Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
spoki fosilijas ikona Fosilija
0
52

Paldies lasītājiem

Šis irievada noslēgums. Laikam jābrīdina ka stāsts būs diezgan garš. Kopumā ir sarakstīts līdz pusei un apjoms jau ir diezgan pamatīgs O.O bet nu apstāties tagad būtu dumji, tā kā turpinašu publicēt tālākās nodaļas kamēr nenolikšu karoti.

Have a nice day!

III Liecības Autors: Fosilija Šī ir Koma. Liecības
1.

III. Liecības

Neviens joprojām nezin kādi... Autors: Fosilija Šī ir Koma. Liecības
2.

Neviens joprojām nezin, kādi ieroči tika izmantoti pēdējajā  pasaules kaujā. Ziņkārīgie tenko, ka tā ir bijusi kāda eksperimentāla sprāgstviela, vai varbūt kāds no Nikola Teslas augšamceltajiem izgudrojumiem. Citi atkal ir pārliecināti, ka tās ir bijušas ārpuszemes tehnoloģijas, iegūtas ar citplanētiešu starpniecību. Viens gan ir drošs, pēdējajā karā izmantotie ieroči un sprāgstvielas noteikti bija, kas nezināms un eksperimentāls. Ja tie būtu bijuši parasti atom ieroči, mēs nebūtu izdzīvojuši... Bet, nu, galu galā, tam nav nozīmes. Posts ir padarīts.

 

Lūk, es Jums ko atnesu. Šīs ir liecības no cilvēkiem, kuri izdzīvoja pēdējajā pasaules karā, tautā sauktu arī par "Izslaucīšanu".  Šīs kasetes ir pēdējais pagātnes pierādījums. Fakti un iespaidi no karā cietušo perspektīvas.


*ieslēdzās audio atskaņotājs*


"Tas norisinājās astoņpadsmit stundas no vietas! Sprādzieni un šaušana, bez apstājas. Viņi vienkārši noslaucīja trīs masīvas valstis no zemes virsmas... burtiski! Atlasa, Hrenorika un Nike... trīs valstis.
Pa galam!"

 

*Nākamais ieraksts*

 

"Šī bērnišķīgā spēle aizgāja par tālu. Lieli vīri nevarēja sadalīt vienu zemi! Fuj! Malači! Te nu mēs esam, savā izcīnītajā brīvībā un vienotībā! Bez pajumtes, guļam uz aukstas zemes, zem radioaktīvām debesīm. Šajā nekurienē mēs celsim jaunas mājas, mēs novecosim. Mēs atkal celsimies un augsim, lai vienu dienu mūsu pēctečī atkal varētu atkārtos tās pašas kļūdas. Kāda tam visam ir jēga...? "

 

*Nākamais ieraksts*

 

"Mans viedoklis? Ko nu te vairs gausties. Šis ir mūsu pašu nopelns. Paši ievēlējām. Paši cīnījāmies. Kurš mūs spieda? Izvēle vienmēr bija mūsu."

 

*Nākamais ieraksts*

 

"Ak, tagad jum interesē un jūs jautājat jautājumus?! Jūs taču saprotiet, ka šis karš bija aktīvs jau labu laiciņu pirms pirmās atklātās uguns?
Kur Jūs bijāt kad tika sniegtas liecības par neizskaidrojamajiem skaņu viļņiem Atlasā? Tiešī mēnesi pirms Izslaucīšanas, daudzviet pasaulē bija dzirdamas neizskaidrojamas skaņas, škietami nākam no okeāna. Īsi pēctam sekoja masīvi tsunami viļņi. Vai tad jūs jautājāt jautājumus tad?
Kur jūs bijāt, kad šie komu-fašist nelieši sāka "apsargāt" mūsu pagalmus, gaišā dienas laikā? Mēs zinājām kas notiek. Mēs zinājām, ka esam ielenkti, bet vai kāds kaut pakustināja pirkstu, lai ko darītu lietas labā? Lai aizsargātos pret šiem "suņiem"?
Nē.
Tagad viņi visis ir miruši. Mana ģimene... Miruši! "


