Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
9
1534
Bervikas briesmonis Luiziāna... Autors: anjelka 10 dīvainākās radības, kas jebkad ir atrastas.
1.

Bervikas briesmonis. (Luiziāna, ASV)

2010. decembrī ziņu kanāls NBC informēja, ka kāda fotomednieka kamera iemūžinājusi kādu dīvainu un neredzētu radījumu, kas bija izpostījis visu nometni, kurā dzīvoja "mednieks". Pāri visai pasaulei pāršalca ziņa, par šo briesmoni. Daudzi cilvēki mēģināja vilkt paralēles ar Bībeli un Apokalipses priekšvēstnešiem.

Kamerā bija redzams, ka dzīvniekam piemīt lieliska nakts redze, ātras un veiklas kustības, un skaņas, ko tas izdeva, stindzināja asinis.

Realitāte.

Daudzi joprokām ir pārliecināti, ka šis radījums ir photoshop joks. Cita versija - ka šis radījums ir kāda vīrusa rezultāts, ko varētu būt "radījusi" amerikāņu kompānija Super 8

Pēc tam, kad ziņa bija izplatījusies masu medijos, Playstaion paziņoja, ka tas ir viņu mārketinga produkts - tēls Grim no spēles Resistance 3. Insomniac games izlika paziņojumu tīklā : "Upss.. izskatās, ka kāds ir izlīdis no spēles. Ja atrodat pazudušo Grimu, lūdzu, atgrieziet viņu Insomniac Games!". Tomēr spēles fani apgalvo, ka Playstaion nebūtu tik nežēlīgi izrīkojušies ar spēles varoni - spēlē briesmonim ir vairaku acu pāri, taču fotogrāijā skaidri redzams tikai viens skaisti spīdīgs pārītis.

Visdīvainākā versija ir par to, ka radība ir kads no kritušajiem enģeļiem, iespējams, pats Lucifers (!). Tomēr intrigas un neskaidri jautājumi ap šo fotoattēlu nerimstas - vēl neviens nav pierādījis, ka bilde būtu viltojums.

Montaukas Monstrs Ņujorka... Autors: anjelka 10 dīvainākās radības, kas jebkad ir atrastas.
2.

Montaukas Monstrs. (Ņujorka, ASV)

Stāsta, ka to atraduši vietējie jaunieši, nofotografējuši un pārdevuši fotogrāfijas masu medijiem. Dīvainākais, ka tas tika atrasts netālu no dzīvnieku slimību centra Plum Island, līdz ar to radās teorijas, ka centra vadība ir veikusi nelegālus eksperimentus ar dzīvniekiem (piemēram suņa un bruņurupuča krustojums). Dinozaura knābis, savukārt, bija par iemeslu teorijai par to, ka šis varētu būt kāds no sen izmirušu dzīvnieku pēctečiem. Viennozīmīgs bija tikai viens slēdziens - šis radījums tiešām nebija elles suns.

Realitāte.

Lerijs Penijs, Īstheptonas dabas resursu direktors, kopā ar citiem ekspertiem apstiprināja, ka Montaukas monstrs nav nekas vairak, ka jenota skelets (rodas jautājums - vai viņiem maz ir zināms, kā tad īsti izskatās jenots).

Šis gan nav vienīgais Montauks, kas ir atrasts. Un praktiski visi ir atrasti Plum Island teritorijas tuvumā. Briesmonītis ir diezgan populārs, viņam pat ir sava mājaslapa - montauk-monster.com

Citplanētiescarona mazulis... Autors: anjelka 10 dīvainākās radības, kas jebkad ir atrastas.
3.

Citplanētieša mazulis. (Metepeka, Meksika)

Kads fermeris atrada šo mazulīti kādā no tērauda žurku slazdiem, ko bija izlicis savas fermas teritorijā. Ar humanitāti fermeris bija uz "jūs" un radījumu noslīcināja. Pēc fermera apraksta mazulis bija niecīga auguma (apmēram 70 cm garš) ar iegarenu galvaskausu, kas uzreiz noveda pie pieņēmuma, ka citplanētiešu mazulim ir diezgan paaugsts IQ. Skeptiķi apgalvoja, ka tas ir kāds nodīrāts rāpuļa vai vāveres mazulis.

