Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
1117

Netālu no Ukrainas pilsētiņas Melitopoles atrodas neparasta vieta- "Akmens kaps".Nekāda sakara ar īstu kapu šai vietai nav- tā augstums ir 12 metru, bet perimetrs- ap 3 km. Ir hipotēze, ka akmens grēdas dziļums varētu būt vēl 200 metru virs zemes līmeņa, un tās uzbūve kopumā atgādina cilvēka galvaskausu. Šeit ir saglabājies milzīgs daudzums alu un grotu, kurās ir atrasti vairāki tūkstoši senu zīmējumu. Pēc speciālistu domām "Akmens kaps" ir daudz senāks par Ēģiptes piramīdām, Stounhedžu un austrumu zikurātiem.

Līdz pat scaronai dienai... Autors: Raziels Akmens kapa baisais noslēpums
1.

Līdz pat šai dienai neviens zinātnieks pasaulē nav devis vairāk vai mazāk pieņemamu versiju, no kurienes Ukrainas stepes vidū ir radies šis fantastiskais akmeņu un to ietverošo sieviešu statuju sablīvējums. Tā bija vieta, kur uzturējas seno laiku priesteri, kur akmenī ir atstātas daudzas sakrālas zīmes un kosmogoniski simboli. 

1994 gadā scaronumeru... Autors: Raziels Akmens kapa baisais noslēpums
2.

1994. gadā šumeru vēstures speciālists Anatolijs Kifišins atšifrēja vairāk par 100 tekstiem- šumeru kosmogonijas un mitoloģijas pirmavotiem. Kifišins uzskata, ka "Akmens kapa" teksti ir paši senākie rakstības pieminekļi pasaulē. Bet kā gan pirmsšumeru laika rakstības radītāji varēja nokļūt Šumerā? Senās šumeru poēmās ir vēstīts, ka Šumeras valdniekiem bija ciešas saites ar ļoti bagātu un apbrīnojamu valsti- Arartu. Par to ir rakstīts poēmā "Enmerkars un Arartas valdnieks" Virkne pētnieku uzskata, ka Ararta bija šumeru pirmdzimtene. 

Domājams ka quotAkmens... Autors: Raziels Akmens kapa baisais noslēpums
3.

Domājams, ka "Akmens kaps" gadsimtiem ilgi bija īpaši cienīta vieta senajām tautām un sava veida  arhīvs. Tieši tāpēc ir pamats domāt, ka tieši šeit varētu būt arī seno Arartas valdnieku nekropole un, iespējams, pazemē slēpjas arī šo valdnieku pils. "Akmens kaps" slēpj tik daudz noslēpumu, ka to atminēšanai būs vajadzīgas paaudzes. 

1971 gada vasarā... Autors: Raziels Akmens kapa baisais noslēpums
4.

1971. gada vasarā Dņepopetrovskas apgabalā netālu no Ordžonikidzes pilsētas tika atrasta skifu valdnieka zelta krūšu rota- pektorāle, kuras vecums tika noteikts- ap 4 gs p.m. ē. Tā bija no tīra zelta, svēra 1 150 gramus un tās diametrs bija 30,6 cm. Līdz šim skifu kultūras pētnieki neko līdzīgu nebija atraduši. Pektorāles karkass sastāvēja no četrām zelta caurulītēm, kuru galos bija izlietas lauvu galvas. Visas skulptūras ir reālu dzīvu radību attēli un pat attēlotā amfora ir līdzīga tām, kuras ir atrastas Krimas teritorijā.  Ir neparasta hipotēze, ka pektorāle īstenībā ir...karte, kas varētu palīdzēt atrast skifu karaļu dārgumu atrašanās vietu. 

Senā vēsturnieka Hērodota... Autors: Raziels Akmens kapa baisais noslēpums
5.

Senā vēsturnieka Hērodota darbos ir norādīts, ka pirmo skifu valdnieku apbedījumi bija slepeni un saucās par Herrām. Karagājienos iegūtais laupījums tika dots šiem valdniekiem līdz kapā. Un viņu kapeņu dārgumi  varētu būt tik iespaidīgi, ka varētu tālu pārspēt līdz šim atrasto. Aplūkojot pektorāli var redzēt, ka: tās centralaja daļā divu valdnieku rokās atrodas zelta aunāda, un, ja pektorāli apgriež otrādi, tad tās siluetā var ieraudzīt Krimas pussalas un Ukrainas dienvidu apveidus.  

