamā kārtā pazūd kuģi un lidmašīnas, bet par Aļaskas trijstūri zina daudz mazāk. Bet arī tur ik gadu cilvēki izgaist, neatstājot pēdas.

Mistiskā zona ko sauc par... Autors: F31KS Aļaskas trijstūris
1.

Mistiskā zona, ko sauc par Aļaskas trijstūri, aptver lielu daļu no štata, plešoties no galvaspilsētas Džūno un Jakutanasdienvidaustrumos līdz pat Barovai pašos ziemeļos un Ankoridžas štata vidienē. Šajā teritorijā ir daudz plašu, mežonīgu un neizpētītumežu, klinšainu kalnu un neauglīga, maz apdzīvota tundra. Saskaņā ar statistiku ik gadu Aļaskā pazūd vairāk cilvēku nekā pārējosASV štatos.

 

Viens no visvairāk... Autors: F31KS Aļaskas trijstūris
2.

Viens no visvairāk aprunātajiem pazušanas gadījumiem ir amerikāņu politiķu izzušana 1972.gadā. No Ankoridžas uz Džūno izlidoja sešvietīga lidmašīna Cessna 310, kurā atradās ASV apakšpalātas vairākuma līderis Heils Bogss, kongresmenis Niks Begičs ar savu palīgu Raselu Braunu un, protams, arī pilots. Lidmašīna galamērķi nesasniedza un sākās intensīva tās meklēšana. Bet bez rezultātiem­ 39 dienās netika atrastas nekādas cilvēku vai lidmašīnas pēdas.


Mistiskā pazušana radīja sazvērestības teoriju, ka lidmašīnas avāriju organizējis FIB, ar kura vadītāju Edgaru Hūveru Bogsam bija sīva cīņa par varu. Bogss piedalījās tā dēvētajā Vorena komisijā, kura izmeklēja ASV prezidenta Kenedija slepkavību un neatbalstīja vairākuma ‘’vienas lodes teoriju’’. Lidmašīnas Aļaskas trijstūrī izgaist laiku pa laikam, turklāt ar tām lidojuši vietējie iedzīvotāji, kuri lieliski pārzina klimatiskos apstākļus un riskus.

 

Pagājuscaronā gadsimta... Autors: F31KS Aļaskas trijstūris
3.

Pagājušā gadsimta 90.gados tā pazuda arī lidmašīna ar Aļaskas Zvejas un medību ministrijas biologu Kentu Rotu, kurš kopā ar draugiem atgriezās no veiksmīgas foreļu zvejas. Lidmašīna pazuda bez pēdām, kaut kur virs diviem lielākajiem Ziemeļamerikas šļūdoņiem. Meklēšana nedeva pat sīkākās norādes par avāriju.


Vēl neizprotamāks bija lidmašīnas De Havilland Canada DHC­2 Beaver pazušana. Jāsaka, ka tieši šis lidmašīnas modelis Aļaskā tiek izmantots visbiežāk, jo tas speciāli izstrādāts neapgūtajām teritorijām. Tātad, šāda lidmašīna 2010.gadā Katmai nacionālajā parkā uzņēma trīs jauniešus, kuri tur strādāja, lai nogādātu tos parka galvenajā ēkā. Kad lidmašīna neatgriezās tika uzsākta tās meklēšana. Meklētāji rūpīgi pārmeklēja tās lidojuma maršrutu, bet divu nedēļu ilgajā meklēšanā neatrada pilnīgi neko.

 

Aļaskas trijstūrī atrodas... Autors: F31KS Aļaskas trijstūris
4.

Aļaskas trijstūrī atrodas arī Makinlija kalns­ augstākais kalns Ziemeļamerikā, tā virsotne slejas 6194m virs jūras līmeņa. Lai arī alpīnisma sezona šeit ir ļoti īsa, no aprīļa līdz jūnijam, apmēram puse no kalnā kāpējiem nespēj sasniegt virsotni, un vidēji gadā dzīvību zaudē viens no alpīnistiem. Tieši tāpēc šis kalns ir ierindots pasaules bīstamāko kalnu desmitniekā.

Ir dažādas teorijas par šīs teritorijas fenomenu, tomēr neviena no tām nav guvusi pilnīgu atzīšanu. Oficiālā versija balstās uz Aļaskas mežonīgo dabu. Bet kāpēc pazušanas gadījumi koncentrējas tieši šajā trijstūrī, nevis citviet štatā? Varas pārstāvji skaidro, ka šī zona ietver dažas no vismežonīgākajām un mazāk apgūtajām zemēm štatā.

