Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
1

Otrdiena bija piesātināta ar slēptām intrigām...

Stāsta sākums.

Iepriekšējā epizode.


Gaidai šī diena vilkās gara un bezgalīga. To veicināja vēl viena pelēka un lietaina iela aiz loga. Kaut kur paātrināti taurēja "ātrā palīdzība" (ne reizi vien). Pats priekšnieks bija prom, sekretārei noteicis "zvanīt vien ugunsgrēka gadījumā".


Tamdēļ visi jutās drusku tā kā brīvāk darbavietā. Pat pie galda visi iedzēra pa kafijas krūzei. Vairāk skatījās cits uz citu, nevis papīros vai pc ekrānā.


Arnis (Gaidas darba kolēģis no blakus kabineta) jau skaļi ierunājās: - Ko tad darīsim piektdien (kad bija izsludināta korporatīvā pasēdēšana firmas piec-gades kontekstā)?
Gaidai nebija konkrētas atbildes: - Nezinu, tad jau redzēsim?
- Bet vajadzētu bosu ar kaut ko pārsteigt! Ir idejas?
- Nav idejas. Gribas tāpat neuzkrītoši pasēdēt. Darbā es pārgurstu, - Gaidai atkal neitrāla atbilde.
- Bet vakars nav vakars, ja tajā nav odziņas...


Atbilde nesekoja. Gaida, lūkojoties lietainajās debesīs, neviļus iedomājās - ka dzelteno "jelly" vietā vajadzēja piemeklēt sarkanās. Sarkanās spicenes - noteikti būtu tā "odziņa" gaidāmajā piektdienā.
Sarkanā krāsa - tā ir uzbudinoša. Vispirms jau vīriešiem, kuri pēc dabas lielākoties ir vai nu vērši (iekarotāji) vai runči (baudas meklētāji). Pārējie nemaz nav vīrieši. Sarkanā krāsa un baldriāns (sievietes smarža...) ir tie lielākie uzbudinātāji. Gaidai šādas drastiskas domas iešāvās prātā.


Tas trumpis bija izdomāts, vajadzīgas atrast vēl tikai sarkanas "jelly". Tas būtu pavilciens priekšniekam: kombinācija no t.s. "baseina" kurpēm un sarkano krāsu. Skaļi Gaida to neteica, bet sajuta- ka tad varētu sekot kas līdzīgs sprādzienam.
Kas līdzīgs sprādzienam...?
/turpinājums/

 Autors: KomandorsLV Kurpju pavasaris - 14
1.
 Autors: KomandorsLV Kurpju pavasaris - 14
2.
 Autors: KomandorsLV Kurpju pavasaris - 14
3.
 Autors: KomandorsLV Kurpju pavasaris - 14
4.
 Autors: KomandorsLV Kurpju pavasaris - 14
5.
0
1

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [0]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes