Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
6
2795

Mistiskas lietas notiek uz Zemes. Daudzas no tām nepadodas loģiskam skaidrojumam.

1999 gada 7 augustā Londonas... Autors: Moonwalker 15 neizskaidrojamas parādības
1.

1999. gada 7. augustā Londonas policija saņēma vairāk kā 36 zvanus par gigantisku jūras čūsku Temzā. „Viņa ir gandrīz 7 metrus gara un apmēram 5 metrus diametrā,” tā panikā paziņoja viens no lieciniekiem. Neskatoties uz to, ka daudzi redzēja monstru, nevienam neizdevās to nofotografēt. Vai tomēr izdevās? Šajā dienā fotogrāfs Džons Kolins fotografēja Londonas panorāmu no savas privātās lidmašīnas, tomēr viņš neievēroja neko neparastu, kamēr nepaskatījās fotogrāfijas.

Akmens skulptūra senajā... Autors: Moonwalker 15 neizskaidrojamas parādības
2.

Akmens skulptūra senajā Indijā, kas attēlo lidojošas mašīnas. Daudzas poēmas, uzrakstītas sanskritā vairāk kā 2000 gadu atpakaļ, apraksta mītiskas lidojošas mašīnas. Ņemot vērā aprakstīto un cilvēku (kuri mūsdienās redzējuši NLO) stāstīto, zinātnieki piedāvāja versiju, kas paredz, ka seno Indiju apciemojuši citplanētieši.

Uz lielās akmens tases var... Autors: Moonwalker 15 neizskaidrojamas parādības
3.

Uz lielās akmens tases var redzēt brīnišķīgi ilustrētu zvaigznāju, Oreonu un citas zvaigznes. Tase no iekšpuses ir ļoti magnetizēta, bet no ārpuses praktiski nav. Profesionāli ģeologi apgalvo, ka ras nav iespējams, tāpēc ka, ja akmenī ir magnētiskas daļiņas, tam jābūt vienādi magnetizētam no visām pusēm.

Noslēpumainais akmens... Autors: Moonwalker 15 neizskaidrojamas parādības
4.

Noslēpumainais akmens izveidojās uz Zemes nonāca pie mums no kādas citas planētas? Šis milzīgais laukakmens ar virsmu, kas atgādina vafeli, turpina mulsināt Dženingsa Rengofla ezera apmeklētājus (Rietumu Virdžīnija). Protams, par tā izcelsmi radušās daudzas teorijas un pieņēmumi: no piktogrammas, ko izveidojis senais cilvēks, Indijas vītnes, milzīgas ķirzakas ādas nospieduma līdz pat pierādījumam par to, ka uz Zemes ir bijuši citplanētieši.

Objekts ko atrada Bobs Vaits... Autors: Moonwalker 15 neizskaidrojamas parādības
5.

Objekts, ko atrada Bobs Vaits. 1985. gadā Bobs atrada reālu pierādījumu NLO sadursmei ar zemi (Kolorado). 1996. gadā viņš aizlidoja uz Losandželosas nacionālo laboratoriju, lai veiktu sava atraduma analīzes. Vadošais laboratorijas sastāvs apstiprināja, ka atrastais Boba priekšmets nenāk no Zemes. Tomēr vēlāk laboratorija novērsās no saviem apgalvojumiem, bet Vaits tika pakļauts melu detektora pārbaudei.

Astoņdesmit tonnu smags... Autors: Moonwalker 15 neizskaidrojamas parādības
6.

Astoņdesmit tonnu smags bloks ar mulsinošu uzrakstu Ņūmeksikā. Uz plakanās akmens daļas uzrakstīts kas tāds, ko pēc dažiem pieņēmumiem var salīdzināt ar 10 baušļiem – morālo kopumu likumi, uzrakstīti senajā valodā.

Ķīniescaronu piramīda Sjaņjā... Autors: Moonwalker 15 neizskaidrojamas parādības
7.

Ķīniešu piramīda Sjaņjā. Lielāko daļu ķīniešu piramīdu fotogrāfiju ir uzņēmuši vietējie fotogrāfi. Ķīniešu varas iestādes kategoriski atsakās laist ārzemju pētniekus izpētīt šīs piramīdas. Tikai vienu reizi ir izdota vīza ar šādu mērķi.

Mistiski riņķi uz ķermeņa... Autors: Moonwalker 15 neizskaidrojamas parādības
8.

Mistiski riņķi uz ķermeņa. Divi cilvēki, kuri savā starpā nav pazīstami un kurus šķir vairāki tūkstoši kilometru, vienlaicīgi kādu rītu atklāja šīs dīvainās zīmes uz savas ādas. Viņiem nebija ne jausmas, kas tas varētu būt. Vienīgais, kas viņus kaut kādā veidā vienoja, bija spiritisms. Viens no viņiem bija lietojis aijauaski (nemirstības dzēriens) pieņemšanas ceremonijā vienu nakti pirms parādījās noslēpumainā zīme. Otram pēc tam notika ekstremāla dvēseliska situācija, kuru diagnosticēja kā psihozi.