 

Vietējie indiāņishy tlingitu... Autors: F31KS Aļaskas trijstūris
5.

Vietējie indiāņi­ tlingitu cilts pārstāvji gan pārliecināti, ka vainojams Kuštaka­ cilvēka un ūdra krustojums, kurš cilvēkus vilina doties pretī nāvei un aizrauj tos uz savu valstību, no kurienes vēl nevienam nav izdevies atgriezties.

Varbūt tlingiti nav nemaz tik tālu no patiesības kā varētu šķist pašā sākumā. Viena no populārākajām versijām par Aļaskas trijstūri balstās uz tā sauktajiem ļaunajiem virpuļiem jeb ģeogrāfiskiem rajoniem, kuros pastāv elektriskās, magnētiskās un elektromagnētiskās anomālijas, kā arī enerģijas virpuļi un Lei līnijas, kas tiek uzskatītas par apakšzemes elektromagnētiskajām līnijām. Slavenais britu izcelsmes amerikāņu kriptozoologs un pētnieks Aivens Sandersons apgalvo, ka uz zemes pastāv vismaz 12 šādas anomālās zonas trijstūra formā, ko sauc arī par ‘’Velna kapsētām’’, kur bieži vien bez pēdām pazūd kuģi un lidmašīnas. To vidū ir arī Bermudu un Aļaskas trijstūri.

 

Fakts kas atbalsta teoriju... Autors: F31KS Aļaskas trijstūris
6.

Fakts, kas atbalsta teoriju, ka Aļaska ir viena no ‘’velna kapsētām’’ ir tas, ka šī zeme tiešām lielā koncentrācijā klāta ar magnētiskajām anomālijām, no kurām dažas kompasa rādītājus spēj novirzīt pat par 30 grādiem. To apstiprina dažādi mērījumi un pētījumi. Turklāt vairāki glābēji sūdzējušies par dzirdes halucinācijām. Kamēr nav īsti pierādīts, ka ļaunie virpuļi patiešām eksistē, tā ir tikai versija.

 

Vēl viena teorija par Aļasku... Autors: F31KS Aļaskas trijstūris
7.

Vēl viena teorija par Aļasku radās 1992.gadā. Šajā gadā Ķīna šeit veica ieplānotu pazemes kodolizmēģinājumu un ķīniešu zinātnieki nolēma pie vienas reizes arī kartografēt šo teritoriju. Viņi atklāja zemes dobumu ar pazemes piramīdu. Šī piramīda atradās ap 80km no Makinlija kalna un ļoti sena un lielāka par Ēģiptes piramīdu. Kas to cēlis un apracis?­ šis jautājums palika neatbildēts.
Pēc 20 gadiem šis atklājums atgādināja par sevi, jo bijušais militārists, kurš bija dienējis Aļaskā un kopā ar biedriem bija redzējis šo piramīdu, par to izstāsta paranormālo lietu pētniekiem. Pēc viņa teiktā, valdība šeit uzstādījusi militāras iekārtas. Lieki teikt, ka šis projekts ir īpaši slepens. Piramīda spēj ražot enerģiju, turklāt iekārtas, kas to dara, ir ļoti senas.

 

Scaronis paziņojums Aļaskas... Autors: F31KS Aļaskas trijstūris
8.

Šis paziņojums Aļaskas pētniekus sadalīja divās daļās; vieni atbalsta teoriju, ka šeit atrodas pasaulē senākā piramīda, ko, visticamāk, nav cēluši Zemes iedzīvotāji, bet otri uzskata to par kārtējo murgu.


Kamēr zinātnieki strīdas, jautājums kāpēc un kā zeme ar pirmatnējo dabu tik alkatīgi aprij tik daudz cilvēku, neatstājot nekādu pēdu, paliek atklāts.

 

1
795

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [20]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Aleks Stepa avatars
Medaļa SākumskolnieksMedaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Spoks
  Aleks Stepa 04.05.16 21:35
 
30
0

Ķīna šeit veica ieplānotu pazemes kodolizmēģinājumu ??????????

ASV teritorijaa????