Valdnieka roka, kurš stav uz ceļiem pa kreisi norada uz apvidu, kurs varetu atbilst Melitopolei. Vai tiešam valdnieka roka norāda uz vietu, kur varētu atrasties Herras? Netalu no Melitopoles tek Moločnajas upe, kuras senais nosaukums ir Herras. Ļoti interesanta sagadīšanās...

Ir zināms ka II Pasaules... Autors: Raziels Akmens kapa baisais noslēpums
6.

Ir zināms, ka II Pasaules kara laikā šeit pēc tam, kad Melitopoles apkārtni ieņēma vācieši, ilgi un cītīgi kaut ko meklēja "Anenerbe" . "Akmens kapa" apkārtnē tika veikti vērienīgi izrakumi, kuru rezultātus nekad un neviens nav publicējis.

Kādā 1997 gada dienā... Autors: Raziels Akmens kapa baisais noslēpums
7.

Kādā 1997. gada dienā inženieris Valentīns Supperts griezās pie Sadovajas ciemata  sovhoza direktora (netālu no Melitopoles) ar dīvainu lūgumu- atļaut viņam izdarīt urbumu netālu no sovhoza augļu dārza. Direktors bija dzirdējis leģendas par skifu zeltu- tas viņam likās interesanti un viņš atļāva.. 

Drīz Suppertam pievienojās vesela mantas meklētāju grupa no Kijevas- ģeoloģijas zinātņu doktore Drozdovska un fiziķis Nikolajs Ševčenko. Zinātnieki veica eholokāciju un atklāja, ka 8-12 metru dziļumā slēpjas  18 zāļu anfilāde. Četru metru dziļumā meklētāji uzdūrās makslīgas izcelsmes plāksnei. Jūras ģeoloģijas institūta zinātnieki uztvēra  5Hz frekvences ("nāves frekvences", kura postoši iedarbojas uz cilvēka smadzenēm) impulsus. Sāka lūzt tehnika un pēc tam smagi ar vēzi saslima Valentīns Supports.Viņs nomira, pirms viņam paspēja veikt operāciju. 

Pēc tam urbscaronanas darbus... Autors: Raziels Akmens kapa baisais noslēpums
8.

Pēc tam urbšanas darbus mēģināja veikt akadēmiķis Igors Pavlovecs, bet, izdarījis vairākus urbumus, tos pārtrauca- kā viņš teica, esot bijusi sajūta, ka pati nāve elpo darbu veicējiem sejā.

Vietējie neļauj nepiederošiem entuziastiem, kuru netrūkst, veikt izrakumus- jo ir pārliecināti, ka "Supperta zona" ir nolādēta un rakšanas darbi  var atnest nelaimi- pārāk daudz ir gadījumu, kad aktivitātes šai virzienā ir novedušas pie cilvēku saslimšanas un pašnāvībām. Pie tam cilvēki, kuri ir strādājuši ķiršu dārzos, kas atrodas tieši līdzās zonai, vienmēr ir jutušies labi un nav jutuši nekadus veselības traucējumus. 

Acīmredzot vēl nav pienācis laiks Zonai atklāt savus noslēpumus....

0
1117

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [19]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Mūsdienu domātājs avatars
Medaļa HītsMedaļa ĢenerālisMedaļa Gada raksts 2014
  Mūsdienu domātājs 22.04.14 10:40
 
11
0

Interesants raksts! 

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Jāņa oga 19.08.14 23:01
 
4
0
Anenerbe savā laikā ļoti interisējās par mistiskām vietām un teorijām - Dobā Zeme, Šis, Alpu kalnos dzīvojošā ciematiņa templis, kurā itkā esot iemūrēts dēmons, kurš no debesīm nokritis. Es nebrīnītos, ja Anenerbe kaut ko būs uzgājusi. Kaut kas ir radījis visai iespaidīgu drošības sistēmu, kura nelaidīs tur pazemē.