Dažas dienas pēc atraduma, fermeris dīvainā kārtā gāja bojā savā automašīnā. Negadījums bija salīdzinoši dīvains - mašīna, kopā ar savu saimnieku, sadega neparasti augstā temperatūra, kas ufologiem deva iemeslu paziņot, ka pie negadījuma vainojami mazuļa vecāki, kas gribējuši atriebties par savas atvases noslīcināšanu.

Realitāte.

Meksikāņu ufologs Džeimijs Mousans nopirka radību par 32 000 $. Mazuli pēc tam izmeklē History Chanel raidījums MonsterQuest.

Džeimijs atklāja, ka mazuļa zobi nav līdzīgi nevienai citai dzīvai būtnei uz zemes, un tā audi ir unikāli, un nepakļaujas bojājumiem.

Pagāja laiks un... kāds meksikāņu mučačo atzinās, ka radījums nav nekas cits, kā viņa roku darbs. Viņš izveidojis vāveres un mērkaķa krustojumu-izbāzni. Puisis gluži vienkārši vēlējies vispasaules slavu.

Bluhilas briesmonis Cerro... Autors: anjelka 10 dīvainākās radības, kas jebkad ir atrastas.
4.

Bluhilas briesmonis. (Cerro Azul, Panama)

Šo dīvaino būtni atradi četri pusaudži, kuri spelējās upes krastos. Viņi apgalvoja, ka TAS izskrēja no alas. Pusaudži radījumu nomētāja ar akmeņiem, līdz tas nokrita bez dzīvības pazīmēm (kaut kas prātam neaptverams), tad to esot iegrūduši ūdenī. Liebritānijas tabloīdi to nosauca par Gollumu (radījums no Gredzenu Pavēlnieka). 

Realitāte.

Zinātnieki kosntatēja, ka pusaudžu stāsts ir meli. Un radījums bija  noslīcis slinķis, kam trūdēšanas procesā bija atdalījies apmatojums.

Citplanētiescarona līķis... Autors: anjelka 10 dīvainākās radības, kas jebkad ir atrastas.
5.

Citplanētieša līķis. (Thai ciems, Taizeme)

Pirms četriem gadiem internetā izplatījās fotoattēlu sērija, kurā bija redzama Thai ceremonija, kuras centrā atradās kāds nezināmas izcelsmes radījums ar pelēku ādas krāsu, tieviem nagiem un asti.

Klīda pieņēmumi, ka redzamā bija radījuma bēru ceremonija vai upurēšanas (attīrīšanās no ļaunuma) ceremonija, vai dievības pielūgšana.

Realitāte.

Attēlā redzamais radījums ir.... govs. Jā, tieši tā. Daudzi skeptiķi, jau nojauta un pauda viedokli, ka radījums ir defermējies govs mazulis. Taču šis fakts neizslēdz neskaitamos sazvērestību teoriju piekritējus - daudzi uzskata, ka šādus radījumus (krustojumus/hibrīdus utt) rada ar nolūku iznīcināt cilvēci.

Humanoīdu mazulis ČīleKāda... Autors: anjelka 10 dīvainākās radības, kas jebkad ir atrastas.
6.

Humanoīdu mazulis. (Čīle)

Kāda ģiemene šo radījumu atrada sava atvaļinājuma laikā pludmalē. Humanoīds bija apmēram 7,2 cm garš, tā galva bija salīdzinoši liela attiecībā pret pārējo ķermeni. Laikā, kad ģimene to atrada, tas vēl bija dzīvs, spēja atvērt acis un kustināt galvu. Nāve iestājās astoņas dienas, pēc tā atrašanas.  Sākotnēji līķis bija gaiši sārta krāsā pēc tam kļuva tumšaks, vēlāk ķermenītis strauji mumificējās.

Aculiecinieki apgalvoja, ka citplanetietis esot dibinājis telepātisku kontaktu ar ģimenes māti, un, ka, dzīvam esot, esot stāvējis uz savām kājām, taču ģimene abus šos faktus noliedza.

Tika pieļauts, ka tas ir savvaļas kaķa mazulis vai mazs oposums.

Realitāte.

Vtererināri secēja būtni un tā arī pie kopēja slēdziena nenonāca - vieni apgalvoja, ka tas ir citplanētu radījums, savukart citi, ka tas ir priekšlaicīgi dzimis savvaļas kaķis vai oposums.

Čupakabra Teksasa... Autors: anjelka 10 dīvainākās radības, kas jebkad ir atrastas.
7.