Blistered Outlaw avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BestsellersMedaļa Admins iesaka
  Blistered Outlaw 04.05.16 18:43
 
24
0

tiešām nezināju, perfekts raksts, paldies

PNPAPN@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  PNPAPN@speles 04.05.16 18:50
 
17
0

Tas ,protams ir interesanti,zhel tikai ka ,,zinatnieki stridas,, ta vieta lai samestos kopa un atrisinatu reiz par visam reizem tadas lietas.

ledenīte 14 avatars
Medaļa JubilārsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Tahikardija
  ledenīte 14 11.05.16 22:57
 
11
0

Laikam katrā pasaules malā ir pa kādam trijstūrim, kurā pazūd cilvēki. Kāpēc gan nav četrstūri vai kādas citas figūras?     

jacky avatars
Medaļa NastijsMedaļa NastijsMedaļa Nastijs
  jacky 05.05.16 10:59
 
10
0

da labi 0_o

Cocodrillo avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa TrumpeMedaļa Spoks
  Cocodrillo 01.08.16 23:57  
 
8
0
Kaa tad, kiniesiem amishi lava veikt kodolizmeginajumu uz savas zemes!?

badroot avatars
Medaļa Kapteinis HuksMedaļa JolkaMedaļa Dienas doma
  badroot 04.11.16 18:55
 
7
0

Labi izsalcis grizlijs tiešām daudz pierādījumus neatstās.. Otrkārt jau arī klimats, dažu labu alpīnistu arī atrod kalnos pēc ~30 gadiem, ja atrod....

udenskakis88 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  udenskakis88 26.09.16 23:37
 
7
0

...Nu tikai tas vien, ka Kīnieši uzspridzina atombumbu ASV slepenā teretorijā, liek šaubīties par visa raksta patiesīgumu...

Sulfāts avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Sulfāts 01.08.16 21:30
 
6
0

aļaskā tiešām ir ļoti liela iespēja paranormāli pazust lāču un citu plēsoņu vēderos. pēc pāris dienām balo tikai izmētāti kauliņi pāris kvadrātmetru platībā. bet pēc nedēļas jau ir uzbirušas skujas un lapas.

badroot avatars
Medaļa Kapteinis HuksMedaļa JolkaMedaļa Dienas doma
  badroot 02.05.17 00:29  
 
4
0
Kad 80jos gados lasīju grāmatu "Bermudu trīstūra noslēpumi" tad tur kāreiz bija 12 neģēlīgo virpuļu teorija. Grāmata šķita tolaik diezgan interesanta, katrā ziņā kvalitatīvāka par REN TV sazvērestību teorijām.

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 05.05.16 17:54
 
4
0

Vai šī teritorija nebūtu tikpat liela kā Latvija? Tas taču ir nereāli - atrast kaut ko tādos neapdzīvotos plašumos

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 25.03.17 09:26
 
3
0

  

FEKS@speles avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Dienas joksMedaļa Vilkaču klana biedrs
  FEKS@speles 24.11.16 00:03
 
3
0

Kinas organizets kodolspradziens Alaskas teritorija 1992. g......   ,  

Stasits avatars
Medaļa FraktālisMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  Stasits 23.11.16 21:26
 
3
0

Nevar vienkarsi vainot laikapstaklus, ka piemeram sniegputeni?

Grū avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Lord Rudolph
  Grū 05.11.16 08:59  
 
3
0
Viņi visi paņēma un nosala. 😂😂😂
M4R3X avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Admins iesaka
  M4R3X 04.05.16 22:11
 
2
0

Laiktelpas kotinuma lūzums dēļ sabojatās piramīdas tāpat kā tas bija bermudu trijstūrī.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 06.05.16 00:52
 
2
0

Troļļošana ir vaļas prieks, šī murga sacerētājiem nav dzīves. 

mežotājs avatars
Medaļa Testu veidotājsMedaļa SviestmaizeMedaļa Facebook čoms
  mežotājs 09.05.17 19:25
 
2
0

lai zinātnieki nestrīdas labāk aizbrauc tur un izpēta

SAMSS avatars
Medaļa AutoklikerisMedaļa AutoklikerisMedaļa Duraka 3000 speles
  SAMSS 26.11.17 21:21
 
0
0

  

F31KS avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Draugu draugsMedaļa Moderatora favorīts
  F31KS 25.11.16 21:30
 
0
0