*kasetes beigas*


Njā...  Lūk šāds bija iznākums. Dusmīgi ļautiņi... Kā jau teicu, šīs ir pēdējās īstās liecības par pēckara dzīvi. Vēl pāris ieraksti glabājās drošās rokās, bet tas arī ir viss.
Patiesības noklusēšana un sagrozīšana aizsākās skolas grāmatās. Redziet, izglītības iestādes nevar pieļaut šādas agresivitātes un depresijas atklāšanu bērniem. Viņu grāmatas ir pielādētas tik ar bezjēdzīgie faktiem utt...
Tas ko viņi uzzin par izslaucīšanu izklausās apmēram šādi:


"Izslaucīšana norisinājās no 9:30 am līdz nākamās dienas diviem naktī. 2116 gada 4. aprīlis. [ievietojiet vēl garlaicīgus faktus šeit]. Lielākā dzļa Hrenorikas bija neitralizēta un baltais karogs jau  pusmastā. Uzvara bija tuvu un cilvēki līksmoja. No ienaidnieku valstīm pāri palicis nebija nekas vairāk kā ugunīgi tuksneši, elle uz zemes virsmas. Šie masīvie ugunsgrēki izraisīja masu saindēšanos tuvajās kamuņu valstīs. Evakuēti tika vairāk kā 100.000 cilvēku.
 

Iznīcināšanas ieroči: MonSuperBomb (MSB)
Jautrie Fakti: Superbumbas sprādziens sasniedza max 25 jūdžu radiusu un noslaucīja jebjo savā ceļā. Tālāk, sprādziena ģenerētā enerģija turpināja virzīties vēl tālāk, izraisot negantas uguns vētras vismaz  vēl 50 jūdžu radiusā.
[Vēl un vēl, izgītojoši fakti un cipari.]

 

Līdz beidzot, finišs! Pēdējā valsts, NIke, pacēla balto karogu un pasaules miersbija saniegts! Globālā valdība, vēlāk pazīstama operējot zem vārda Mastermind, bija ieviesta! Tas bija jaunas un labāks pasaules sākums! Jaunais Pasaules Miers. (The New World Peace)"

Hehe... tā stāsta mācību grāmatas. Mana atmiņa gan ir nedaudz ierūsējusi, bet es apgalvoju, ka tiešī tik sekla ir informācija kuru saņem jaunās paaudzes. Pievērsiet uzmanibu, ka audio liecības atklāj postu, skumjas un līderu nozākāšanu, kamēr mācību grāmatās viss ir normā.

Tā nu miers bija sasniegts! ...taču sekojošais bija kas pilnīgi negaidīts. Cerētās ilgi un laimīgi baigas nebija nekur tuvumā.
Elite (mūsu diktatori, karaļi un valdības) ar kara dievu un visu citu suņu palīdzību, jau gadsimtiem ilgi bija komponējuši realitāti sakaņā ar savām vēlmēm un expektācijām par to kādai tai vajadzētu būt.  Kamēr viņi apspieda cilvēka brīvu runu, saindēja viņa mentalitāti, radīja plastiskus kultus un ticību sistēmas kuras ļāva viņiem, elitei, saniegt barības ķēdes augšgalu... viņi bija pārāk aizrāvušies ar savu progresu, lai atminētos, ka ir kas tāds, kas nemūžam  nepakļausies viņu tirānijai. Kāds spēks kurš ietekmē mūs visus, neatkarīgi no hierarhijas pakāpes. Tas bija cēloņu un seku effets. Daba. Tas bija visums.

Lielais pārsteigums bija tāds, ka zemes rotācijas ātrums manāmi sāka samazināties. Sākumā visi domājā, ka tas ir kāds neizdevies joks. Zinātnieki sprieda, ja rotacijas ātrums turpinās sarukt tādā pašā gaitā, apmēram sešu gadu laikā, planētas zeme kustība apstātos pilnībā.

Hmm. Tā nu atkal... jauns "The End IS Near" pareģojums sāka klejot cilvēku starpā. Kā jau teicu, neviens to neuztvēra nopietni, it īpaši tāpēc, ka informācijas avots bija ziņas. Cilvēki vair nevēlējās uzķerties uz šādām tenkām. Neņemot paziņojumus vērā, viņi vienkārši  turpināja savas jaunās dzīves, jaunajā pasaulē... līdz brīdim kad parādījās pirmie simptomi.

Viss sākās ar nežēlīgām vētrām un zemestrīcēm. Daba plosījās arī tādās apkaimēs kur agrāk šādas parādības nekad nebija pieredzētas. Drīzvien dabas katastrofas sekoja viena pēc otras. Ledus lietus, zibens vētras, lavīnas, vulkān izvirdumi... un protams, dienas un naktis sāka stiepties garumā. Dienas kļuva par nedēļām un nedēļas par mēnešiem. Vasaras, saulrietā pārvērtās rudenī.

