Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
48

1. daļa

Otrais ļaundaris Zirnekļcilvēka priekšā bija Kventins Beks, kas saukts arī par Mistērio*.

-Kopš, kura laika Akvārijgalva draudzejās ar staigājošo kapakmeni?- Zirnekļcilvēks kaitināja savus pretiniekus. Drīz to nācās nožēlot. Abi sliktie, netipiski sev klusēja un tikai atklāja uguni Zirnekļcilvēka virzienā. Kad bija redzams, ka Zirnekļcilvēks ir krietni izveicīgāks kā viņa prasmes. Tūmbstouns metās Zirnekļcilvēka virzienā, kamēr Mistērio izlēma atstāt parteri likteņa varā. Mistērio nometa dūmu bumbu, kura piepildīja muzeja tualeti ar asiem, kodīgiem dūmiem. Tie aizsedza skatu un lika asarot acīm. Tā kā Tūmbstouns un Pīters abi bija tālu no parastiem cilvēkiem, viņi nezaudēja samaņu, taču izluzionists-zaglis izbēga. Kamēr Pīters centās pamanīt, kur palicis Mistērio, aizmuka arī otrs neģēlis.

-Vienkārši lieliski, izārdīta telpa un neviena noķertā. Bet vismaz, bildes, kuras patiks Džeimsonam,- Pīters pie sevis domāja un devās sava darba virzienā, redzēdams, ka zagļus nenotvert, jo tie izkūpēja kā dūmi vējā.

-Pārker! Cik reižu man tev jāsaka, ka ar vienkāršām bildēm nepietiks, ir nepieciešamas bildes, kur var redzēt kā tas pa sienām rāpojošais bezgodis zog. Bet tev atkal izskatās, ka viņs dara labu- Džeimsons kliedza uz Pārkeru, izrādot ierasto neapmierinātību par viņa darbu. Pīters izlēma paklusēt.

- Tā, kaut ko tev jāsamaksā, lai neraudi, ka esmu slikts priekšnieks. Godīgi sakot, par tik sliktām bildēm, tev būtu jāmaksā man, bet es esmu labs priekšnieks.-

Uz galda nokrita dažas desmit dolāru banknotes. Pīters tās paņēma un pateicās Džeimsonam un ātri devās prom, pirms boss paspēja atrast vēl kautko pie kā piekasīties vai arī sāks savu klasisko- Zirnekļcilvēks ir sabiedrības bieds runu.

Izgājis no telpas Pīters sāka domāt - Žmogs. Citā avīzē man par vienu foto maksātu tik cik viņš par visiem. Bet es nevaru aiziet prom. Tiko man sāks veikties citur, viņš izmantos savus juristus un atvilks mani atpakaļ vai izputinās pilnīgi. Man vienkārši jāmeklē darbs itā jomā. Bet... Nevienā citā jomā es nevarēšu paralēli būt Zirnekļcilvēks- Ar šīm domām galvā Pīters iznāca no Daily Bugle** ēkas. Lietus nebija rimies un turpināja Ņujorku pildīt ar ūdeni. Iemirdzējās Pītera Atriebēju*** kartiņa. Pīters pavērās, lai uzzinātu, kas noticis. Pretī vērās Kapteinis Amerika. Bet trauksme izpalika. Kapteinis Amerika ziņoja tikai to, ka ir pētījis situāciju kopā ar Toniju Stārku un Misteru Fantastiku un spēcīgajam lietum, neskatoties uz tā pēkšņo sākumu, bet ļoti ilgstošo darbību, nav pazīmju par mākslīgu rašanos un iespēja, ka tas ir, kāda ļaundara uzbrukums Ņujorkai ir mikroskopiska. Pīters nolika kartiņu atpakaļ kabatā un vilkās pa Ņujorkas ielām māju virzienā. Viņa garastāvoklis bija tik slikts, ka nebija vēlmes pat doties, citkārt, ieprieciošajāceļojumā ar tīkliem pa Ņujorkas debesskrāpju virsotnēm.

Tālu prom Elles Ķēķī, joprojām, izmisis, kādu dvēseli gaidīja parasts kabatzaglis. Ar katru minūti lietus viņa cerības ruka. Iela uz, kuras viņš gaidīja naivos un viegli apzogamos ūdenī bija līdz potītēm. Sēžot uz, kādas trepju apmales viņš pats spēja izvairīties no slapjuma, taču garastāvokli tas neuzlaboja. Lai cik ļoti pacietīgs viņš nebūtu, vēlme pēc devas auga. Uz parāda neviens to nedos, un zagt no Elles Ķēķa dīleriem būtu neprāts. Tad jau labāk uzreiz atdoties policijai vai klaunam sarkanmelnajās lupatās, kurš šeit saimnieko. Beidzot parādījās kustība. Kabatzaglis pamanīja ielas pretējā pusē dīvainu siluetu, kurš lēnām virzījās viņa virzienā. Kabatzaglis sāka gatavoties darbiņam, jo tikai neprātis šādā laikā, šeit staigātu...

*Mistērio - Kventins Beks jeb Mistērio (Mysterio) ir viens no pazīstamākajiem Zirnekļcilvēka pretiniekiem. Bijušais kaskadieris un filmu speciālo efektu meistars, pēc neizdevušās filmas, sāk justies nenovērtēts un izlemj savas zināšanas ieguldī dažādos trikos un iekārtās, lai nopelnītu naudiņu. Ilūzijas un prāta apmāns ir viņa vizītkarte.

**Daily Bugle - Laikraksts, kurā par fotogrāfu strādā Pīters Pārkers (Zirnekļcilvēks)

***Atriebēju kartiņa (Avengers card) - Atsevišķās versijās, katram no Atriebējiem un "goda locekļiem" ir sava elektroniska Atriebēju kārts, ko izmanto kā sakaru līdzekli.

 Autors: Dark Magician Marvel fan fiction by Dark Magician - Ūdens ir sākums, ūdens ir beigas (2. daļa)
0
48

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [1]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Charged avatars
Medaļa Sensāciju magnētsMedaļa TribīneMedaļa Nedēļas hīts #2
  Charged 06.03.18 11:35
 
0
0