Čupakabra. (Teksasa, ASV)

Radījums bieži novērots Latīņamerikā, Puertoriko, ASV, īpaši Teksasā. Leģenda par čupakabru vēsta, ka tas  nogalinot mājlopus un izsūcot to asinis - radījuma nosaukums burtiski arī nozīmē - "kazu sūcējs".

Šos monstrus sāka atrast 90to gadu vidū, un visas uzemtās fotogrāfijas izskatījās apmēram, kā augstāk redzamais attēls. Tas izskatās pēc koijota vai suņa, tikai bez matiem un pelēkzilganu ādas krāsu. Praktiski visos gadījumos, kur tuvumā atrasta šī būtne, tuvākajās saimniecībās bijuši mājlopi, kas atrasti bez pilītes asiņu.

Realitāte.

Praltiski visos gadījumos izrādās, ka atrastais čupakabra ir tikai ar kašķi slims koijots. Šis fakts gan nav savienojams ar to, ka tas īzsūktu asinis mājlopiem.

Milzu mežacūka Alabama ASV11... Autors: anjelka 10 dīvainākās radības, kas jebkad ir atrastas.
8.

Milzu mežacūka. (Alabama, ASV)

11 gadus vecais Džemisons Stouns nogalināja milzīgu mežakuili, kas svēra ap 477kg  un bija apēram 3 metrus garš. Džemisons gāja līdzi tēvam medībās jau no  piecu gadu vecuma.

Mežakuili viņam nācās sašaut 8 reizes un pēc tam vēl trīs stundas vajāt, līdz beigās tas bez dzīvības pazīmēm nokrita mežmalā.

No nomedītā cūķa gaļas tika pagatavoti 317 kg desas.

Realitāte.

Šī ziņa izraisīja neapmierinātību dzīvnieku aizstāvju vidū. Internetā izplatījās petīcija par jaunā mednieka nodošanu likuma priekšā, saistībā ar nežēlīgo dzīvnieku mocīšanu. Procesu tomēr neuzsāka, jo bija pagājis pārak ilgs laiks no notikuma līdz kriminalprocesa uzskākšanai, lai savāktu pietiekami daudz pierādījumu.

Lai vai kā, beigās izrādījās, ka visa sensācija ir falsifikācija - puikas tēvs bija pastrādājis ar photoshop....

Austrumu jetijs ĶīnaPirms... Autors: anjelka 10 dīvainākās radības, kas jebkad ir atrastas.
9.

Austrumu jetijs. (Ķīna)

Pirms gada, kāda mednieku grupa atrada neparastu dzīvnieku, kas mazliet atgādināja oposumu, lāci ar garu asti vai ķenguru, pie tam skaņas, ko izdeva radījums, atgādināja sabiedēta kaķa ņaudienus. Būtni nodēvēja par jetiju, galvenokart tāpēc, ka tas atgādīnāja dīvaina paskata lāci. Pēc leģendas jetijs bija pieauguša vīrieša augumā, bet šis bija tikai 60 cm garš.

Realitāte.

"Jetija" DNS paraugi tika nosūtīti uz Pekinu, lai veiktu testus, kuru rezultāti  tā arī netika izpausti plašākai sabiedrībai. Tā kā joprojām turpinās diskusijas par to, kas tad īsti šis ir par radījumu.

Karbjveidīgā radība... Autors: anjelka 10 dīvainākās radības, kas jebkad ir atrastas.
10.

Karbjveidīgā radība. (Čeļabinska, Krievija)

Šī divainā būtne tika atrasta kādā pamestā ēku kompleksā Čeļabiskā. Zinātnieki rūpīgi pētīja šo karbjveidīgo, atklāja, ka tam ir īpaši izturīgas bruņas, spēcīgi un neparasti attīstīti locekļi. Daudzi domāja, ka tas ir kāds citplanētu radījums vai mutācijas rezultāts.

Realitāte.

Pārsteidzošakais bija tas, ka atklajās, ka šī krabju suga ir apmēram 200 miljonus gadu veca, un pratiski nemaz nav mainījusies visas evolūcijas laikā. Tas kļuva par iemeslu veikt tālākus pētījumus šajā Krievijas apkaimē, meklēkot citas senas sugas, kas iespējams šeit vēl ir saglabājušās.