Jā. Tas neapšaubāmi bija sācies. Zemes ārtuimam sarūkot effets bija nāvīgs. Zeme burtiski rāvās uz pusēm. Dien dienā zemes relijefs mainījās. Tikmēr arī, tumšakajās okeāna dzīlēs, tā teikt elles parādas durvis bija atvērušās... Vietām, zemes plātņu kustību dēļ, veidojās plaisas caur kurām ūdenī ieplūda verdoša lava. Tik tiešām, itkā no zemes dzīlēm tikko būtu izlauzies kāds nezvērs, atstājot aiz sevīm postu un uguņojošas plaisas. Šis, notikumiem piešķīra pavisam jaunu, velnišķīgu noskaņu. Ne tā, ka situācija jau nebija pietiekami bezcerīga un biedējoša... vienkārši, kļuva vēl iespaidīgāk! Lavas noplūdes dēļ, vietām ūdens tempreratūra krasi paaugstinājās. Tā rezultātā, okeānu un jūru krasti pildījās ar sprāgoņām. Pārvārījušās zivis un citas ūdens radības tika izskalotas pludmalēs. Nepanesama nāves, un sāls smaka pildīja piekrastres... Šausmīgi.

Pārmaiņas notika visur. Gaisā, zemē, zem zemes, zem ūdens, pat zemes formā! Tas ir vienkāršī neaptverami, kā gadu laikā arī izmainījās visa plenetārā ķermeņa ģeometrija. Ar laiku zeme ir kļuvusi vairāk sfēriska, gandrīz perfekti apaļa. Līdz ar zemes formas pārmaiņām mainījās arī okeāni. Tie sāka pārplūst uz zemes poliem, atstājot mūs uz vienota super kontinenta kurš aptver planētu  kā josta... Traki, ne?

Labi. Pietiks ar ģeogrāfijas. Apstāsimies šeit. Apokalipsi aprakstīt vienā nodaļā ir diezgan sarežģīti. Nevēlos Jūs arī pārlieku nogurdināt ar faktiem. Stāsta gaitā vēl atgriezīsimies pie šīi temata.

Tatad, daba mūs bija noliegusi, debesis krita. Cilvēki gaudoja neprātā. Apmulsuši viņī nespēja ne gulēt, ne ēst, ne dzīvot. Nabaga nelieši.
Bet laiki mainījās un drīz viņi atrada veidu, kā atsākt radīt, atkal sadarboties un atjaunot pazaudēto...

Esam nonākušī līdz ievada baigām. Beigu gals ir klāt un jauna pasaule var sākties.

Laipni lūgti Komā.

0
52

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [8]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
anna77776 avatars
Medaļa SpoksMedaļa Jaunavas vainagsMedaļa Rasika ola
  anna77776 10.03.18 19:15
 
2
0

   interesanti lasīt.

Ieteiktu tev tājās vietās, kur rakstīts ''blabla'' ielikt ko citu, mazliet par daudz durās acīs  

ma.SIN22x avatars
Medaļa Jaunavas vainagsMedaļa Supermena olaMedaļa Intelektuālis
  ma.SIN22x 10.03.18 19:07
 
1
0

   Tik labs stāsts

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 11.03.18 07:30
 
0
0

atbildot uz anna77776 komentāru "    interesanti lasīt. Ieteik... "

Liels paldies ^^ kko piedomashu

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 11.03.18 07:30
 
0
0

atbildot uz ma.SIN22x komentāru "    Tik labs stāsts "

Paldies

ma.SIN22x avatars
Medaļa Jaunavas vainagsMedaļa Supermena olaMedaļa Intelektuālis
  ma.SIN22x 11.03.18 08:42
 
0
0

kad būs nākamā daļa?  

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 11.03.18 12:16
 
0
0

atbildot uz ma.SIN22x komentāru " kad būs nākamā daļa?   ... "

Jau ir augšā

Charged avatars
Medaļa Sensāciju magnētsMedaļa TribīneMedaļa Nedēļas hīts #2
  Charged 11.03.18 12:58
 
0
0

  

King Assasin avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa NostradamsMedaļa Kārumnieks
  King Assasin 15.03.18 20:55
 
0
0