1944 gada jūlijā Voldemārs... Autors: Moonwalker 15 neizskaidrojamas parādības
9.

1944. gada jūlijā Voldemārs Juļstrunds izdarīja milzīgu atklājumu meksikāņu pilsētā Akambaro. Viņš atklāja statuetes, kuras attēloja dinozaurus, mums nezinājums dzīvniekus, reptiļus, nezināmas dievības un ikdienas dzīves priekšmetus (smēķēšanas caurules, mūzikas instrumentus). Visvairāk viņu aizrāva dinozauri - kā šie cilvēki spēja attēlot dzīvniekus, kurus, kā pieņemts, viņi redzēt nevarēja. Statuetes datētas ar 2500. gadu p.m.ē.

Noslēpumaini dirižabļi vai... Autors: Moonwalker 15 neizskaidrojamas parādības
10.

Noslēpumaini dirižabļi vai spoku dirižabļi – NLO veids. Labi pazīstams, pateicoties avīžu reportāžu sērijām, kuras iznāca ASV rietumos no 1896.-1897. gadam. Ja ticam izmeklētājam Klarkam Džeromam, tad informācija par šādiem dirižabļiem visā pasaulē parādījās no 1880. gada līdz 1890. gadam. Noslēpumainie gaisa kuģi tiek uzskatīti kā mūsdienu lidojošo šķīvīšu priekšgājēji. Atskaitēs bija liecības par nesaprotamām ugunīm, bet sīkāks apraksts lika domāt, ka tas ir dirižablis. Pilotus un komandu parasti aprakstīja kā cilvēkveidīgus radījumus, lai gan dažreiz tika apgalvots, ka tie ir citplanētieši. Daudzi ticēja, ka šie lidojošie objekti ir kāda nezināma ģēnija, kurš negrib tos padarīt publiskus, izgudrojums. Piemēram, Tomasu Edisonu tik ļoti „piesēja” šiem NLO, ka 1897. gadā viņš bija spiests izdarīt publisku paziņojumu, ka nav ar to saistīts. Autors Gregorijs Rus apgalvoja, ka tādi dirižabļi nevar būt cilvēka roku darbs, jo šajā laika periodā neparādījās neviena ziņas par izmēģinājuma lidojumiem, nemaz nerunājot par to, ka tādu lietu varētu paturēt noslēpumā.

6
2795

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [76]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Niknā mirāža avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa NostradamsMedaļa Twittera čoms
  Niknā mirāža 31.12.13 00:29
 
111
2

Katrs saskata to, ko grib redzēt.

spoku dienas doma

Melnābetija avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Spoks
  Melnābetija 31.12.13 00:40
 
46
0

1. teksts ar bildi neatbilst, ja vienīgi kļūdījies un gribēji nevis 7 bet gan 70m garš rakstīt! Bet par pārējo ko.. apstrīdēt jau nevar! ;)

sliktais komentaars avatars
Medaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesakaMedaļa Sponsora favorīts
  sliktais komentaars 31.12.13 00:16
 
38
0

Ciplanētieši. Ciplanētieši visur! 

Orailix avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa TeamworkMedaļa Dienas doma
  Orailix 31.12.13 07:47
 
24
1

atbildot uz UnicornSlayer komentāru " Slima suņa murgi. Vispār es šitiem... "

Nevajag visam ticēt, bet nevajag arī visu stūrgalvīgi noliegt. Mēs tik ļoti maz zinam par savu pasauli un vēsturi, kur nu vēl par visumu. Un pēc kā nosaka, kuriem zinātniekiem var ticēt un kuriem nē? Sabiedrībā jau vienmēr populārākais ir, cilveka prātam, vienkāršākais skaidrojums. Piemēram, uzskats par cilveku un dinozauru dzīvošanu vienā laikā ir pasen, tam arī ir pietiekami daudz liecības no senajām kultūrām. Bet kuram gan tagad būtu izdevīgi pārrakstīt vēsturi un apgāzt lielu daļu teoriju par pasaules vecumu, veidošanos un dzīvības attīstīšanos uz tās.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 31.12.13 01:31
 
38
15

Slima suņa murgi. Vispār es šitiem sūdiem neticu, ka kautkādi aksti paskatas uz priekšmeta un telo visziņus - ar skatienu nosaka vecumu. Kādreiz tam nepievērsu uzmanibu, bet  tagad vispār ne mazākas ticēšanas, kopš, tā baltijas jūras atraduma.  Bļe raksta ka viņam pat viņi klāt nemaz netiek, bet redz, nosaka ka tas ir 14 tukstošu gadu vecs seno cilvēku radīts brīnums. Savkārt kosmosa fanāti uzskata ka tas ir nokritis NLO. Beigas izradas, ka tam pat nav 100 gadi, un ka tas ir Nacistiskās vācijas veidots zemūdeņu slazds. Tākā jā, tagad šitie vēsturnieki manās acīs ir vienkārši ķertie, kurus nedrīkst ņemt pilnā. 

