Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
40

Pusaudzis virzijās pūlī lēnām uz priekšu. Bija karsta pavasara diena, tik karsta ka visi staigāja krekliņos. Un tad viņš ieraudzīju to ko bija cerējis ieraudzīt. Meitene vienmēr atšķīrās no pelākās, drūmās masas, viņa bija kas košāks un dzīvīgāks. Meitenei bija puķainas kediņas, gaišas, balinātas džinsenes, pāri uzvilkts garš T- krekls un kreklam pa virsu ādas jaciņa. Puisis viņu bija jau redzējis agrāk, bet viņš nezināja kā lai uzsāk sarunu un ar ko lai sāk. Viņa bija skaista, tāpēc arī vienmēr neko viņai nevarēja pateikt - meitenes skaistums puisi apbūra.

Eidens negribēja celties, bet doma, ka viņš atkal ieraudzīs Tamsinu nelika mierā. Klasē bija arī citas meitenes, ko viņa čomi uzskatīja par daudz skaistākām nekā Tamsina. Taču meitene viņa acīs bija kas vairāk, nekā tikai meitene vien. Puisis izlīda no gultas, uzvilka mīļāko pelēcīgzilo kreklu, kremkrāsas džinsenes un Adidas botas, tad ātri paēda. Eidens nolēma šodien mājās atgriezties vēlu.

Kad meitene atvēra acis, viņa saprata, ka šodien atkal jauna diena priekšā. Viņa to beidzot pateiks Deinam, meitene jau kādu laiku atpakaļ bija pamanījusi puisī izmaiņas – mazāk laika ar viņu pavadīja kopā, aizgāja neko nesakot un pēdējās trīs dienās pat nevienu pašu sms neatsūtīja. Tamsina uzvilka zilo puķaino kleitiņuun kediņas piskaņotas uzvilkusi, paķēra no našķu groziņa divus šokolādes batoniņus un izgāja no mājas.

Kad Diens staigāja pa savu istabu varēja redzēt – puisis bija satraucies, negribēdams sāpināt meiteni, ko viņš tik ļoti bija iemīlējis. Ja vēl kādi varētu labot pagātni.... Neviens laikam viņu nekad nesapratīs.

 Autors: LaurasAņčuks Visam savs laiks
0
40

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [3]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Strāvonis avatars
Medaļa SEOMedaļa Autoru autorsMedaļa SEO
  Strāvonis 16.05.18 02:44
 
3
0

nav slikti

LaurasAņčuks avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Latvijas politika
  LaurasAņčuks 16.05.18 16:09
 
3
0

atbildot uz siminajina komentāru " Ļoti interesants rakstīšanas stills Ci... "

nav ilgi vairs jāgaida..

siminajina avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Admins iesakaMedaļa Patīk raksts
  siminajina 16.05.18 09:25
 
0
0

Ļoti interesants rakstīšanas stills

Cik ilgi man turpinājums jāgaida?