9
1534

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [71]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 27.07.11 12:50
 
139
2

Vienkārši super raksts! +

melnāElita avatars
Medaļa Otrās Adventes mirdzumsMedaļa SviestmaizeMedaļa Žurnālists
  melnāElita 27.07.11 13:00
 
64
1

Nu patīk cilvēkiem taisīt ažiotāžas, sensācijas, par kurām cepas puse pasaules. tikai "Ups, izrādijās Fotožopa"

Bet tā jau interesanti, katrā ziņā, mani tas tā kā interesē ++

pacančīk avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Trumpe
  pacančīk 27.07.11 13:07
 
30
0

Esi pelnījis +++

Eluviums avatars
Medaļa Spoks
  Eluviums 27.07.11 14:27
 
24
3

Es nesaprotu kā vispār ar likumu nav aizliegts nepaziņot sabiedrībai, ko cilvēks ir atklājis. Viņus sist un badā mērdēt vajadzētu, līdz pasaka visu, ko zin...

Andele avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Žurnālists
  Andele 27.07.11 13:33
 
14
0

Pa ilgiem laikiem viens kolosāls raksts!!! +++++++

Pārcilvēks avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Teamwork
  Pārcilvēks 10.09.11 20:30
 
11
0

ieraugot pirmo bildi jau pārmīzu jēgu

roza ruksits avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa SensācijaMedaļa Tīģeris
  roza ruksits 10.09.11 19:27
 
9
0

krievija ir pilna ar pokemoniem.... 

raksts labs +

Porcelāns avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Garīgais līderisMedaļa Dienas joks
  Porcelāns 27.07.11 13:35
 
6
0

Ļoti interesants raksts 

Mr Jancis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  Mr Jancis 29.07.11 19:10
 
6
0

Kaut ka amerikāņiem visi dīvainie radijumi izskatās pēc oposumiem.

loveholic avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Twittera ekspertsMedaļa Dienas joks
  loveholic 27.07.11 14:39
 
5
0

ziniet?man nedaudz žēl 3. un 9.,es nezinu kapēc,vienkārši ir. +

Hipsteriits avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoks
  Hipsteriits 27.07.11 16:14
 
5
0

Riebjas tas photoshop.Nevari ticēt realitātei u nerealitāte var arī izrādīties par realitāti kā būt? :)

druvalds avatars
Medaļa Nedēļas hīts #3Medaļa Nedēļas hīts #3Medaļa Bestsellers
  druvalds 29.08.11 17:07
 
4
0

10.- pierāda, ka krievijā pat dzīvnieki neattīstās

zissouTheBear avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Admins iesakaMedaļa Man patīk Facebook 7000
  zissouTheBear 10.09.11 20:33
 
4
0

Lasot 1. aprakstu, paritināju lapu uz leju, lai bildi nevar redzēt, tāds ahūni iespaidīgs izskatās.

Kenducis666 avatars
Medaļa PamatskolnieksMedaļa Man patīk Facebook 7000Medaļa Spoks
  Kenducis666 27.07.11 14:10
 
4
0

PALDIES par tik labu rakstu, ļoti patika + Lielu daļu tiku lasījusi tikai no mistiskās  puses

epg avatars
Medaļa Gada spoks 2009Medaļa Gada Spoks 2010Medaļa Testētājs
  epg 10.09.11 18:22
 
5
2

daži spoku lietotāji ir vēl dīvaināki par šīm radībām.

Bublye avatars
Medaļa SpoksMedaļa Pamatskolnieks
  Bublye 27.07.11 23:27
 
3
0

ilgi pētīju 1. attēlu un sapratu, ka man tagad būs vēl vairāk bail no tumšiem mežiem. brr.

PlayampPause avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SpoksMedaļa Sviestmaize
  PlayampPause 10.09.11 20:27
 
3
0

Kā tu varēji aizmirst - Urlas (Rīga, Latvija)? 

Trekeriss avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks Haltūrists
  Trekeriss 10.09.11 21:11
 
2
0

klausoties 

Deadmau5 - Clockwork

un skatīties bildes ir bailīgi :D

KillYou avatars
Spēja ZīmulisSpēja SpiegsSpēja Gaišreģis
  KillYou 10.09.11 22:45
 
2
0

rakst labs, ta tik turpinaat +

ExxE avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa PamatskolnieksMedaļa Spoks
  ExxE 10.09.11 22:23
 
2
0

Jocīga un noslēpumiem pilna ir ši pasaule! :)

« 1  2  3  4 »