Orailix avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa TeamworkMedaļa Dienas doma
  Orailix 22.04.14 11:28
 
3
0

Vēl nebiju ticis līdz raksta beigām un jau nojautu, ka avots būs krievu valodā. Patīk viņiem šitādas lietas fantazēt.

SalvatoreMundi avatars
Medaļa Bronzas ninjaMedaļa DarbaholiķisMedaļa Redaktors iesaka
  SalvatoreMundi 21.04.14 23:12
 
3
0

Pseido zinātne.

korvete avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  korvete 03.02.15 18:06
 
2
0

Kaut biežāk varētu lasīt interesantus rakstus!

Mūsdienu domātājs avatars
Medaļa HītsMedaļa ĢenerālisMedaļa Gada raksts 2014
  Mūsdienu domātājs 22.04.14 12:46
 
2
0

atbildot uz Orailix komentāru " Vēl nebiju ticis līdz raksta beigā... " Raksts ir no ukraiņiem --> ua

ORGAZMO avatars
Medaļa VārdotājsMedaļa PūšļotājsMedaļa Dimants
  ORGAZMO 21.04.14 21:46
 
2
0

Labs. 

antonini avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  antonini 03.02.15 23:49
 
1
0

vienīgais ko var redzēt fotogrāfijās no šī kapa ir akmeņu kaudze... kur tad tā visa rakstība?    nesakarīgs raksts

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 03.02.15 17:33
 
1
0
Labs raksts.

LVbracka avatars
Medaļa TusētājsMedaļa KārumnieksMedaļa Gods kalpot Latvijai!
  LVbracka 20.08.14 17:19
 
1
0

Ļoti interesants raksts! +

 

P.S. 6. bildes aprakstā vĒrienīgi uzrakstīts nepareizi. (Esmu sīkumains :D)

ivetacat avatars
Medaļa JubilārsMedaļa SākumskolnieksMedaļa Spoks
  ivetacat 23.04.14 05:31
 
1
0

atbildot uz Orailix komentāru " Vēl nebiju ticis līdz raksta beigā... " Es arī jau sākumā sapratu, ka ir tulkots no krievu valodas, tikai cita iemesla dēļ. :D Bet - visu cieņu autoram! 

S_V_I_M_P_I_Ķ_I_S avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Spoks
  S_V_I_M_P_I_Ķ_I_S 05.10.16 14:20
 
0
0

atbildot uz Raziels komentāru " Cik es saprotu, 12 m ir tieši tā daļa, kura i... " tad jau tie 200m ZEM zemes, nevis virs zemes līmeņa.. vai arī ne tā??

Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čoms
  Raziels 05.10.16 13:50
 
0
0

atbildot uz S_V_I_M_P_I_Ķ_I_S komentāru " tā augstums ir 12 metru, bet perimetrs-... " Cik es saprotu, 12 m ir tieši tā daļa, kura ir virs zemes. 

S_V_I_M_P_I_Ķ_I_S avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Spoks
  S_V_I_M_P_I_Ķ_I_S 05.10.16 10:30
 
0
0

tā augstums ir 12 metru, bet perimetrs- ap 3 km. Ir hipotēze, ka akmens grēdas dziļums varētu būt vēl 200 metru virs zemes līmeņa, un tās uzbūve kopumā atgādina cilvēka galvaskausu.

 

tad augstums ir 12m vai 200m ??

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 03.02.15 21:36
 
0
0

Ar lielu intresi lasīju!  

IQLADY avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa TeamworkMedaļa Sākumskolnieks
  IQLADY 20.08.14 22:02
 
0
0

Loti interesanti....

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Jāņa oga 20.08.14 15:27
 
0
0

atbildot uz Vinnītis komentāru "   " Ko?

Vinnīts avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Rotaļu draudziņšMedaļa Admins iesaka
  Vinnīts 20.08.14 15:11
 
0
0

atbildot uz Jāņa oga komentāru " Anenerbe savā laikā ļoti interisējās... "

 

LadyBettyBow avatars
Medaļa Spoks
  LadyBettyBow 22.04.14 10:49
 
0
0
Tiešām labs raksts. Ļoti interesanti. :)