Un vispār Tas ka bildēs, rakstos kautkas tāds ir attēlots,  nenozīmē ka viņi ir redzējuši to un tikušies ar citplanētiešiem. Tajos laikos, tāpat kā mūsdienās cilvēki fantazēja. Tik pat labi, kādā 2500. gadā, kāds atradīs kādu holivudas manikenu - piem no filmas "svešie" Tad cels brēku, ka redz mēs, aizvesturiskie esam ar tādiem radijumiem dzīvē satikušies un atveidojuši viņu tēlus.

Malaks avatars
Medaļa ApokalipseMedaļa ApokalipseMedaļa Sertificēts spoks
  Malaks 31.12.13 00:41
 
24
1

Nu ja pirmajā tas garais brīnums ūdenī ir tas tur bildē redzamais pie tilta, tad salīdzinot ar tiltu man neizskatās pēc 7 metriem! 

Andi99 avatars
Medaļa Seko Facebook 8000Medaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  Andi99 31.12.13 01:49
 
21
0

Labs raksts 

Renchiks1993 avatars
Medaļa TeamworkMedaļa SviestmaizeMedaļa Pamatskolnieks
  Renchiks1993 31.12.13 00:53
 
18
3

16

neizskaidrojamaa paraadiiba ir taa ka jacky uz veestuleem neatbild :(

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Jāņa oga 31.12.13 12:35
 
12
1
Ehh... Nu kā Jūs nesaprotat? Cilvēkiem pirms 2000. gadiem NEBIJA tādas fantāzijas, kā mums tagad, lai ņemtu un visu to vienkārši izzīstu no pirksta. Pietam daudz kas sakrīt kultūrām, kuras viena par otru nemaz dzirdējušas nebija. Jūs jau varat neticēt un palikt aprobežoti tālāk, bet cik var teikt - Ja kaut kas nav PIERĀDĪTS, tad tas NENOZĪMĒ, ka tas NEEKSISTĒ. Un Jūs jau laikam nejēdzat, ka pasaule nav tāda kāda mums stāsta - Valdība tik jauka, cilvēki tik mīļi, visi ir parasti ar ierobežotu varu. Tomēr tā nav - viss ir daudz sarežģītāk.

agurs avatars
Medaļa AliensMedaļa Kalnu kristālsMedaļa Melnais caurums
  agurs 31.12.13 00:33
 
12
2

atbildot uz stulbsritens komentāru " Visi ir feiki " tu arī 

slēpes avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BērndārznieksMedaļa Dienas joks
  slēpes 31.12.13 21:45
 
11
2

Es reiz slēpoju no kalna un sapratu, ka uz kalna nav sniegs, vēl joprojām nespēju to izskaidrot.

It kā jau bija vasara, bet pa ziemu parasti tur bija sniegs.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 31.12.13 00:15
 
11
2

Moonwalker, ka vienmēr labi raksti! 

Montgomerry avatars
Medaļa Soarkana RūžeņaMedaļa Patīk komentārsMedaļa Sviestmaize
  Montgomerry 31.12.13 01:07
 
7
0

Skatīties šausmeni un pēc tās izlasīt, ko šādu... Atā miegs, tiksimies rīt 

Pseidof avatars
Medaļa VidusskolnieksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Žurnālists
  Pseidof 01.01.14 11:52
 
7
0

Don't believe everything you read.. history is full of lies..

humonoīds avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Spoks
  humonoīds 31.12.13 13:05
 
8
1

varu saderēt ka šis rakst būs mistikā ļoti populārs

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 23.09.16 15:50
 
6
0

Ir citplanētieši un tas jau sen visiem zināms tur nav ko skaidrot. ir pareģots ,ka drīz mēs ar viņiem tikšoties. s nesaprotu kapēc ASV valdība vēl klusē ? viss taču ir skaidrs ir pārāk daudz pierādījumu un visa

mazaisnekitrais avatars
Medaļa Spoks
  mazaisnekitrais 15.01.14 01:41
 
5
0
Mēs esam radušies no citplanētiešiem!:-)
Bandota avatars
Medaļa SpoksMedaļa TeamworkMedaļa Bakalaurs
  Bandota 31.12.13 01:36
 
6
1

Labaizzz :) 

Bandota avatars
Medaļa SpoksMedaļa TeamworkMedaļa Bakalaurs
  Bandota 31.12.13 01:37
 
6
1

atbildot uz luxz333 komentāru " Katrs saskata to, ko grib redzēt. ... " Nū ja, un vēl nofotografē ko citiem paradīt. :) 

Muchacho avatars
Medaļa SpoksMedaļa PamatskolnieksMedaļa Dienas doma
  Muchacho 31.12.13 03:52
 
6
1

Labs lietu apkopojums! Pluss par rakstu.

Pietrūka man gan vienas lietas - daudzi ir saistībā ar NLO, bet neko neminēji par vienīgo regulāri novēroto NLO uz Zemes, kur arī ir uzstādīta vienīgā pastāvīgā NLO novērošanas bāze uz Zemes - Hessdālenas ieleja Norvēģijā, kurā pēta Hessdālenas gaismas, kas joprojām nav izskaidrots, bet tiek aktīvi pētītas sadarbojoties Norvēģijai un Zviedrijai.

« 1  2  3  4 »